Výsledková listina Přáslavická 9
20. 11. 2021

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Navrátil TomášAK Kroměříž#19#A M18-391.00:29:4000:07:33.5800:22:05.55Detail
2. Čmelík MartinSK Hranice#2#A M18-392.00:29:47+00:00:07.8600:07:33.3600:22:13.47Detail
3. Hroch MichalAK Olomouc#68#A M18-393.00:30:17+00:00:37.8600:07:40.8200:22:35.80Detail
4. Kučera PetrGrymov#49#B M40-491.00:30:22+00:00:42.8600:07:35.1000:22:46.24Detail
5. Blaha TomášPředmostí#27#B M40-492.00:30:57+00:01:17.8600:07:41.5400:23:15.39Detail
6. Krejčí ZdeněkTJ Liga 100 Olomouc#74#A M18-394.00:32:16+00:02:36.8600:08:20.0800:23:55.14Detail
7. Berger JanAK Olomouc#47#A M18-395.00:32:52+00:03:12.8600:08:20.5000:24:31.29Detail
8. Koudelka LukášAK Drnovice#10#A M18-396.00:33:12+00:03:32.8600:08:24.5200:24:46.92Detail
9. Skřivánek MartinAK DRNOVICE#9#B M40-493.00:33:12+00:03:32.8600:08:23.9800:24:47.99Detail
10. Polák RadekAD Team#72#B M40-494.00:33:48+00:04:08.8600:08:24.8800:25:23.01Detail
11. Zich RadekPSK Přerov#53#A M18-397.00:34:09+00:04:29.8600:08:37.5800:25:31.41Detail
12. Kučera VladimírPSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ#42#B M40-495.00:34:51+00:05:11.8600:08:25.2200:26:25.65Detail
13. Lorenc MartinTJ Liga 100 Olomouc#28#B M40-496.00:35:03+00:05:23.8600:08:54.2900:26:08.28Detail
14. Pospíšil PetrTJ Sokol Opava#16#B M40-497.00:35:26+00:05:46.8600:08:31.4600:26:53.98Detail
15. Matějík PetrCycloracing Olomouc#20#C M50-591.00:35:50+00:06:10.8600:09:02.0000:26:47.18Detail
16. Kuchař JanSDH Vojnice#39#B M40-498.00:36:11+00:06:31.8600:09:12.3600:26:58.24Detail
17. Hradil ZbyněkBystrovany#82#B M40-499.00:36:20+00:06:40.8600:08:54.8000:27:24.47Detail
18. Pěnkava RadomilSC Samotišky#73#B M40-4910.00:36:20+00:06:40.8600:09:11.1900:27:08.27Detail
19. Frydrych MartinLíšná#50#A M18-398.00:36:26+00:06:46.8600:09:03.7100:27:22.15Detail
20. Smolka MartinSki-ob Šternberk#48#C M50-592.00:36:27+00:06:47.8600:09:05.7300:27:21.16Detail
21. Špičák RomanTitan Tri-Life#57#A M18-399.00:36:41+00:07:01.8600:08:45.0500:27:55.14Detail
22. Škarabela MichalLadermon#46#B M40-4911.00:37:03+00:07:23.8600:09:22.8900:27:39.25Detail
23. Jadrný PetrTJ Liga 100 Olomouc#38#B M40-4912.00:37:11+00:07:31.8600:09:12.4700:27:57.91Detail
24. Adámek OldřichTJ Liga 100 Olomouc#69#C M50-593.00:37:13+00:07:33.8600:09:25.4300:27:47.48Detail
25. Tvarůžka TomášKroměříž#18#B M40-4913.00:37:29+00:07:49.8600:09:30.5400:27:57.50Detail
26. Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc#81#A M18-3910.00:37:40+00:08:00.8600:09:24.7500:28:14.37Detail
27. Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc#15#C M50-594.00:38:08+00:08:28.8600:09:38.7900:28:29.05Detail
28. Zatloukal MarekTJ Liga 100 Olomouc#75#C M50-595.00:38:27+00:08:47.8600:09:33.5300:28:53.29Detail
29. Jakeš JiříELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#36#B M40-4914.00:38:40+00:09:00.8600:09:26.6800:29:12.31Detail
30. Dohnal JiříTěšetice#41#A M18-3911.00:38:52+00:09:12.8600:09:28.3300:29:23.61Detail
31. Ondryáš PetrTJ Liga 100 Olomouc#61#B M40-4915.00:39:08+00:09:28.8600:09:27.4900:29:39.66Detail
32. Valošek MiroslavMK Seitl Ostrava#4#B M40-4916.00:39:17+00:09:37.8600:09:53.0100:29:23.84Detail
33. Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav#11#D M60-691.00:39:22+00:09:42.8600:09:53.5100:29:28.21Detail
34. Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc#52#B M40-4917.00:39:38+00:09:58.8600:09:56.1200:29:41.47Detail
35. Protivánek JindřichSDH Vojnice#40#B M40-4918.00:39:57+00:10:17.8600:09:28.3000:30:28.11Detail
36. Zaťko LiborOlomouc#59#C M50-596.00:41:59+00:12:19.8600:10:58.2500:30:59.89Detail
37. Šamonil PetrRájec-Jestřebí#30#C M50-597.00:42:13+00:12:33.8600:11:02.5500:31:10.43Detail
38. Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc #14#D M60-692.00:42:19+00:12:39.8600:10:44.8600:31:33.94Detail
39. Volenec LukášOlomouc#44#B M40-4919.00:42:26+00:12:46.8600:09:34.1000:32:51.33Detail
40. Rašner TomášKVS Olomouc#76#C M50-598.00:42:37+00:12:57.8600:10:22.6800:32:14.00Detail
41. Kořínek PavelHrubá Voda#65#A M18-3912.00:43:11+00:13:31.8600:09:44.7900:33:25.29Detail
42. Dyják ZdeněkPřáslavice#66#A M18-3913.00:43:14+00:13:34.8600:10:54.5400:32:18.86Detail
43. Podešva PavelBěžci z Rya#21#E M70p1.00:43:23+00:13:43.8600:10:52.2000:32:29.84Detail
44. Štencel JiříFulnek#63#C M50-599.00:43:26+00:13:46.8600:10:56.0400:32:29.67Detail
45. Čižmar PetrNový Jičín#43#E M70p2.00:44:11+00:14:31.8600:10:53.3500:33:16.87Detail
46. Bučík JaromírBiatlon Halenkovice#60#D M60-693.00:44:11+00:14:31.8600:11:10.3300:33:00.51Detail
47. Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc#25#B M40-4920.00:44:56+00:15:16.8600:11:53.3400:33:02.33Detail
48. Polívka VladimírTTC Olomouc#17#C M50-5910.00:45:29+00:15:49.8600:11:24.3100:34:04.53Detail
49. Písek Tomášliga 100 Olomouc#54#D M60-694.00:46:33+00:16:53.8600:12:05.3200:34:27.06Detail
50. Dedek VlastimilBK Olbramice#34#D M60-695.00:46:50+00:17:10.8600:11:41.2600:35:08.41Detail
51. Kucián MartinVelka Bystrice#51#B M40-4921.00:47:21+00:17:41.8600:12:11.4300:35:09.48Detail
52. Bartoněk TomášTršice#26#B M40-4922.00:47:28+00:17:48.8600:11:55.3200:35:32.05Detail
53. Stržínek KarelBěžci z Rya #22#C M50-5911.00:49:02+00:19:22.8600:12:17.9900:36:43.44Detail
54. Skupieň JosefSlavíč#37#D M60-696.00:49:07+00:19:27.8600:12:18.9500:36:47.75Detail
55. Vaněk JaromírOlomouc#12#E M70p3.00:51:25+00:21:45.8600:12:53.1100:38:31.10Detail
56. Vodička Jan#3#E M70p4.00:52:46+00:23:06.8600:13:03.8700:39:41.62Detail
57. Gildein Belo#71#B M40-4923.00:53:17+00:23:37.8600:12:53.4700:40:22.60Detail
58. Morávek JiříLiga100 Olomouc#8#E M70p5.00:53:21+00:23:41.8600:13:21.7100:39:59.24Detail
59. Pikal KarelKVS Olomouc#1#E M70p6.00:57:05+00:27:25.8600:14:43.2200:42:20.86Detail
60. Kunc JosefOrel Vyškov#7#D M60-697.01:09:36+00:39:56.8600:15:42.3100:53:53.41Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz