Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
26. 6. 2021

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. McCall Paul40 Excuses#174#M1.M401.00:59:07Detail
2. Zbuzek MichalORLEN Unipetrol #106#M2.M301.00:59:33+00:00:26.09Detail
3. Karban JanSalomon/Suunto#218#M3.M201.01:00:54+00:01:47.09Detail
4. Kaliberka JanPraha 5#91#M4.M302.01:01:21+00:02:14.09Detail
5. Pekrt TomášPraha Vinohrady#182#M5.M202.01:02:51+00:03:44.09Detail
6. Dočekal FrantaMaraton klub Kladno#232#M6.M402.01:03:06+00:03:59.09Detail
7. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#186#M7.M203.01:03:43+00:04:36.09Detail
8. Malý JiříPraha 6#233#M8.M403.01:04:45+00:05:38.09Detail
9. Pražák LadislavBOX klub Jičín#32#M9.M404.01:05:15+00:06:08.09Detail
10. Brchel JanVrané nad Vltavou#24#M10.M303.01:06:52+00:07:45.09Detail
11. Madron MilošRozběháme Prahu#51#M11.M405.01:07:00+00:07:53.09Detail
12. Bartášek AlbertPraha#78#M12.M204.01:07:05+00:07:58.0901:07:03.55Detail
13. Rohlíček BohumilPraha 2#64#M13.M406.01:07:25+00:08:18.09Detail
14. Loaiza ArnoldoKILIMA TRAILRUNNING COSTA RICA#73#M14.M304.01:08:46+00:09:39.09Detail
15. Viktora MartinCK 1967 Česká Kamenice#239#M15.M305.01:09:08+00:10:01.09Detail
16. Mach MarekPraha#240#M16.M407.01:09:14+00:10:07.09Detail
17. Sova JanHoražďovice#82#M17.M205.01:09:51+00:10:44.09Detail
18. Pekárek JanPraha 5#34#M18.M306.01:10:17+00:11:10.0901:10:11.11Detail
19. Sipták Andrej#185#M19.M307.01:10:18+00:11:11.09Detail
20. Watzke PetrVitaSport team / Teplice#175#M20.M501.01:10:19+00:11:12.09Detail
21. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#115#M21.M502.01:10:20+00:11:13.09Detail
22. Laba TomášTřinec#158#M22.M206.01:10:49+00:11:42.0901:10:47.04Detail
23. Beneš MichalRoztoky#170#M23.M408.01:10:59+00:11:52.0901:10:58.00Detail
24. Jilg PetrCAMINO#40#M24.M308.01:11:09+00:12:02.0901:11:07.90Detail
25. Veljačiková HanaVaregg IL#155#F1.Z201.01:11:15+00:12:08.09Detail
26. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#225#M25.M309.01:11:24+00:12:17.0901:11:21.31Detail
27. Urban TomasPraha 8#144#M26.M207.01:11:30+00:12:23.0901:11:29.86Detail
28. Ertelt MarekPraha #65#M27.M3010.01:12:04+00:12:57.0901:11:55.27Detail
29. Princ AlešPraha 5#45#M28.M409.01:12:20+00:13:13.0901:12:18.02Detail
30. Novák PatrikRoudnice Run Club#127#M29.M3011.01:12:40+00:13:33.0901:12:38.80Detail
31. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#122#F2.Z401.01:12:46+00:13:39.09Detail
32. Kus DanielKerteam#84#M30.M4010.01:12:49+00:13:42.09Detail
33. Stejskal LukášTenis club Hýskov#101#M31.M3012.01:12:51+00:13:44.09Detail
34. Kucharič MilanPrague#116#M32.M3013.01:13:01+00:13:54.09Detail
35. Hubená EliškaPraha#49#F3.Z301.01:13:01+00:13:54.09Detail
36. Petřík AlešPočerňáci#140#M33.M4011.01:13:13+00:14:06.0901:13:10.76Detail
37. Uhlíř MartinPardubice#160#M34.M3014.01:13:13+00:14:06.09Detail
38. Barta LubomírVratislavice nad Nisou#128#M35.M503.01:13:17+00:14:10.09Detail
39. Stoklasa OndřejOpava#17#M36.M3015.01:13:40+00:14:33.09Detail
40. Benda OndřejRousínov#123#M37.M3016.01:14:29+00:15:22.09Detail
41. Kukačka ZdeněkChýně#29#M38.M3017.01:14:42+00:15:35.0901:14:35.80Detail
42. Zbuzek JaroslavSpona Teplice#107#M39.M504.01:14:52+00:15:45.09Detail
43. Grasl KarelPostoloprty#28#M40.M505.01:14:57+00:15:50.09Detail
44. Klouzal Jan#211#M41.M4012.01:14:58+00:15:51.0901:14:55.61Detail
45. Krejzlová Markéta#247#F4.Z202.01:15:08+00:16:01.0901:15:05.30Detail
46. Špaček MartinPraha#125#M42.M3018.01:15:20+00:16:13.0901:15:17.42Detail
47. Ludwig AlexanderRunning Lions#226#M43.M3019.01:15:52+00:16:45.0901:15:50.26Detail
48. Fiala TheodorM.U.F. Roztoky#124#M44.M4013.01:15:54+00:16:47.0901:15:50.17Detail
49. Matthews DougTerronská UTD#74#M45.M506.01:16:49+00:17:42.09Detail
50. Hromádka OndřejD5#250#M46.M4014.01:17:18+00:18:11.09Detail
51. Frič PavelCHECOMACOCO#200#M47.M601.01:17:20+00:18:13.0901:17:19.40Detail
52. Hodaňová HelenaBrno#35#F5.Z402.01:17:21+00:18:14.0901:17:20.02Detail
53. Kovařík MartinZruč nad Sázavou#58#M48.M208.01:17:21+00:18:14.0901:17:20.12Detail
54. Votava JanVršky#135#M49.M4015.01:17:56+00:18:49.09Detail
55. Janku OndrejPraha 6#126#M50.M4016.01:17:57+00:18:50.0901:17:52.66Detail
56. Zedníková EliškaPraha#214#F6.Z203.01:17:59+00:18:52.0901:17:55.25Detail
57. Gondeaux RobinFrance#151#M51.M3020.01:18:03+00:18:56.09Detail
58. Švagr Lukášadidas Runners Prague#31#M52.M209.01:18:11+00:19:04.0901:18:07.76Detail
59. Sekerová AndreaMladá Boleslav#89#F7.Z403.01:18:13+00:19:06.09Detail
60. Nosek JanPraha#90#M53.M3021.01:18:30+00:19:23.0901:18:27.27Detail
61. Kudela JanBeroun#14#M54.M3022.01:18:51+00:19:44.09Detail
62. Nehyba JaromírVamberk#171#M55.M3023.01:18:51+00:19:44.0901:18:49.59Detail
63. Livingston BrockPraha#192#M56.M2010.01:18:52+00:19:45.09Detail
64. Třísková KatarínaPraha#167#F8.Z501.01:19:22+00:20:15.09Detail
65. van den Munckhof KeesPrague#229#M57.M4017.01:19:37+00:20:30.0901:19:35.99Detail
66. Štěpánek MirkoPrager Runde#26#M58.M4018.01:20:04+00:20:57.0901:20:02.84Detail
67. Noha MartinKralupy nad Vltavou#238#M59.M4019.01:20:12+00:21:05.0901:20:09.34Detail
68. Orchard JustinKolin#56#M60.M2011.01:20:15+00:21:08.0901:20:09.57Detail
69. Diňa DominikDobřejovice#44#M61.M2012.01:20:22+00:21:15.0901:20:17.45Detail
70. Eliášová TerezaWe love run.cz#16#F9.Z404.01:21:02+00:21:55.09Detail
71. Šajbanová SimonaKladno#36#F10.Z204.01:21:42+00:22:35.0901:21:36.19Detail
72. Verba LukášKošice#19#M62.M3024.01:21:56+00:22:49.0901:21:52.27Detail
73. Honzáková JiřinaBřevnov#137#F11.Z502.01:22:55+00:23:48.09Detail
74. Massip ThomasRobin on t'attend#154#M63.M2013.01:23:03+00:23:56.09Detail
75. Velehradský PetrNučice#42#M64.M602.01:23:13+00:24:06.0901:23:09.48Detail
76. Kubicova Lydieadidas Runners Prague#220#F12.Z302.01:23:19+00:24:12.0901:23:15.19Detail
77. Blažej KryštofNové Jirny#66#M65.M3025.01:23:31+00:24:24.0901:23:21.71Detail
78. Holubec LukášPraha#121#M66.M3026.01:23:32+00:24:25.0901:23:26.91Detail
79. Machová IvanaKlatovy#48#F13.Z503.01:23:36+00:24:29.09Detail
80. Poľaková Lucia#71#F14.Z303.01:23:54+00:24:47.09Detail
81. Caldarescu George Alexandru#80#M67.M3027.01:23:57+00:24:50.09Detail
82. Marton RolandPraha#39#M68.M2014.01:24:03+00:24:56.0901:24:00.51Detail
83. Vítková ZuzanaRozběháme Most#76#F15.Z504.01:25:10+00:26:03.0901:25:09.31Detail
84. Králík Petr#191#M69.M4020.01:25:26+00:26:19.0901:25:22.62Detail
85. Hloušek Jiří#190#M70.M4021.01:25:42+00:26:35.09Detail
86. Do DanielPrague#114#M71.M3028.01:26:44+00:27:37.0901:26:39.12Detail
87. Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav #88#F16.Z405.01:26:45+00:27:38.09Detail
88. Killinger MichalFrýdek-Místek#75#M72.M2015.01:27:22+00:28:15.0901:27:19.94Detail
89. Kacíř ZdeněkLOUČNÁ 956#213#M73.M603.01:27:47+00:28:40.09Detail
90. Franěk PetrTo rozchodíš!#189#M74.M604.01:27:48+00:28:41.0901:27:47.61Detail
91. Šup RadekPraha#103#M75.M4022.01:28:07+00:29:00.0901:28:02.36Detail
92. Hůlová Veronika#54#F17.Z304.01:29:02+00:29:55.09Detail
93. Grätz OndřejÚstí nad Orlicí#195#M76.M3029.01:29:27+00:30:20.09Detail
94. Kaszubski KrzysztofDHL ITS Running Club#20#M77.M4023.01:29:27+00:30:20.0901:29:23.83Detail
95. Olsbro LindaStockholm#85#F18.Z406.01:29:35+00:30:28.0901:29:33.10Detail
96. Brejcha MichalPraha 9#163#M78.M4024.01:29:43+00:30:36.0901:29:40.55Detail
97. Závadská EvaPraha 5#100#F19.Z407.01:30:16+00:31:09.0901:30:11.08Detail
98. Štampach PavelSlaný#187#M79.M507.01:32:13+00:33:06.0901:32:08.89Detail
99. Táborská Hana#199#F20.Z408.01:32:35+00:33:28.0901:32:29.68Detail
100. Kučera VojtěchSokolíci Praha-Západ#30#M80.M4025.01:32:38+00:33:31.0901:32:32.90Detail
101. Čermák JakubPraha 13#47#M81.M3030.01:33:18+00:34:11.0901:33:16.73Detail
102. Polách LukášPraha#22#M82.M2016.01:33:31+00:34:24.0901:33:25.42Detail
103. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#5#F21.Z205.01:34:30+00:35:23.0901:34:28.62Detail
104. Vimr MichalVelké Přílepy#184#M83.M4026.01:35:33+00:36:26.0901:35:26.42Detail
105. Červená PetraPraha 10#138#F22.Z305.01:35:35+00:36:28.0901:35:31.13Detail
106. Kofi RadimFast and Furious gang#212#M84.M4027.01:35:40+00:36:33.09Detail
107. Plášilová JindřiškaKraslice#13#F23.Z409.01:36:10+00:37:03.0901:36:04.89Detail
108. Bekker EcaterinaŠneci v běhu #228#F24.Z4010.01:37:13+00:38:06.0901:37:11.94Detail
109. Kovařík Tomáš Zruč nad Sázavou#59#M85.M2017.01:37:54+00:38:47.0901:37:52.35Detail
110. Průša VítekMilevsko#157#M86.M2018.01:38:35+00:39:28.0901:38:33.69Detail
111. Madry MartinPrague#53#M87.M3031.01:38:55+00:39:48.0901:38:53.19Detail
112. Štědroňová Jitka#166#F25.Z306.01:39:20+00:40:13.0901:39:18.77Detail
113. Petříková Martina Počerňáci#141#F26.Z4011.01:42:43+00:43:36.0901:42:40.06Detail
114. Nykodym BarboraSAP Concur#193#F27.Z307.01:43:02+00:43:55.0901:42:56.37Detail
115. Madureira Trufen Carlos EduardoPraha 4#196#M88.M3032.01:43:53+00:44:46.0901:43:49.52Detail
116. Bednář MartinPraha 6#25#M89.M4028.01:43:58+00:44:51.0901:43:51.95Detail
117. Zachova DagmarPraha#219#F28.Z308.01:44:30+00:45:23.0901:44:25.63Detail
118. Šulc JakubKolín#197#M90.M3033.01:44:39+00:45:32.0901:44:32.62Detail
119. Graslová Kateřina#41#F29.Z206.01:46:48+00:47:41.0901:46:45.17Detail
120. Čílová VeronikaLiberec#98#F30.Z505.01:47:54+00:48:47.0901:47:50.83Detail
121. Rendla MichalSAP Concur#178#M91.M3034.01:48:20+00:49:13.0901:48:15.85Detail
122. Korel DavidZruč nad Sázavou#60#M92.M3035.01:52:02+00:52:55.0901:52:01.05Detail
123. Graslová HanaPostoloprty#27#F31.Z506.01:53:00+00:53:53.0901:52:55.47Detail
124. Martinová JitkaRozběháme Litoměřicko#46#F32.Z4012.02:03:39+01:04:32.0902:03:33.45Detail
125. Pirný JakubPraha 10#139#M93.M3036.02:06:36+01:07:29.0902:06:29.58Detail
126. Kalová EmilieBenátky nad Jizerou#183#F33.Z4013.02:14:31+01:15:24.0902:14:27.22Detail
127. Kobylkina NataliaPrague#52#F33.Z309.02:14:31+01:15:24.0902:14:28.05Detail
DNF Zamuda KresimirKlanjec#194#MM30DNF Detail
DNS Majer TomášTeplice#61#MM20DNS Detail
DNS Peirson Andrew#67#MM40DNS Detail
DNS Červenka PetrPraha 7#68#MM30DNS Detail
DNS Krol ReneHipporuns.cz#69#MM30DNS Detail
DNS Hanzlík MartinPraha#70#MM20DNS Detail
DNS Blahout PetrLouny#81#MM30DNS Detail
DNS Procházka MichalBK Louny#87#MM30DNS Detail
DNS Novotná DenisaMokrý Banditi #129#FZ20DNS Detail
DNS Loveček VítVelké Pavlovice#132#MM20DNS Detail
DNS Železný PetrPraha 4#133#MM50DNS Detail
DNS Železný VojtěchAtletika Jižní Město#134#MM20DNS Detail
DNS Svobodová Iveta#150#FZ20DNS Detail
DNS Brzobohatá VeronikaBělá pod Bezdězem #168#FZ30DNS Detail
DNS Hubatová-Vacková Jana#6#FZ20DNS Detail
DNS Kosová ZuzanaPraha#15#FZ30DNS Detail
DNS Hanyš PavelVýprachtice#21#MM30DNS Detail
DNS Rydlo MichalPraha 6#23#MM30DNS Detail
DNS Dal Ben Matteo#33#MM30DNS Detail
DNS Pokorná BarboraŘíčanx#37#FZ20DNS Detail
DNS Černý FrantišekPraha#38#MM30DNS Detail
DNS Corpe JonPraha#43#MM40DNS Detail
DNS Kout VáclavAMBOSELI#50#MM40DNS Detail
DNS Košťál DanielPraha#55#MM30DNS Detail
DNS Orchard BarboraKolin#57#FZ30DNS Detail
DNS Vallejo Yazmin#198#FZ30DNS Detail
DSQ Uhlířová Helena#161#FZ30DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz