Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Brno
24. 5. 2021

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.
1. Kolář Petr#173#M1.M do 391.00:38:36Detail
2. Smatryčenka Sjarhej#401#M2.M 40 – 591.00:39:48Detail
3. Sokol Jiri#275#M3.M 40 – 592.00:40:00Detail
4. Janáček Vladimír#321#M4.M 40 – 593.00:42:21Detail
5. Janáček Václav#633#M4.M do 392.00:42:21Detail
6. Jestříbková Lada#167#F1.Z 35 – 541.00:42:59Detail
7. Procházka Vojtěch#198#M6.M do 393.00:43:05Detail
8. Badík Roman#50#M7.M do 394.00:44:48Detail
9. Lukavský Ivan#242#M8.M 40 – 594.00:45:24Detail
10. Čermák Martin#150#M9.M do 395.00:47:38Detail
11. Jelínek Petr#52#M9.M 40 – 595.00:47:38Detail
12. Stara Michal#230#M11.M 40 – 596.00:47:48Detail
13. Špaček Adam#210#M12.M do 396.00:49:50Detail
14. Tomeš Adam#216#M13.M do 397.00:50:00Detail
15. Švehla Přemysl#606#M14.M 40 – 597.00:51:01Detail
16. Tomášek Petr#215#M15.M 40 – 598.00:51:02Detail
17. Kašpárek Ondřej#171#M16.M do 398.00:51:09Detail
18. Melicharová Jana#96#F2.Z do 341.00:51:39Detail
19. Kolomazník Ivo#608#M17.M do 399.00:53:02Detail
20. Žítek Pavel#229#M18.M 40 – 599.00:53:16Detail
21. Modra Cyril#186#M19.M 40 – 5910.00:54:03Detail
22. Mazal Roman#613#M19.M 40 – 5910.00:54:03Detail
23. Buráňová Barbora#609#F3.Z do 342.00:57:18Detail
24. Langášková Petra#56#F4.Z do 343.00:57:32Detail
25. Koryčánek Rostislav#175#M21.M 40 – 5912.00:57:45Detail
26. Urbanovská Jana#220#F5.Z 35 – 542.00:58:51Detail
27. Landowska Agnieszka#178#F6.Z 35 – 543.00:59:15Detail
28. Mráková Pavlína#605#F7.Z do 344.01:00:03Detail
29. Dejmková Ivana#628#F8.Z 35 – 544.01:00:51Detail
30. Lorenc Aleš#235#M22.M 40 – 5913.01:02:10Detail
31. Hortova Katerina#261#F9.Z 35 – 545.01:04:01Detail
32. Kříž Tomáš#176#M23.M do 3910.01:04:17Detail
33. Ondračková Marie#192#F10.Z do 345.01:04:22Detail
34. Ťoková Martina#301#F11.Z 35 – 546.01:05:12Detail
35. Tomášek Jiří#262#M24.M 40 – 5914.01:05:20Detail
36. Malý Petr Michael#602#M25.M 40 – 5915.01:05:33Detail
37. Kalábová Tereza#168#F12.Z do 346.01:07:26Detail
38. Neckářová Pavla#604#F13.Z do 347.01:08:01Detail
39. Huryta Ladislav#611#M26.M 40 – 5916.01:10:04Detail
40. Hurytová Matylda#612#F14.Z do 348.01:10:04Detail
41. Huťová Zuzana#160#F15.Z 35 – 547.01:12:01Detail
42. Světláková Lucie#246#F16.Z 35 – 548.01:23:00Detail
Baumannová Barbora#148#FZ do 3400:00:00Detail
Janda Ivo#162#MM 40 – 5900:00:00Detail
Janda Ivo#163#MM 40 – 5900:00:00Detail
Jandová Kateřina#165#FZ 35 – 5400:00:00Detail
Schmidtová Zuzana#201#FZ 35 – 5400:00:00Detail
Šerák Martin#75#MM 40 – 5900:00:00Detail
Wood Charles#226#MM do 3900:00:00Detail
Klimánková Eva#601#FZ 35 – 5400:00:00Detail
Grmelová Dominika#603#FZ do 3400:00:00Detail
Zukal Ondrej#607#MM do 3900:00:00Detail
Sečkář Pavel#610#MM do 3900:00:00Detail
Doležel Michal#629#MM do 3900:00:00Detail
Banikova Dominika#247#FZ do 3400:00:00Detail
Kocábová Jana#248#FZ 5500:00:00Detail
Duháček Matej#250#MM do 3900:00:00Detail
Mrázková Michaela#251#FZ do 3400:00:00Detail
Janáček Václav#323#MM do 3900:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz