Oficiální Výsledková listina Duhový závod 2021
12. 9. 2021

Dětský duhový běh - 200 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Vaníček Antonín#1001#00:00:51.83Detail
2. Pomichálek OndřejSK APD Děčín#1018#00:00:53.40+00:00:01.56Detail
3. Hájek Tomáš#1024#00:00:55.31+00:00:03.47Detail
4. Dvořák ŠimonČeská Lípa#1028#00:01:03.05+00:00:11.21Detail
5. Koutný Petr#1027#00:01:04.49+00:00:12.65Detail
6. Jirchářová Rosalie#1020#00:01:06.06+00:00:14.22Detail
7. Vlasák Jakub#1007#00:01:06.72+00:00:14.88Detail
8. Tauchman Tadeáš#1076#00:01:11.72+00:00:19.88Detail
9. Kopačkova AmálkaHolky od lesa #1016#00:01:12.11+00:00:20.27Detail
10. Venzhoferová Eliška#1067#00:01:12.13+00:00:20.29Detail
11. Zdvihal Daniel#1017#00:01:14.53+00:00:22.69Detail
12. Chvapilová Anežka#1023#00:01:14.89+00:00:23.05Detail
13. Sklenář Tomáš#1011#00:01:16.82+00:00:24.98Detail
14. Vyskočilová Ela#1003#00:01:17.69+00:00:25.85Detail
15. Hauptman David#1030#00:01:18.02+00:00:26.18Detail
16. Řehánková ValerieŘehánci #1002#00:01:19.21+00:00:27.37Detail
17. Baštová Emily#1004#00:01:19.61+00:00:27.77Detail
18. Nedbalová Rozálie#1006#00:01:20.04+00:00:28.20Detail
19. Michalcová AdelaKotata#1013#00:01:20.36+00:00:28.52Detail
20. Dvořáková ŠarlotaČeská Lípa#1029#00:01:20.41+00:00:28.57Detail
21. Baloun MatějBez názvu#1022#00:01:21.15+00:00:29.31Detail
22. Martinko Jonáš#1094#00:01:23.19+00:00:31.35Detail
23. Valko Nella#1005#00:01:23.35+00:00:31.51Detail
24. Sokolárova RozálieKotata#1012#00:01:23.95+00:00:32.11Detail
25. Buriánek Petr#1019#00:01:24.18+00:00:32.34Detail
26. Martinko Anička#1066#00:01:25.26+00:00:33.42Detail
27. Kováč PetrAtletika hrou #1031#00:01:26.25+00:00:34.41Detail
28. Kopecký DanDan Kopecký#1026#00:01:27.73+00:00:35.89Detail
29. Gondová Vanda#1069#00:01:28.71+00:00:36.87Detail
30. Fejfarová Rozárka#1093#00:01:32.04+00:00:40.20Detail
31. Gregorová Zuzana#1010#00:01:33.34+00:00:41.50Detail
32. Vainerová Nikol#1068#00:01:33.50+00:00:41.66Detail
33. Gregorová Tereza#1009#00:01:34.47+00:00:42.63Detail
34. Marie, Kroupová NinaŠnéči#1021#00:01:40.43+00:00:48.59Detail
35. Brůnová Julieděti 4-6#1025#00:01:44.29+00:00:52.45Detail
36. Vlasáková Anna#1008#00:01:48.18+00:00:56.34Detail
DNF Rakušan Jonáškotata#1014#Detail
DNF Rakušan MarekKotata#1015#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz