Neoficiální Výsledková listina Triatlon Trutnov Dolce
22. 7. 2020

děti 8-11

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Nedík LukášMladé Buky#18#M10-111.00:11:55.1700:01:59.3500:00:39.3000:04:39.0300:00:26.3000:04:11.16Detail
2. Schäfer  Pepíno#43#M10-112.00:12:23.05+00:00:27.8700:02:35.2600:00:48.5200:04:12.7800:00:35.4300:04:11.04Detail
3. Petráček  MilanLoko Trutnov#9#M10-113.00:12:24.35+00:00:29.1700:02:34.5800:00:43.0000:04:16.9200:00:22.9500:04:26.88Detail
4. Benda  VladimírTRIKV#4#M8-91.00:12:25.27+00:00:30.0900:02:46.8000:00:33.6600:04:17.7800:00:20.8400:04:26.16Detail
5. Bakočová  EmaLoko Trutnov#5#Z10-111.00:12:45.57+00:00:50.3900:02:18.3900:00:43.4300:04:56.7800:00:15.8400:04:31.12Detail
6. Kratochvíl  Lukáš#23#M10-114.00:12:47.81+00:00:52.6300:02:03.6800:00:49.9800:04:46.1100:00:27.1600:04:40.85Detail
7. Bakoč HynekLoko Trutnov#6#M10-115.00:12:52.12+00:00:56.9400:02:20.4700:00:37.0500:04:45.5500:00:22.0700:04:46.96Detail
8. Dus MatějHradec Králové#12#M10-116.00:13:22.41+00:01:27.2300:02:26.8000:00:37.2100:04:56.8200:00:27.0400:04:54.53Detail
9. Melišíková -#45#Z8-91.00:13:25.27+00:01:30.0900:02:48.1000:00:56.1400:04:44.3900:00:20.8700:04:35.75Detail
10. Dusová VeronikaHradec Králové#10#Z8-92.00:13:48.48+00:01:53.3000:02:22.7600:01:11.7900:05:14.0600:00:21.1700:04:38.68Detail
11. Karajanis NikosNa poslední chvíli#34#M8-92.00:14:00.04+00:02:04.8600:04:09.6400:00:36.2500:04:26.3900:00:19.8000:04:27.96Detail
12. Špindler JakubOpava#31#M10-117.00:14:06.05+00:02:10.8700:02:42.1900:01:06.3200:05:28.0800:00:22.0700:04:27.38Detail
13. Renská AdélaHvězda Pardubice#20#Z10-112.00:14:07.14+00:02:11.9600:02:49.4400:01:29.2500:05:03.6600:00:22.1500:04:22.62Detail
14. Renský MatějHvězda Pardubice#21#M10-118.00:14:13.56+00:02:18.3800:02:48.8500:01:40.2300:04:57.3600:00:22.0100:04:25.08Detail
15. Johan MarekDolce#27#M10-119.00:14:40.98+00:02:45.8000:03:00.9500:01:15.5900:05:13.5000:00:39.9000:04:31.02Detail
16. Šantroch  Vojtěch#44#M10-1110.00:14:59.02+00:03:03.8400:03:46.6800:01:13.2300:04:50.3400:00:26.8000:04:41.95Detail
17. Hofman ŠimonRudník#16#M8-93.00:15:29.66+00:03:34.4800:02:49.3500:01:11.6500:05:23.5500:00:27.1000:05:38.00Detail
18. Souček VojtaKasper#41#M10-1111.00:15:59.20+00:04:04.0200:03:43.5500:01:51.0000:05:35.2400:00:22.6400:04:26.74Detail
19. Kolomazníčková BáraKasper#39#Z10-113.00:16:02.65+00:04:07.4700:03:41.1500:01:09.8300:05:15.5800:00:25.4900:05:30.57Detail
20. Korec JakubNáchod#22#M10-1112.00:16:19.21+00:04:24.0300:04:00.7800:01:15.0600:05:45.7500:00:23.0400:04:54.56Detail
21. Vlachopulosova  Eleni#46#Z8-93.00:16:47.25+00:04:52.0700:04:17.4900:00:52.8200:05:54.2100:00:23.5900:05:19.12Detail
22. Rudišová ŽofieKASPER#38#Z10-114.00:16:49.71+00:04:54.5300:04:55.7100:00:54.6900:05:13.9000:00:23.0800:05:22.29Detail
23. NetÍková LindaMladá Boleslav#19#Z8-94.00:16:57.68+00:05:02.5000:03:49.5700:00:50.2600:06:18.2800:00:24.7900:05:34.77Detail
24. Kratochvíl  Václav#42#M10-1113.00:17:07.98+00:05:12.8000:03:57.9800:00:59.4500:05:27.8300:00:26.1000:06:16.60Detail
25. Němec MatějMladá Boleslav#2#M10-1114.00:17:23.49+00:05:28.3100:03:54.2200:01:09.8300:06:05.3800:00:21.6400:05:52.39Detail
26. Žoček OndřejMladá Boleslav#3#M8-94.00:18:31.39+00:06:36.2100:04:40.2600:01:03.7400:06:03.0300:00:30.4000:06:13.94Detail
27. Kasper JakubKASPER#40#M10-1115.00:18:46.73+00:06:51.5500:04:54.5800:01:55.5300:05:32.2300:00:25.0500:05:59.32Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz