Oficiální Výsledková listina Zručský adventní běh
11. 12. 2021

5500 m

Smíšené dvojice

Nejmenší počet členů týmu: 2

Nejvyšší počet členů týmu: 2

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 2

1. Běžíme za Vlašim - 00:45:25

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JánošíkRudolf#52M00:21:32.67
2.AdamcováAndrea #1F00:23:53.54

2. DoNik - 00:48:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.JánošíkDominik#51M00:22:40.94
2.PetráskováNikol#96F00:25:22.00

3. Amcykl Humpolec - 00:49:47

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákLuboš#90M00:22:28.82
2.BulíčkováHana#21F00:27:19.72

4. SK Třebešice - 00:50:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KloudaMiroslav#65M00:23:18.53
2.SomrováNelly#112F00:27:26.74

5. Obchodní akademie Vlašim - 00:50:44

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TůmaJiří#142M00:24:56.34
2.JirouškováHana#59F00:25:48.36

6. Kalparta M-Team - 00:51:47

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠperkerRoman#132M00:22:51.99
2.ŠperkerováVendula#133F00:28:56.00

7. Babi a Děda - 00:53:26

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HájekLukáš#39M00:24:08.22
2.ZávorkováVendula#152F00:29:18.18

8. BaJo Team - 00:59:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.Novák Josef #89M00:27:01.64
2.JenčováBarbora#57F00:32:47.33

9. Maliňáci - 01:06:33

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MalinováVeronika#77F00:33:16.78
2.MalinaPetr#76M00:33:17.83

10. Pivo za odměnu - 01:12:28

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MudraJiří#88M00:34:25.00
2.StejskalováSvatava#113F00:38:03.00

11. Boumovi - 01:14:42

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BoumaJaroslav#19M00:34:35.00
2.BoumováDita#20F00:40:07.00

12. Švejpacky - 01:14:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠvejnohováMarkéta #135F00:36:55.03
2.ŠvejnohaPetr#134M00:37:51.26

13. Chabrus tým - 01:16:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.TrollerováLucie#141F00:38:16.55
2.HakrJan#41M00:38:18.26

14. Slavíci z Madridu - 01:24:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SlavíčekJindřich#110M00:31:30.14
2.SlavíčkováAlena#111F00:52:50.67

15. Dubínci - 01:24:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DubjákPetr#27M00:31:20.00
2.DubjákováBohumila#28F00:53:14.67

16. Syrůčkovi - 01:38:51

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SyrůčekMatěj#118M00:48:06.55
2.SyrůčkováPetra#119F00:50:45.89

17. Fredikovi - 01:47:45

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČernáŠárka#23F00:53:51.87
2.ZemanVladimír#153M00:53:54.15

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Jiskra Siblings

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.DubjákOndřej #26M00:27:19.21
DubjákováKateřina#29FDNS00:00:00.00

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Jasmín Kutná Hora

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Vánoce 2021

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.PojmonOndřej#99M00:23:46.00
VánočníStromeček#114FDNS00:00:00.00