Oficiální Výsledková listina Offroad Maraton Vřesová
28. 8. 2021

Motorky

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Počet kolPosledníBest lap
1. Martin Prokeš KTM EXC 300 TPITJ SOKOL KRÁSNÉ POLE #525#967Mistr Moto E21.2403:04:4600:06:46
06:20, 07:23, 06:46, 08:18, 07:49, 08:02, 07:25, 09:08, 07:48, 07:19, 07:20, 11:19, 07:09, 07:02, 06:57, 06:58, 07:12, 07:50, 07:45, 07:47, 07:39, 07:51, 07:46, 07:41, Detail
2. Petr Trávníček KTM SX-F 250 4tAROMA GOLD#2#927Mistr Moto E11.2303:04:1500:06:57
07:08, 06:57, 08:21, 08:06, 08:03, 09:11, 07:18, 07:21, 07:32, 07:39, 07:24, 07:19, 08:01, 07:19, 07:16, 07:29, 09:10, 07:46, 08:15, 10:59, 08:13, 08:50, 08:29, Detail
3. Marek Dvořák Sherco 300Pur izolace#891#932Pohár Moto EVet1.2103:03:1300:07:31
10:03, 08:01, 08:19, 08:30, 08:22, 08:28, 08:24, 07:55, 07:52, 08:17, 08:40, 07:31, 07:37, 07:37, 08:54, 08:29, 08:48, 09:11, 09:45, 11:32, 10:48, Detail
4. Josef Touš Husqvarna 300Újezd #722#273Pohár Moto EVet2.2103:09:3500:07:47
10:00, 07:58, 08:19, 08:42, 08:18, 08:18, 08:38, 08:27, 09:03, 07:52, 07:51, 07:47, 08:09, 08:11, 09:19, 11:32, 09:19, 10:52, 09:27, 10:48, 10:34, Detail
5. Petr Machek TM racing 300Tm racing czech#301#896Mistr Moto E22.2003:00:1300:06:56
07:20, 07:05, 07:39, 07:59, 11:39, 07:58, 07:50, 07:45, 07:41, 09:21, 07:23, 07:17, 07:13, 06:56, 07:22, 07:37, 08:46, 09:28, 08:45, 26:58, Detail
6. Pavol Martinka KTM 350 sxfHaviar team#657#895Pohár Moto E21.2003:05:5700:06:59
08:24, 06:59, 07:50, 08:37, 08:33, 08:26, 08:47, 08:07, 11:11, 07:34, 17:34, 07:19, 07:17, 07:34, 08:08, 12:45, 10:32, 10:30, 09:20, 10:24, Detail
7. Tomáš Křivánek TM racing 300 300MotoSobě#442#964Mistr Moto EVet1.2003:09:0100:08:18
09:17, 08:43, 08:18, 08:32, 08:28, 12:35, 09:30, 12:18, 09:07, 09:26, 08:44, 08:33, 08:45, 09:44, 09:04, 09:13, 09:26, 09:44, 09:45, 09:40, Detail
8. Petr Šulc KTM EXC 350Polabáci#771#284Mistr Moto EVet2.1903:04:0400:07:51
08:55, 10:01, 12:37, 11:27, 09:15, 08:54, 09:38, 10:38, 08:35, 08:39, 08:16, 07:51, 08:08, 08:44, 12:13, 09:46, 09:21, 10:06, 10:51, Detail
9. Petr Hreus KTM 450VHS Racing Team#778#918Mistr Moto EVet3.1802:59:1700:07:58
08:16, 08:31, 25:47, 09:39, 09:44, 09:19, 08:45, 08:33, 09:50, 08:13, 07:58, 07:59, 08:32, 08:56, 09:12, 09:35, 10:28, 09:51, Detail
10. Břetislav Halberštat KTM exc 250 f 4TAD Halberštat RAC-Ing. TEAM#82#984Pohár Moto E11.1803:00:0600:08:08
11:07, 09:56, 14:44, 09:32, 19:23, 09:16, 09:44, 08:26, 08:30, 08:08, 08:12, 10:01, 09:04, 08:58, 08:38, 08:50, 08:47, 08:42, Detail
11. Gustav Stiller KTM 300L - GAS RACING#883#956Pohár Moto E22.1702:59:4400:08:23
09:14, 09:02, 11:02, 18:37, 15:37, 09:32, 08:49, 08:57, 10:25, 08:26, 09:22, 08:23, 10:49, 09:49, 10:13, 10:45, 10:34, Detail
12. Jan Borek TM 300 fi en 4T 300TM RACING CZECH#544#959Pohár Moto E23.1703:00:0500:07:40
08:42, 07:40, 08:23, 09:44, 10:09, 13:48, 09:02, 08:34, 08:52, 08:05, 07:52, 07:51, 10:15, 09:25, 21:51, 12:23, 17:23, Detail
13. Miroslav Janoušek KTM EXC 450 450JM Enduro#913#988Mistr Moto EVet4.1603:02:3900:07:42
11:09, 11:06, 13:28, 16:40, 07:42, 11:13, 10:34, 10:40, 08:24, 08:38, 08:41, 10:38, 16:59, 17:03, 08:46, 10:49, Detail
14. Martin Pluskal Kawasaki KX 250 F 250 4tMercedes Moravia #571#936Pohár Moto E12.1603:03:5900:08:35
10:29, 09:18, 08:35, 09:24, 09:16, 16:52, 11:28, 09:35, 12:10, 18:01, 11:04, 09:32, 10:28, 15:00, 10:00, 12:38, Detail
15. Karel Panzer KTM 300enduro#911#888Pohár Moto EVet3.1603:08:0500:08:27
11:25, 09:49, 14:44, 13:51, 13:52, 09:50, 10:18, 10:03, 09:03, 08:27, 08:56, 10:03, 11:34, 14:44, 17:10, 14:09, Detail
16. David Šedivý Husqvarna FE 250Husqvarna Promoto Team#604#976Mistr Moto E12.1603:09:2300:08:32
08:39, 08:32, 10:10, 35:42, 09:21, 08:40, 08:37, 09:09, 08:32, 09:31, 08:45, 09:01, 21:55, 11:11, 11:14, 10:18, Detail
17. David Pabiška ktm 500Jantar team#125#924Mistr Moto E23.1502:02:4800:07:01
06:43, 07:20, 07:32, 09:46, 11:39, 08:32, 08:48, 08:27, 08:00, 07:38, 07:39, 07:38, 08:24, 07:01, 07:33, Detail
18. Jiří Keňo KTM 350L-GAS RACING#872#948Mistr Moto EVet5.1503:01:1700:08:03
11:14, 09:30, 21:59, 20:43, 09:41, 11:30, 08:29, 08:31, 08:03, 08:29, 10:11, 16:32, 11:26, 10:30, 14:22, Detail
19. Libor Klenot KTM 300Libor Klenot#699#933Pohár Moto EVet4.1503:02:3500:08:43
10:57, 09:04, 13:28, 28:09, 12:04, 10:34, 09:11, 09:10, 08:43, 09:13, 09:33, 12:19, 14:03, 14:56, 11:04, Detail
20. Tomáš Špaček Husqvarna TE 250 2tbez týmu#807#931Pohár Moto E24.1402:59:5300:07:47
08:32, 07:47, 11:31, 16:13, 12:20, 09:28, 09:23, 08:42, 08:52, 08:06, 08:15, 10:30, 11:11, 48:58, Detail
21. Honza Vondrášek Yamaha 250 4tVHS Racing#299#917Mistr Moto E13.1403:09:5600:08:44
08:40, 09:40, 33:21, 12:36, 16:17, 19:18, 08:44, 08:45, 08:47, 16:44, 09:51, 10:30, 11:02, 15:35, Detail
22. Aleš Sedmák husquarna 350Motorest Nucnice#976#982Pohár Moto EVet5.1302:12:0600:08:01
10:35, 08:01, 12:41, 10:18, 10:07, 09:36, 11:17, 09:48, 09:06, 10:48, 08:35, 08:49, 12:18, Detail
23. tomáš luňák KTM 300 EXC 2tautocentrum ACL #431#990Pohár Moto EVet6.1302:41:3400:08:56
20:00, 24:15, 12:18, 15:20, 10:35, 08:56, 09:10, 11:06, 09:09, 10:48, 09:32, 09:27, 10:52, Detail
24. František Hajduk KTM SX-F 250 250 4tMercedes Moravia#796#937Pohár Moto E13.1302:59:5500:08:13
10:08, 09:17, 15:25, 15:50, 09:13, 14:33, 09:42, 08:45, 13:57, 08:13, 09:24, 09:49, 45:34, Detail
25. Lukáš Brázdil YAMAHA WR450FADIMA enduro team#905#911Pohár Moto EVet7.1303:05:1100:09:54
13:46, 20:09, 20:17, 14:52, 11:04, 10:43, 09:54, 10:07, 11:18, 12:00, 18:21, 18:56, 13:38, Detail
26. Antonín Stehlík Sherco se 300 2T 300Tonyluzr team#618#968Pohár Moto E25.1203:03:3700:09:52
13:01, 18:59, 39:01, 10:36, 16:04, 14:04, 09:52, 16:18, 10:54, 11:02, 11:04, 12:37, Detail
27. Jan Kasík, Jan Kasík KTM SXF 350 350 4TKasík Racing#654#996Pohár Moto E26.1203:10:1800:00:35
18:22, 33:55, 00:35, 34:42, 09:07, 17:25, 10:08, 14:02, 12:55, 10:32, 14:29, 14:02, Detail
28. Tomáš Coubal KTM 450Tyros - Autoservis Coubal.#5#986Mistr Moto E24.1102:34:3500:07:15
06:51, 07:15, 08:34, 08:33, 08:42, 13:06, 56:46, 08:00, 16:33, 08:29, 11:43, Detail
29. Miroslav Křivánek Yamaha WR250F 250 4tHardGastroEnduro Team Genks JH#533#893Mistr Moto EVet6.1102:48:3300:09:37
14:14, 12:37, 36:15, 15:05, 11:13, 10:37, 10:01, 09:37, 10:56, 15:07, 22:46, Detail
30. Luboš Zedek KTM 250 sxfenduro#888#889Mistr Moto E14.1003:00:0800:09:55
27:08, 20:39, 17:52, 14:47, 10:31, 10:21, 11:18, 09:55, 10:38, 46:54, Detail
31. Jiří Drož Yamaha yzf 450Old Levers#583#894Mistr Moto EVet7.1003:06:2600:09:48
12:32, 10:06, 18:45, 09:48, 09:54, 10:03, 11:12, 23:33, 09:53, 10:36, Detail
32. Karel Dejral KTM 300ENDURO 73#245#983Pohár Moto EVet8.902:01:4200:08:21
11:52, 09:20, 35:33, 09:16, 14:56, 09:10, 13:47, 08:21, 09:23, Detail
33. Jan Vrňák Gas Gas EC 300 Racing 300 ccmENDURO-ZBRASLAV#6#998Pohár Moto EVet9.902:59:3800:12:46
13:02, 17:20, 33:37, 24:28, 22:11, 21:34, 21:19, 13:18, 12:46, Detail
34. Petr Turek KTM SX-F 2504XMotion#831#997Pohár Moto E14.802:58:5700:10:28
16:56, 30:03, 13:15, 23:03, 10:28, 12:24, 48:54, 23:51, Detail
35. Vojtěch Nerad TM Racing 300 ccmTIBBIS / KIA team#799#979Pohár Moto E27.803:15:3300:01:11
13:38, 01:11, 05:11, 11:44, 11:02, 10:55, 29:37, 52:11, Detail
36. Kamil Miřejovský Honda Crf 450Kamil Miřejovský #141#295Pohár Moto EVet10.702:01:2100:12:55
12:19, 31:09, 21:12, 16:09, 13:26, 14:08, 12:55, Detail
37. Marek Halberštat KTM 250 SX-F 4-taktníAD Halberštat Racing Team#283#985Pohár Moto E15.703:04:3000:08:40
21:18, 10:06, 08:40, 12:04, 09:14, 29:11, 33:54, Detail
38. Roman Kohel BETA 250 rrItal sport#772#969Pohár Moto EVet11.602:10:5300:08:51
54:00, 08:51, 22:06, 13:39, 10:26, 21:49, Detail
39. Radek Šleis Husqvarna 350 FE 350-4TVOKRK Team#445#891Pohár Moto EVet12.602:11:1500:10:49
16:01, 55:54, 19:48, 12:47, 10:49, 15:54, Detail
40. Michal Strnad KX 250 CROSS COUNTRY ,2tRH racing team Nýrsko#760#957Pohár Moto EVet13.602:50:2400:16:41
15:04, 38:19, 02:35, 16:41, 19:00, 18:44, Detail
41. Luboš Plodr KTM 300TME Racing#863#991Mistr Moto E25.603:00:0900:10:15
09:21, 10:15, 12:01, 15:32, 21:44, 51:13, Detail
42. Petra Kasíková Husqvarna FC 250Kasík Racing#110#995Pohár Moto E16.603:05:5200:11:13
55:32, 47:38, 26:00, 30:06, 15:20, 11:13, Detail
43. Tomáš Valeš Honda CRF 450wemoto.cz#519#935Pohár Moto E28.502:39:3600:10:06
12:52, 18:56, 11:51, 10:06, 45:49, Detail
44. Matěj Tihelka Kawasaki KX450f 450ccmLUTCAR#737#921Junioři starší motorky1.401:03:0300:13:08
16:27, 15:04, 18:23, 13:08, Detail
45. Matěj Tihelka Kawasaki 450 450LUTCAR#737#922Pohár Moto E29.401:03:0400:13:09
16:27, 15:04, 18:23, 13:09, Detail
46. Radek Beneda Kawasaki 450 fBeneda#461#949Pohár Moto EVet14.401:21:3900:10:15
11:56, 26:38, 32:48, 10:15, Detail
47. Radek Švoma Husgvarna FE 350 (4t)Pokojov racing team#975#947Pohár Moto EVet15.401:56:2100:21:04
23:52, 48:10, 21:04, 23:13, Detail
48. Miroslav Zedek ktm ktm 125enduro#885#890Pohár Moto E17.403:00:0200:31:10
11:14, 59:11, 31:10, 18:25, Detail
49. Romana Ryndová Yamaha 125 2TPičín quad racing team#297#897Pohár Moto E18.403:05:5400:39:19
17:05, 44:20, 39:19, 25:08, Detail
50. Ivo Kostelecky KTM 450Kostelecky#313#282Mistr Moto E26.301:03:4600:09:46
10:10, 09:46, 43:48, Detail
51. Filip Lutera KTM sxf 250 4tLUTCAR#225#919Junioři starší motorky2.301:04:3300:21:04
14:56, 21:04, 28:32, Detail
52. Filip Lutera KTM SXF 250LUTCAR#225#920Pohár Moto E19.301:04:3300:21:04
14:56, 21:04, 28:31, Detail
53. Lukáš Andrle Honda CRF 250Seos team#231#946Pohár Moto E110.301:35:4200:23:37
13:14, 23:37, 58:50, Detail
54. Radek Pečený KTM EXC 350Miva-palivo-Racing team#13#272Mistr Moto EVet8.200:42:2700:33:51
08:35, 33:51, Detail
55. Ondřej Jílek KTM SX350F 2011 350 ccm 4TTEAM ZADŘEL#736#928Pohár Moto E210.201:06:5100:25:27
41:24, 25:27, Detail
56. Jan Kadeřábek KTM 250 (2t)Kadeřábek#437#283Pohár Moto E211.201:24:0801:04:22
19:46, 04:22, Detail
57. Jiří Chlumecký Honda CRF 450 450wemoto.cz#186#934Pohár Moto E212.201:31:48
15:57, 15:50, Detail
58. Adam Zbornik KTM 300 300Polabaci#748#289Pohár Moto E213.201:41:1000:43:07
58:03, 43:07, Detail
59. Vít Nosálek Honda CRF 250Franotrans Motorsport#184#1000Pohár Moto E111.202:39:4100:59:32
40:09, 59:32, Detail
60. Jaroslav Tesař BETA 250Jaroslav Tesař#197#296Pohár Moto EVet16.100:08:02
08:02, Detail
61. Jakub Bartík KTM exc tpi 300ADIMA enduro team#526#912Pohár Moto E214.100:12:12
12:12, Detail
62. JAROSLAV DREŠER Yamaha weR 450AEC MSB - Gulage team#87#958Pohár Moto EVet17.100:13:24
13:24, Detail
63. Daniel Vejmělek YAMAHA YZ250F 250 4tCzech Race Continental #128#945Pohár Moto E112.100:14:43
14:43, Detail
64. Bohuslav Stejskal Gasgas 300 2tDBS Moto Team Havraň #305#961Pohár Moto EVet18.100:16:44
16:44, Detail
65. Vladislav Hroneš SUZUKI RMZ 450 450 ccm 4TMOTO SUCHÝ#997#310Pohár Moto EVet19.100:28:21
28:21, Detail
66. Ondřej Popp KTM EXC-F 350Polabáci#318#288Pohár Moto E215.100:30:43
30:43, Detail
67. Karel Šleis KTM 250SX -F 250VOKRK Team#298#892Pohár Moto E113.101:00:3200:00:23
00:32, Detail
Milan Mrázek Gas Gas 300Iceman team#236#999Pohár Moto EVet0
Detail
Oldřich Drozda TM300 300 2tOldřich Drozda#348#951Pohár Moto EVet0
Detail
Jaroslav Krobot KTM 250 JKR enduro sport#462#970Pohár Moto EVet0
Detail
Jaromír Fictum KTM EXC 450 450JM enduro #914#989Pohár Moto EVet0
Detail
Filip Koubek KTM xcf 350FK racing#18#276Pohár Moto E20
Detail
Jiří Kábele Ktm exc 300Rokal#177#980Pohár Moto E20
Detail
Josef Průcha KTM 340 4tWEMOTO#537#971Pohár Moto E20
Detail
Miroslav Takács Suzuki RM-Z 250 4tKASKADER RACING TEAM#377#915Pohár Moto E10
Detail
Michaela Masaříková KTM EXC-F 350ALPHA DOG RACING#337#987Mistr Moto EVet0
Detail
Martin Kulhánek KTM 125SX 125 dvoutakt Bystřice #69#978Mistr Moto E10
Detail
Martin Kulhanek KTM 125SX 125 dvoutaktní Bystřice#69#977Junioři starší motorky0
Detail
Matěj Drozda TM 85 MX 85 2tMatěj Drozda#93#950Junioři starší motorky0
Detail
David Stejskal Kawasaki KX 80 85 2tDBS Moto Team Havraň #345#960Junioři starší motorky0
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz