Oficiální Výsledková listina City Cross Run 2021
25. 9. 2021

1/2 Maraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta12
1. Chour OndřejAC Česká Lípa#75#M1.01:16:2000:33:48.4000:42:31.14Detail
2. Kupidlovský DanielPraha#106#M2.01:17:53+00:01:33.4500:33:53.9800:43:58.64Detail
3. Berenguer SantiagoAdidas Runners Prague#40#M3.01:20:43+00:04:23.4500:35:05.1200:45:37.37Detail
4. Lajtkep PetrFyzio Sport Therapy Run team#46#M4.01:22:26+00:06:06.4500:35:57.2600:46:28.15Detail
5. Mazůrek Roman4Masters#50#M5.01:24:00+00:07:40.4500:34:43.9800:49:15.80Detail
6. Rexa MartinKerda Sport tým#107#M6.01:24:39+00:08:19.4500:37:13.7500:47:24.72Detail
7. Kotěšovcová ZuzanaHappy Loop#68#F1.01:28:44+00:12:24.4500:38:42.3100:50:01.40Detail
8. Pleva ZdeněkTeam Česká Tlama#14#M7.01:29:30+00:13:10.4500:39:00.4400:50:29.31Detail
9. Hromádka PetrNový Bor#52#M8.01:32:16+00:15:56.4500:40:37.0100:51:38.49Detail
10. Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf#77#M9.01:33:17+00:16:57.4500:41:19.0400:51:57.95Detail
11. Jankot RomanČMK#56#M10.01:33:45+00:17:25.4500:41:51.1400:51:53.75Detail
12. Novák MartinELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#98#M11.01:35:25+00:19:05.4500:41:25.9700:53:58.08Detail
13. Insasti JavierLA Grupetta#108#M12.01:36:11+00:19:51.4500:40:46.7900:55:24.19Detail
14. Procházková ReginaSpartak Praha 4#38#F2.01:36:37+00:20:17.4500:40:37.3700:55:58.97Detail
15. Pól Jaroslav#59#M13.01:37:43+00:21:23.4500:43:26.5600:54:15.88Detail
16. Rek MatějLasvice#94#M14.01:39:59+00:23:39.4500:44:33.1500:55:25.84Detail
17. Kožurik MarekeasyMed#28#M15.01:40:36+00:24:16.4500:44:50.5000:55:44.97Detail
18. HENDRYCH JIRIMIKA TRAINING#81#M16.01:41:10+00:24:50.4500:44:04.2100:57:05.02Detail
19. Hajný RadekČeská Kamenice#54#M17.01:41:25+00:25:05.4500:44:58.3900:56:26.53Detail
20. Venhuda JanRůžoví panteři#31#M18.01:41:29+00:25:09.4500:44:00.9200:57:27.60Detail
21. Francisco José#66#M19.01:41:45+00:25:25.4500:43:19.5900:58:24.60Detail
22. Račák Dušan#72#M20.01:41:54+00:25:34.4500:45:08.2300:56:44.99Detail
23. Hendrych TomášTri Club Česká Lípa#47#M21.01:42:08+00:25:48.4500:44:08.7000:57:58.35Detail
24. Leták MartinLiberec#32#M22.01:42:25+00:26:05.4500:44:14.4300:58:10.41Detail
25. Věchet LadislavČeská Lípa#53#M23.01:42:41+00:26:21.4500:44:32.0800:58:08.59Detail
26. Mečíř PetrRonanovi stoupenci#15#M24.01:43:16+00:26:56.4500:44:36.0900:58:39.23Detail
27. Sokol MartinSokolíci Česká Lípa#60#M25.01:43:29+00:27:09.4500:44:30.2500:58:58.71Detail
28. Švábová Jana#82#F3.01:44:11+00:27:51.4500:45:17.6400:58:52.43Detail
29. Kozák LukášDynamo Lindava#93#M26.01:44:46+00:28:26.4500:46:46.6400:57:58.71Detail
30. Šuchman OndřejRoztoky u Prahy#33#M27.01:44:55+00:28:35.4500:45:50.9000:59:03.26Detail
31. Kalousek PetrTOM Mikulášovice#67#M28.01:45:03+00:28:43.4500:47:12.3900:57:49.74Detail
32. Picek Danielsokol Vlkava#2#M29.01:45:22+00:29:02.4500:44:59.1801:00:22.37Detail
33. Malý David#ratarteam#85#M30.01:45:41+00:29:21.4500:46:46.3300:58:53.92Detail
34. Forejtová Kristýna#69#F4.01:45:49+00:29:29.4500:45:21.1701:00:26.98Detail
35. Venhuda Lukáš#86#M31.01:46:21+00:30:01.4500:45:22.3801:00:57.81Detail
36. Řehák Jan#95#M32.01:47:18+00:30:58.4500:45:12.9601:02:05.03Detail
37. Václavík PetrMetrostav a.s.#105#M33.01:49:11+00:32:51.4500:47:18.1101:01:52.02Detail
38. Suchý MiroslavForrest Gump#76#M34.01:50:50+00:34:30.4500:47:42.6401:03:07.01Detail
39. Prolagaev Mykltailo#102#M35.01:50:52+00:34:32.4500:48:25.1801:02:26.35Detail
40. Zajíc OndřejPraha#61#M36.01:50:52+00:34:32.4500:48:56.9301:01:54.96Detail
41. Kalenda MartinČeská Lípa#48#M37.01:51:09+00:34:49.4500:49:32.0201:01:36.53Detail
42. Srb JindřichRoztoky#36#M38.01:51:26+00:35:06.4500:46:54.4101:04:31.42Detail
43. Vošta JanVošťáci#73#M39.01:51:44+00:35:24.4500:48:17.6301:03:26.22Detail
44. Dub Aleš#6#M40.01:51:57+00:35:37.4500:49:18.0101:02:38.06Detail
45. Fülová VeronikaLiberec#34#F5.01:52:36+00:36:16.4500:50:03.4701:02:32.15Detail
46. Veselý JiříJestřebí#8#M41.01:53:01+00:36:41.4500:48:38.3601:04:22.03Detail
47. Golis MiroslavAdient#87#M42.01:53:03+00:36:43.4500:49:29.8301:03:32.18Detail
48. Diart TomášČeská Lípa#51#M43.01:54:18+00:37:58.4500:48:47.4901:05:30.13Detail
49. Galdia AdamSmolkov#12#M44.01:54:29+00:38:09.4500:46:53.5801:07:35.15Detail
50. Studený RadekUNLIMITED KM TRADING CZ#78#M45.01:54:30+00:38:10.4500:44:34.3001:09:55.17Detail
51. Hlinčík DavidLososi na roštu#27#M46.01:54:50+00:38:30.4500:51:53.9701:02:55.96Detail
52. Kožená MarcelaPekelni běžci Cyklo-spinn Sosnová#25#F6.01:55:26+00:39:06.4500:48:56.4201:06:28.82Detail
53. Černý PetrAthletico Valdek#64#M47.01:56:31+00:40:11.4500:50:33.0101:05:57.54Detail
54. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#23#M48.01:56:58+00:40:38.4500:49:52.2601:07:05.02Detail
55. Nováková Dagmar#96#F7.01:57:36+00:41:16.4500:50:49.6101:06:45.61Detail
56. Kačerovský JanMladá Boleslav 1#74#M49.01:58:11+00:41:51.4500:51:15.7601:06:54.39Detail
57. Odnoha David#1#M50.01:58:11+00:41:51.4500:51:15.3501:06:54.99Detail
58. Řehoř MichalKytlické vlaštovky#62#M51.01:58:15+00:41:55.4500:50:46.0801:07:28.47Detail
59. Radoňský JiříMODUS#37#M52.01:58:48+00:42:28.4500:50:40.1801:08:07.30Detail
60. Kašpar JanKK Novoborci#7#M53.01:58:53+00:42:33.4500:52:27.9701:06:24.35Detail
61. Šebrle Marek#29#M54.01:59:34+00:43:14.4500:45:07.2601:14:26.25Detail
62. Jankotová SandraNedvězí#100#F8.01:59:38+00:43:18.4500:51:47.0501:07:50.18Detail
63. Solarová DanušeRoztoky#35#F9.02:00:18+00:43:58.4500:52:20.3401:07:56.67Detail
64. Voštová DitaVošťáci#30#F10.02:01:16+00:44:56.4500:53:36.2601:07:39.67Detail
65. Horáček PavelKnihomil#45#M55.02:01:17+00:44:57.4500:48:45.1001:12:31.50Detail
66. Vimr Michal#101#M56.02:01:23+00:45:03.4500:49:31.1801:11:51.72Detail
67. Bošek MichalLiberec XII#9#M57.02:01:51+00:45:31.4500:50:53.3101:10:57.37Detail
68. Málková Eva#43#F11.02:01:58+00:45:38.4500:53:14.6201:08:42.80Detail
69. Janouškovec LukášSosnová#19#M58.02:02:02+00:45:42.4500:48:48.9401:13:12.85Detail
70. Prokůpek JosefČeská Lípa#10#M59.02:02:14+00:45:54.4500:51:40.0901:10:33.68Detail
71. Reicheltová Žaneta#88#F12.02:02:30+00:46:10.4500:54:15.5901:08:14.05Detail
72. Klimentová LindaNový Bor#92#F13.02:02:37+00:46:17.4500:54:37.8001:07:58.50Detail
73. Dana MDDr.Jihlava#49#F14.02:02:45+00:46:25.4500:52:10.4601:10:33.91Detail
74. Vakula LadislavHZS CL#79#M60.02:02:45+00:46:25.4500:51:51.4201:10:53.35Detail
75. Kalus MartinZahrádky#3#M61.02:02:46+00:46:26.4500:53:54.6301:08:50.39Detail
76. Spurný TomášČeská Lípa#57#M62.02:02:59+00:46:39.4500:54:27.8001:08:31.10Detail
77. Keller PetrChomutov#65#M63.02:03:21+00:47:01.4500:52:19.1001:11:01.13Detail
78. Sedláčková MichaelaHappy Lopp Team Ústí nad Labem#71#F15.02:03:28+00:47:08.4500:52:26.9001:11:00.88Detail
79. HOLANOVÁ MARTINATTC Postřelná#104#F16.02:05:35+00:49:15.4500:52:40.9801:12:53.09Detail
80. Hlinčík David#83#M64.02:07:15+00:50:55.4500:52:21.4701:14:52.77Detail
81. Špringl Petr#55#M65.02:07:21+00:51:01.4500:51:17.9801:16:02.20Detail
82. Kučera TomášZákupy Run#91#M66.02:08:38+00:52:18.4500:50:48.4401:17:48.98Detail
83. VANĚK JANTTC Postřelná#103#M67.02:09:09+00:52:49.4500:51:08.3601:18:00.56Detail
84. Nešetřilová DrahomiraHrádek nad Nisou#26#F17.02:10:09+00:53:49.4500:54:30.8801:15:37.37Detail
85. Hynek PetrHynkove#18#M68.02:10:12+00:53:52.4500:52:43.2201:17:28.09Detail
86. Krutina JiříČeská Lípa#17#M69.02:11:53+00:55:33.4500:53:37.2801:18:15.39Detail
87. Král LiborCyklo spinn#5#M70.02:13:49+00:57:29.4500:53:33.3201:20:14.92Detail
88. Krudewig Hans-GertCeska Lipa#24#M71.02:14:21+00:58:01.4500:55:39.8001:18:40.42Detail
89. Skuhrovcová Ludmila#97#F18.02:19:50+01:03:30.4501:02:18.5101:17:31.33Detail
90. Vjater PavelMYŽ 33#84#M72.02:20:23+01:04:03.4500:54:31.7701:25:50.95Detail
91. Bat-erdene NaranbaaatarAdient#21#M73.02:24:34+01:08:14.4500:52:01.2701:32:32.44Detail
92. Matějíček ZdeněkAdient#22#M74.02:24:36+01:08:16.4500:55:51.3901:28:43.91Detail
93. tyll jiří#44#M75.02:26:18+01:09:58.4500:57:40.4801:28:37.15Detail
94. Hrubeš JirkaRumburk#13#M76.02:38:26+01:22:06.4501:03:24.2601:35:01.65Detail
95. Lipovská Kamila#89#F19.02:55:45+01:39:25.4501:09:35.1401:46:09.11Detail
96. Zagyi Tomaš#90#M77.02:55:54+01:39:34.4501:09:33.8101:46:19.39Detail
97. Turnhofer JaroslavMěsto Česká Lípa#99#M78.02:56:17+01:39:57.4501:09:35.6701:46:40.69Detail
Macurová Zuzana#16#F00:00:00Detail
Spěšná TerezaKytlické vlaštovky#63#F00:00:00Detail
Popová Petra#11#F00:00:00Detail
DNF Pipek LukášSeznam.cz#41#MDNF 00:44:57.46Detail
DNS Kolč MichalNový Bor#20#MDNS Detail
DNS Kožušník EdaProstě běž!#39#MDNS Detail
DNS Kokta MartinFrýdlant#42#MDNS Detail
DNS Stohrová Barbora#58#FDNS Detail
DNS Potmesil LiborCeska Lipa#70#MDNS Detail
DNS Blažek Radim#4#MDNS Detail
DNS Litresits OndřejNaZávody.cz#80#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz