Oficiální Výsledková listina Krokudy Run Litoměřice
4. 9. 2021

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Filingr AlešAK Most#55#55Mdo351.00:37:15Detail
2. Horkulič MartinHappy Loop #18#18M35plus1.00:38:29+00:01:14.52Detail
3. Holoubek MichalTJ KVS Štětí #16#16Mdo352.00:39:25+00:02:10.52Detail
4. Klug PavelChotěšov#121#2398Mdo353.00:40:07+00:02:52.52Detail
5. Kačur DanASK Lovosice#22#22Mdo354.00:40:09+00:02:54.52Detail
6. Melč ZdenekPraha#37#37M35plus2.00:42:04+00:04:49.52Detail
7. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#10#10M35plus3.00:42:33+00:05:18.52Detail
8. Stuchlý PavelSport Team Brozany#119#119Mdo355.00:43:24+00:06:09.52Detail
9. Butalová MarcelaLovosice#7#7Zdo351.00:43:58+00:06:43.52Detail
10. Krocker Marek#27#27Mdo356.00:44:40+00:07:25.52Detail
11. Fílová JanaBK Běkodo Teplice#117#117Z35plus1.00:45:18+00:08:03.52Detail
12. Lukavcová IvanaSNS Smržovka#30#30Zdo352.00:47:07+00:09:52.52Detail
13. Chundelák RomanÚstí nad Labem#95#95Mdo357.00:47:08+00:09:53.52Detail
14. Kučera MarekTatranská strela#28#28Mdo358.00:47:46+00:10:31.52Detail
15. Kučerová EmaASK Lovosice#106#106Zdo353.00:47:46+00:10:31.52Detail
16. Slezák AdamRozběháme Litoměřicko#116#116Mdo359.00:49:16+00:12:01.52Detail
17. Pelech Roman#45#45M35plus4.00:49:31+00:12:16.52Detail
18. Sikorová LenkaMusher klub JCC#52#52Zdo354.00:50:29+00:13:14.52Detail
19. Frolík StanislavMladá Boleslav#11#11M35plus5.00:50:42+00:13:27.52Detail
20. Novák JiříLouny#114#114Mdo3510.00:50:43+00:13:28.52Detail
21. Kačurová Petra#113#113Z35plus2.00:51:18+00:14:03.52Detail
22. Kačur JanLTM#23#23M35plus6.00:51:23+00:14:08.52Detail
23. Čapek Jan#74#74M35plus7.00:52:18+00:15:03.52Detail
24. Nosek MartinLitoměřice#41#41M35plus8.00:52:49+00:15:34.52Detail
25. Molnárová KateřinaF-C běžecký klub Kadaň#40#40Z35plus3.00:53:38+00:16:23.52Detail
26. Bubeníček MiroslavLitoměřice#103#103M35plus9.00:53:50+00:16:35.52Detail
27. Fíla ZdeněkClub Box V. Poláka Teplice#118#118M35plus10.00:53:51+00:16:36.52Detail
28. Šplíchal JanTatranská strela#64#64Mdo3511.00:54:00+00:16:45.52Detail
29. Podrábský JanKCR Roudnice nad Labem #49#49M35plus11.00:54:05+00:16:50.52Detail
30. Pokorná LucieTerezín#50#50Zdo355.00:54:25+00:17:10.52Detail
31. Olexa Petr#42#42M35plus12.00:54:26+00:17:11.52Detail
32. Harčár DominikBabice#87#87Mdo3512.00:55:12+00:17:57.52Detail
33. Kukal Štěpán#90#90M35plus13.00:55:12+00:17:57.52Detail
34. Hajn MichalROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO#13#13M35plus14.00:55:29+00:18:14.52Detail
35. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#25#25M35plus15.00:56:03+00:18:48.52Detail
36. Šimberský PavelLitoměřice#62#62M35plus16.00:56:44+00:19:29.52Detail
37. Tichá Jana Bohušovice nad Ohří #69#69Z35plus4.00:56:47+00:19:32.52Detail
38. Horáčková JaroslavaMimoň#17#17Z35plus5.00:57:11+00:19:56.52Detail
39. Svacinová LudmilaKrokudy#56#56Zdo356.00:57:12+00:19:57.52Detail
40. Hrdina MartinHrdinovi#91#91M35plus17.00:57:25+00:20:10.52Detail
41. Slezáková VeronikaRozběháme Litoměřicko#115#115Zdo357.00:57:42+00:20:27.52Detail
42. Sykorova AliceLitoměřice#61#61Z35plus6.00:58:07+00:20:52.52Detail
43. Frolík StanislavMladá Boleslav#12#12Mdo3513.00:59:30+00:22:15.52Detail
44. Matějčková RadmilaVeltrusy#35#35Z35plus7.00:59:36+00:22:21.52Detail
45. Vach PetrLitoměřice#71#71Mdo3514.00:59:53+00:22:38.52Detail
46. Štraubovátraubová BarboraČeská Lípa#66#66Z35plus8.01:01:14+00:23:59.52Detail
47. Michalík MarekJedu středem#38#38Mdo3515.01:01:16+00:24:01.52Detail
48. Šteiner Petr#65#65Mdo3516.01:01:36+00:24:21.52Detail
49. Ričány Libuse#51#51Zdo358.01:01:37+00:24:22.52Detail
50. Chundelák TomášTrmice#20#20Mdo3517.01:02:32+00:25:17.52Detail
51. Kunteová KateřinaKostelec nad Černými lesy#29#29Zdo359.01:02:33+00:25:18.52Detail
52. Malát MartinBezděkov hlavní město#33#33M35plus18.01:03:27+00:26:12.52Detail
53. Hajná AndreaLitoměřice#14#14Z35plus9.01:03:43+00:26:28.52Detail
54. Pavlovská LucieÚstí nad Labem#96#96Z35plus10.01:05:18+00:28:03.52Detail
55. Reinhartová Karina#120#120Z35plus11.01:07:30+00:30:15.52Detail
56. Šímová Drahomíra ŽITENICE #63#63Z35plus12.01:08:09+00:30:54.52Detail
57. Minařík KateřinaLitoměřice#39#39Z35plus13.01:09:36+00:32:21.52Detail
58. Košová KaterinaUsti nad Labem #26#26Zdo3510.01:09:46+00:32:31.52Detail
59. Koš JiříKrušnoman Litvínov#78#78M35plus19.01:09:46+00:32:31.52Detail
60. Círová MarieŽalhostice#108#108Z35plus14.01:10:43+00:33:28.52Detail
61. Martináková IvanaPohořany#85#85Z35plus15.01:10:44+00:33:29.52Detail
62. Martinák PavelPohořany#86#86M35plus20.01:10:44+00:33:29.52Detail
63. Cherveniakova IrinaPraha#19#19Zdo3511.01:11:50+00:34:35.52Detail
64. Jelínková LucieRoudnice nad Labem#84#84Z35plus16.01:12:16+00:35:01.52Detail
65. ČÚZI Komerční banka JanaLitoměřice#9#9Z35plus17.01:12:40+00:35:25.52Detail
66. ČÚZI MARTINLITOMĚŘICE#8#8M35plus21.01:12:41+00:35:26.52Detail
67. Paur MichalDěčín#43#43M35plus22.01:13:12+00:35:57.52Detail
68. Paurová JanaDěčín#44#44Z35plus18.01:13:13+00:35:58.52Detail
Pichna MichalPichaci#46#46M35plus00:00:00Detail
Pichnova Viktorie josefinaPichaci#48#48Zdo3500:00:00Detail
Pichnova LuciePichaci#47#47Z35plus00:00:00Detail
DNF Hajná PavlaLitoměřice#109#109Zdo35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz