Oficiální Výsledková listina Titan RACE 9. 10. 2021
9. 10. 2021

Dětský závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Svoboda SofieSelmice#34#2034F1.holky 6 - 71.00:05:34.67Detail
2. Cibulková Nela#41#2041F2.holky 6 - 72.00:06:33.35+00:00:58.67Detail
3. Beníšková DominikaVelké Přílepy#43#2043F3.holky 6 - 73.00:06:36.42+00:01:01.74Detail
4. Zvonař FilipChýně#46#2046M1.kluci 0 - 51.00:07:05.49+00:01:30.81Detail
5. Makovec MartinOCR Kids Podebrady#27#2027M2.kluci 8 +1.00:07:08.12+00:01:33.44Detail
6. Beneš MarekSkirun Čakovice#14#2014M3.kluci 8 +2.00:07:35.43+00:02:00.75Detail
7. Čermák DenisSki Run Čakovice #49#2049M4.kluci 8 +3.00:08:19.20+00:02:44.52Detail
8. Franc Jan#37#2037M5.kluci 6 - 71.00:08:19.53+00:02:44.85Detail
9. Vlček JakubPraha 5#1#2001M6.kluci 6 - 72.00:08:34.32+00:02:59.64Detail
10. Borovičková BerenikaSTG Mladá Boleslav#52#2052F4.holky 0 - 51.00:08:38.50+00:03:03.82Detail
11. Novák LukášChřibská#22#2022M7.kluci 6 - 73.00:08:44.78+00:03:10.10Detail
12. Zahradníčková EvaOCR Spartans Vyškov#9#2009F5.holky 6 - 74.00:09:12.26+00:03:37.58Detail
13. Brázdová DominikaAtom kids Praha#30#2030F6.holky 8 +1.00:09:20.95+00:03:46.27Detail
14. Dubský David OCR Spartans Vyškov#6#2006M8.kluci 6 - 74.00:09:30.80+00:03:56.12Detail
15. Jelínková ViktoriePraha 5#2#2002F7.holky 6 - 75.00:09:35.81+00:04:01.13Detail
16. Beneš RadimSkirun Čakovice#15#2015M9.kluci 8 +4.00:09:45.01+00:04:10.33Detail
17. Štilcová Rozárie#78#2078F8.holky 0 - 52.00:09:50.21+00:04:15.53Detail
18. Mikušová MichaelaSKI RUN Čakovice#36#2036F9.holky 8 +2.00:10:01.74+00:04:27.06Detail
19. Hladky HonzaKlanovice#18#2018M10.kluci 8 +5.00:10:04.12+00:04:29.44Detail
20. Makovec TadeašOCR Kids Poděbrady#28#2028M11.kluci 8 +6.00:10:11.61+00:04:36.93Detail
21. Lusková LeaOCR Spartans Vyškov#10#2010F10.holky 8 +3.00:10:19.76+00:04:45.08Detail
22. Basta MedardUvaly#16#2016M12.kluci 8 +7.00:10:23.18+00:04:48.50Detail
23. Houfová KristýnaŘečany nad Labem#4#2004F11.holky 6 - 76.00:10:49.14+00:05:14.46Detail
24. Ďuďová ViktorieSki Run Čakovice#44#2044F12.holky 8 +4.00:10:53.67+00:05:18.99Detail
25. Cibulková Ema#42#2042F13.holky 8 +5.00:11:33.70+00:05:59.02Detail
26. Kafka Tomáš#54#2054M13.kluci 8 +8.00:11:39.01+00:06:04.33Detail
27. Rampír DavidDiversity Beasts#75#2075M14.kluci 8 +9.00:11:39.76+00:06:05.08Detail
28. Jiráček JakubKladno #45#2045M15.kluci 8 +10.00:11:44.11+00:06:09.43Detail
29. Trávníčková MiaAtom Kids#51#2051F14.holky 8 +6.00:11:53.55+00:06:18.87Detail
30. Švestková SofieOCR Spartans Vyškov#7#2007F15.holky 8 +7.00:11:55.80+00:06:21.12Detail
31. Basta DorotkaUvaly#17#2017F16.holky 8 +8.00:12:01.73+00:06:27.05Detail
32. Badal Vojtěch#67#2067M16.kluci 6 - 75.00:12:07.63+00:06:32.95Detail
33. Husák MatějAtom kids#32#2032M17.kluci 8 +11.00:12:22.32+00:06:47.64Detail
34. Čermáková JohanaSki Run Čakovice#50#2050F17.holky 8 +9.00:12:38.95+00:07:04.27Detail
35. Zahradníček Pavel OCR Spartans Vyškov#8#2008M18.kluci 8 +12.00:12:58.76+00:07:24.08Detail
36. Petrásková Stela#86#2086F18.holky 0 - 53.00:13:07.36+00:07:32.68Detail
37. Svoboda OndřejOCR Kids Poděbrady#25#2025M19.kluci 8 +13.00:13:17.75+00:07:43.07Detail
38. Burda MartinPraha#69#2069M20.kluci 8 +14.00:13:18.92+00:07:44.24Detail
39. Jiránek Matěj#88#2088M21.kluci 0 - 52.00:13:25.45+00:07:50.77Detail
40. Mráz JakubSKI a RUN Čakovice#53#2053M22.kluci 8 +15.00:13:30.03+00:07:55.35Detail
41. Varcholová KateřinaÚstí n.L.#76#2076F19.holky 8 +10.00:13:40.10+00:08:05.42Detail
42. Waldmann Rafael#60#2060M23.kluci 8 +16.00:13:55.18+00:08:20.50Detail
43. Hořánek VojtaPraha#19#2019M24.kluci 8 +17.00:13:57.65+00:08:22.97Detail
44. Brožová Emily#48#2048F20.holky 8 +11.00:13:59.41+00:08:24.73Detail
45. Němcová BarboraÚvaly #39#2039F21.holky 8 +12.00:14:05.75+00:08:31.07Detail
46. Chorouš OndřejOCR kids Poděbrady#63#2063M25.kluci 8 +18.00:14:15.53+00:08:40.85Detail
47. Němcová JolanaÚvaly #40#2040F22.holky 8 +13.00:14:55.06+00:09:20.38Detail
48. Gettinger Christian#31#2031M26.kluci 8 +19.00:15:16.58+00:09:41.90Detail
49. Burda PatrikPraha#70#2070M27.kluci 8 +20.00:15:30.66+00:09:55.98Detail
50. Brož Tobias#47#2047M28.kluci 8 +21.00:15:56.59+00:10:21.91Detail
51. Bárta Michal#61#2061M29.kluci 8 +22.00:16:09.05+00:10:34.37Detail
52. Švanda Marek#84#2084M30.kluci 8 +23.00:16:49.79+00:11:15.11Detail
53. Vaněk Lukáš Praha 12#55#2055M31.kluci 8 +24.00:17:46.65+00:12:11.97Detail
54. Badal Jakub#66#2066M32.kluci 8 +25.00:18:25.53+00:12:50.85Detail
55. Svoboda LauraSelmice#33#2033F23.holky 8 +14.00:18:39.29+00:13:04.61Detail
56. Svobodová MartaOCR Kids Poděbrady#26#2026F24.holky 8 +15.00:19:04.70+00:13:30.02Detail
57. Karbulová AlexandraOCR Čelákovice#29#2029F25.holky 8 +16.00:20:05.48+00:14:30.80Detail
58. Jiránek Jakub#89#2089M33.kluci 8 +26.00:20:23.77+00:14:49.09Detail
59. Ždila TomášSRTG Pardubice#5#2005M34.kluci 8 +27.00:20:29.34+00:14:54.66Detail
60. Novák TadeášChřibská#23#2023M35.kluci 8 +28.00:23:49.57+00:18:14.89Detail
61. Špillerová NikolOlympia Spartan Training Kutná Hora#38#2038F26.holky 8 +17.00:24:22.86+00:18:48.18Detail
62. Houfová TerezaŘečany nad Labem#3#2003F27.holky 8 +18.00:25:11.37+00:19:36.69Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz