Výsledková listina Běh pro Jedličku
17. 6. 2021

Běh dospělí 4900 m se třemi překážkami

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Kulka MichalTrista60#1070#M1.00:21:12Detail
2. Maryška MilošVIG Re#120#M2.00:21:26+00:00:14.49Detail
3. Vostálová IvaStrabag#146#F114.00:21:43+00:00:31.49Detail
4. Panas DawidČáslav#1006#M3.00:22:38+00:01:26.49Detail
5. Novák PetrStrabag#148#M4.00:22:39+00:01:27.49Detail
6. Madej JakubPraha 6#83#M5.00:22:46+00:01:34.49Detail
7. Lukavec JakubTJ Sokol Spořilov#97#M6.00:22:50+00:01:38.49Detail
8. Jílek Ondřej T.J. Sokol Spořilov#100#M7.00:22:55+00:01:43.49Detail
9. Vích DamiánSlavia Praha#88#M8.00:23:23+00:02:11.49Detail
10. Seiler LukášRicoh A#118#M9.00:23:33+00:02:21.49Detail
11. Třasák Jan#129#M10.00:24:09+00:02:57.49Detail
12. Luňáčková MichaelaTřista60#1004#F115.00:24:13+00:03:01.49Detail
13. Écorchard Gaël#1001#M11.00:24:15+00:03:03.49Detail
14. Maskaliuk Vladimir#1055#M12.00:24:31+00:03:19.49Detail
15. Ruml Václav Třista60#1012#M13.00:24:40+00:03:28.49Detail
16. Vaňhara MartinKooperativa#135#M14.00:24:48+00:03:36.49Detail
17. Sadil JanČSOB#130#M15.00:24:57+00:03:45.49Detail
18. Pavlas PetrPraha#108#M16.00:25:50+00:04:38.49Detail
19. Štěpán OndřejKooperativa#142#M17.00:25:52+00:04:40.49Detail
20. Valenta FilipKooperativa#141#M18.00:25:57+00:04:45.49Detail
21. Štěpánková PetraČSOB#133#F116.00:26:01+00:04:49.49Detail
22. Pátek JanMK plexi#155#M19.00:26:12+00:05:00.49Detail
23. Vágner PavelMK plexi#158#M20.00:26:12+00:05:00.49Detail
24. Řezníček Luboš #81#M21.00:26:16+00:05:04.49Detail
25. Vévoda JiříČSOB#132#M22.00:27:16+00:06:04.49Detail
26. Spálenská PavlínaMK plexi#159#F117.00:27:27+00:06:15.49Detail
27. Dlouhý LukášMK plexi#156#M23.00:27:30+00:06:18.49Detail
28. Eliášová TerezaWe love run.cz#75#F118.00:27:36+00:06:24.49Detail
29. Havlíček TomášT.J. Sokol Spořilov#98#M24.00:27:41+00:06:29.49Detail
30. Vrba JanPraha 6#1045#M25.00:28:07+00:06:55.49Detail
31. Pohůnková VendulaHerink#71#F119.00:28:32+00:07:20.49Detail
32. Konarovska MartinaTřista60#80#F120.00:28:37+00:07:25.49Detail
33. Ratajský FrantišekStrabag#147#M26.00:28:40+00:07:28.49Detail
34. Krepsová SoňaKooperativa#139#F121.00:28:46+00:07:34.49Detail
35. Pflegerová ŠtěpánkaAlpine Pro#144#F122.00:28:47+00:07:35.49Detail
36. Šoukal JiříPraha#1065#M27.00:28:48+00:07:36.49Detail
37. Baloun RomanRicoh A#116#M28.00:28:51+00:07:39.49Detail
38. Slíva PetrRádio Blaník#123#M29.00:28:54+00:07:42.49Detail
39. Jandová BarboraJ&T Bank#150#F123.00:29:03+00:07:51.49Detail
40. Brychtová SandraJ&T Bank#149#F124.00:29:03+00:07:51.49Detail
41. Kotyk FrantišekVyšehrad#1067#M30.00:29:06+00:07:54.49Detail
42. Furdík MichalRicoh A#115#M31.00:29:07+00:07:55.49Detail
43. Novák Ondřej#1005#M32.00:29:08+00:07:56.49Detail
44. Šafařík Jakub#131#M33.00:29:17+00:08:05.49Detail
45. Ptáčníková Hana#104#F125.00:30:02+00:08:50.49Detail
46. Topinka Michal#105#M34.00:30:25+00:09:13.49Detail
47. Konarovský Miroslav #82#M35.00:30:29+00:09:17.49Detail
48. Strakoš MartinPříbor#110#M36.00:30:55+00:09:43.49Detail
49. Švandová JiřinaKooperativa#136#F126.00:31:13+00:10:01.49Detail
50. Valenta TomášKooperativa#140#M37.00:31:21+00:10:09.49Detail
51. Říha JanChrudim#109#M38.00:31:21+00:10:09.49Detail
52. Scheiner VáclavPraha#128#M39.00:31:21+00:10:09.49Detail
53. Schlibener ZdeněkKladno#92#M40.00:31:24+00:10:12.49Detail
54. Lukavcová VěraT.J. Sokol Spořilov#96#F127.00:31:31+00:10:19.49Detail
55. Hendrichová KláraPraha 2#76#F128.00:31:36+00:10:24.49Detail
56. Peštová KateřinaRicoh A#117#F129.00:31:43+00:10:31.49Detail
57. Bendová IrenaPraha 5#95#F130.00:31:54+00:10:42.49Detail
58. Steinbachová KarolínaPraha#160#F131.00:32:43+00:11:31.49Detail
59. Krčil VáclavHrad Karlštejn#113#M41.00:32:49+00:11:37.49Detail
60. Suchánková MarcelaČSOB#134#F132.00:33:32+00:12:20.49Detail
61. Kropík LukášJÚŠ#154#M42.00:33:45+00:12:33.49Detail
62. Risler MichalDPS Ondřejov#74#M43.00:33:55+00:12:43.49Detail
63. Slavíček OndřejAnetka Team#62#M44.00:34:02+00:12:50.49Detail
64. Randová LucieAnetka Team#66#F133.00:34:17+00:13:05.49Detail
65. Karafiát HonzaAnetka Team#63#M45.00:34:17+00:13:05.49Detail
66. Gregor LuděkNové Město na Moravě#86#M46.00:34:19+00:13:07.49Detail
67. Biskupič AndrejDPS Ondřejov#67#M47.00:34:25+00:13:13.49Detail
68. Sejčková ŠárkaDPS Ondřejov #61#F134.00:34:25+00:13:13.49Detail
69. Jantosová KarinaPraha#1002#F135.00:34:25+00:13:13.49Detail
70. Michálková LuciePraha 9#103#F136.00:34:56+00:13:44.49Detail
71. Gogola KarelMK plexi#157#M48.00:34:58+00:13:46.49Detail
72. Chmiel MichalDziudkowo Wawer#1008#M49.00:35:05+00:13:53.49Detail
73. Houšková GabrielaPraha 2#127#F137.00:35:26+00:14:14.49Detail
74. Nagy DanielaJ&T Bank#151#F138.00:35:38+00:14:26.49Detail
75. Tůma Martin#64#M50.00:35:39+00:14:27.49Detail
76. Mrázková BarboraPraha#1010#F139.00:35:42+00:14:30.49Detail
77. Pleml RichardJ&T Bank#152#M51.00:35:43+00:14:31.49Detail
78. Kmetová ŽanetaJÚŠ#153#F140.00:35:44+00:14:32.49Detail
79. Šerpánová MiroslavaPraha#72#F141.00:36:00+00:14:48.49Detail
80. Bohoněk MilosMělník#1013#M52.00:36:05+00:14:53.49Detail
81. Tumová LucieAlpine Pro#145#F142.00:36:06+00:14:54.49Detail
82. Přáda JiříHrad Karlštejn#1068#M53.00:36:16+00:15:04.49Detail
83. Valduf MartinTřista60#1071#M54.00:36:32+00:15:20.49Detail
84. Nováková Ludmila#111#F143.00:36:55+00:15:43.49Detail
85. Hricova MirkaPraha#107#F144.00:37:02+00:15:50.49Detail
86. Teperrová Jana#65#F145.00:37:15+00:16:03.49Detail
87. Kozáková JindřiškaPraha 1 - Malá Strana#89#F146.00:37:22+00:16:10.49Detail
88. Fuchsová BarboraKooperativa#138#F147.00:37:38+00:16:26.49Detail
89. Tripská EvaVIG Re#119#F148.00:37:40+00:16:28.49Detail
90. Velická KarinVIG Re#121#F149.00:37:40+00:16:28.49Detail
91. Horák Ondřej#87#M55.00:37:46+00:16:34.49Detail
92. Miklová AdélaPraha 8#84#F150.00:37:46+00:16:34.49Detail
93. Kunst LukášHrad Karlštejn#112#M56.00:37:48+00:16:36.49Detail
94. Heroutová JanaT.J. Sokol Spořilov#99#F151.00:37:49+00:16:37.49Detail
95. Prokešová EvaPraha#106#F152.00:38:15+00:17:03.49Detail
96. Senohrábková PetraPečky#90#F153.00:38:29+00:17:17.49Detail
97. Lubovská ŠtěpánkaTřista60#1007#F154.00:39:12+00:18:00.49Detail
98. Vargová MáriaPraha#102#F155.00:39:24+00:18:12.49Detail
99. Červená JanaPraha 6#1046#F156.00:40:19+00:19:07.49Detail
100. Láska VojtěchProstě běž! #1009#M57.00:40:29+00:19:17.49Detail
101. Műller ŠtěpánPraha#125#M58.00:40:57+00:19:45.49Detail
102. Műller Ondřej#122#M59.00:41:36+00:20:24.49Detail
103. Türkova PavlinaPraha 6#1066#F157.00:42:21+00:21:09.49Detail
104. Marková Jana#85#F158.00:42:52+00:21:40.49Detail
105. Zemanová KristýnaPraha#1069#F159.00:42:58+00:21:46.49Detail
106. Hrudková ErikaHrad Karlštejn#114#F160.00:43:27+00:22:15.49Detail
107. Zakonovová Gabriela#94#F161.00:43:41+00:22:29.49Detail
108. Hrach Radek#93#M60.00:43:41+00:22:29.49Detail
109. Eretova TerezaRoztoky#1014#F162.00:44:13+00:23:01.49Detail
110. Vicherová EvaPraha 6#1003#F163.00:44:45+00:23:33.49Detail
111. Michek JiříPraha#73#M61.00:46:02+00:24:50.49Detail
112. Pazderová KateřinaKouzelničky#68#F164.00:54:22+00:33:10.49Detail
113. Kubečková TamaraKouzelničky#69#F165.00:54:22+00:33:10.49Detail
DNS Wilisz RobertWarszawa#91#MDNS Detail
DNS Hlaváčková AnetaAnetka Team#70#FDNS Detail
DNS Podaný Petr#77#MDNS Detail
DNS Polanecka ŠtěpánkaPraha#78#FDNS Detail
DNS Jakim RobertSuperboys Prague#79#MDNS Detail
DNS Krutilková EvaSokol Spořilov#101#FDNS Detail
DNS Horák ZdeněkHitrádio City#124#MDNS Detail
DNS Bičár ŠtefanRosovice 52, PSČ 262 11#126#MDNS Detail
DNS Macháček DanKooperativa#143#MDNS Detail
DNS Trousilová MariePraha#1011#FDNS Detail
DQ Špačková LenkaKooperativa#137#FDQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz