Oficiální Výsledková listina Janovský trhák 2022
7. 5. 2022

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Zeman MatyášDěčín#100#nejmladší1.00:00:26Detail
2. Pros TobiasDěčín #107#Naděje I.1.00:00:27+00:00:01.48Detail
3. Jíra JanRadejčín#105#Naděje I.2.00:00:28+00:00:02.48Detail
4. Prokop VíťaDěčín#111#Naděje I.3.00:00:30+00:00:04.48Detail
5. Jehlička Kryštof Děčín #120#Naděje I.4.00:00:33+00:00:07.48Detail
6. Trnka MatyášReality-Široký#110#Naděje I.5.00:00:38+00:00:12.48Detail
7. Uhlířová NatálieJanov#109#Naděje I.6.00:00:39+00:00:13.48Detail
8. Wolf Ellen#133#Naděje I.7.00:00:40+00:00:14.48Detail
9. Znojemska Ema Děčín#116#Naděje I.8.00:00:45+00:00:19.48Detail
10. Tabery Tadeáš Decin#106#Naděje I.9.00:00:50+00:00:24.48Detail
11. Zeman DanielÚstí na Labem#125#Naděje I.10.00:00:51+00:00:25.48Detail
12. Jehlička AdamDěčín #119#Naděje I.11.00:00:53+00:00:27.48Detail
13. Klokočková Eliška České Budějovice#103#nejmladší2.00:00:54+00:00:28.48Detail
14. Stybor DanielPrčičácí#123#Naděje I.12.00:00:55+00:00:29.48Detail
15. Pros Oliver Děčín #108#Naděje I.13.00:00:56+00:00:30.48Detail
16. Pilecký Oliver Prysk #102#nejmladší3.00:01:00+00:00:34.48Detail
17. Zdobinský JanMalšovice#130#Naděje I.14.00:01:02+00:00:36.48Detail
18. Pros SebastianDěčín #115#Naděje II.1.00:01:02+00:00:36.48Detail
19. Nováková ElenaDěčín#113#Naděje II.2.00:01:19+00:00:53.48Detail
20. Poláková Lucie#117#Naděje II.3.00:01:28+00:01:02.48Detail
21. Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice#127#Mladší dívky1.00:01:29+00:01:03.48Detail
22. Sobotková AdélaDěčín#132#Naděje II.4.00:01:32+00:01:06.48Detail
23. Zrustova EmmaJanov#112#Naděje II.5.00:01:38+00:01:12.48Detail
24. Kremla JakubKajak Děčín #134#Mladší chlapci1.00:01:47+00:01:21.48Detail
25. Zdobinský ŠtěpánMalšovice#131#Naděje II.6.00:01:48+00:01:22.48Detail
26. Bříšková Karolína ASK Děčín#121#Mladší dívky2.00:01:48+00:01:22.48Detail
27. Bucharová NelaDěčín#126#Naděje II.7.00:01:50+00:01:24.48Detail
28. Nehasil DanielJanov#128#Mladší chlapci2.00:01:55+00:01:29.48Detail
29. Procházka Tomáš#124#Mladší chlapci3.00:01:56+00:01:30.48Detail
30. Laskošová SofieJanov#118#Mladší dívky3.00:02:00+00:01:34.48Detail
31. Miňovská Kateřina#129#Mladší dívky4.00:02:33+00:02:07.48Detail
32. Nováková Tereza#114#Mladší dívky5.00:02:34+00:02:08.48Detail
33. Kremla DanDěčín#135#Mladší chlapci4.00:02:38+00:02:12.48Detail
34. Janusová EliškaDěčín#122#Mladší dívky6.00:03:01+00:02:35.48Detail
35. Mikelová SáraR#16#Mladší dívky7.00:05:17+00:04:51.48Detail
DNS Jírová AlenaRadejčín#101#nejmladšíDetail
DNS Horáčková EllaDěčín#104#nejmladšíDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz