Oficiální Výsledková listina Janovský trhák 2022
7. 5. 2022

Dětské závody


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.ZemanMatyášDěčín#100#nejmladší1.00:00:25Detail
2.ProsTobiasDěčín #107#Naděje I.1.00:00:27+00:00:01Detail
3.JíraJanRadejčín#105#Naděje I.2.00:00:27+00:00:01Detail
4.ProkopVíťaDěčín#111#Naděje I.3.00:00:29+00:00:03Detail
5.Jehlička Kryštof Děčín #120#Naděje I.4.00:00:32+00:00:06Detail
6.TrnkaMatyášReality-Široký#110#Naděje I.5.00:00:37+00:00:11Detail
7.UhlířováNatálieJanov#109#Naděje I.6.00:00:38+00:00:12Detail
8.WolfEllen#133#Naděje I.7.00:00:39+00:00:13Detail
9.ZnojemskaEma Děčín#116#Naděje I.8.00:00:44+00:00:18Detail
10.TaberyTadeáš Decin#106#Naděje I.9.00:00:49+00:00:23Detail
11.ZemanDanielÚstí na Labem#125#Naděje I.10.00:00:50+00:00:24Detail
12.Jehlička AdamDěčín #119#Naděje I.11.00:00:52+00:00:26Detail
13.Klokočková Eliška České Budějovice#103#nejmladší2.00:00:53+00:00:27Detail
14.StyborDanielPrčičácí#123#Naděje I.12.00:00:54+00:00:28Detail
15.Pros Oliver Děčín #108#Naděje I.13.00:00:55+00:00:29Detail
16.PileckýOliver Prysk #102#nejmladší3.00:00:59+00:00:33Detail
17.ZdobinskýJanMalšovice#130#Naděje I.14.00:01:01+00:00:35Detail
18.ProsSebastianDěčín #115#Naděje II.1.00:01:01+00:00:35Detail
19.NovákováElenaDěčín#113#Naděje II.2.00:01:18+00:00:52Detail
20.PolákováLucie#117#Naděje II.3.00:01:27+00:01:01Detail
21.BudíčkováEliška CK 1967 Česká Kamenice#127#Mladší dívky1.00:01:28+00:01:02Detail
22.SobotkováAdélaDěčín#132#Naděje II.4.00:01:31+00:01:05Detail
23.ZrustovaEmmaJanov#112#Naděje II.5.00:01:37+00:01:11Detail
24.KremlaJakubKajak Děčín #134#Mladší chlapci1.00:01:46+00:01:20Detail
25.ZdobinskýŠtěpánMalšovice#131#Naděje II.6.00:01:47+00:01:21Detail
26.BříškováKarolína ASK Děčín#121#Mladší dívky2.00:01:47+00:01:21Detail
27.BucharováNelaDěčín#126#Naděje II.7.00:01:49+00:01:23Detail
28.NehasilDanielJanov#128#Mladší chlapci2.00:01:54+00:01:28Detail
29.ProcházkaTomáš#124#Mladší chlapci3.00:01:55+00:01:29Detail
30.LaskošováSofieJanov#118#Mladší dívky3.00:01:59+00:01:33Detail
31.MiňovskáKateřina#129#Mladší dívky4.00:02:32+00:02:06Detail
32.NovákováTereza#114#Mladší dívky5.00:02:33+00:02:07Detail
33.KremlaDanDěčín#135#Mladší chlapci4.00:02:37+00:02:11Detail
34.JanusováEliškaDěčín#122#Mladší dívky6.00:03:00+00:02:34Detail
35.MikelováSáraR#16#Mladší dívky7.00:05:16+00:04:50Detail
DNSJírováAlenaRadejčín#101#nejmladšíDetail
DNSHoráčkováEllaDěčín#104#nejmladšíDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo