Oficiální Výsledková listina Janovský trhák 2022
7. 5. 2022

Jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Zrůst PetrLudvíkovice#60#M+J1.00:07:54Detail
2. Rothe Matěj UNLIMITED KM TRADING CZ#59#M+J2.00:08:15+00:00:21Detail
3. Rosulek Michalkur sport#18#Veteráni III.1.00:09:03+00:01:09Detail
4. Jíra PetrKoloshop Team Teplice#5#Veteráni II.1.00:09:24+00:01:30Detail
5. Muchna VladimírDěčín#93#Veteráni II.2.00:09:25+00:01:31Detail
6. Valeš JanČeská Lípa #48#Veteráni III.2.00:09:45+00:01:51Detail
7. Gallin StanislavPraha#82#Veteráni II.3.00:09:51+00:01:57Detail
8. Pajer IvanTenis Děčín#91#st. chlapci a kadeti1.00:09:58+00:02:04Detail
9. Nosek DanielDěčín 23#39#Veteráni II.4.00:10:03+00:02:09Detail
10. Moučka LadislavÚterní parta#67#Veteráni I.1.00:10:04+00:02:10Detail
11. Rulík Oldřich CK Kolokrám #64#Veteráni I.2.00:10:19+00:02:25Detail
12. Wiedermann JaroslavDC-FIVE'S#42#Veteráni II.5.00:10:20+00:02:26Detail
13. Šlechta TomášBenešov nad Ploučnicí#21#Veteráni I.3.00:10:21+00:02:27Detail
14. Široký Romanreality-široký#62#M60+1.00:10:24+00:02:30Detail
15. Raková JitkaČeská Lípa #47#ženy I.1.00:10:38+00:02:44Detail
16. Zuna AlešTisá#14#Veteráni II.6.00:10:41+00:02:47Detail
17. Fanderlik Matyáš UNLIMITED KM TRADING CZ #63#st. chlapci a kadeti2.00:10:43+00:02:49Detail
18. Privara Vít Ludvíkovice#32#Veteráni I.4.00:10:44+00:02:50Detail
19. Nádvorník JanCK Kolokrám#74#Veteráni II.7.00:10:46+00:02:52Detail
20. Kaštánek MiroslavHerby Servis#31#Veteráni III.3.00:10:55+00:03:01Detail
21. Kaštánek PetrHerby Servis#30#M+J3.00:11:01+00:03:07Detail
22. Hájek JiříCK 1967 Česká Kamenice#26#Veteráni III.4.00:11:02+00:03:08Detail
23. Růžička Alešzelenej barák Růžová#41#Veteráni III.5.00:11:10+00:03:16Detail
24. Bláha Martin Lužičtí Vrchaři #17#Veteráni I.5.00:11:18+00:03:24Detail
25. Seibt Martin Varnsdorf #40#M+J4.00:11:19+00:03:25Detail
26. Zeman TomášDěčín#19#Veteráni I.6.00:11:26+00:03:32Detail
27. Gebhardt PetrCK 1967 Česká Kamenice#83#st. chlapci a kadeti3.00:11:34+00:03:40Detail
28. Vokoun PetrKL sport Děčín#66#Veteráni III.6.00:11:40+00:03:46Detail
29. Čmelík JiříMirkov Bike Team#70#Veteráni II.8.00:11:59+00:04:05Detail
30. Bouška KarelČeská Kamenice#79#M60+2.00:12:01+00:04:07Detail
31. Kremla TomášPredator workout Děčín#81#Veteráni II.9.00:12:14+00:04:20Detail
32. Kopecká IvanaMK - CYKLO DĚČÍN #34#ženy I.2.00:12:14+00:04:20Detail
33. Ondečko JiříPekárna U Onďase #88#Veteráni II.10.00:12:16+00:04:22Detail
34. Bína Jiří#29#Veteráni III.7.00:12:25+00:04:31Detail
35. Procházka TomášDěčín#11#Veteráni II.11.00:12:25+00:04:31Detail
36. Kadlec Vítězslav Horní Habartice#56#Veteráni II.12.00:12:32+00:04:38Detail
37. Bříško PetrPredator Workout Děčín#73#Veteráni II.13.00:12:34+00:04:40Detail
38. Zrůst MiroslavLudvíkovice#52#Veteráni III.8.00:12:38+00:04:44Detail
39. Zrust MartinJanov#6#Veteráni III.9.00:12:40+00:04:46Detail
40. Zrust DanielPraha#49#Veteráni I.7.00:12:41+00:04:47Detail
41. Jirout FrantišekPekárna U Onďase #87#M+J5.00:12:44+00:04:50Detail
42. Strnad MiroslavDěčín#55#Veteráni II.14.00:12:46+00:04:52Detail
43. Spolek PetrCSTM Děčín#75#Veteráni III.10.00:12:48+00:04:54Detail
44. Šesták MichalCSTM Děčín#76#Veteráni II.15.00:12:55+00:05:01Detail
45. Buchmann JanDěčín#10#Veteráni II.16.00:12:55+00:05:01Detail
46. Slavík Pavel #44#Veteráni II.17.00:13:25+00:05:31Detail
47. Zrůstová Ivana Ludvíkovice#51#ženy II.1.00:14:04+00:06:10Detail
48. Juřička PetrDěčín#13#Veteráni II.18.00:14:05+00:06:11Detail
49. Boušková EliškaČeská Kamenice#78#juniorky1.00:14:07+00:06:13Detail
50. Jehlička RomanDěčín 2#9#Veteráni II.19.00:14:08+00:06:14Detail
51. Doležálková Barbora Budyně nad Ohří#35#juniorky2.00:14:16+00:06:22Detail
52. Zeman KarelČeská Kamenice #38#M+J6.00:14:19+00:06:25Detail
53. Daněk JiříDěčín#12#Veteráni II.20.00:14:34+00:06:40Detail
54. Hejkalová PavlínaLitoměřice#23#juniorky3.00:14:36+00:06:42Detail
55. Fichtner MatyášDěčín#25#M+J7.00:14:37+00:06:43Detail
56. Zemkova HanaUherske Hradiste#50#juniorky4.00:14:42+00:06:48Detail
57. Ondečková ZuzanaPekárna U Onďase #89#juniorky5.00:14:43+00:06:49Detail
58. Vála Miroslav Růžová #20#Veteráni II.21.00:14:45+00:06:51Detail
59. Král LuděkJanov#77#Veteráni III.11.00:14:57+00:07:03Detail
60. Polák David#99#Veteráni II.22.00:15:19+00:07:25Detail
61. Kopecká KarolínaJanov#36#juniorky6.00:15:20+00:07:26Detail
62. Vacek HeřmanHarrachov#94#M+J8.00:15:23+00:07:29Detail
63. Hejkalová IlonaLitoměřice#24#juniorky7.00:15:37+00:07:43Detail
64. Ševčík RadekDC-FIVE'S#46#Veteráni II.23.00:15:39+00:07:45Detail
65. Otřísal VáclavČeská Lípa#33#Veteráni III.12.00:15:52+00:07:58Detail
66. Titishov IvanThirst-Day Riders#72#Veteráni III.13.00:15:56+00:08:02Detail
67. Břenková Anděla Chalupa 47, Hřensko#57#st. dívky a kadetky1.00:15:56+00:08:02Detail
68. Kopecky MilanJanov#37#Veteráni II.24.00:16:04+00:08:10Detail
69. Ondečková KláraPekárna U Onďase #90#juniorky8.00:16:11+00:08:17Detail
70. Břenek HynekChalupa 47, Hřensko#58#st. chlapci a kadeti4.00:16:22+00:08:28Detail
71. Očkova JanaJanov#7#ženy I.3.00:16:24+00:08:30Detail
72. Stránský JaroslavDC-FIVE'S#45#Veteráni II.25.00:17:00+00:09:06Detail
73. Matoušek ZdeněkJanov#28#M60+3.00:17:02+00:09:08Detail
74. Kopecký Miloslav Libouchec#65#M60+4.00:17:37+00:09:43Detail
75. Vacková LuisaDlouhý Most#95#st. dívky a kadetky2.00:17:56+00:10:02Detail
76. Lukšan PatrikDěčín#1#Veteráni II.26.00:18:02+00:10:08Detail
77. Dvořák Čestmír Žlebáci#2#Veteráni II.27.00:18:03+00:10:09Detail
78. Zrustova ANNAJanov#8#st. dívky a kadetky3.00:18:04+00:10:10Detail
79. Vacek MartinEvropská unie - České Švýcarsk...#68#M60+5.00:18:55+00:11:01Detail
80. Mikel StanislavRůžová#15#Veteráni III.14.00:18:59+00:11:05Detail
81. Dejová HanaDěčín #92#juniorky9.00:19:25+00:11:31Detail
82. Kopecká AdélaJanov#53#st. dívky a kadetky4.00:20:13+00:12:19Detail
83. Ekert TomášDěčín 9#61#Veteráni III.15.00:21:08+00:13:14Detail
84. Marečková HanaRumburk #54#ženy I.4.00:22:03+00:14:09Detail
85. Jíra Jan#86#st. chlapci a kadeti5.00:23:03+00:15:09Detail
86. Friš Ladislav#84#M60+6.00:23:15+00:15:21Detail
87. Hlaváčková JaroslavaEvropská unie - České Švýcarsk...#69#ženy II.2.00:23:22+00:15:28Detail
88. Boušková IvaČeská Kamenice#80#ženy II.3.00:23:51+00:15:57Detail
Jírová ŠárkaKoloshop Team Teplice#4#ženy I.00:00:00Detail
Labo MiroslavŠluknov#22#M60+00:00:00Detail
Hammerle MarekDěčíňák z Kamenický Stráně...#27#Veteráni II.00:00:00Detail
Matějíček JaromírDC-FIVE'S#43#Veteráni II.00:00:00Detail
Čmelík TomášMirkov Bike Team#71#Veteráni I.00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo