Výsledková listina Prague Park Race - Průhonický park
26. 3. 2022

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hudec TomášInov-8 team#69#M1.M301.00:48:40Detail
2. Rada JanŠtefko Running Team#283#M2.M501.00:54:47+00:06:07.84Detail
3. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#62#M3.M201.00:56:28+00:07:48.84Detail
4. Svoboda RobertPrůhonice#497#M4.M401.00:57:10+00:08:30.84Detail
5. Pražák LadislavBOX klub Jičín#114#M5.M402.00:57:24+00:08:44.84Detail
6. Macháček PetrSK Žabovřesky Brno#472#M6.M202.00:57:31+00:08:51.84Detail
7. Šeiner KamilILL#453#M7.M302.00:57:47+00:09:07.84Detail
8. Linhart Václav#464#M8.M303.00:58:02+00:09:22.84Detail
9. Dovičín MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#313#M9.M304.00:58:39+00:09:59.84Detail
10. Watzke PetrTeplice#409#M10.M502.00:58:46+00:10:06.84Detail
11. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#441#M11.M503.00:58:49+00:10:09.84Detail
12. Malý JanPPR team#406#M12.M305.00:59:20+00:10:40.84Detail
13. Hvižď LeošPříbram#166#M13.M306.00:59:26+00:10:46.84Detail
14. Laža Filip#500#M14.M307.00:59:50+00:11:10.84Detail
15. Mrazek ZdenekPoděbrady #282#M15.M308.00:59:50+00:11:10.84Detail
16. Rydlo Michal#108#M16.M309.01:00:19+00:11:39.84Detail
17. Čihák Jiří#426#M17.M203.01:00:23+00:11:43.84Detail
18. Brychtová VeronikaPraha#226#F1.Z301.01:00:24+00:11:44.84Detail
19. Kubišta MartinTo rozchodíš!#293#M18.M3010.01:00:33+00:11:53.84Detail
20. Brchel JanVrané nad Vltavou#43#M19.M3011.01:01:21+00:12:41.84Detail
21. Beneš MichalRoztoky#49#M20.M403.01:01:23+00:12:43.84Detail
22. Flodr JiříKlatovy#75#M21.M204.01:01:32+00:12:52.84Detail
23. Tomeš JiříBohém team - Votice#140#M22.M404.01:01:42+00:13:02.84Detail
24. Jakubíček HonzaKerberos#357#M23.M405.01:01:53+00:13:13.84Detail
25. Šlechtová EsterPraha#463#F2.Z302.01:02:00+00:13:20.84Detail
26. Kučera Václav#505#M24.M60p1.01:02:27+00:13:47.84Detail
27. Ginzel Petr#216#M25.M504.01:02:38+00:13:58.84Detail
28. Palíšek TomášKROMĚŘÍŽ#475#M26.M205.01:03:00+00:14:20.84Detail
29. Shevanau DaniilMattoni Freerun Most#247#M27.M3012.01:03:20+00:14:40.84Detail
30. Jilg PetrCAMINO#64#M28.M3013.01:03:25+00:14:45.84Detail
31. Kohoutek MichalRolníci CZU#118#M29.M406.01:03:31+00:14:51.84Detail
32. Uhrin RomanDecathlonTeam Chodov#335#M30.M206.01:03:38+00:14:58.84Detail
33. Seifert Michal#269#M31.M3014.01:03:39+00:14:59.84Detail
34. Mihaescu Serban#143#M32.M407.01:03:50+00:15:10.84Detail
35. Studnička Václav#392#M33.M3015.01:04:04+00:15:24.84Detail
36. Kacíř JanBEST:TIME#271#M34.M3016.01:04:06+00:15:26.84Detail
37. Vrba Martin#297#M35.M408.01:04:10+00:15:30.84Detail
38. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#97#F3.Z303.01:04:12+00:15:32.84Detail
39. Princ AlešPraha 5#117#M36.M505.01:04:22+00:15:42.84Detail
40. Havlíček MartinPraha#163#M37.M409.01:04:54+00:16:14.84Detail
41. Žáčková EvaČerná Hora#448#F4.Z201.01:04:56+00:16:16.84Detail
42. Radová BarboraŠtefko running team#284#F5.Z50p1.01:04:59+00:16:19.84Detail
43. Bušil Michal#135#M38.M4010.01:05:03+00:16:23.84Detail
44. Kulíček Ondřej#261#M39.M3017.01:05:20+00:16:40.84Detail
45. Madron MilošRozběháme Česko#132#M40.M4011.01:05:36+00:16:56.84Detail
46. Dorn MichalRozbehame Cesko#306#M41.M3018.01:05:40+00:17:00.84Detail
47. Švadlenka VáclavSokol Bukovno#154#M42.M4012.01:05:42+00:17:02.84Detail
48. Vodičková NikolaMattoni Free Run Jablonec#298#F6.Z401.01:05:46+00:17:06.84Detail
49. Onderka Radim#109#M43.M3019.01:05:48+00:17:08.84Detail
50. Stavik JaroslavDon't Panic!#482#M44.M3020.01:05:54+00:17:14.84Detail
51. Kotvalová HankaSky4run#242#F7.Z202.01:06:01+00:17:21.84Detail
52. Marek VojtěchUtinni!#462#M45.M3021.01:06:04+00:17:24.84Detail
53. Vyšín StanislavSpeedyPugs#120#M46.M506.01:06:05+00:17:25.84Detail
54. Hubená EliškaPraha#122#F8.Z304.01:06:25+00:17:45.84Detail
55. Manoudis GiorgosElpradro#419#M47.M4013.01:06:49+00:18:09.84Detail
56. Steiger Marek#502#M48.M4014.01:06:51+00:18:11.84Detail
57. Šebesta MarekRozběháme Česko#46#M49.M4015.01:06:56+00:18:16.84Detail
58. Vyšínová MarkétaSpeedyPugs#121#F9.Z402.01:06:57+00:18:17.84Detail
59. Richter MichaelTT ASTRA KONOPIŠTĚ#499#M50.M507.01:06:57+00:18:17.84Detail
60. Luijckx JillePruhonice#396#M51.M4016.01:07:01+00:18:21.84Detail
61. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#478#F10.Z203.01:07:22+00:18:42.84Detail
62. Anh Tran TuanVrchlabí#235#M52.M207.01:07:23+00:18:43.84Detail
63. Lešek VratislavPoběžovice#386#M53.M508.01:07:29+00:18:49.84Detail
64. Sekerová AndreaMladá Boleslav#196#F11.Z403.01:07:32+00:18:52.84Detail
65. Havlíček IvoLánov -Krkonoše#479#M54.M509.01:07:33+00:18:53.84Detail
66. Kleibl MichalNymburk #189#M55.M4017.01:07:41+00:19:01.84Detail
67. Van Dijk NicoHilversum (Holandsko)#262#M56.M4018.01:07:50+00:19:10.84Detail
68. Nosek JanSvobodná republika Žižkov#165#M57.M3022.01:08:10+00:19:30.84Detail
69. Kroc MiloslavBrandýsek#87#M58.M5010.01:08:30+00:19:50.84Detail
70. Čánský JiříPraha 5#81#M59.M4019.01:08:32+00:19:52.84Detail
71. Kinter MartinZlončice (okres Mělník)#340#M60.M3023.01:08:41+00:20:01.84Detail
72. Quinn StevenPraha 5 - Stodůlky#167#M61.M3024.01:08:49+00:20:09.84Detail
73. Klusák LukášLu&Lu&Ba#169#M62.M3025.01:09:06+00:20:26.84Detail
74. Frič PavelCHECOMACOCO#496#M63.M60p2.01:09:18+00:20:38.84Detail
75. Vítková ZuzanaRozbeháme Most#278#F12.Z50p2.01:09:24+00:20:44.84Detail
76. Sucharda PavelISK Levínská Olešnice#212#M64.M208.01:09:28+00:20:48.84Detail
77. Švihlík PetrPodbořany#400#M65.M3026.01:09:33+00:20:53.84Detail
78. Čermák ŠtěpánPraha#484#M66.M3027.01:09:36+00:20:56.84Detail
79. Hejdová Katarína#387#F13.Z404.01:09:44+00:21:04.84Detail
80. Hloušek JiříKrupka#102#M67.M4020.01:09:46+00:21:06.84Detail
81. Rešl DavidPraha #486#M68.M3028.01:09:51+00:21:11.84Detail
82. Korandová Petra2BWINNER team#420#F14.Z305.01:09:52+00:21:12.84Detail
83. Čermák PavelJilemnice#470#M69.M5011.01:09:52+00:21:12.84Detail
84. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#71#F15.Z306.01:09:55+00:21:15.84Detail
85. Krejčí AdamPraha#131#M70.M209.01:09:56+00:21:16.84Detail
86. Daňková Pavla#446#F16.Z307.01:10:00+00:21:20.84Detail
87. Pelikán TomášRozběháme Prahu #142#M71.M4021.01:10:04+00:21:24.84Detail
88. Trojková DarinaPraha 8#358#F17.Z308.01:10:06+00:21:26.84Detail
89. Choleva LukášSlepá veverka#317#M72.M3029.01:10:08+00:21:28.84Detail
90. Komanov AlexeyPraha#473#M73.M3030.01:10:17+00:21:37.84Detail
91. Mateńczuk LesławBenešov #468#M74.M3031.01:10:17+00:21:37.84Detail
92. Šaštinský PetrPraha 3#398#M75.M4022.01:10:24+00:21:44.84Detail
93. Buryán JosefOCR Čelákovice #312#M76.M4023.01:10:27+00:21:47.84Detail
94. Crkva FrantišekTrikva#182#M77.M5012.01:10:38+00:21:58.84Detail
95. Čermák TomášVRCHLABÍ#474#M78.M5013.01:10:44+00:22:04.84Detail
96. Kubicová Lydieadidas Runners Prague#481#F18.Z309.01:10:48+00:22:08.84Detail
97. Hreha StanislavPraha#224#M79.M5014.01:10:58+00:22:18.84Detail
98. Langerová HanaBrno#177#F19.Z204.01:11:19+00:22:39.84Detail
99. Vašíčková Renata#423#F20.Z3010.01:11:20+00:22:40.84Detail
100. Šedý JiříCFSTR#394#M80.M2010.01:11:20+00:22:40.84Detail
101. Vokůrková VladimíraPPR team#447#F21.Z3011.01:11:22+00:22:42.84Detail
102. Fifik RobertSPK Český Těšín #236#M81.M4024.01:11:29+00:22:49.84Detail
103. Kolátor AlešMTB MEL Jihlava#76#M82.M5015.01:11:39+00:22:59.84Detail
104. Kašparec PetrLASVIT AJETO RUNNING TEAM#289#M83.M60p3.01:11:52+00:23:12.84Detail
105. Sajdl JakubČBK#164#M84.M3032.01:12:33+00:23:53.84Detail
106. Mihalik JosefJablonecke matonky #461#M85.M3033.01:12:33+00:23:53.84Detail
107. Zrzavý JanSokol Kaňk #309#M86.M3034.01:12:35+00:23:55.84Detail
108. Skácelová Marcela#209#F22.Z405.01:12:42+00:24:02.84Detail
109. Petržíková JanaPraha 9#345#F23.Z406.01:12:42+00:24:02.84Detail
110. Svobodová JaroslavaMladá Boleslav #193#F24.Z407.01:12:53+00:24:13.84Detail
111. Šaštinská SvětlanaPraha 3#397#F25.Z3012.01:13:12+00:24:32.84Detail
112. Martinková Terezie#93#F26.Z205.01:13:21+00:24:41.84Detail
113. Lokaj MiroslavJinočany#325#M87.M4025.01:13:28+00:24:48.84Detail
114. Diňa DominikDobřejovice#385#M88.M2011.01:13:51+00:25:11.84Detail
115. Pupík JanPraha#144#M89.M4026.01:13:51+00:25:11.84Detail
116. Mašl JanKladno#362#M90.M4027.01:13:55+00:25:15.84Detail
117. Kavánek JiříFidobar#410#M91.M4028.01:14:02+00:25:22.84Detail
118. Doubek LukášFIDOBAR#395#M92.M4029.01:14:02+00:25:22.84Detail
119. Pavlík JanCopy General#366#M93.M4030.01:14:17+00:25:37.84Detail
120. Vopat JiříPraha#172#M94.M4031.01:14:28+00:25:48.84Detail
121. Pupík JiříPupenDoIt#222#M95.M4032.01:14:35+00:25:55.84Detail
122. Millan RobPraha#78#M96.M4033.01:14:55+00:26:15.84Detail
123. Pragrová LucieLINDE#266#F27.Z3013.01:14:59+00:26:19.84Detail
124. Moylett Rebecca#48#F28.Z3014.01:15:02+00:26:22.84Detail
125. Györi Csabašmrp#322#M97.M3035.01:15:11+00:26:31.84Detail
126. Vránová DenisaPraha#377#F29.Z3015.01:15:15+00:26:35.84Detail
127. Pop TomášPraha#296#M98.M3036.01:15:16+00:26:36.84Detail
128. Pokorný MartinRunnersPoky#42#M99.M4034.01:15:19+00:26:39.84Detail
129. Vörösová RomanaLíbeznice#424#F30.Z206.01:15:21+00:26:41.84Detail
130. Kavalírová NatálieHlinsko#336#F31.Z207.01:15:25+00:26:45.84Detail
131. Kavalír PetrHlinsko#337#M100.M5016.01:15:26+00:26:46.84Detail
132. Brejcha MichalPraha#494#M101.M4035.01:15:36+00:26:56.84Detail
133. Hálek JaroslavJe to v hlavě!#92#M102.M4036.01:15:52+00:27:12.84Detail
134. Svobodová NelaPraha#354#F32.Z208.01:15:59+00:27:19.84Detail
135. Šantrůček MartinPraha 6#331#M103.M3037.01:16:14+00:27:34.84Detail
136. Blažej KryštofNové Jirny#381#M104.M3038.01:16:18+00:27:38.84Detail
137. Ret MichalPraha 5#61#M105.M4037.01:16:27+00:27:47.84Detail
138. Franěk PetrTo rozchodíš!#285#M106.M60p4.01:16:29+00:27:49.84Detail
139. Vogel LukášCopy General#365#M107.M3039.01:16:29+00:27:49.84Detail
140. Křížek VítSedlčany#460#M108.M2012.01:16:38+00:27:58.84Detail
141. Toth JulianŠmrupa#449#M109.M3040.01:16:51+00:28:11.84Detail
142. Meliš-Čuga PatrikŠmrupa Running Club#82#M110.M3041.01:16:51+00:28:11.84Detail
143. Stodolová VeronikaCopy General#364#F33.Z3016.01:16:57+00:28:17.84Detail
144. Kadlec 82 VaclavSmolnice#332#M111.M4038.01:17:06+00:28:26.84Detail
145. Myslivec JanMost#292#M112.M60p5.01:17:20+00:28:40.84Detail
146. López YankoaOld Town Running#467#F34.Z3017.01:17:32+00:28:52.84Detail
147. Gilányi JanKřivý Nohy#139#M113.M3042.01:17:37+00:28:57.84Detail
148. Tichý StanislavSKS Praha #213#M114.M60p6.01:17:49+00:29:09.84Detail
149. Sleza DavidSedlčany#459#M115.M2013.01:17:57+00:29:17.84Detail
150. Volná KristinaSky4run#208#F35.Z408.01:17:58+00:29:18.84Detail
151. Ballýová MonikaPraha#127#F36.Z3018.01:18:10+00:29:30.84Detail
152. Kuna JiříPraha#67#M116.M4039.01:18:15+00:29:35.84Detail
153. Dudášová MonikaObořiště#105#F37.Z50p3.01:18:21+00:29:41.84Detail
154. Fencl RadekObořiště#106#M117.M5017.01:18:21+00:29:41.84Detail
155. Hai An#390#M118.M5018.01:18:23+00:29:43.84Detail
156. Kotková LeaŘíčany#323#F38.Z409.01:18:30+00:29:50.84Detail
157. Gehlert PetrLouny#428#M119.M3043.01:18:35+00:29:55.84Detail
158. Erben OndřejPrůhonice#379#M120.M3044.01:18:36+00:29:56.84Detail
159. Bažantová HankaČeský Brod#314#F39.Z4010.01:18:37+00:29:57.84Detail
160. Frühaufová LucieKrnsko#214#F40.Z4011.01:18:44+00:30:04.84Detail
161. Dvořáčková AnetaPraha#205#F41.Z209.01:18:53+00:30:13.84Detail
162. Jandel MarošPraha#260#M121.M3045.01:18:54+00:30:14.84Detail
163. Beneš Petr#310#M122.M3046.01:18:57+00:30:17.84Detail
164. Mareš JanPraha#443#M123.M4040.01:19:05+00:30:25.84Detail
165. Rucký JaroslavPraha#188#M124.M3047.01:19:07+00:30:27.84Detail
166. Novotný LukášPraha#477#M125.M2014.01:19:07+00:30:27.84Detail
167. Hamerská JaroslavaÚvaly#65#F42.Z3019.01:19:08+00:30:28.84Detail
168. Táborská Hana#155#F43.Z4012.01:19:19+00:30:39.84Detail
169. De Liso GiorgioLeggin's Stalkers Praha#211#M126.M4041.01:19:26+00:30:46.84Detail
170. Neuhauselová MartinaŘíčany - Pacov#440#F44.Z3020.01:19:27+00:30:47.84Detail
171. Dal Ben Matteo#59#M127.M3048.01:19:35+00:30:55.84Detail
172. Malina MiroslavPraha#53#M128.M4042.01:19:37+00:30:57.84Detail
173. Novotný Martin#302#M129.M2015.01:19:37+00:30:57.84Detail
174. Hurdová LindaPraha#360#F45.Z4013.01:20:07+00:31:27.84Detail
175. Kučera VojtěchSokolíci Praha-Venkov#104#M130.M4043.01:20:15+00:31:35.84Detail
176. Bartoníček JosefBabice#130#M131.M3049.01:20:18+00:31:38.84Detail
177. Šťastný RadimPraha 9 - Vysočany#207#M132.M4044.01:20:22+00:31:42.84Detail
178. Nykodym Josef#480#M133.M5019.01:20:27+00:31:47.84Detail
179. Kuczik TamásPraha 4#85#M134.M2016.01:20:28+00:31:48.84Detail
180. Hančar Jaroslav#238#M135.M3050.01:20:47+00:32:07.84Detail
181. Ruault Vanessa#90#F46.Z4014.01:20:53+00:32:13.84Detail
182. Lexa RadekBěžecký klub České Spořitelny#341#M136.M4045.01:21:05+00:32:25.84Detail
183. Hladíková IvetaROZBĚHÁME ČESKO#476#F47.Z4015.01:21:21+00:32:41.84Detail
184. Crkvová KristýnaTrikva#181#F48.Z2010.01:21:41+00:33:01.84Detail
185. Do DanielMasečín#99#M137.M3051.01:21:43+00:33:03.84Detail
186. Dohnalová RenataJesenice#246#F49.Z4016.01:21:44+00:33:04.84Detail
187. Řičařová Aneta#264#F50.Z4017.01:22:02+00:33:22.84Detail
188. Krahulcová MilenaJesenice#265#F51.Z4018.01:22:02+00:33:22.84Detail
189. Cihlář Robin#187#M138.M4046.01:22:12+00:33:32.84Detail
190. Sokyra Peter#215#M139.M4047.01:22:15+00:33:35.84Detail
191. Wojnar AlešRudná#355#M140.M4048.01:22:39+00:33:59.84Detail
192. Čečák OndřejPraha Dubeč#152#M141.M3052.01:22:39+00:33:59.84Detail
193. Castro Fulara BeataPraha 2#273#F52.Z4019.01:22:40+00:34:00.84Detail
194. Orlovičová MagdalenaPraha#388#F53.Z4020.01:22:43+00:34:03.84Detail
195. Dana PavlaBEST:TIME#288#F54.Z4021.01:22:45+00:34:05.84Detail
196. Tlustá JitkaBest:Time#268#F55.Z3021.01:22:46+00:34:06.84Detail
197. Štyler VáclavHostomice#128#M142.M2017.01:22:54+00:34:14.84Detail
198. Čáslavková BarboraSky4run#206#F56.Z50p4.01:23:01+00:34:21.84Detail
199. Mrajca MichalTřinec #327#M143.M4049.01:23:13+00:34:33.84Detail
200. Čermák JakubPraha - Stodůlky#88#M144.M3053.01:23:21+00:34:41.84Detail
201. Myslivcová Pavla#319#F57.Z3022.01:23:25+00:34:45.84Detail
202. Le Martina#111#F58.Z3023.01:23:36+00:34:56.84Detail
203. Bořek RadekSparta#342#M145.M4050.01:23:42+00:35:02.84Detail
204. Česenková KarolínaPraha#421#F59.Z2011.01:23:57+00:35:17.84Detail
205. Králík AlešBenešov#113#M146.M60p7.01:24:06+00:35:26.84Detail
206. Čihák ZdeněkStarý Kolín#416#M147.M3054.01:24:08+00:35:28.84Detail
207. Hocky DanielKounice#456#M148.M2018.01:24:10+00:35:30.84Detail
208. Papp JozefDobřejovice#258#M149.M5020.01:24:26+00:35:46.84Detail
209. Jungová Lucie#101#F60.Z50p5.01:24:30+00:35:50.84Detail
210. Hloušková KvětoslavaKrupka#103#F61.Z4022.01:24:32+00:35:52.84Detail
211. Vanclová IrenaJilemnice#251#F62.Z3024.01:24:35+00:35:55.84Detail
212. Vancl JindřichJilemnice#252#M150.M4051.01:24:35+00:35:55.84Detail
213. Němeček PetrPraha#83#M151.M3055.01:24:39+00:35:59.84Detail
214. Kukačka ZdeněkChýně#89#M152.M3056.01:24:39+00:35:59.84Detail
215. Nováková PetraRozběháme Bašť#455#F63.Z3025.01:24:50+00:36:10.84Detail
216. Kožoušek VítBoskovice#158#M153.M2019.01:25:38+00:36:58.84Detail
217. Sústriková IvanaSlovensko#47#F64.Z3026.01:25:52+00:37:12.84Detail
218. Horáčková KristýnaPraha#198#F65.Z3027.01:25:53+00:37:13.84Detail
219. Myšičková AlenaPraha#100#F66.Z3028.01:26:04+00:37:24.84Detail
220. Slancová TerezaPraha#353#F67.Z4023.01:26:13+00:37:33.84Detail
221. Novotná TerezaPPR team#407#F68.Z2012.01:26:34+00:37:54.84Detail
222. Plášilová JindřiškaKraslice#44#F69.Z4024.01:26:35+00:37:55.84Detail
223. Marková VendulaUtinni!#219#F70.Z3029.01:26:36+00:37:56.84Detail
224. Lipšová DanaKladno#361#F71.Z4025.01:26:44+00:38:04.84Detail
225. Pietri AlessandroPraha#157#M154.M4052.01:26:45+00:38:05.84Detail
226. Marek JiříPraha#79#M155.M4053.01:27:12+00:38:32.84Detail
227. Popova BarboraPraha#73#F72.Z3030.01:27:12+00:38:32.84Detail
228. Marková JanaPraha 2#50#F73.Z3031.01:27:13+00:38:33.84Detail
229. Mattich ChristianPraha 2#51#M156.M4054.01:27:13+00:38:33.84Detail
230. Wojda HubertPraha 2#401#M157.M3057.01:27:15+00:38:35.84Detail
231. Čvančara IvanCopy General#370#M158.M2020.01:27:22+00:38:42.84Detail
232. Valentová LenkaPraha Kbely#417#F74.Z4026.01:27:33+00:38:53.84Detail
233. Volf MilanBest:Time#307#M159.M5021.01:27:36+00:38:56.84Detail
234. Myška Radek#320#M160.M4055.01:27:59+00:39:19.84Detail
235. Pilná AlenaRozběháme České Velenice#72#F75.Z3032.01:28:19+00:39:39.84Detail
236. Šlehůbr IvetaŠneci v běhu #66#F76.Z4027.01:28:24+00:39:44.84Detail
237. Kacířová JanaBEST:TIME#272#F77.Z3033.01:28:25+00:39:45.84Detail
238. Hermansky KaterinaPraha#116#F78.Z4028.01:28:29+00:39:49.84Detail
239. Pánková JanaBěžci Chomutov#384#F79.Z3034.01:29:02+00:40:22.84Detail
240. Hora JakubPraha#300#M161.M2021.01:29:51+00:41:11.84Detail
241. Veselá MarkétaPraha 7#299#F80.Z3035.01:29:51+00:41:11.84Detail
242. Čílová VeronikaLiberec#173#F81.Z50p6.01:30:06+00:41:26.84Detail
243. Vlachynská KristýnaHaKi-Run#110#F82.Z4029.01:30:30+00:41:50.84Detail
244. Vejtasová IlonaHaKi Run #112#F83.Z4030.01:30:30+00:41:50.84Detail
245. Zimová SandraPraha#489#F84.Z2013.01:30:59+00:42:19.84Detail
246. Hofmannova KaterinaPrezletice#450#F85.Z4031.01:31:35+00:42:55.84Detail
247. Štědroňová Jitka#156#F86.Z3036.01:31:43+00:43:03.84Detail
248. Zachová Dagmar#501#F87.Z4032.01:32:29+00:43:49.84Detail
249. Ostrýt JiříPraha#84#M162.M5022.01:32:40+00:44:00.84Detail
250. Ladzianska GabrielaSky4run#218#F88.Z4033.01:32:48+00:44:08.84Detail
251. Janda TomášPraha#129#M163.M3058.01:32:55+00:44:15.84Detail
252. Jandová LenkaMost #119#F89.Z50p7.01:32:57+00:44:17.84Detail
253. Markovský Karel#133#M164.M2022.01:33:46+00:45:06.84Detail
254. Kohlíček JosefPraha 4#203#M165.M60p8.01:33:47+00:45:07.84Detail
255. Holdova KamilaŠneci v běhu#359#F90.Z4034.01:34:13+00:45:33.84Detail
256. Klusáková LucieLu&Lu&Ba#170#F91.Z4035.01:34:50+00:46:10.84Detail
257. Kožušníková AdélaPrůhonice#54#F92.Z4036.01:35:14+00:46:34.84Detail
258. Klečková LibušeX3M#58#F93.Z4037.01:36:18+00:47:38.84Detail
259. Šolta MarcelX3M#56#M166.M5023.01:36:20+00:47:40.84Detail
260. Fraňková TerezaTo rozchodíš!#303#F94.Z3037.01:36:49+00:48:09.84Detail
261. Pěkná Jitka#256#F95.Z4038.01:37:00+00:48:20.84Detail
262. Erbenová IvaPrůhonice#380#F96.Z4039.01:38:05+00:49:25.84Detail
263. Berdechnikov Aleksei#249#M167.M4056.01:38:59+00:50:19.84Detail
264. Hlavacova AnnaPraha 5 - Stodůlky#168#F97.Z3038.01:39:05+00:50:25.84Detail
265. Moskva Radovan#124#M168.M3059.01:39:32+00:50:52.84Detail
266. Vyskočilová MartinaKutná Hora#60#F98.Z50p8.01:39:36+00:50:56.84Detail
267. Zoufalá StáňaKutná Hora#70#F99.Z4040.01:39:44+00:51:04.84Detail
268. Kočí PetraSvětice #190#F100.Z4041.01:40:24+00:51:44.84Detail
269. Reznikova SofyaPraha#255#F101.Z3039.01:40:31+00:51:51.84Detail
270. Tziokas IoannisPraha#221#M169.M3060.01:42:02+00:53:22.84Detail
271. Kuželová VeronikaBest: Time#270#F102.Z50p9.01:45:36+00:56:56.84Detail
272. Marsac Mare#506#M170.M4057.01:49:22+01:00:42.84Detail
273. Štyndl RostislavPraha#399#M171.M2023.01:55:36+01:06:56.84Detail
274. Kadeřábková DominikaPraha#107#F103.Z3040.02:17:15+01:28:35.84Detail
275. Bouberlova JanaPraha#74#F104.Z3041.02:44:48+01:56:08.84Detail
276. Segl JaroslavKL sport Most#287#M172.M5024.02:51:23+02:02:43.84Detail
DNF Vodička JosefTJ Zentiva#414#MM40Detail
DNF Šolta MichalX3M#57#MM20Detail
DNF Svejkovsky Marta#77#FZ40Detail
DNF Šuraba JanPraha #200#MM30Detail
DNF Catteau Aurelien#217#MM30Detail
DNF Kolmhofer MartinUnion Linz#404#MM40Detail
DNF Thraumb Jaroslav#405#MM30Detail
DNF Nykodym BarboraSAP Concur#436#FZ30Detail
DNS Zikešová JitkaSky4run#210#FZ50pDetail
DNS Gibson BarriePrague#232#MM60pDetail
DNS Tuček MartinPraha#41#MM40Detail
DNS Beck ZdeněkBK Jevany#45#MM50Detail
DNS Hloušek JanALUNAD.. I will never give up...#52#MM30Detail
DNS Košťál DanielPraha 12#63#MM30Detail
DNS Velehradský PetrNučice#68#MM60pDetail
DNS Dvořák RichardPrůhonice#80#MM30Detail
DNS Vajdová KatarínaSokoľ#86#FZ20Detail
DNS Prchlík TomášHrádek nad Nisou #94#MM30Detail
DNS Chloupková PetraBLOCK#95#FZ30Detail
DNS Holubec LukášPraha 4#96#MM30Detail
DNS Procházka AlešDrahelčice#115#MM30Detail
DNS Tittelbach VáclavPraha#123#MM30Detail
DNS Fráňa PavelPrůhonice#125#MM50Detail
DNS Melkus RobertPraha#134#MM30Detail
DNS Lapčík JanPraha#145#MM40Detail
DNS Barták VojtěchPraha#146#MM30Detail
DNS Foglova Blanka#147#FZ40Detail
DNS Šup RadekPraha#160#MM40Detail
DNS Böhmová Lenka#162#FZ30Detail
DNS Pupík FrantišekPupenDoIt#223#MM20Detail
DNS Ehlová LuciePraha 10 - Záběhlice#231#FZ30Detail
DNS Fedáková AnnaStruhařov#244#FZ20Detail
DNS Bulant Tomáš#245#MM20Detail
DNS Vasilišin Ľubomír#257#MM30Detail
DNS Zanozina EkaterinaKerteam#263#FZ30Detail
DNS Třísková KatarínaPraha#304#FZ50pDetail
DNS Nava Olivier#305#MM40Detail
DNS Jančíková MarkétaŘíčany#324#FZ50pDetail
DNS Kymla PetrGreen Avengers#330#MM40Detail
DNS Málek OndřejCopy General#367#MM40Detail
DNS Kunz TomášPraha 3#393#MM30Detail
DNS Hynková AdélaPraha #498#FZ30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz