Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák 6. ročník - 26. 6. 2021
26. 6. 2021

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jareš TomášVotice#20#MA muži 18-391.00:37:11Detail
2. Jánošík RudolfVlašim#13#MC muži 50-591.00:41:04+00:03:53.83Detail
3. Gazda VítězslavBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz...#17#MB muži 40-491.00:41:39+00:04:28.83Detail
4. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#12#MA muži 18-392.00:43:05+00:05:54.83Detail
5. Šibrava StanislavJiskra Zruč n.S.#10#MA muži 18-393.00:43:09+00:05:58.83Detail
6. Šoltés FilipMladá Vožice#1#MB muži 40-492.00:44:37+00:07:26.83Detail
7. Matějka MartinFCSV Velis#18#MA muži 18-394.00:44:43+00:07:32.83Detail
8. Babor Petr#42#MA muži 18-395.00:45:12+00:08:01.83Detail
9. Zaremba JanHavířov#39#MB muži 40-493.00:45:35+00:08:24.83Detail
10. Petrásková NikolTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#45#ZA ženy 18-341.00:46:07+00:08:56.83Detail
11. Kahoun JanLouňovice#150#MA muži 18-396.00:46:11+00:09:00.83Detail
12. Častvaj DanielMnichovice #21#MB muži 40-494.00:47:02+00:09:51.83Detail
13. Adamcová AndreaVlašim#30#ZC ženy 45-541.00:47:06+00:09:55.83Detail
14. Pejša JanSMÍ BÝT PRÁZDNÉ#4#MB muži 40-495.00:47:29+00:10:18.83Detail
15. Havlík PetrVotice#7#MA muži 18-397.00:47:45+00:10:34.83Detail
16. Krchňák RomanBěžím za Vlašim#43#MC muži 50-592.00:47:50+00:10:39.83Detail
17. Hergesell JiříVračkovice#25#MC muži 50-593.00:48:19+00:11:08.83Detail
18. Kašpar MichalRS Vlašim#32#MB muži 40-496.00:48:24+00:11:13.83Detail
19. Babor Pavel#41#MA muži 18-398.00:48:45+00:11:34.83Detail
20. Lebeda JaroslavBBK#26#MC muži 50-594.00:48:46+00:11:35.83Detail
21. Jenšík Jiří#6#MA muži 18-399.00:49:00+00:11:49.83Detail
22. Dvořáková RenátaZnosim#36#ZC ženy 45-542.00:49:44+00:12:33.83Detail
23. Štych PřemyslSrdíčkáři#44#MB muži 40-497.00:49:49+00:12:38.83Detail
24. Říha KarelBBK#49#MC muži 50-595.00:50:06+00:12:55.83Detail
25. Smékal MirekBenešov#23#MD muži 60-691.00:50:10+00:12:59.83Detail
26. Prchlikova Barbora Benešovský běžecký klub#28#ZC ženy 45-543.00:50:13+00:13:02.83Detail
27. Zvárová BarboraOstrov#9#ZB ženy 35-441.00:50:29+00:13:18.83Detail
28. Tůma JosefGOGO Postupice#37#MB muži 40-498.00:50:36+00:13:25.83Detail
29. Jiroušková Hana Běžíme zw Vlašim #29#ZC ženy 45-544.00:50:38+00:13:27.83Detail
30. Brožík FrantišekVlašim#2#MC muži 50-596.00:51:49+00:14:38.83Detail
31. Anděl JaroslavChabeřice#11#MB muži 40-499.00:53:08+00:15:57.83Detail
32. Boštičková Lenka#16#ZA ženy 18-342.00:53:32+00:16:21.83Detail
33. Mančík OndřejVlašim#3#MA muži 18-3910.00:53:35+00:16:24.83Detail
34. Tůma Lukáš#38#MA muži 18-3911.00:54:42+00:17:31.83Detail
35. Vondrák TomášVlašim#33#MC muži 50-597.00:56:16+00:19:05.83Detail
36. Syslová PavlaPraha#31#ZA ženy 18-343.00:56:37+00:19:26.83Detail
37. Cinka IvanAtletika Benešov#15#MD muži 60-692.00:57:08+00:19:57.83Detail
38. Slunečko JindřichBenešovský běžecký klub#22#MC muži 50-598.00:57:12+00:20:01.83Detail
39. Vynšová MonikaBenešov#34#ZB ženy 35-442.00:57:12+00:20:01.83Detail
40. Březinová MonikaDrachkov#46#ZA ženy 18-344.00:57:24+00:20:13.83Detail
41. Kříženecká MichaelaVlašim#48#ZA ženy 18-345.00:57:28+00:20:17.83Detail
42. Říhová RadkaSoběhrdy#50#ZC ženy 45-545.00:58:58+00:21:47.83Detail
43. Auxt Miroslav#19#MA muži 18-3912.00:59:29+00:22:18.83Detail
44. Nezmeškal Petr#47#MB muži 40-4910.01:00:45+00:23:34.83Detail
45. Navrátil PepaStránčice#24#ME muži 701.01:00:55+00:23:44.83Detail
46. Hálová PetraBenešov u Prahy#35#ZB ženy 35-443.01:01:17+00:24:06.83Detail
47. Jacques Bursíková KateřinaMilovanice#8#ZC ženy 45-546.01:03:06+00:25:55.83Detail
48. Kuklík Vít#40#MA muži 18-3913.01:03:36+00:26:25.83Detail
49. Hnízdilová EvaBBK#14#ZC ženy 45-547.01:03:41+00:26:30.83Detail
50. Konopištská Monika#27#Z1 dívky 15-171.01:09:08+00:31:57.83Detail
51. Urban AntonínVeliš 50#5#MA muži 18-3914.01:26:22+00:49:11.83Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz