Výsledková listina 7 pohoří Jeseníky
7. 8. 2021

20+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Dvořák PavelAtletika Alojzov#124#M391.01:39:20Detail
2. Minář MarekRunsport team#44#M392.01:40:52+00:01:32.81Detail
3. Kokošek OldřichSachasport Dynafit#38#M393.01:42:33+00:03:13.81Detail
4. Koníček JakubOlomouc#42#M394.01:46:44+00:07:24.81Detail
5. Ožanová ZuzanaFklidu#122#Ž391.01:56:14+00:16:54.81Detail
6. Klíma LukášOlomouc#37#M395.01:58:35+00:19:15.81Detail
7. Barcal Richarddos amigos#2#M40plus1.01:59:10+00:19:50.81Detail
8. Kazda Petr Brno #36#M40plus2.01:59:16+00:19:56.81Detail
9. Kolář JiříSTG Česká#39#M40plus3.02:01:15+00:21:55.81Detail
10. Vrbský MichalAxit Bikes Náchod#69#M40plus4.02:02:34+00:23:14.81Detail
11. Šístková IvetaFox klub Praha#62#Ž392.02:04:17+00:24:57.81Detail
12. Otevřelová KristýnaColumbia Montrail/Čeladná#47#Ž393.02:04:48+00:25:28.81Detail
13. Zbranek VáclavKašava#72#M40plus5.02:05:51+00:26:31.81Detail
14. Stýskalík JiříMilan Janata Tým#58#M40plus6.02:08:37+00:29:17.81Detail
15. Plhoň JakubMattoni Freerun Zlín#51#M40plus7.02:08:58+00:29:38.81Detail
16. Adamec Lukáš#1#M396.02:09:59+00:30:39.81Detail
17. Paloušek DanOlomouc#48#M397.02:10:44+00:31:24.81Detail
18. Šimůnková SimonaTriSK ČB#61#Ž394.02:13:36+00:34:16.81Detail
19. Hlaváčková DagmarSTG Česká#25#Ž40plus1.02:13:41+00:34:21.81Detail
20. Delingerová MarieSki Fortex Mor. Beroun#123#Ž40plus2.02:14:15+00:34:55.81Detail
21. Kautský JiříOK Sparta Praha#35#M398.02:14:46+00:35:26.81Detail
22. Minárik Michal#43#M399.02:18:11+00:38:51.81Detail
23. Smola JosefBěžecký klub Náchod #57#M40plus8.02:18:13+00:38:53.81Detail
24. Fiala KarelSvitavy#18#M40plus9.02:19:07+00:39:47.81Detail
25. Krzák JaromírKrnov#113#M3910.02:19:12+00:39:52.81Detail
26. Číhař TomášChvojenec#12#M40plus10.02:20:26+00:41:06.81Detail
27. Kadlčík VítZlín#32#M3911.02:21:57+00:42:37.81Detail
28. Kadlčík PetrZlín#31#M3912.02:21:58+00:42:38.81Detail
29. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#30#M40plus11.02:22:43+00:43:23.81Detail
30. Svoboda MartinBrno#59#M40plus12.02:24:56+00:45:36.81Detail
31. ŽÁK JIŘÍJABLONEC NAD NISOU#74#M40plus13.02:25:20+00:46:00.81Detail
32. Kolářová ŠárkaSTG Česká#40#Ž40plus3.02:25:26+00:46:06.81Detail
33. Derka RadimPřerov#13#M3913.02:26:34+00:47:14.81Detail
34. Chadima AdamLitomyšl#26#M3914.02:26:51+00:47:31.81Detail
35. Javůrek PetrLukavice#29#M3915.02:27:50+00:48:30.81Detail
36. Titmanová MichaelaŘíčany#64#Ž40plus4.02:28:31+00:49:11.81Detail
37. Žáčková EvaInov8 / Runsport#73#Ž395.02:29:04+00:49:44.81Detail
38. Ordáň PetrZlaté Hory#46#M40plus14.02:29:06+00:49:46.81Detail
39. Církva TomášAC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm#9#M40plus15.02:29:14+00:49:54.81Detail
40. Petr OtoFlex Fitness Olomouc#50#M3916.02:29:57+00:50:37.81Detail
41. Chadimová BarboraLitomyšl#131#Ž396.02:29:57+00:50:37.81Detail
42. Doleželová Kateřina Litomyšl #14#Ž40plus5.02:31:11+00:51:51.81Detail
43. Veselý LukášVestec#68#M40plus16.02:31:41+00:52:21.81Detail
44. Boubelíková JitkaTuláci na cestách / Blansko#112#Ž40plus6.02:32:11+00:52:51.81Detail
45. Hlaváč JanHlavi#24#M3917.02:32:54+00:53:34.81Detail
46. Blažek Lukáš#111#M3918.02:36:05+00:56:45.81Detail
47. Schlinger MartinBrno#55#M40plus17.02:36:09+00:56:49.81Detail
48. Blažek VladimírŘíčany#5#M40plus18.02:36:26+00:57:06.81Detail
49. Bártova Petra#120#Ž397.02:36:38+00:57:18.81Detail
50. Čelovská KamilaBESTIE#11#Ž398.02:36:41+00:57:21.81Detail
51. Mrázková Tereza#121#Ž40plus7.02:39:47+01:00:27.81Detail
52. Mizon RubyČeské Budějovice#45#Ž399.02:40:28+01:01:08.81Detail
53. Feller JanNVB#17#M3919.02:43:45+01:04:25.81Detail
54. Smejkalová PetraSportRaces Team#56#Ž3910.02:44:42+01:05:22.81Detail
55. Tomašov JanBrno#65#M40plus19.02:47:01+01:07:41.81Detail
56. Pospíšil PetrVyškov#52#M40plus20.02:49:09+01:09:49.81Detail
57. Breckl LiborKOLŠOV#7#M40plus21.02:56:55+01:17:35.81Detail
58. Raichl PetrLoštice#53#M3920.02:58:14+01:18:54.81Detail
59. Richtrová JanaHusky Mahouš Sunny Siberia#4#Ž40plus8.02:59:03+01:19:43.81Detail
60. Šalandová JiřinaPraha#60#Ž40plus9.03:09:21+01:30:01.81Detail
61. Valtr JaroslavŠternberk#67#M3921.03:09:35+01:30:15.81Detail
62. Hasníková LenkaMattoni Freerun Zlín#22#Ž40plus10.03:12:35+01:33:15.81Detail
63. Boudný HonzaZdravotník Praha#6#M40plus22.03:14:16+01:34:56.81Detail
64. Janikova Magdalena #28#Ž3911.03:19:22+01:40:02.81Detail
65. Pavloušková PavlínaDeblín#49#Ž3912.03:21:41+01:42:21.81Detail
66. Csontos FilipBanská Bystrica#10#M3922.03:29:05+01:49:45.81Detail
67. Kašing AdamAutomotoland#34#M3923.03:30:43+01:51:23.81Detail
68. Breksová NikolaOpava#8#Ž3913.03:30:44+01:51:24.81Detail
DNF Šlechtová MarieZtracenej čip Jaroměř#63#Ž40plusDNF Detail
DNS Hauptová AliceLetohrad#23#Ž39DNS Detail
DNS Fojtík LadislavNový Jičín#19#M39DNS Detail
DNS Hajduková PavlínaOstrava#21#Ž39DNS Detail
DNS Zadražil MarekPraha#71#M39DNS Detail
DNS Weisser Jan#70#M39DNS Detail
DNS Dostál MartinHajany#15#M39DNS Detail
DNS Valošek MiroslavMK Seitl Ostrava#66#M40plusDNS Detail
DNS Koníček FilipBílý Újezd#41#M39DNS Detail
DNS Dubová MonikaPraha#16#Ž39DNS Detail
DQ Bednář BřetislavRýmařov#3#M40plusDQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz