Oficiální Výsledková listina Velíšskej přespolňák 7. ročník
25. 6. 2022

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jánošík RudolfVlašim#25#MC muži 50-591.00:40:16Detail
2. Šibrava Stanislav#11#MA muži 18-391.00:40:20+00:00:04.83Detail
3. Lebeda Petr#4#MB muži 40-491.00:41:16+00:01:00.83Detail
4. Gazda VítězslavBenešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz...#32#MB muži 40-492.00:42:21+00:02:05.83Detail
5. Bielik OndřejMladá Vožice#36#MA muži 18-392.00:42:36+00:02:20.83Detail
6. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#5#MA muži 18-393.00:43:02+00:02:46.83Detail
7. Hadáček FrantišekSPSVD Jistebnice#44#MB muži 40-493.00:43:45+00:03:29.83Detail
8. Pelikán KarelBBK#47#MB muži 40-494.00:43:51+00:03:35.83Detail
9. Koudelka DrahomirMeixner#31#MC muži 50-592.00:44:15+00:03:59.83Detail
10. Šoltés FilipMladá Vožice#24#MB muži 40-495.00:44:25+00:04:09.83Detail
11. Kahoun JanLounovice#48#MA muži 18-394.00:45:00+00:04:44.83Detail
12. Kašpar MichalRS Vlašim#46#MB muži 40-496.00:45:20+00:05:04.83Detail
13. Matějka MartinFCSV Veliš#18#MB muži 40-497.00:45:32+00:05:16.83Detail
14. Pejša JanSedlčany#16#MB muži 40-498.00:46:48+00:06:32.83Detail
15. Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim #22#ZC ženy 45-541.00:47:09+00:06:53.83Detail
16. Havlík PetrVotice#23#MA muži 18-395.00:47:29+00:07:13.83Detail
17. Vilímek PetrPopovice#41#MB muži 40-499.00:47:41+00:07:25.83Detail
18. Říha KarelBBK#35#MC muži 50-593.00:47:46+00:07:30.83Detail
19. Petrásková Nikol#38#ZA ženy 18-341.00:47:47+00:07:31.83Detail
20. Jenšík Jiří#7#MA muži 18-396.00:48:01+00:07:45.83Detail
21. Hergesell JiříVračkovice#20#MC muži 50-594.00:48:12+00:07:56.83Detail
22. Tůma JiříOA Vlašim#12#MC muži 50-595.00:48:38+00:08:22.83Detail
23. Anděl JaroslavChabeřice#15#MB muži 40-4910.00:48:49+00:08:33.83Detail
24. Dvořáková RenátaZnosim#42#ZC ženy 45-542.00:49:06+00:08:50.83Detail
25. Tůma LiborBenešovský běžecký klub#13#MC muži 50-596.00:50:05+00:09:49.83Detail
26. Jiroušková HanaZnosim#21#ZC ženy 45-543.00:50:36+00:10:20.83Detail
27. Babor Pavel#43#MA muži 18-397.00:51:54+00:11:38.83Detail
28. Hejný MartinČechtice#10#MB muži 40-4911.00:53:11+00:12:55.83Detail
29. Holada MilošBBK#14#MC muži 50-597.00:53:30+00:13:14.83Detail
30. Hendrychová EvaBBK#28#ZB ženy 35-441.00:55:04+00:14:48.83Detail
31. Bresan Vlastimil#40#MB muži 40-4912.00:55:05+00:14:49.83Detail
32. Kořínková PavlaTrhový Štěpánov#33#ZA ženy 18-342.00:55:36+00:15:20.83Detail
33. Říhová RadkaSoběhrdy#34#ZC ženy 45-544.00:55:41+00:15:25.83Detail
34. Schovánek MilanKrčský les B#30#MD muži 60-691.00:55:55+00:15:39.83Detail
35. Němec JiříAtletika Vlašim#9#ME muži 701.00:56:17+00:16:01.83Detail
36. Noháč Michal#3#MC muži 50-598.00:56:40+00:16:24.83Detail
37. Cinka IvanAtletika Benešov#1#MD muži 60-692.00:57:23+00:17:07.83Detail
38. Prchlíková BarboraBBK#39#ZC ženy 45-545.00:58:11+00:17:55.83Detail
39. Jindřich SlunečkoBBK#26#MC muži 50-599.00:58:12+00:17:56.83Detail
40. Noháčová RadkaPetroupim#8#ZB ženy 35-442.00:58:27+00:18:11.83Detail
41. Navrátil JosefSK Stránčice#37#ME muži 702.01:00:06+00:19:50.83Detail
42. Bořilová MagdalénaTýnec nad Sázavou#45#ZD ženy 551.01:02:39+00:22:23.83Detail
43. Černohlávek VítFSI UJEP#17#MB muži 40-4913.01:03:04+00:22:48.83Detail
44. Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#29#ZD ženy 552.01:07:51+00:27:35.83Detail
45. Starý StanislavRoubíčkova Lhota#2#MD muži 60-693.01:08:16+00:28:00.83Detail
46. Gruber TomášPostupice#27#MA muži 18-398.01:20:16+00:40:00.83Detail
47. Urban AntonínVeliš#19#MA muži 18-399.01:31:07+00:50:51.83Detail
48. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#6#ZD ženy 553.01:34:14+00:53:58.83Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz