Výsledková listina FM Cyklocup 5. ročník
4. 9. 2022

50 m 

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Malec LadislavKladno#46#46A Odráž. kluci1.-01:06:12.7Detail
2. Husáková KateřinaMTB Kladno#25#25G Odráž. holky1.00:00:27.11+01:06:39.88Detail
3. Pilnajová LenkaKladno#32#32G Odráž. holky2.00:00:27.94+01:06:40.71Detail
4. Bertram Barabáš#194#194A Odráž. kluci2.00:00:28.56+01:06:41.33Detail
5. Fonodová Terezka#44#44G Odráž. holky3.00:00:29.23+01:06:42.00Detail
6. Širc JáchymSlaný#4#4A Odráž. kluci3.00:00:30.05+01:06:42.82Detail
7. Hájek Štěpán Kladno#162#162A Odráž. kluci4.00:00:31.76+01:06:44.53Detail
8. Štáfková AnetaHostivice#43#43G Odráž. holky4.00:00:31.88+01:06:44.65Detail
9. Gyurján Václav Slaný #63#63A Odráž. kluci5.00:00:32.09+01:06:44.86Detail
10. Brabcová KristýnaNové Strašecí#23#23G Odráž. holky5.00:00:36.26+01:06:49.03Detail
11. Zdrubecká ViktorieKladno#137#137G Odráž. holky6.00:00:39.30+01:06:52.07Detail
12. Šubrtová KarolínaKladno#133#133G Odráž. holky7.00:00:39.49+01:06:52.26Detail
13. Strnad SamuelHamr Sport#142#142A Odráž. kluci6.00:00:40.47+01:06:53.24Detail
14. Hamous ViktorKladno#168#168A Odráž. kluci7.00:00:41.71+01:06:54.48Detail
15. Zdrubecká GabrielaKladno#136#136G Odráž. holky8.00:00:42.12+01:06:54.89Detail
16. Kverka TomášKladno#105#105A Odráž. kluci8.00:00:42.22+01:06:54.99Detail
17. Mauricova Ema Kladno#57#57G Odráž. holky9.00:00:42.53+01:06:55.30Detail
18. Hynková Karolína#170#170G Odráž. holky10.00:00:46.06+01:06:58.83Detail
19. Paulisova AdelaBicisportacky kocicaci#165#165G Odráž. holky11.00:00:48.73+01:07:01.50Detail
20. Strachala Jakub#115#115A Odráž. kluci9.00:00:51.58+01:07:04.35Detail
21. Zouhar David#178#178A Odráž. kluci10.00:00:53.15+01:07:05.92Detail
22. Jakub Staněk#191#191A Odráž. kluci11.00:00:55.05+01:07:07.82Detail
23. Vacek Jakub#169#169A Odráž. kluci12.00:00:58.39+01:07:11.16Detail
24. Matěj Štumpa#187#187A Odráž. kluci13.00:00:59.47+01:07:12.24Detail
25. Chamrádová ZoraŠvermov#144#144G Odráž. holky12.00:00:59.85+01:07:12.62Detail
26. Hlůže Vojtěch#180#180A Odráž. kluci14.00:01:02.12+01:07:14.89Detail
27. Jakub Štumpa#186#186A Odráž. kluci15.00:01:03.37+01:07:16.14Detail
28. Jenčík Jonáš#189#189A Odráž. kluci16.00:01:06.39+01:07:19.16Detail
29. Hromádková Josefína#198#198G Odráž. holky13.00:01:10.44+01:07:23.21Detail
30. Lukš JakubBeroun#82#82A Odráž. kluci17.00:01:11.05+01:07:23.82Detail
31. Navrátil SarahKladno#56#56G Odráž. holky14.00:01:11.19+01:07:23.96Detail
32. Hradec Vincent#181#181A Odráž. kluci18.00:01:14.29+01:07:27.06Detail
33. Šlajchrtová KláraSlaný#156#156G Odráž. holky15.00:01:34.16+01:07:46.93Detail
34. Wantochová BellaKladno#86#86G Odráž. holky16.00:01:39.26+01:07:52.03Detail
35. Kočárek Jáchym Slatinsky pouliční gang #135#135A Odráž. kluci19.00:01:45.73+01:07:58.50Detail
36. Weis ŠimonKamenné Žehrovice#147#147A Odráž. kluci20.00:01:48.39+01:08:01.16Detail
37. Žižka Jonáš Velo Akademie #60#60A Odráž. kluci21.00:01:49.82+01:08:02.59Detail
38. Chytra Matěj Michal#171#171A Odráž. kluci22.00:01:53.89+01:08:06.66Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo