Oficiální Výsledková listina Czechman
4. 6. 2022

CZECHMAN Short

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Kindl MarekTri Klub Příbram#189#2189CZEM1.Junioři 18-191.01:14:20.8800:07:54.4000:01:09.8100:41:19.9600:01:16.3700:22:40.33Detail
2. Schoval František2BWINNER TEAM#141#2141CZEM2.M 30-391.01:15:45.82+00:01:24.9300:09:31.3100:01:15.4100:41:35.9500:01:26.8100:21:56.33Detail
3. Kubíček Martin #102#2102CZEM3.M 20-291.01:15:51.79+00:01:30.9000:09:09.2700:01:28.4600:41:49.3300:01:28.7400:21:55.97Detail
4. Mittner JakubVOKOLOPOLE#114#2114CZEM4.Dorostenci 16-171.01:16:01.44+00:01:40.5500:07:13.3600:01:04.0300:43:13.5300:01:19.5300:23:10.98Detail
5. Grimmert TobiasExKern Racing Team#71#2071GERM5.M 30-392.01:16:08.49+00:01:47.6000:09:10.0600:01:26.6600:41:51.1200:01:23.8900:22:16.75Detail
6. Vybíral Lukáš2BWinner#166#2166CZEM6.M 30-393.01:17:36.60+00:03:15.7100:09:40.3800:01:35.3200:41:09.6700:01:51.4200:23:19.79Detail
7. Kašpar LukášTrutnov#90#2090CZEM7.Junioři 18-192.01:17:41.96+00:03:21.0700:09:12.3500:01:12.7000:42:06.6200:01:22.4700:23:47.79Detail
8. Hrdlička MatějRoad2Kona#77#2077CZEM8.Junioři 18-193.01:18:04.15+00:03:43.2600:07:23.2800:01:32.0900:43:32.3600:01:22.3800:24:14.02Detail
9. Bittner JiříRoad2kona#51#2051CZEM9.Dorostenci 16-172.01:18:22.71+00:04:01.8200:07:30.3700:01:23.3300:42:37.8000:01:32.2000:25:18.98Detail
10. Němec Robert#117#2117CZEM10.Dorostenci 16-173.01:19:17.81+00:04:56.9200:09:16.3600:01:18.5600:41:56.5800:01:58.2100:24:48.08Detail
11. Vodehnal JanSK OMT PARDUBICE#153#2153CZEM11.M 40-491.01:19:21.49+00:05:00.6000:09:32.8900:01:11.4500:41:49.0700:01:37.9000:25:10.17Detail
12. Moraveček JanZeleneč#180#2180CZEM12.M 20-292.01:19:47.53+00:05:26.6400:09:35.3900:01:54.2400:44:05.6300:02:03.6600:22:08.58Detail
13. Sanitrník MichaelEtriatlon Team#204#2204CZEM13.M 40-492.01:19:55.59+00:05:34.7000:10:33.4200:01:51.7400:42:30.6800:01:38.8400:23:20.88Detail
14. Vít OndřejRafkarna IDEA Cycling Team#152#2152CZEM14.Junioři 18-194.01:20:18.45+00:05:57.5600:10:20.1900:01:13.9300:42:57.5500:01:24.9000:24:21.85Detail
15. Fic MartinTT Příbram#187#2187CZEM15.M 40-493.01:21:46.21+00:07:25.3200:11:48.5100:01:51.0700:42:44.5700:02:04.8300:23:17.20Detail
16. Gabla Martinironpeople#163#2163CZEM16.M 40-494.01:21:51.62+00:07:30.7300:10:06.7900:01:59.5800:43:22.4200:01:48.9600:24:33.85Detail
17. Kašpar TomášTrutnov#91#2091CZEM17.M 40-495.01:21:59.10+00:07:38.2100:11:23.7100:01:45.3700:42:20.5800:01:45.7000:24:43.72Detail
18. Kindl MarekBeroun#190#2190CZEM18.M 50-591.01:22:10.60+00:07:49.7100:09:13.2700:01:29.3200:41:48.2800:01:59.3200:27:40.39Detail
19. Brokeš OndřejZebro Team#56#2056CZEM19.M 20-293.01:22:55.12+00:08:34.2300:12:33.5300:01:12.0000:43:26.9900:01:52.7000:23:49.89Detail
20. Krátký MartinPraha 12#97#2097CZEM20.M 40-496.01:23:07.98+00:08:47.0900:09:06.2700:01:20.1700:45:43.7100:01:46.5400:25:11.27Detail
21. Wasneiwski DanielVamos Racing Team#188#2188CZEM21.M 30-394.01:23:14.44+00:08:53.5500:11:27.0400:01:28.8700:42:34.4700:01:42.2100:26:01.83Detail
22. Soukup MatějJAMS Team#143#2143CZEM22.M 30-395.01:23:21.84+00:09:00.9500:10:09.5400:01:36.7100:43:46.2300:02:00.3200:25:49.02Detail
23. Haman BrunoRoad2Kona#162#2162CZEM23.Dorostenci 16-174.01:23:22.00+00:09:01.1101:23:22.00Detail
24. Kábrt AlešLokomotiva Trutnov#86#2086CZEM24.Dorostenci 16-175.01:23:39.23+00:09:18.3400:09:13.7900:01:00.2800:46:15.0700:01:46.5900:25:23.48Detail
25. Marcin JazRNB Polanka-Zdroj#175#2175CZEM25.M 30-396.01:23:44.71+00:09:23.8200:10:01.9800:02:19.0000:45:57.3400:01:50.5000:23:35.87Detail
26. Jílek Lukáš2BWinner#168#2168CZEM26.M 30-397.01:24:04.72+00:09:43.8300:10:20.0700:02:02.4000:44:04.3300:01:57.2100:25:40.68Detail
27. Vrábel PavelMST Jihlava#203#2203CZEM27.M 40-497.01:24:51.62+00:10:30.7300:12:13.3100:01:46.7700:43:06.9900:02:02.9400:25:41.59Detail
28. Migl VojtěchTT Příbram#172#2172CZEM28.Junioři 18-195.01:25:16.60+00:10:55.7100:10:10.7100:01:10.3100:45:04.6300:01:28.8800:27:22.05Detail
29. Krištof Štěpán#100#2100CZEM29.M 20-294.01:26:01.73+00:11:40.8400:11:02.1200:01:34.0200:45:48.3400:02:00.4600:25:36.76Detail
30. Maloch Aleš#105#2105CZEM30.M 40-498.01:26:08.95+00:11:48.0600:11:42.7200:01:15.8200:44:19.8000:01:37.8500:27:12.73Detail
31. Odvárka LeošHISPORT team#121#2121CZEM31.M 30-398.01:26:27.96+00:12:07.0700:09:55.2100:01:56.4700:44:36.5900:01:54.4900:28:05.18Detail
32. Kahánek StanislavDýmka Míru#205#2205CZEM32.M 40-499.01:26:34.95+00:12:14.0600:09:43.1400:01:36.5900:46:01.7700:01:53.4900:27:19.95Detail
33. Pešta MartinAlset Racing Team#157#2157CZEM33.M 40-4910.01:26:40.01+00:12:19.1200:10:36.1100:02:31.8100:44:16.5800:02:05.8400:27:09.64Detail
34. Černý VladimírPoděbrady#61#2061CZEM34.M 40-4911.01:27:18.02+00:12:57.1300:11:29.3200:01:53.6200:43:07.5800:01:51.0500:28:56.43Detail
35. Michalk MichaelMOG Dresden#112#2112GERM35.M 50-592.01:27:39.63+00:13:18.7400:13:04.3300:01:35.8300:44:09.1000:02:15.9900:26:34.36Detail
36. Jewell MikeOkrisky#84#2084GBRM36.M 40-4912.01:28:00.88+00:13:39.9900:13:57.5300:02:13.2000:45:03.4500:01:59.6500:24:47.02Detail
37. Bernache-Assollant EvanPrague 5#50#2050FRAM37.M 40-4913.01:28:31.88+00:14:10.9900:10:06.5500:02:11.5000:48:20.1100:02:10.6500:25:43.05Detail
38. Veselková AdélaCykloTrener.com#35#2035CZEF1.Dorostenky 16-171.01:28:36.95+00:14:16.0600:10:53.5300:01:47.6300:48:12.4900:01:54.2300:25:49.04Detail
39. Anderlová AdélaNový Malín#196#2196CZEF2.F 20-291.01:28:45.42+00:14:24.5300:09:18.8600:01:20.5000:47:06.8700:01:44.8900:29:14.28Detail
40. Nevečeřal JiříČeské Budějovice#160#2160CZEM38.M 40-4914.01:28:54.01+00:14:33.1200:11:55.8600:01:29.9100:43:52.0000:02:11.5300:29:24.70Detail
41. Mullen SylvaČernošice#198#2198CZEF3.F 40-491.01:28:59.65+00:14:38.7600:10:58.8400:01:47.6000:46:50.7900:02:20.4600:27:01.93Detail
42. Koutný RomanTT Příbram#95#2095CZEM39.Junioři 18-196.01:29:22.65+00:15:01.7600:09:55.2600:01:20.0200:45:09.7600:01:42.5100:31:15.08Detail
43. Polák Marek#129#2129CZEM40.M 30-399.01:29:27.92+00:15:07.0300:12:18.9000:02:42.3100:49:24.6400:02:10.9700:22:51.08Detail
44. Ficová MarkétaTriatlon Team Příbram#185#2185CZEF4.Juniorky 18-191.01:29:28.21+00:15:07.3200:10:28.9900:01:24.2100:49:11.2800:01:56.9900:26:26.72Detail
45. Anderlová MonikaNový Malín#195#2195CZEF5.F 20-292.01:29:28.22+00:15:07.3300:09:48.7300:01:19.5300:47:05.8300:01:52.9100:29:21.20Detail
46. Pitthard Ondřej#127#2127CZEM41.M 20-295.01:29:43.00+00:15:22.1100:12:02.8700:01:33.9300:48:19.0500:01:46.3400:26:00.78Detail
47. Sameš VojtěchSpartak TT Trutnov#176#2176CZEM42.M 30-3910.01:29:57.13+00:15:36.2400:12:17.1700:02:05.7600:45:51.0200:02:16.2600:27:26.89Detail
48. Stach Jan TJ Zentiva#144#2144CZEM43.M 50-593.01:30:03.33+00:15:42.4400:09:50.7200:01:29.6800:45:10.3700:01:59.1500:31:33.40Detail
49. Ficová RadkaTriatlon Team Příbram#186#2186CZEF6.F 40-492.01:30:32.26+00:16:11.3700:11:09.0400:02:15.9100:46:50.5700:02:07.8500:28:08.87Detail
50. Kalina PavelTřemošnice #88#2088CZEM44.M 30-3911.01:30:35.84+00:16:14.9500:11:43.6300:02:04.6900:46:28.1100:02:02.9400:28:16.45Detail
51. Dobiáš Jiří#170#2170CZEM45.M 30-3912.01:31:21.30+00:17:00.4100:12:10.3800:02:01.6300:45:49.1800:02:03.5900:29:16.50Detail
52. NOE LAURENT#118#2118FRAM46.M 40-4915.01:31:22.34+00:17:01.4500:10:05.8500:01:26.7000:45:47.4900:01:57.7300:32:04.54Detail
53. Červená VeronikaRoad2Kona#165#2165CZEF7.Dorostenky 16-172.01:31:25.01+00:17:04.1200:08:59.3900:01:30.6600:49:00.0300:01:49.8000:30:05.10Detail
54. Kalivoda Jan#89#2089CZEM47.M 30-3913.01:31:40.36+00:17:19.4700:09:31.8800:02:11.5700:45:54.4600:02:26.2400:31:36.18Detail
55. Tylšová DanielaLoko Trutnov Triatlon#33#2033CZEF8.F 40-493.01:31:42.14+00:17:21.2500:11:50.4000:01:41.3500:46:46.0000:01:54.1600:29:30.21Detail
56. Kalina MartinPraha 10#87#2087CZEM48.M 20-296.01:31:42.61+00:17:21.7200:11:56.0500:01:37.1900:43:46.4800:01:48.9800:32:33.88Detail
57. Veselka LubomírTeam Cyklotrenér#159#2159CZEM49.M 40-4916.01:32:04.78+00:17:43.8900:11:26.9000:01:55.3300:44:55.8200:02:18.6400:31:28.06Detail
58. Pícha PetrKutná Hora#126#2126CZEM50.M 40-4917.01:32:22.52+00:18:01.6300:11:18.6100:02:11.0700:48:13.8000:02:12.4400:28:26.58Detail
59. Ryzner MiroslavOpatovice nad Labem#137#2137CZEM51.M 60p1.01:32:23.37+00:18:02.4800:10:18.3500:02:01.5100:46:42.5200:02:15.8300:31:05.14Detail
60. Kmošek LukášDašice#93#2093CZEM52.M 20-297.01:32:34.96+00:18:14.0700:10:14.5700:02:06.8400:48:36.9300:01:59.4400:29:37.16Detail
61. Šturtna RadimS Comp Praha#158#2158CZEM53.M 50-594.01:32:42.67+00:18:21.7800:13:30.7700:01:56.3000:47:52.8000:02:31.1800:26:51.61Detail
62. Brabenec MartinMnisek pod Brdy#55#2055CZEM54.M 40-4918.01:32:52.55+00:18:31.6600:11:38.1600:02:03.3600:46:35.2500:02:11.1200:30:24.63Detail
63. Bartecký MatějLOKO TRUTNOV#44#2044CZEM55.M 30-3914.01:33:06.18+00:18:45.2900:11:02.7600:02:01.3600:50:41.2400:01:55.0600:27:25.75Detail
64. Štícha OndřejLiberec#181#2181CZEM56.M 30-3915.01:33:12.41+00:18:51.5200:12:00.8200:02:20.4700:48:17.0900:02:20.8200:28:13.18Detail
65. Pokorný Marek2BWinner#167#2167CZEM57.M 50-595.01:33:23.59+00:19:02.7000:10:03.6900:01:59.1700:46:59.6100:02:17.7200:32:03.38Detail
66. Blažek ZdeněkJindřichův Hradec#54#2054CZEM58.M 40-4919.01:33:29.85+00:19:08.9600:12:54.0400:01:44.8100:47:24.1700:02:11.1000:29:15.71Detail
67. Kruml TomášKalda team#101#2101CZEM59.M 50-596.01:33:34.55+00:19:13.6600:11:21.5200:01:45.0100:50:11.2000:01:58.1100:28:18.69Detail
68. Kratochvíl LadislavTJ Bižu Jablonec#98#2098CZEM60.M 50-597.01:34:07.97+00:19:47.0800:10:56.9600:02:10.4300:46:17.6900:02:20.5000:32:22.38Detail
69. Padelek Petr SKKP BRNO JUDO#123#2123CZEM61.M 30-3916.01:34:11.77+00:19:50.8800:13:31.3500:02:56.5500:48:31.8300:02:42.3500:26:29.66Detail
70. Ryzner JanPřelouč#136#2136CZEM62.M 60p2.01:34:58.49+00:20:37.6000:10:04.2900:01:50.8300:46:30.4200:02:16.5400:34:16.40Detail
71. Bubák JanBojdoci#58#2058CZEM63.M 30-3917.01:35:25.71+00:21:04.8200:13:31.1100:02:04.1600:48:33.8300:01:59.7000:29:16.88Detail
72. Rožánková TerezaKilpi Kome Klub#194#2194CZEF9.F 40-494.01:35:26.44+00:21:05.5500:11:22.1800:02:10.7600:49:41.7900:02:24.9100:29:46.79Detail
73. Řehoř ZdeněkSTG Strupčice#138#2138CZEM64.M 40-4920.01:35:31.07+00:21:10.1800:14:17.2300:02:32.0500:50:09.3200:01:47.9600:26:44.49Detail
74. Altrichterová VeronikaJihlava#1#2001CZEF10.F 20-293.01:35:34.79+00:21:13.9000:11:52.8600:01:47.8700:48:07.0500:02:05.8900:31:41.10Detail
75. Bartůšek VítHZS Středočeský kraj#46#2046CZEM65.M 20-298.01:35:41.68+00:21:20.7900:12:11.8900:01:44.3300:50:59.6500:02:00.0700:28:45.72Detail
76. Bartůšek OndřejSK Florbal Benešov#45#2045CZEM66.M 30-3918.01:35:45.80+00:21:24.9100:13:43.3600:02:00.4300:51:14.9200:01:48.0600:26:59.00Detail
77. Lehrl Tom#202#2202CZEM67.M 40-4921.01:35:49.13+00:21:28.2400:11:34.3900:02:29.4200:46:13.2400:02:33.5300:32:58.53Detail
78. Boudová BarboraSpartak Triatlon Trutnov#179#2179CZEF11.F 30-391.01:36:07.69+00:21:46.8000:11:46.8900:01:43.4600:51:13.7600:02:14.5500:29:09.01Detail
79. Richtrová Eva2BWinner#169#2169CZEF12.F 20-294.01:36:42.02+00:22:21.1300:13:15.8900:01:41.5000:52:27.5800:02:09.0900:27:07.94Detail
80. Plodek MichalHradec Králové#128#2128CZEM68.M 50-598.01:36:57.14+00:22:36.2500:10:59.7300:02:55.0500:47:58.4200:02:00.7700:33:03.15Detail
81. Zimová KateřinaFly4sport#193#2193CZEF13.F 30-392.01:37:02.23+00:22:41.3400:11:58.8900:01:44.1000:50:06.7900:01:51.6400:31:20.80Detail
82. Glaubauf AlešTriatlon Slaný#70#2070CZEM69.M 30-3919.01:37:09.09+00:22:48.2000:13:13.0900:02:23.0400:48:29.2300:02:29.3700:30:34.35Detail
83. Bartyzal Josef#tymdejvid#47#2047CZEM70.M 30-3920.01:37:10.31+00:22:49.4200:15:57.5900:55:24.7800:00:03.9500:25:43.98Detail
84. Rossi FrancescoTriatlon Slaný#161#2161CZEM71.M 40-4922.01:37:32.47+00:23:11.5800:11:17.3300:02:21.5900:49:16.4600:02:48.6300:31:48.43Detail
85. Šaník JanSki Klub Jablonec#173#2173CZEM72.M 20-299.01:37:46.50+00:23:25.6100:12:02.7700:02:30.1900:52:02.9600:02:07.8000:29:02.77Detail
86. Bubák TomášBojdoci#59#2059CZEM73.M 20-2910.01:37:49.23+00:23:28.3400:14:26.5800:01:50.2000:51:02.2100:01:44.5400:28:45.67Detail
87. Máchal VítPražskej serfovej klub#104#2104CZEM74.M 30-3921.01:37:49.83+00:23:28.9400:12:33.1500:02:31.8200:53:34.5200:01:38.8900:27:31.44Detail
88. Parez JanTT Příbram#184#2184CZEM75.Junioři 18-197.01:37:56.41+00:23:35.5200:10:12.9400:01:40.6900:49:10.2200:01:48.6300:35:03.91Detail
89. Schovalová TerezaTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice#27#2027CZEF14.F 20-295.01:38:26.35+00:24:05.4600:10:09.4400:01:25.5400:53:12.7700:01:53.8000:31:44.78Detail
90. Medynský TomášPraha #111#2111CZEM76.M 20-2911.01:38:32.87+00:24:11.9800:13:59.6700:02:15.9700:50:09.0400:02:15.0800:29:53.10Detail
91. Molek Martin#115#2115CZEM77.M 20-2912.01:38:39.39+00:24:18.5000:13:38.1500:02:47.9600:50:24.8400:02:15.6100:29:32.81Detail
92. Koutná EvaTT Příbram#13#2013CZEF15.F 40-495.01:38:56.21+00:24:35.3200:11:16.2100:02:11.5100:53:06.2900:01:52.2400:30:29.94Detail
93. Maixnerová EliškaCzechTRI K. Team#20#2020CZEF16.Juniorky 18-192.01:39:01.13+00:24:40.2400:10:00.5500:01:25.3100:49:31.3300:01:40.0900:36:23.84Detail
94. Suchánková Kateřina#197#2197CZEF17.F 40-496.01:39:07.87+00:24:46.9800:12:16.2100:02:04.1200:53:36.6600:02:13.2100:28:57.63Detail
95. Hargaš MartinPraha 5 - Řeporyje#74#2074CZEM78.M 40-4923.01:39:20.03+00:24:59.1400:13:41.1300:02:12.9300:51:37.6200:02:48.1200:29:00.21Detail
96. Hýbner PetrSK Pomalu#78#2078CZEM79.M 20-2913.01:39:20.97+00:25:00.0800:09:40.1400:02:12.2900:53:40.6800:01:39.4000:32:08.45Detail
97. Škvára DavidPraha 10#149#2149CZEM80.M 20-2914.01:39:34.35+00:25:13.4600:12:45.6000:02:54.4600:53:59.3000:01:55.6000:27:59.37Detail
98. Trnková PavlaPardubice#32#2032CZEF18.F 20-296.01:39:45.08+00:25:24.1900:13:45.2600:01:47.7800:53:28.1800:01:46.6700:28:57.16Detail
99. Hojný Miroslav Kvůli holkám#76#2076CZEM81.M 40-4924.01:39:49.84+00:25:28.9500:13:58.9600:02:04.5900:51:30.2100:02:21.1700:29:54.91Detail
100. Friedl Radek #69#2069CZEM82.M 40-4925.01:40:16.22+00:25:55.3300:10:51.1500:02:05.1300:47:11.5600:02:54.1600:37:14.21Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další