Oficiální Výsledková listina Zručský adventní běh
11. 12. 2021

5500 m

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Kubičková VeronikaŠtefko Running Team#69#00:22:11DetailDiplom
2. Silvey OliviaSokol Senohraby#107#00:23:28+00:01:17.67DetailDiplom
3. Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim #1#00:23:54+00:01:43.67DetailDiplom
4. Petrásková NikolZruč nad Sázavou / DoNik#96#00:25:22+00:03:11.67DetailDiplom
5. Stejskalová AdélaLitomyšl#161#00:25:47+00:03:36.67DetailDiplom
6. Jiroušková HanaZnosim / Obchodní akademie Vlašim#59#00:25:49+00:03:38.67DetailDiplom
7. Hájková JanaOlympia Spartan training KH #40#00:25:56+00:03:45.67DetailDiplom
8. Skotnicová AnitaŠtefko Running Team#108#00:25:59+00:03:48.67DetailDiplom
9. Lapáčková TerezaAC Čáslav#71#00:26:04+00:03:53.67DetailDiplom
10. Dvořáková RenátaZnosim#156#00:27:00+00:04:49.67DetailDiplom
11. Bulíčková HanaAmcykl Humpolec#21#00:27:20+00:05:09.67DetailDiplom
12. Somrová NellySK Třebešice#112#00:27:27+00:05:16.67DetailDiplom
13. Šimková Tereza#129#00:27:40+00:05:29.67DetailDiplom
14. Heřmánková PavlaKladruby#158#00:28:43+00:06:32.67DetailDiplom
15. Šperkerová VendulaKalparta M-Team#133#00:28:56+00:06:45.67DetailDiplom
16. Kořínková PavlaTrhový Štěpánov#66#00:29:09+00:06:58.67DetailDiplom
17. Závorková VendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Babi a Děda#152#00:29:19+00:07:08.67DetailDiplom
18. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#79#00:30:10+00:07:59.67DetailDiplom
19. Šafrová LuckaAtletika Zruč nad Sázavou#121#00:30:12+00:08:01.67DetailDiplom
20. Šafrová KlárkaAtletika Zruč nad Sázavou#120#00:30:14+00:08:03.67DetailDiplom
21. Andělová MonikaOlympia Spartan Training KH#3#00:30:22+00:08:11.67DetailDiplom
22. Malá JanaZruč nad Sázavou#75#00:30:35+00:08:24.67DetailDiplom
23. Pavlicová EmaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #94#00:30:42+00:08:31.67DetailDiplom
24. Trnková LadaKateřinky#138#00:30:53+00:08:42.67DetailDiplom
25. Kotěrová IvaMedlešice#67#00:31:24+00:09:13.67DetailDiplom
26. Fialová Zuzana Vlašim #30#00:31:33+00:09:22.67DetailDiplom
27. Popeláková Lenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY #104#00:31:37+00:09:26.67DetailDiplom
28. Kaprálová ŽofieVlašim#62#00:31:43+00:09:32.67DetailDiplom
29. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #83#00:31:57+00:09:46.67DetailDiplom
30. Horváthová AdrianaČáslav#45#00:32:46+00:10:35.67DetailDiplom
31. Jenčová BarboraAmcykl Humpolec / BaJo Team#57#00:32:48+00:10:37.67DetailDiplom
32. Jirkovská MarkétaPetrovice I#58#00:32:52+00:10:41.67DetailDiplom
33. Malinová VeronikaDolní Kralovice / Maliňáci#77#00:33:17+00:11:06.67DetailDiplom
34. Svobodová EliškaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#116#00:33:59+00:11:48.67DetailDiplom
35. Svobodová LucieZruč nad Sázavou#117#00:34:00+00:11:49.67DetailDiplom
36. Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#144#00:34:05+00:11:54.67DetailDiplom
37. Gabková AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #36#00:34:20+00:12:09.67DetailDiplom
38. Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#10#00:34:51+00:12:40.67DetailDiplom
39. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#9#00:35:13+00:13:02.67DetailDiplom
40. Hlavinková BarboraKutná Hora#42#00:35:53+00:13:42.67DetailDiplom
41. Švejnohová Markéta Kutná Hora / Švejpacky#135#00:36:56+00:14:45.67DetailDiplom
42. Vyskočilová MartinaKutná Hora#150#00:36:56+00:14:45.67DetailDiplom
43. Bakusová GabrielaPraha#6#00:37:12+00:15:01.67DetailDiplom
44. Jelínková IvetaZruč n. S.#56#00:37:44+00:15:33.67DetailDiplom
45. Stejskalová SvatavaSDH Zruč nad Sázavou / Pivo za odměnu#113#00:38:03+00:15:52.67DetailDiplom
46. Trollerová LucieChabrus tým#141#00:38:17+00:16:06.67DetailDiplom
47. Böhm ViktorieJesenice#17#00:38:20+00:16:09.67DetailDiplom
48. Trojanová JitkaZruč nad Sázavou#139#00:39:23+00:17:12.67DetailDiplom
49. Boumová DitaZruč nad Sázavou / Boumovi#20#00:40:07+00:17:56.67DetailDiplom
50. Merašická DagmarVlašim#84#00:44:36+00:22:25.67DetailDiplom
51. Červová ZuziMSF Vlašim#155#00:45:08+00:22:57.67DetailDiplom
52. Pavlicová StelaZruč nad Sázavou#95#00:48:07+00:25:56.67DetailDiplom
53. Syrůčková PetraDobřeň / Syrůčkovi#119#00:50:46+00:28:35.67DetailDiplom
54. Blažejovská JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#8#00:52:20+00:30:09.67DetailDiplom
55. Slavíčková AlenaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z Madrid...#111#00:52:51+00:30:40.67DetailDiplom
56. Dubjáková BohumilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Dubínci#28#00:53:15+00:31:04.67DetailDiplom
57. Gabková PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #37#00:53:15+00:31:04.67DetailDiplom
58. Černá ŠárkaMetalcom Kutná Hora / Fredikovi#23#00:53:52+00:31:41.67DetailDiplom
59. Vlková LudmilaZruč nad Sázavou#146#00:54:34+00:32:23.67DetailDiplom
60. Augustovová MarkétaZruč nad Sázavou#4#00:54:34+00:32:23.67DetailDiplom
DNS Zoufalá StáňaČHJ Korotice#154#Detail
DNS Poledňáková OlgaTrhový Štěpánov#100#Detail
DNS Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra Siblings...#29#Detail
DNS Franclová HelenaZruč nad Sázavou #33#Detail
DNS Majorová KateřinaRozběháme Pardubice#74#Detail
DNS Vyhnalová KateřinaZruč nad Sázavou#149#Detail
DNS Špalková KateřinaKutná Hora#131#Detail
DNS Šimánková KamilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#127#Detail
DNS Šimánková ElenTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#126#Detail
DNS Šimánková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#128#Detail
DNS Kunstová AdélaČáslav#70#Detail
DNS Blažková AliceVlašim#13#Detail
DNS Ishchuk DariaŠtefko Running Team#48#Detail
DNS Sládková SandraMichle#109#Detail
DNS Vánoční StromečekJiskra Zruč nad Sázavou#114#Detail
DNS Filipová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#31#Detail
DNS Vojtíšková Pavlína#147#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz