Výsledková listina City Cross Run & Walk 2022
17. 9. 2022

3 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Sedlák ŠtěpánUNOB#720#M1.00:11:30Detail
2. Šrámek MartinEuroškola Česká Lípa#737#M2.00:12:00+00:00:30Detail
3. Zelenka MarcelChomutov#711#M3.00:12:51+00:01:21Detail
4. Panteleev IuriiEuroškola Česká Lípa#738#M4.00:13:17+00:01:47Detail
5. Krchov MatějEuroškola Česká Lípa#742#M5.00:13:30+00:02:00Detail
6. Hadrovský FilipStřední škola klíč#782#M6.00:13:33+00:02:03Detail
7. Křenčilová LucieEuroškola Česká Lípa#744#F1.00:13:48+00:02:18Detail
8. Kubinec Matěj#747#M7.00:14:16+00:02:46Detail
9. Richjter Igor#763#M8.00:14:25+00:02:55Detail
10. Barák MatějEuroškola Česká Lípa#739#M9.00:14:36+00:03:06Detail
11. Richter Ilja#762#M10.00:15:27+00:03:57Detail
12. Krudewig JanZŠ Klíč#751#M11.00:16:13+00:04:43Detail
13. Šimka Petr#759#M12.00:16:16+00:04:46Detail
14. Buňát MelicharZŠ Klíč#750#M13.00:16:24+00:04:54Detail
15. Černý AdamStřední škola klíč#781#M14.00:17:01+00:05:31Detail
16. Chovancová Kristína#749#F2.00:17:04+00:05:34Detail
17. Kaplan ŠimonČeská Lípa#722#M15.00:17:07+00:05:37Detail
18. Kafková AmálieRhinoweld#703#F3.00:17:15+00:05:45Detail
19. Pilný ZdeněkModus#735#M16.00:17:19+00:05:49Detail
20. Řeháková Anežka#706#F4.00:17:40+00:06:10Detail
21. Knotová Simona#766#F5.00:17:43+00:06:13Detail
22. Krudewig Hans-GERTZŠ Klíč#752#M17.00:18:02+00:06:32Detail
23. Kuchařík RadekModus#731#M18.00:18:14+00:06:44Detail
24. Votrubová Dorota#754#F6.00:18:16+00:06:46Detail
25. Votruba Petr#755#M19.00:18:16+00:06:46Detail
26. Raková Karolína#767#F7.00:18:19+00:06:49Detail
27. Tuček MartinModus#746#M20.00:18:42+00:07:12Detail
28. Šedivý VáclavŠediváci CL#764#M21.00:18:49+00:07:19Detail
29. Šedivá MichaelaŠediváci CL#765#M21.00:18:49+00:07:19Detail
30. Dědek TadSuper Heroes#756#M23.00:18:57+00:07:27Detail
31. Ritschelová NelaModus#745#F8.00:19:14+00:07:44Detail
32. Jindrová PetraEuroškola Česká Lípa#741#F9.00:19:15+00:07:45Detail
33. Nezdara MarekEuroškola Česká Lípa#743#M24.00:19:16+00:07:46Detail
34. Černá KristýnaTRI CLUB Česká Lípa#727#F10.00:19:29+00:07:59Detail
35. Litresits OndřejnaZávody.cz#789#M25.00:19:49+00:08:19Detail
36. Gabrielová Marie#757#F11.00:19:51+00:08:21Detail
37. Šefčíková Eva#758#F12.00:19:52+00:08:22Detail
38. Krs VáclavFK Arsenal Česká Lípa#725#M26.00:19:59+00:08:29Detail
39. Litresits Oliver#788#M27.00:20:00+00:08:30Detail
40. Škirda DenisFK Arsenal ČL#760#M28.00:20:02+00:08:32Detail
41. Rafael BergerFK Arsenal Česká Lípa#726#M29.00:20:03+00:08:33Detail
42. Marbachová Adéla#718#F13.00:20:05+00:08:35Detail
43. Hurtíková LucieRodinná čtyřka#717#F14.00:20:34+00:09:04Detail
44. Šimůnková Anita#713#F15.00:20:34+00:09:04Detail
45. Vajdová Dominika#730#F16.00:20:37+00:09:07Detail
46. Dlouhá JanaEuroškola Česká Lípa#740#F17.00:20:48+00:09:18Detail
47. Pilařová PavlínaČeská Lípa#736#F18.00:20:51+00:09:21Detail
48. Holanová MonikaČeská Lípa#716#F19.00:20:53+00:09:23Detail
49. Brož Martin#761#M30.00:21:02+00:09:32Detail
50. Lamek AdamStřední škola klíč#780#M31.00:21:24+00:09:54Detail
51. Polák JosefCCS Č.Lípa#787#M32.00:21:50+00:10:20Detail
52. Poláková AlenaSSC Česká Lípa#786#F20.00:21:52+00:10:22Detail
53. Polák JosefSSC Č.Lípa#785#M33.00:21:52+00:10:22Detail
54. Černá Jana#714#F21.00:22:00+00:10:30Detail
55. Černý Miroslav#729#M34.00:22:10+00:10:40Detail
56. Kučera Marek#705#M35.00:22:21+00:10:51Detail
57. Kučera Stanislav#704#M36.00:22:21+00:10:51Detail
58. Vokoun Ondřej#701#M37.00:22:27+00:10:57Detail
59. Chňapková KláraModus#712#F22.00:22:27+00:10:57Detail
60. Černá Monika#728#F23.00:22:40+00:11:10Detail
61. Němečková AlenaRytmic Česká Lípa#710#F24.00:22:49+00:11:19Detail
62. Ortová EliškaRytmic Česká Lípa#748#F25.00:22:49+00:11:19Detail
63. Ponocná TerezaRytmic Česká Lípa#709#F26.00:22:49+00:11:19Detail
64. Blizníková RomanaRytmic Česká Lípa#707#F27.00:22:52+00:11:22Detail
65. Chadrabová LadaRytmic Česká Lípa#708#F28.00:22:52+00:11:22Detail
66. Dolejší KarolínaModus#734#F29.00:22:53+00:11:23Detail
67. Dolejší LucieModus#733#F30.00:23:20+00:11:50Detail
68. Dolejší MilanModus#732#M38.00:23:20+00:11:50Detail
69. Prokýšková Nicola#721#F31.00:23:33+00:12:03Detail
70. Havrdová Tereza#702#F32.00:23:34+00:12:04Detail
71. Pavlíčková Květa#783#F33.00:25:09+00:13:39Detail
DNF Domastová BarboraPartyzánky#724#FDetail
DNF Domastová LuciePartyzánky#723#FDetail
DNF Doubková Věra#715#FDetail
DNF Kovařík Dominik#719#MDetail
DNF Vítkova KateřinaFreezy Run Club#753#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo