Neoficiální Výsledková listina MTB Maraton města Chýnov
8. 8. 2020

Děti Kola

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Klicman LukášCycling Academy Tábor#587#M10-121.00:00:01.00Detail
2. Schusová Marie#567#Z7-91.00:00:01.00+00:00:00.00Detail
3. Kraus TomášCYCLING ACADEMY TÁBOR#502#M13-141.00:00:01.00+00:00:00.00Detail
4. Zavadil MikulášG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#571#M7-91.00:00:01.00+00:00:00.00Detail
5. Kotlínová HanaBiketime Bulls Písek#520#Z10-121.00:00:01.00+00:00:00.00Detail
6. Hrdinová Annacycling academy Tábor#526#Z13-141.00:00:01.00+00:00:00.00Detail
7. Hošek AdamCYCLING ACADEMY TABOR#597#M13-142.00:00:02.00+00:00:01.00Detail
8. Benda StanislavExpress Tufo Team Kolín#525#M7-92.00:00:02.00+00:00:01.00Detail
9. Hronková TerezaBiketime Bulls Písek#519#Z7-92.00:00:02.00+00:00:01.00Detail
10. Lebedová Kristýna CK Jihočeské naděje#530#Z13-142.00:00:02.00+00:00:01.00Detail
11. Smíšková AndreaKamenice nad Lipou#540#Z10-122.00:00:02.00+00:00:01.00Detail
12. Lesage RadekSki and Bike Kunratice Team#575#M10-122.00:00:02.00+00:00:01.00Detail
13. Kachlík AdamCycling Academy Tábor#503#M10-123.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
14. Janů AdélaCykloklub Chýnov#596#Z7-93.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
15. Gröschl VojtěchTCV Jindřichův Hradec#504#M13-143.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
16. Perinová KateřinaSKI TEAM BUDWEIS#534#Z7-93.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
17. Tichý TadeášCK Jihočeské naděje#512#M7-93.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
18. Lebedová AdélaCK Jihočeské naděje#529#Z10-123.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
19. Váchová KarolínaCykloklub Chýnov#565#Z13-143.00:00:03.00+00:00:02.00Detail
20. Krešák JáchymCycling Academy Tábor#510#M10-124.00:00:04.00+00:00:03.00Detail
21. Zavadil TobiášG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#572#M7-94.00:00:04.00+00:00:03.00Detail
22. Hronek JaroslavBiketime Bulls Písek#521#M13-144.00:00:04.00+00:00:03.00Detail
23. Kořenský JanCycling Academy Tábor#543#M10-125.00:00:05.00+00:00:04.00Detail
24. Rybaříková ElenkaGS cyklo team Jistebnice#589#Z7-95.00:00:05.00+00:00:04.00Detail
25. Klojda TomášZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#507#M13-145.00:00:05.00+00:00:04.00Detail
26. Perina JanSKI TEAM BUDWEIS#533#M7-95.00:00:05.00+00:00:04.00Detail
27. Klojdová TerezaZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#508#Z7-96.00:00:06.00+00:00:05.00Detail
28. Tichý KryštofCK Jihočeské naděje#511#M10-126.00:00:06.00+00:00:05.00Detail
29. Kozojed Ondřej Triathlon team Tábor #538#M13-146.00:00:06.00+00:00:05.00Detail
30. Kotek KarelSoběhrdy#564#M7-96.00:00:06.00+00:00:05.00Detail
31. Rybaříková LindaGS cyklo team Jistebnice#588#Z7-97.00:00:07.00+00:00:06.00Detail
32. Smrčka MatyášEurofoam Žirovnice#559#M7-97.00:00:07.00+00:00:06.00Detail
33. Leška Adam Humpolec #547#M13-147.00:00:07.00+00:00:06.00Detail
34. Hurda Bartolomějkola-bbm.cz#584#M10-127.00:00:07.00+00:00:06.00Detail
35. Lechner MatějZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#537#M10-128.00:00:08.00+00:00:07.00Detail
36. Krakowitzerová SáraZ Bike Team Třeboň#524#Z7-98.00:00:08.00+00:00:07.00Detail
37. Švec PřemekG.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ#509#M13-148.00:00:08.00+00:00:07.00Detail
38. Tomeček Matěj GS Cykloteam Jistebnice#558#M7-98.00:00:08.00+00:00:07.00Detail
39. Jiroušek MatyášZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#579#M10-129.00:00:09.00+00:00:08.00Detail
40. Dinka MiroslavCK Jihočeské naděje#505#M7-99.00:00:09.00+00:00:08.00Detail
41. Dvořáčková TerezieTřeboň#577#Z7-99.00:00:09.00+00:00:08.00Detail
42. Zákostelecký JakubČEZ cyklo team Tábor#527#M7-910.00:00:10.00+00:00:09.00Detail
43. Dvořáček KarelZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#578#M10-1210.00:00:10.00+00:00:09.00Detail
44. Hendrychová AnetaZOD podhradí Choustník #574#Z7-910.00:00:10.00+00:00:09.00Detail
45. Vostrý DavidBiketime Bulls Písek#516#M7-911.00:00:11.00+00:00:10.00Detail
46. Sarnovsky Teodor Adastra#595#M10-1211.00:00:11.00+00:00:10.00Detail
47. Ira VojtěchBiketime Bulls Písek#515#M7-912.00:00:12.00+00:00:11.00Detail
48. Kachlík Marekcycling academy Tábor#506#M10-1212.00:00:12.00+00:00:11.00Detail
49. Komárek LukášČEZ Cyklo Team Tábor#514#M10-1213.00:00:13.00+00:00:12.00Detail
50. Jůza TomášTurovec#580#M7-913.00:00:13.00+00:00:12.00Detail
51. Komárek JakubČEZ Cyklo Team Tábor#513#M7-914.00:00:14.00+00:00:13.00Detail
52. Smitka LukasNova ves u Chynova#576#M10-1214.00:00:14.00+00:00:13.00Detail
53. Žák MartinFBT Nuzbely#563#M10-1215.00:00:15.00+00:00:14.00Detail
54. Polák Matyášcyklo atom#545#M7-915.00:00:15.00+00:00:14.00Detail
55. Matásek JakubBiketime Bulls Písek#518#M10-1216.00:00:16.00+00:00:15.00Detail
56. Kotek MatějSezimovo Ústí#546#M7-916.00:00:16.00+00:00:15.00Detail
57. Vaněk ml. MichalCK Jihočeské naděje#531#M7-917.00:00:17.00+00:00:16.00Detail
58. Svatoš AdamGS cyklo team Jistebnice#550#M7-918.00:00:18.00+00:00:17.00Detail
59. Vodicka OtoCisty sport#594#M7-919.00:00:19.00+00:00:18.00Detail
60. Smíšek JakubKamenice nad Lipou#539#M7-920.00:00:20.00+00:00:19.00Detail
61. Javorský FilipCK Jihočeské naděje#532#M7-921.00:00:21.00+00:00:20.00Detail
62. Šedivý ŠtěpánZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#542#M7-922.00:00:22.00+00:00:21.00Detail
63. Straka JakubFC Chýnov#561#M7-923.00:00:23.00+00:00:22.00Detail
64. Havel AlešZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#541#M7-924.00:00:24.00+00:00:23.00Detail
65. Havlík NikolasJindřichův Hradec#590#M7-925.00:00:25.00+00:00:24.00Detail
66. Marek AugustinBorotín#583#M61.00:01:51.05+00:01:50.05Detail
67. Schusová Eliška CK Bítovská#566#Z61.00:01:51.05+00:01:50.05Detail
68. Smrčková NatálieEurofoam Žirovnice#560#Z62.00:01:52.05+00:01:51.05Detail
69. Zelinka Adam-#555#M62.00:01:52.05+00:01:51.05Detail
70. Liška AdamBiketime Bulls Písek#522#M63.00:01:53.05+00:01:52.05Detail
71. Ťoupalíková AntonieCycling academy Tábor#569#Z63.00:01:53.05+00:01:52.05Detail
72. Melicharová Denisa#554#Z64.00:01:54.05+00:01:53.05Detail
73. Žák MarekFBT Nuzbely#562#M64.00:01:54.05+00:01:53.05Detail
74. Perinová AnnaSKI TEAM BUDWEIS#535#Z65.00:01:55.05+00:01:54.05Detail
75. Krakowitzer LukášZ Bike Team Třeboň#523#M65.00:01:55.05+00:01:54.05Detail
76. Novotný OskarČistý sport#593#M66.00:01:56.05+00:01:55.05Detail
77. Hodoušek TomášTábor#586#M67.00:01:57.00+00:01:56.00Detail
78. Jonák PetrTřešť#501#M68.00:01:58.05+00:01:57.05Detail
79. Kováč JakubChýnov#570#M69.00:01:59.05+00:01:58.05Detail
80. Svatoš JakubGS cyklo team Jistebnice#549#M610.00:02:00.05+00:01:59.05Detail
81. Jůza JakubTurovec#581#M611.00:02:01.05+00:02:00.05Detail
82. Černý FilipMladá Vožice#552#M612.00:02:02.05+00:02:01.05Detail
83. Ťoupalík MetodějCycling academy Tábor#568#M613.00:02:03.05+00:02:02.05Detail
DNF Křížková AnnaČEZ cyklo team Tábor#528#Z10-12DNF Detail
DNF Hovorková Kateřina #556#Z6DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz