Neoficiální Výsledková listina Krokudy Run Litoměřice
5. 9. 2020

dětský 800 m

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Skokanová Štěpánka TJ Sokol Roudnice n/L#24#holky 5-91.00:03:31Detail
2. Smutná Amálka#72#holky 5-92.00:03:49+00:00:18.32Detail
3. Kratěk OndřejPloskovice#103#kluci 5-91.00:03:53+00:00:22.32Detail
4. Zahn SamuelLitoměřice#91#kluci 5-92.00:03:55+00:00:24.32Detail
5. Taranza DominikLibochovice #36#kluci 5-93.00:03:55+00:00:24.32Detail
6. Fuhrmannová KláraLitoměřice#5#holky 5-93.00:04:05+00:00:34.32Detail
7. Foudová Lucie#71#holky 5-94.00:04:23+00:00:52.32Detail
8. Ehrlichová AgátaKB Hanušice#109#holky 5-95.00:04:28+00:00:57.32Detail
9. Hendrych PetrHC Stadion Litomerice#98#kluci 5-94.00:04:29+00:00:58.32Detail
10. Hošek Marek#85#kluci 5-95.00:04:37+00:01:06.32Detail
11. Kratěk FilipPloskovice#101#kluci 5-96.00:04:37+00:01:06.32Detail
12. Kratěk DavidPloskovice#102#kluci 5-97.00:04:42+00:01:11.32Detail
13. Kovalčuk JiříPraha#111#kluci 5-98.00:04:56+00:01:25.32Detail
14. Košková BáraMichalovice#94#holky 5-96.00:05:04+00:01:33.32Detail
15. Hošková Kateřina#84#holky 5-97.00:05:09+00:01:38.32Detail
16. Borský TadeášČerní Koně#106#kluci 5-99.00:05:23+00:01:52.32Detail
17. Harčár MateoPraha#89#kluci 0-41.00:05:23+00:01:52.32Detail
18. Hrdinová Tereza MagdalénaLitoměřice#50#holky 5-98.00:05:23+00:01:52.32Detail
19. Zahnová SofieLitoměřice#90#holky 5-99.00:05:28+00:01:57.32Detail
20. Kovalčuk JanPraha#115#kluci 5-910.00:05:31+00:02:00.32Detail
21. Doležalová LilianOkna - Praha#114#holky 5-910.00:05:32+00:02:01.32Detail
22. Brychtová Anežka#73#holky 5-911.00:05:36+00:02:05.32Detail
23. Zahradníčková EmaLitoměřice#117#holky 5-912.00:05:39+00:02:08.32Detail
24. Topinková EmaÚstí nad Labem#38#holky 0-41.00:05:41+00:02:10.32Detail
25. Horkuličová Ella#99#holky 0-42.00:05:41+00:02:10.32Detail
26. Weiss IzabelaLitoměřice#95#holky 0-43.00:06:03+00:02:32.32Detail
27. Košek TomášMichalovice#93#kluci 5-911.00:06:45+00:03:14.32Detail
28. Doležal AdamOkna#112#kluci 0-42.00:08:21+00:04:50.32Detail
29. Hrdinová Markéta VeronikaLitoměřice#49#holky 0-44.00:10:09+00:06:38.32Detail
Vadlejch Filip Glen tým #42#kluci 0-400:00:00Detail
Svobodová Kristina Ústí nad Labem #27#holky 5-900:00:00Detail
Svobodová Kačenka Ústí nad Labem #26#holky 5-900:00:00Detail
DNF Harčárová SofiaPraha#88#holky 0-4DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz