Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
26. 6. 2021

8 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Mach JanisDukla Praha#204#M1.00:33:32Detail
2. Václavík JiříDobříš#244#M2.00:34:53+00:01:21.05Detail
3. Mareš JiříKERTEAM#159#M3.00:35:19+00:01:47.05Detail
4. Tylšová AlenaSalming Praha Pankrác#1#F1.00:36:25+00:02:53.05Detail
5. Jirásek MiroslavPraha#224#M4.00:40:52+00:07:20.05Detail
6. Kallehange JesperPraha 1#246#M5.00:41:11+00:07:39.05Detail
7. Mašek Jakub#92#M6.00:41:16+00:07:44.0500:41:11.99Detail
8. Dočekal JakubKladno#231#M7.00:42:12+00:08:40.05Detail
9. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#7#F2.00:42:36+00:09:04.05Detail
10. Vítek Vízězslav#93#M8.00:44:37+00:11:05.0500:44:32.41Detail
11. Šafařík Pavel#72#M9.00:47:13+00:13:41.0500:47:06.48Detail
12. Pokorný MartinŘíčany #9#M10.00:48:46+00:15:14.0500:48:42.47Detail
13. Bastida rivera Juan manuelMexiko#206#M11.00:48:46+00:15:14.0500:48:06.33Detail
14. Martanová ŠtěpánkaRozběháme Česko#18#F3.00:48:59+00:15:27.05Detail
15. Brejník TomášKladno 7#113#M12.00:49:00+00:15:28.0500:48:56.22Detail
16. Kotková LeaŘíčany#104#F4.00:49:34+00:16:02.0500:49:32.14Detail
17. Vojtíšek MichalPraha 4#77#M13.00:49:36+00:16:04.0500:49:32.52Detail
18. Kaiser JánBěžec + club/Ml. Boleslav#234#M14.00:50:04+00:16:32.0500:49:59.78Detail
19. Šťovíčková ZdislavaRůžOFFky#2#F5.00:50:21+00:16:49.0500:50:14.95Detail
20. Lokaj MiroslavJinočany#105#M15.00:50:22+00:16:50.0500:50:19.10Detail
21. Horvát MichalPHM2 Racing#235#M16.00:50:35+00:17:03.0500:50:30.26Detail
22. Kroupová Božena#165#F6.00:50:37+00:17:05.0500:50:34.10Detail
23. Daněk JiříHradec Králové#201#M17.00:51:09+00:17:37.0500:51:04.34Detail
24. Kühnel FilipPraha#181#M18.00:51:32+00:18:00.0500:51:27.92Detail
25. DOČEKALOVÁ MARKÉTAKladno#230#F7.00:51:50+00:18:18.0500:51:46.85Detail
26. Regalado Lopez Edgar ArmandoPraha 7#152#M19.00:52:31+00:18:59.0500:52:28.85Detail
27. Koktavá Šárka Musher klub JCC #156#F8.00:52:44+00:19:12.0500:52:40.39Detail
28. Stodolová VeronikaPraha 11, Chodov#205#F9.00:52:49+00:19:17.0500:52:45.05Detail
29. Loučková Monika#209#F10.00:52:50+00:19:18.0500:52:41.83Detail
30. Toman JiříKOK#142#M20.00:53:07+00:19:35.0500:52:58.74Detail
31. Goldmannová Magdalena #202#F11.00:53:07+00:19:35.0500:52:58.86Detail
32. Müllerová KateřinaK.O.K.#207#F12.00:53:07+00:19:35.0500:52:59.62Detail
33. Grossová PetraKOK#130#F13.00:53:08+00:19:36.0500:52:59.87Detail
34. Fritz Robert#249#M21.00:53:32+00:20:00.0500:53:27.80Detail
35. Senohrábková EliškaPečky#63#F14.00:53:39+00:20:07.0500:53:31.27Detail
36. Endrych VaclavPraha#221#M22.00:53:45+00:20:13.0500:53:35.25Detail
37. Vácha KiliánBenešov#248#M23.00:54:09+00:20:37.0500:54:07.48Detail
38. Formankova DanaPraha#120#F15.00:54:15+00:20:43.0500:54:08.93Detail
39. Červa JanBoseň#131#M24.00:54:17+00:20:45.0500:54:12.24Detail
40. Pilch AgnieszkaPraha#172#F16.00:54:20+00:20:48.0500:54:14.08Detail
41. Hladíková IvetaKamenice - Ládeves#109#F17.00:55:10+00:21:38.05Detail
42. Vůjtěch LukášPraha#108#M25.00:55:11+00:21:39.0500:55:08.43Detail
43. Čižmár Andrej#210#M26.00:55:15+00:21:43.0500:55:06.27Detail
44. Vít FilipProstě běž!#245#M27.00:55:19+00:21:47.0500:55:17.65Detail
45. Doubková Jana#12#F18.00:55:21+00:21:49.0500:55:18.27Detail
46. Hofbauerova MichaelaPraha#149#F19.00:56:01+00:22:29.0500:55:57.03Detail
47. Holečková Petra#94#F20.00:56:04+00:22:32.0500:55:58.27Detail
48. Jirásek Vít Šneci v běhu#83#M28.00:56:04+00:22:32.0500:56:02.86Detail
49. Lorenzová Petra Lorintým #79#F21.00:56:28+00:22:56.05Detail
50. Hlaváček LukášPraha#117#M29.00:56:42+00:23:10.0500:56:35.27Detail
51. Poncar IrenaKouká ti volán#236#F22.00:56:43+00:23:11.0500:56:37.04Detail
52. Poncar PavelKouká ti volán#237#M30.00:56:43+00:23:11.0500:56:37.80Detail
53. Máchová HanaPraha#143#F23.00:57:31+00:23:59.0500:57:26.66Detail
54. Hladíková MilušeRozběháme Česko#110#F24.00:57:49+00:24:17.05Detail
55. Jelínek MatějRychlá rota b.s.#145#M31.00:58:13+00:24:41.0500:58:07.37Detail
56. Martínková JanaPraha 5 - Radotín#216#F25.00:58:14+00:24:42.0500:58:06.45Detail
57. Neuhäuselová MartinaPacov#227#F26.00:58:16+00:24:44.0500:58:07.95Detail
58. Prosecký LubomírVrané nad Vlatvou#241#M32.00:58:49+00:25:17.0500:58:44.23Detail
59. Marušinová MáriaMARAS team#162#F27.00:59:01+00:25:29.05Detail
60. Číla MartinBasketbal Lokomotiva Liberec#99#M33.00:59:29+00:25:57.0500:59:22.42Detail
61. Senohrábková PetraPečky#62#F28.00:59:30+00:25:58.0500:59:21.53Detail
62. Vedralová SilviePraha#10#F29.00:59:31+00:25:59.0500:59:22.89Detail
63. Simonová Danielaadidas Runners Prague#203#F30.00:59:43+00:26:11.0500:59:37.47Detail
64. Olsbro StevePraha#86#M34.01:00:12+00:26:40.0501:00:03.67Detail
65. Jančíková MarkétaŘíčany#179#F31.01:00:28+00:26:56.0501:00:25.45Detail
66. Přibáňová Vladislava#8#F32.01:00:37+00:27:05.0501:00:35.18Detail
67. Wolfe NataliaPraha 6#242#F33.01:01:03+00:27:31.0501:00:52.57Detail
68. Wolfe DavidPraha 6#243#M35.01:01:05+00:27:33.0501:00:54.94Detail
69. Kralovanská Denisa#208#F34.01:01:22+00:27:50.0501:01:18.27Detail
70. Randák RomanŘevnice#215#M36.01:01:46+00:28:14.0501:01:40.08Detail
71. Suchankova LenkaPoděbrady#173#F35.01:01:46+00:28:14.0501:01:39.75Detail
72. Švestka JanKladno#136#M37.01:03:09+00:29:37.0501:02:56.47Detail
73. Hladíková VěraRozběháme Česko#112#F36.01:04:12+00:30:40.05Detail
74. Arky VeronikaProstě běž!#97#F37.01:04:45+00:31:13.0501:04:42.39Detail
75. Vítová HelenaProstě běž!#95#F38.01:04:47+00:31:15.0501:04:44.50Detail
76. Maneika HannaSAP Concur#177#F39.01:09:40+00:36:08.0501:09:33.43Detail
77. Urbanová VeronikaRozběháme Česko#102#F40.01:11:27+00:37:55.0501:11:23.17Detail
78. Hameršmíd VladimírPardubice#217#M38.01:11:32+00:38:00.0501:11:24.67Detail
79. Vít MiroslavProstě běž!#96#M39.01:13:53+00:40:21.0501:13:50.37Detail
80. Straus Jiří#4#M40.01:26:50+00:53:18.0501:26:43.12Detail
81. Míková Dana#3#F41.01:26:51+00:53:19.0501:26:44.78Detail
Sommerová GabrielaŘíčany#118#F00:00:00Detail
DNF Frajer NikosPraha#222#MDNF Detail
DNF Kolblova ZuzanaPraha#164#FDNF Detail
DNS Mikušová Pavla#111#FDNS Detail
DNS Čeňková JarkaPraha 4#119#FDNS Detail
DNS Mączewski MarcinPraha 7#146#MDNS Detail
DNS Hradek PavelTabor#147#MDNS Detail
DNS Třísková AnitaPříbram#148#FDNS Detail
DNS Bringas Anderson MitzilaPraha 1#153#FDNS Detail
DNS Lunakova LenkaSvojetice#169#FDNS Detail
DNS Korolev AleksandrHorní Počernice#176#MDNS Detail
DNS Skonieczka BartBubalus CrossFit#180#MDNS Detail
DNS Slabihoudová AdélaPraha#11#FDNS Detail
DNS Shevanau Daniil#223#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz