Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Jeseníky
7. 8. 2021

10+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Jerie MarekTJ Magla#82#M391.00:54:19Detail
2. Kulhánek MartinHavířov#85#M392.00:54:36+00:00:17.72Detail
3. Lukeš PetrSTS Chvojkovice Brod#86#M393.00:57:26+00:03:07.72Detail
4. Prošek LukášVyškov#119#M40p1.00:58:09+00:03:50.72Detail
5. Kuklová AndreaFrýdlant nad Ostravicí#130#Ž391.01:00:13+00:05:54.72Detail
6. Grygarová PavlínaOpava#118#Ž392.01:00:38+00:06:19.72Detail
7. Schutz Petr7 Pohoří#110#M40p2.01:01:10+00:06:51.72Detail
8. Rousek JiříMohelnice#91#M394.01:01:28+00:07:09.72Detail
9. Zelenka Jiří#102#M395.01:02:07+00:07:48.72Detail
10. Fréhar LiborKlopina#20#M40p3.01:04:52+00:10:33.72Detail
11. Řeznikova IvanaHavířov 1#93#Ž393.01:06:23+00:12:04.72Detail
12. Čipel LiborDerde Leven#76#M40p4.01:06:27+00:12:08.72Detail
13. Hruška Romanveterán - Hranice#80#M40p5.01:06:37+00:12:18.72Detail
14. Šístek DanielFox klub Praha#97#M40p6.01:07:27+00:13:08.72Detail
15. Sopr MartinHorní Bříza#95#M396.01:08:39+00:14:20.72Detail
16. Jandová LenkaTábor#27#Ž394.01:10:56+00:16:37.72Detail
17. Vychodilová Tereza#101#Ž395.01:11:05+00:16:46.72Detail
18. Nezdařilová AnnaHavířov#87#Ž396.01:16:20+00:22:01.72Detail
19. Obuszakova Simona#88#Ž397.01:17:51+00:23:32.72Detail
20. Sequensova LucieLitomyšl #54#Ž40plus1.01:17:52+00:23:33.72Detail
21. Pěnička Martin Šneci na útěku#89#M40p7.01:17:53+00:23:34.72Detail
22. Janíková PetraBěžci Chomutov #81#Ž398.01:17:55+00:23:36.72Detail
23. Čecháková IvaOlomouc#75#Ž40plus2.01:18:14+00:23:55.72Detail
24. Kafka JosefTeam RaidLight#33#M397.01:19:44+00:25:25.72Detail
25. Poláček Václav#90#M40p8.01:24:21+00:30:02.72Detail
26. Šimoníková DenisaOlomouc#96#Ž399.01:25:32+00:31:13.72Detail
27. Hájek VojtěchPříbram#78#M398.01:25:37+00:31:18.72Detail
28. Hájek RobertPříbram#77#M40p9.01:25:38+00:31:19.72Detail
29. Havlenová RadkaGoMango#79#Ž40plus3.01:25:47+00:31:28.72Detail
30. Trousil David#100#M399.01:28:23+00:34:04.72Detail
31. Šustová Marieposta Olovnice#98#Ž40plus4.02:29:18+01:34:59.72Detail
DNS Jiroušková LucieHrochův Týnec#83#Ž39Detail
DNS Klimešová Zuzana#84#Ž40plusDetail
DNS Rubanová MagdalénaVrchoslavice#92#Ž39Detail
DNS Sobotka PetrPraha#94#M39Detail
DNS Trojak AdamPraha#99#M39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz