Oficiální Výsledková listina Běh pro Paměť národa Brno
24. 5. 2021

5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.
1. Šauer Martin#240#M1.M 40 – 591.00:19:39
2. Řehák Pavel#622#M2.M 40 – 592.00:20:39
3. Paseka Tomáš#194#M3.M do 391.00:20:46
4. Švaříček Roman#213#M4.M 40 – 593.00:21:34
5. Rajmic Pavel#59#M5.M 40 – 594.00:22:15
6. Stehlíková Jana#208#F1.Z do 341.00:23:04
7. Majerčík Ľubomír#245#M6.M 40 – 595.00:23:11
8. Pikna Jan#196#M7.M do 392.00:23:23
9. Míčová Pavlína#185#F2.Z 35 – 541.00:23:41
10. Neumann MartinKarpatské naděje Strážnice#232#M8.M do 393.00:24:16
11. Stanec Roman#631#M9.M 40 – 596.00:24:19
12. Lukašíková Pavlína#145#F3.Z do 342.00:24:38
13. Šoltés Juraj#146#M10.M do 394.00:24:39
14. Kiss Tomáš#172#M11.M do 395.00:24:47
15. Houserová Stela#159#F4.Z do 343.00:25:05
16. Jestříbek Tomáš#626#M12.M 40 – 597.00:25:13
17. Horák Luděk#237#M13.M do 396.00:25:18
18. Bradáč Bohumil#623#M14.M 60+1.00:25:22
19. Duda Jan#501#M15.M do 397.00:25:24
20. Polášek MilanBrno#231#M16.M 40 – 598.00:25:51
21. Kupková Marika#177#F5.Z 35 – 542.00:25:56
22. Langr Tomáš#180#M17.M 40 – 599.00:26:20
23. Kovar Ludek#234#M18.M 40 – 5910.00:26:21
24. Janáčková Alena#322#F6.Z do 344.00:26:23
25. Papoušková Veronika#13#F7.Z 35 – 543.00:26:48
26. Šerá Hana#619#F8.Z do 345.00:26:59
27. Šoch Daniel#209#M19.M 40 – 5911.00:27:11
28. Komárková Lea#617#F9.Z do 346.00:27:39
29. Kluska Martin#51#M20.M do 398.00:27:39
30. Vraná Barbora#223#F10.Z 35 – 544.00:27:44
31. Pelikánová Veronika#236#F11.Z do 347.00:27:48
32. Bártová Michaela#244#F12.Z do 348.00:27:57
33. Buráňová Hana#621#F13.Z 35 – 545.00:28:00
34. Fridrichová Vendula#155#F14.Z do 349.00:28:07
35. Lolas Eftimios#181#M21.M 40 – 5912.00:28:07
36. Lukašíková Karolína#144#F15.Z do 3410.00:28:09
37. Schneider Ondřej#202#M22.M 40 – 5913.00:28:10
38. Fafílková Kateřina#154#F16.Z do 3411.00:28:17
39. Nechvátalová Lucie#188#F17.Z 35 – 546.00:28:24
40. Svoboda Milan#614#M23.M do 399.00:28:26
41. Vaněk Jiří#243#M24.M 40 – 5914.00:28:31
42. Pantučková Pavla#193#F18.Z 35 – 547.00:28:36
43. Řeháková Gabriela#620#F18.Z 35 – 547.00:28:36
44. Zezulová Ema#228#F20.Z do 3412.00:28:38
45. Smrek Peter#204#M25.M do 3910.00:28:40
46. Svobodová Vendula#615#F21.Z do 3413.00:29:15
47. Janečková Zuzana#54#F22.Z 35 – 549.00:29:16
48. Schrieblová Klára#402#F23.Z 35 – 5410.00:29:19
49. Venhuda Petr#221#M26.M 40 – 5915.00:29:21
50. Duchaňová Zuzana#241#F24.Z 35 – 5411.00:29:39
51. Hloušek Mirek#249#M27.M 40 – 5916.00:29:39
52. Martináková Veronika#183#F25.Z do 3414.00:30:09
53. Březina Vladimír#86#M28.M 40 – 5917.00:30:10
54. Březinová Andrea#87#F26.Z 35 – 5412.00:30:10
55. Ocisková Kateřina#106#F26.Z do 3415.00:30:10
56. Schwarzová Jana#203#F26.Z 35 – 5412.00:30:10
57. Pospíchal Vít#197#M29.M do 3911.00:30:12
58. Skorkovská Klára#252#F29.Z 35 – 5414.00:30:13
59. Kološ Martin#681#M30.M 40 – 5918.00:30:23
60. Kološová Jolana#682#F30.Z 35 – 5415.00:30:25
61. Loučková Petra#182#F31.Z 35 – 5416.00:31:06
62. Dobešová Lenka#151#F32.Z 35 – 5417.00:31:10
63. Kaňová Marie#57#F33.Z do 3416.00:31:19
64. Wičarová Jana#225#F34.Z 35 – 5418.00:31:27
65. Vahalová Kateřina#53#F35.Z do 3417.00:31:52
66. Cindlerová IvonaBrno#233#F36.Z 55+1.00:32:00
67. Nosilová Veronika#324#F37.Z do 3418.00:32:14
68. Mejstříková Barbora#326#F37.Z do 3418.00:32:14
69. Selingerová Ráchel Míša#200#F39.Z 35 – 5419.00:32:52
70. Duľová Hana#152#F40.Z do 3420.00:33:55
71. Ochvat Jiří#191#M31.M do 3912.00:34:04
72. Snášelová Lenka#88#F41.Z 35 – 5420.00:34:10
73. Zábojníková Martina#55#F42.Z 35 – 5421.00:34:17
74. Hurytová Marcela#624#F43.Z 35 – 5422.00:35:02
75. Huryta Mikuláš#625#M32.M do 3913.00:35:02
76. Janská Petra#166#F44.Z 35 – 5423.00:36:34
77. Novotná Helena#189#F45.Z do 3421.00:36:39
78. Červinková Eva#680#F46.Z 55+2.00:37:41
79. Šauerová Lenka#255#F47.Z do 3422.00:38:30
80. Ďuríková Helena#153#F48.Z do 3423.00:38:54
81. Matějíčková Markéta#184#F49.Z 35 – 5424.00:39:03
82. Červinková Michaela#683#F50.Z do 3424.00:39:49
83. Jestříbková Nikol#627#F51.Z do 3425.00:42:08
84. Chalupova Jana#161#F52.Z 35 – 5425.00:44:54
85. Langová Jana#179#F53.Z 35 – 5426.00:46:35
86. Zákravská Eva#227#F54.Z 35 – 5427.01:41:34
Adler Dominik#147#MM 40 – 5900:00:00
Bernadyová Magdalena#149#FZ do 3400:00:00
Bětík Petr#41#MM do 3900:00:00
Grošek Aleš#156#MM 40 – 5900:00:00
Holobrádek Jakub#157#MM do 3900:00:00
Horová Zuzana#158#FZ 35 – 5400:00:00
Jandová Eva#164#FZ 55+00:00:00
Kalousová Jana#169#FZ do 3400:00:00
Karásková Gabriela#170#FZ 35 – 5400:00:00
Konečná Monika#174#FZ 35 – 5400:00:00
Myška Kavánová Katka#187#FZ 35 – 5400:00:00
Novotná Markéta#190#FZ do 3400:00:00
Parma Tomáš#36#MM 40 – 5900:00:00
Parmová Jana#37#FZ 35 – 5400:00:00
Pavlinak Jaroslav#195#MM 40 – 5900:00:00
Přibyl Martin#199#MM 40 – 5900:00:00
Smutná Jana#205#FZ do 3400:00:00
Smutný Petr#206#MM 40 – 5900:00:00
Špačková Kristýna#211#FZ 35 – 5400:00:00
Šustrová Olga#212#FZ 35 – 5400:00:00
Taufar Patrik#214#MM do 3900:00:00
Tóthová Dominika#217#FZ 35 – 5400:00:00
Vlasák Michal#222#MM 40 – 5900:00:00
Vybíralová Dorota#224#FZ do 3400:00:00
Hlavinka Filip#616#MM 40 – 5900:00:00
Řehoříková Lucie#618#FZ 35 – 5400:00:00
Divišová Lucie#632#FZ 35 – 5400:00:00
Leuchter Jan#300#MM 40 – 5900:00:00
Vrbík Martin#500#MM 40 – 5900:00:00
Braumová Barbora#45#FZ do 3400:00:00
Gaso Milan#320#MM do 3900:00:00
Tomášková Soňa#274#FZ 55+00:00:00
Langhammerová Anežka#341#FZ do 3400:00:00
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo