Oficiální Výsledková listina 2. Zručský adventní běh
11. 12. 2021

5500 m

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1.ŠibravaStanislavJiskra Zruč n.S.#124#M1.00:20:57DetailDiplom
2.VenclLiborEleven Black.et team#162#M2.00:21:17+00:00:19DetailDiplom
3.JandusDanielZbraslavice#50#M3.00:21:20+00:00:22DetailDiplom
4.JánošíkRudolfBěžíme za Vlašim#52#M4.00:21:32+00:00:34DetailDiplom
5.RabinovichIljaMy Way#163#M5.00:21:46+00:00:48DetailDiplom
6.HoskovecLukášSDH Zruč nad Sázavou#46#M6.00:21:46+00:00:48DetailDiplom
7.KubičkováVeronikaŠtefko Running Team#69#F1.00:22:10+00:01:12DetailDiplom
8.MaštalířMarekZruč nad Sázavou #78#M7.00:22:17+00:01:19DetailDiplom
9.NovákLubošAmcykl Humpolec#90#M8.00:22:28+00:01:30DetailDiplom
10.JánošíkDominikAtletika Vlašim / DoNik#51#M9.00:22:40+00:01:42DetailDiplom
11.BielikOndřejMladá Vožice#7#M10.00:22:41+00:01:43DetailDiplom
12.ŠperkerRomanKalparta M-Team#132#M11.00:22:51+00:01:53DetailDiplom
13.VorlíčekVáclavNezávislý Podmelechovský spole#148#M12.00:22:57+00:01:59DetailDiplom
14.KloudaMiroslavSK Třebešice#65#M13.00:23:18+00:02:20DetailDiplom
15.SilveyOliviaSokol Senohraby#107#F2.00:23:27+00:02:29DetailDiplom
16.GruszFilipPodej mi pivo#160#M14.00:23:34+00:02:36DetailDiplom
17.GabkoMatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#35#M15.00:23:37+00:02:39DetailDiplom
18.PojmonOndřejJiskra Zruč nad Sázavou#99#M16.00:23:46+00:02:48DetailDiplom
19.AdamcováAndrea Běžíme za Vlašim #1#F3.00:23:53+00:02:55DetailDiplom
20.PrchalPavelGP Kolín#106#M17.00:23:59+00:03:01DetailDiplom
21.HájekLukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / B...#39#M18.00:24:08+00:03:10DetailDiplom
22.HachLukᚊtefko Running Team#38#M19.00:24:29+00:03:31DetailDiplom
23.FišerRadekZruč Nad Sázavou#32#M20.00:24:37+00:03:39DetailDiplom
24.PolívkaPetrČáslav#101#M21.00:24:38+00:03:40DetailDiplom
25.FollerMiroslavEFA Tým#157#M22.00:24:55+00:03:57DetailDiplom
26.TůmaJiříVlašim / Obchodní akademie Vla#142#M23.00:24:56+00:03:58DetailDiplom
27.JelínekFrantišekTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#53#M24.00:25:03+00:04:05DetailDiplom
28.TrollerTomáš Sokol Jinonice#140#M25.00:25:07+00:04:09DetailDiplom
29.KrchňákRomanBěžíme za Vlašim#159#M26.00:25:09+00:04:11DetailDiplom
30.NovákMartinAMCYKL Humpolec#91#M27.00:25:17+00:04:19DetailDiplom
31.PetráskováNikolZruč nad Sázavou / DoNik#96#F4.00:25:22+00:04:24DetailDiplom
32.StejskalováAdélaLitomyšl#161#F5.00:25:46+00:04:48DetailDiplom
33.JirouškováHanaZnosim / Obchodní akademie Vla#59#F6.00:25:48+00:04:50DetailDiplom
34.Hájková JanaOlympia Spartan training KH #40#F7.00:25:55+00:04:57DetailDiplom
35.NovotnýRadekAmelie#92#M28.00:25:57+00:04:59DetailDiplom
36.SkotnicováAnitaŠtefko Running Team#108#F8.00:25:58+00:05:00DetailDiplom
37.LapáčkováTerezaAC Čáslav#71#F9.00:26:03+00:05:05DetailDiplom
38.Popelák Kamil MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY #103#M29.00:26:07+00:05:09DetailDiplom
39.DrbalLubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#25#M30.00:26:29+00:05:31DetailDiplom
40.DvořákováRenátaZnosim#156#F10.00:27:00+00:06:02DetailDiplom
41.Novák Josef NoDi Runners Humpolec / BaJo #89#M31.00:27:01+00:06:03DetailDiplom
42.JonášLubošTJ Kozlov u Jihlavy#60#M32.00:27:10+00:06:12DetailDiplom
43.DubjákOndřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / J...#26#M33.00:27:19+00:06:21DetailDiplom
44.BulíčkováHanaAmcykl Humpolec#21#F11.00:27:19+00:06:21DetailDiplom
45.UttlLiborAC Šakalík#143#M34.00:27:21+00:06:23DetailDiplom
46.ZávorkaMilanSDH Chabeřice#151#M35.00:27:25+00:06:27DetailDiplom
47.ŠímaJiříBenešov#125#M36.00:27:26+00:06:28DetailDiplom
48.SomrováNellySK Třebešice#112#F12.00:27:26+00:06:28DetailDiplom
49.ŠimkováTereza#129#F13.00:27:39+00:06:41DetailDiplom
50.TremmelJiříOlympia Spartan Training Kutná#137#M37.00:27:59+00:07:01DetailDiplom
51.BakusAlbertPraha#5#M38.00:28:08+00:07:10DetailDiplom
52.AndělJaroslavChabeřice#2#M39.00:28:23+00:07:25DetailDiplom
53.HeřmánkováPavlaKladruby#158#F14.00:28:43+00:07:45DetailDiplom
54.MaxaAntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #81#M40.00:28:50+00:07:52DetailDiplom
55.ŠperkerováVendulaKalparta M-Team#133#F15.00:28:56+00:07:58DetailDiplom
56.KořínkováPavlaTrhový Štěpánov#66#F16.00:29:08+00:08:10DetailDiplom
57.ZávorkováVendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / B...#152#F17.00:29:18+00:08:20DetailDiplom
58.JelínekZdeněkAtletika Zruč nad Sázavou#54#M41.00:29:43+00:08:45DetailDiplom
59.PražákVojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#105#M42.00:30:01+00:09:03DetailDiplom
60.KlečákRadimKutná Hora#64#M43.00:30:03+00:09:05DetailDiplom
61.MaštalířováVěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#79#F18.00:30:10+00:09:12DetailDiplom
62.ŠafrováLuckaAtletika Zruč nad Sázavou#121#F19.00:30:11+00:09:13DetailDiplom
63.ŠafrováKlárkaAtletika Zruč nad Sázavou#120#F20.00:30:13+00:09:15DetailDiplom
64.AndělováMonikaOlympia Spartan Training KH#3#F21.00:30:21+00:09:23DetailDiplom
65.BočekJakubDolní Jirčany#14#M44.00:30:22+00:09:24DetailDiplom
66.MaláJanaZruč nad Sázavou#75#F22.00:30:35+00:09:37DetailDiplom
67.PavlicováEmaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #94#F23.00:30:41+00:09:43DetailDiplom
68.SvobodaMatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#115#M45.00:30:51+00:09:53DetailDiplom
69.TrnkováLadaKateřinky#138#F24.00:30:52+00:09:54DetailDiplom
70.KřížProkop Vlašim#68#M46.00:31:17+00:10:19DetailDiplom
71.DoksanskýFilipBenešov#24#M47.00:31:18+00:10:20DetailDiplom
72.DubjákPetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / D#27#M48.00:31:20+00:10:22DetailDiplom
73.KotěrováIvaMedlešice#67#F25.00:31:23+00:10:25DetailDiplom
74.SlavíčekJindřichTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / S...#110#M49.00:31:30+00:10:32DetailDiplom
75.FialováZuzana Vlašim #30#F26.00:31:32+00:10:34DetailDiplom
76.PopelákováLenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY #104#F27.00:31:36+00:10:38DetailDiplom
77.KlečákMichalKutná Hora#63#M50.00:31:41+00:10:43DetailDiplom
78.KaprálováŽofieVlašim#62#F28.00:31:42+00:10:44DetailDiplom
79.Jelínek ml.ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#55#M51.00:31:47+00:10:49DetailDiplom
80.MaxováPetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #83#F29.00:31:56+00:10:58DetailDiplom
81.OtavaMilošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#93#M52.00:32:02+00:11:04DetailDiplom
82.HorváthováAdrianaČáslav#45#F30.00:32:45+00:11:47DetailDiplom
83.JenčováBarboraAmcykl Humpolec / BaJo Team#57#F31.00:32:47+00:11:49DetailDiplom
84.JirkovskáMarkétaPetrovice I#58#F32.00:32:51+00:11:53DetailDiplom
85.LejnarMartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#72#M53.00:32:59+00:12:01DetailDiplom
86.MalinováVeronikaDolní Kralovice / Maliňáci#77#F33.00:33:16+00:12:18DetailDiplom
87.MalinaPetrDolní Kralovice / Maliňáci#76#M54.00:33:17+00:12:19DetailDiplom
88.ToulaRadimVlašim#136#M55.00:33:32+00:12:34DetailDiplom
89.BlažekPřemyslVlašim#12#M56.00:33:34+00:12:36DetailDiplom
90.SvobodováEliškaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#116#F34.00:33:58+00:13:00DetailDiplom
91.SvobodováLucieZruč nad Sázavou#117#F35.00:33:59+00:13:01DetailDiplom
92.VávrováLindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#144#F36.00:34:04+00:13:06DetailDiplom
93.VilímekStanislavBenešovský běžecký klub#145#M57.00:34:14+00:13:16DetailDiplom
94.GabkováAdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #36#F37.00:34:19+00:13:21DetailDiplom
95.GabkoLukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#34#M58.00:34:20+00:13:22DetailDiplom
96.MudraJiříVrchaři Vrchlabí / Pivo za odm#88#M59.00:34:25+00:13:27DetailDiplom
97.BoumaJaroslavZruč nad Sázavou / Boumovi#19#M60.00:34:35+00:13:37DetailDiplom
98.BlažejovskáVeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#10#F38.00:34:50+00:13:52DetailDiplom
99.BlažejovskáMartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#9#F39.00:35:12+00:14:14DetailDiplom
100.HlavinkováBarboraKutná Hora#42#F40.00:35:52+00:14:54DetailDiplom
101.ŠvejnohováMarkéta Kutná Hora / Švejpacky#135#F41.00:36:55+00:15:57DetailDiplom
102.VyskočilováMartinaKutná Hora#150#F42.00:36:55+00:15:57DetailDiplom
103.BakusováGabrielaPraha#6#F43.00:37:11+00:16:13DetailDiplom
104.JelínkováIvetaZruč n. S.#56#F44.00:37:43+00:16:45DetailDiplom
105.ŠvejnohaPetrKutná Hora / Švejpacky#134#M61.00:37:51+00:16:53DetailDiplom
106.StejskalováSvatavaSDH Zruč nad Sázavou / Pivo za#113#F45.00:38:03+00:17:05DetailDiplom
107.TrollerováLucieChabrus tým#141#F46.00:38:16+00:17:18DetailDiplom
108.HakrJanChabrus tým#41#M62.00:38:18+00:17:20DetailDiplom
109.BöhmViktorieJesenice#17#F47.00:38:19+00:17:21DetailDiplom
110.BöhmFilipJesenice#15#M63.00:38:51+00:17:53DetailDiplom
111.TrojanováJitkaZruč nad Sázavou#139#F48.00:39:22+00:18:24DetailDiplom
112.BoumováDitaZruč nad Sázavou / Boumovi#20#F49.00:40:07+00:19:09DetailDiplom
113.ŠibravaPatrikJiskra Zruč n.S.#123#M64.00:40:33+00:19:35DetailDiplom
114.HorálekLubošČáslav#43#M65.00:40:52+00:19:54DetailDiplom
115.MerašickáDagmarVlašim#84#F50.00:44:35+00:23:37DetailDiplom
116.ČervováZuziMSF Vlašim#155#F51.00:45:08+00:24:10DetailDiplom
117.PavlicováStelaZruč nad Sázavou#95#F52.00:48:06+00:27:08DetailDiplom
118.SyrůčekMatějDobřeň / Syrůčkovi#118#M66.00:48:06+00:27:08DetailDiplom
119.SyrůčkováPetraDobřeň / Syrůčkovi#119#F53.00:50:45+00:29:47DetailDiplom
120.BlažejovskáJanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#8#F54.00:52:19+00:31:21DetailDiplom
121.SlavíčkováAlenaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / S...#111#F55.00:52:50+00:31:52DetailDiplom
122.DubjákováBohumilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / D#28#F56.00:53:14+00:32:16DetailDiplom
123.GabkováPetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #37#F57.00:53:14+00:32:16DetailDiplom
124.MaxaVojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #82#M67.00:53:15+00:32:17DetailDiplom
125.MaxaAlešTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #80#M68.00:53:15+00:32:17DetailDiplom
126.ČernáŠárkaMetalcom Kutná Hora / Fredikov#23#F58.00:53:51+00:32:53DetailDiplom
127.ZemanVladimírKolín / Fredikovi#153#M69.00:53:54+00:32:56DetailDiplom
128.VlkováLudmilaZruč nad Sázavou#146#F59.00:54:33+00:33:35DetailDiplom
129.AugustovováMarkétaZruč nad Sázavou#4#F60.00:54:33+00:33:35DetailDiplom
DNSZoufaláStáňaČHJ Korotice#154#FDetail
DNSPoledňákováOlgaTrhový Štěpánov#100#FDetail
DNSDubjákováKateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / J...#29#FDetail
DNSFranclováHelenaZruč nad Sázavou #33#FDetail
DNSMilekRadekŠtefko Running Team#85#MDetail
DNSBlažekJanGenerali Česká Vysočina#11#MDetail
DNSJandlPetr Kolín#49#MDetail
DNSPeukertJiříZruč nad Sázavou#97#MDetail
DNSMajorováKateřinaRozběháme Pardubice#74#FDetail
DNSVyhnalováKateřinaZruč nad Sázavou#149#FDetail
DNSŠpalkováKateřinaKutná Hora#131#FDetail
DNSŠimánkováKamilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#127#FDetail
DNSŠimánkováElenTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#126#FDetail
DNSŠimánkováTerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#128#FDetail
DNSKunstováAdélaČáslav#70#FDetail
DNSBlažkováAliceVlašim#13#FDetail
DNSIshchukDariaŠtefko Running Team#48#FDetail
DNSŠevcůPetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#122#MDetail
DNSBöhmJiříJesenice#16#MDetail
DNSSládkováSandraMichle#109#FDetail
DNSCihlářPetr#22#MDetail
DNSPilcTomášOlympia Spartan Training Kutná#98#MDetail
DNSKakos FilipChlum #61#MDetail
DNSVánočníStromečekJiskra Zruč nad Sázavou#114#FDetail
DNSPopekMilošKožlí#102#MDetail
DNSFilipováLindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#31#FDetail
DNSMiřejovskýTomášSABZO Praha#86#MDetail
DNSVojtíškováPavlína#147#FDetail
DNSLhotkaDavid Vlašim#73#MDetail
DNSHorváthTomášČáslav#44#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo