Výsledková listina Triatlon Trutnov Dolce
19. 7. 2022

děti 12-15

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaběh 1D1koloD2běh 2
1. Všetička Jan4SPORTS TEAM#10#M14-151.00:17:52.5100:04:09.5600:00:24.9200:07:11.1900:00:26.8900:05:39.93Detail
2. Bubaň František PavelLokomotiva Trutnov#18#M14-152.00:18:32.02+00:00:39.5000:04:09.1900:00:26.1800:07:20.6100:00:25.9200:06:10.10Detail
3. Cenek TomášKST#21#M14-153.00:18:57.01+00:01:04.4900:04:23.4000:00:45.9800:07:28.3700:00:33.5700:05:45.67Detail
4. Jungwirth ŠtěpánKST#34#M14-154.00:19:27.79+00:01:35.2700:04:38.3100:00:52.5000:07:17.3500:00:42.7500:05:56.85Detail
5. Götz OliverKST#32#M14-155.00:19:32.95+00:01:40.4300:04:43.2200:00:29.9000:07:43.0200:00:30.6500:06:06.14Detail
6. Půbal MatoušKST#30#M14-156.00:19:40.80+00:01:48.2800:04:37.6200:00:38.5600:07:54.9200:00:32.2300:05:57.45Detail
7. Rudolf MarekDeep Sea#7#M14-157.00:19:42.93+00:01:50.4100:04:21.6900:00:28.7500:08:54.5100:00:22.6800:05:35.29Detail
8. Karbanová MarieTJ Nová Paka#48#Z14-151.00:19:50.11+00:01:57.5900:04:42.6700:00:22.0600:08:04.3000:00:20.1800:06:20.88Detail
9. Horák RadekKST#49#M14-158.00:19:50.13+00:01:57.6100:04:43.7100:00:26.7100:08:40.5400:00:22.4600:05:36.68Detail
10. Řezníček JosefLokomotiva Trutnov#45#M14-159.00:19:55.66+00:02:03.1400:04:44.5900:00:25.8600:08:03.1600:00:28.0700:06:13.97Detail
11. Kolomazníček DanielKST#40#M14-1510.00:20:00.83+00:02:08.3100:04:41.8800:00:32.1700:08:31.5100:00:26.8200:05:48.43Detail
12. Schäfer JosefKST#26#M12-131.00:20:11.22+00:02:18.7000:04:46.5900:00:24.8600:08:36.0200:00:20.9700:06:02.77Detail
13. Dobiášová RebekaCSG Tri team#5#Z14-152.00:20:40.70+00:02:48.1800:04:47.0100:00:28.5200:07:56.4700:00:25.4900:07:03.20Detail
14. Netík LukášLokomotiva Trutnov#46#M12-132.00:20:49.26+00:02:56.7400:04:43.6200:00:25.3800:08:39.5600:00:24.4500:06:36.24Detail
15. Adamec TobiášKST#25#M14-1511.00:21:15.71+00:03:23.1900:05:14.0700:00:23.7000:08:35.3400:00:22.5000:06:40.07Detail
16. Lichtenbergová ZuzanaT.J.Sokol Senohraby#4#Z14-153.00:21:29.79+00:03:37.2700:04:45.4100:00:26.5600:08:44.2900:00:26.1200:07:07.39Detail
17. Nohejl AdamKST#41#M14-1512.00:21:36.66+00:03:44.1400:05:06.0800:00:28.4600:08:37.2600:00:22.1600:07:02.68Detail
18. Svatoš AdamLokomotiva Trutnov#9#M14-1513.00:21:44.04+00:03:51.5200:04:35.5500:00:26.3700:09:12.4800:00:28.2600:07:01.37Detail
19. Vršanová JulieKST#24#Z14-154.00:21:47.75+00:03:55.2300:05:11.6600:00:44.9300:08:41.4400:00:32.2900:06:37.40Detail
20. Shorný MikulášKST#23#M14-1514.00:22:14.05+00:04:21.5300:04:46.3000:00:50.3100:09:02.9700:01:02.4400:06:32.01Detail
21. Petráčková AnnaLokomotiva Trutnov#3#Z14-155.00:22:21.97+00:04:29.4500:05:20.7600:00:21.7700:08:51.4500:00:21.6800:07:26.29Detail
22. Schäferová MagdalénaKST#33#Z14-156.00:22:28.46+00:04:35.9400:05:32.6400:00:39.2700:08:26.4000:00:41.2300:07:08.89Detail
23. Petráček MilanLokomotiva Trutnov#6#M12-133.00:22:43.51+00:04:50.9900:05:58.6400:00:22.9800:08:34.2800:00:22.1000:07:25.48Detail
24. Háková BarboraSokol Studenec#17#Z12-131.00:22:46.37+00:04:53.8500:04:59.0500:00:33.2800:09:37.5900:00:32.4500:07:03.97Detail
25. Holadová AnnaLokomotiva Trutnov#8#Z14-157.00:23:19.07+00:05:26.5500:05:23.4100:00:32.2200:09:48.1500:00:24.2500:07:11.03Detail
26. Antalík MartinKST#28#M14-1515.00:24:23.39+00:06:30.8700:05:46.2900:00:24.7400:10:12.0800:00:28.1500:07:32.11Detail
27. Zvalený VítKST#22#M14-1516.00:25:05.62+00:07:13.1000:05:58.1400:00:48.2600:09:53.0500:00:41.4900:07:44.66Detail
28. Krbeček AdamKST#39#M12-134.00:25:22.43+00:07:29.9100:06:03.6000:00:29.5800:10:19.5400:00:33.4700:07:56.24Detail
29. Strnadová NatálieKST#27#Z12-132.00:25:34.98+00:07:42.4600:06:13.5200:00:44.8400:10:47.0100:00:44.7200:07:04.87Detail
30. Lasík MartinKST#31#M14-1517.00:25:36.29+00:07:43.7700:06:21.3900:00:49.4800:09:11.2700:00:52.6500:08:21.48Detail
31. Heuer Arthur#50#M14-1518.00:25:43.37+00:07:50.8500:06:22.4400:00:34.2800:10:22.9300:00:21.9300:08:01.77Detail
32. Kolomazníčková BáraKST#37#Z12-133.00:26:06.68+00:08:14.1600:06:02.7700:00:38.8300:10:15.8800:00:46.9500:08:22.22Detail
33. Antalíková MonikaKST#38#Z12-134.00:28:24.07+00:10:31.5500:06:31.2700:00:33.6900:11:33.3400:00:32.3600:08:37.09Detail
DNS Pankova Anna NikolaSpartak Trutnov#43#Z12-13Detail
DSQ Holada MartinKST#29#M12-1300:06:26.1700:00:30.9800:05:41.4900:00:28.4800:08:54.20Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz