Výsledková listina City Cross Run & Walk 2022
17. 9. 2022

1/2 Maraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Hurtová PetraR 16 Dexter#52#F1.01:15:40Detail
2. Chour OndřejAC Česká Lípa#60#M1.01:15:44+00:00:04Detail
3. Mazůrek Roman4Masters#91#M2.01:18:57+00:03:17Detail
4. Ponikelský PavelOldřichov#90#M3.01:24:46+00:09:06Detail
5. Račák DušanČeská Lípa#49#M4.01:25:26+00:09:46Detail
6. Pešl Josef#76#M5.01:26:00+00:10:20Detail
7. Najman Jakub#102#M6.01:28:15+00:12:35Detail
8. Krejci MilanTri Club Česká Lípa#79#M7.01:29:42+00:14:02Detail
9. Vaníček JanCyklo-spinn#83#M8.01:32:22+00:16:42Detail
10. Tauchnam Jan#100#M9.01:33:40+00:18:00Detail
11. Moravík JanČeská Lípa#63#M10.01:33:59+00:18:19Detail
12. Ludvík Michal3L studio#67#M11.01:34:03+00:18:23Detail
13. Novák MartinCyklolive#96#M12.01:35:39+00:19:59Detail
14. Pol JaroslavStraškov#51#M13.01:37:09+00:21:29Detail
15. Krejný KamilAktivit s.r.o Nový Bor#61#M14.01:38:04+00:22:24Detail
16. Pradová EmaAC Slovan Liberec#104#F2.01:38:22+00:22:42Detail
17. Kalina FrantišekDoběhnout a přežít#98#M15.01:38:39+00:22:59Detail
18. Jankot RomanČMK#57#M16.01:38:39+00:22:59Detail
19. Hromádka PetrHonzik,Misa,Rozarka a Annie#80#M17.01:38:44+00:23:04Detail
20. Štrébl DanielAdient Česká Lípa#59#M18.01:39:15+00:23:35Detail
21. Leták Martin#36#M19.01:39:17+00:23:37Detail
22. Řehák Jan#54#M20.01:39:32+00:23:52Detail
23. Vošta JanVoštaci#87#M21.01:39:47+00:24:07Detail
24. Hriadel Jaroslav#85#M22.01:39:47+00:24:07Detail
25. Rek MatějLasvice#55#M23.01:39:52+00:24:12Detail
26. Václavík PetrMetrostav#84#M24.01:40:02+00:24:22Detail
27. Kamarád Jan#32#M25.01:40:23+00:24:43Detail
28. Veselý Martin#29#M26.01:40:24+00:24:44Detail
29. Šťastková StáňaNový Bor#99#F3.01:40:24+00:24:44Detail
30. Kneifl PavelNový Bor#92#M27.01:41:52+00:26:12Detail
31. Venhuda JanKounice#15#M28.01:42:08+00:26:28Detail
32. Kaplet Kateřina#13#F4.01:42:43+00:27:03Detail
33. Sokol MartinFehrer Česká Lípa#69#M29.01:43:01+00:27:21Detail
34. Pavlíček MichalMetrostav#86#M30.01:43:21+00:27:41Detail
35. Mucha JakubNový Bor#26#M31.01:47:17+00:31:37Detail
36. Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka#65#F5.01:47:33+00:31:53Detail
37. Fülová VeronikaLiberec#95#F6.01:47:34+00:31:54Detail
38. Hrala Pavel#97#M32.01:48:00+00:32:20Detail
39. Odnoha DavidPřátelé Polánky#3#M33.01:48:28+00:32:48Detail
40. Venhuda Lukáš#14#M34.01:48:49+00:33:09Detail
41. Němčíková NikolaČeská Lípa#78#F7.01:48:54+00:33:14Detail
42. Radoňský JíříČeská Lípa#21#M35.01:49:01+00:33:21Detail
43. Dogaru VasilČeská Lípa#94#M36.01:49:49+00:34:09Detail
44. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč...#77#M37.01:50:59+00:35:19Detail
45. Voštová DitaVošťáci#64#F8.01:51:12+00:35:32Detail
46. Šinerová Adéla#22#F9.01:51:18+00:35:38Detail
47. Hlinčík DavidLososi na roštu#68#M38.01:51:51+00:36:11Detail
48. heidrich radekAdient#81#M39.01:52:47+00:37:07Detail
49. Kalus MartinZahrádky u České Lípy#12#M40.01:52:58+00:37:18Detail
50. Holanová MartinaTTC Postřelná#103#F10.01:53:17+00:37:37Detail
51. Houdkova NikolaHolany#37#F11.01:53:39+00:37:59Detail
52. Mastný MiloslavMastňáci#4#M41.01:53:39+00:37:59Detail
53. Nováková Dagmar#47#F12.01:53:44+00:38:04Detail
54. Kašpar JanKK Novoborci#20#M42.01:55:01+00:39:21Detail
55. Vytiskova Jindriska#72#F13.01:55:17+00:39:37Detail
56. Vaněk HonzaTTC Postřelná#101#M43.01:55:29+00:39:49Detail
57. Jirounek BohuslavFrýdlant#56#M44.01:55:36+00:39:56Detail
58. Prokůpek JosefČeská Lípa#7#M45.01:55:43+00:40:03Detail
59. Hynek Petr#43#M46.01:55:43+00:40:03Detail
60. Lhotová MarkétaNový Bor#88#F14.01:57:50+00:42:10Detail
61. Försterová EliškaOstrov#35#F15.01:57:56+00:42:16Detail
62. Štěpánek Roman#42#M47.01:58:03+00:42:23Detail
63. Fedorčák Robert#41#M48.01:58:07+00:42:27Detail
64. Jankotová SandraNedvězí#82#F16.01:58:27+00:42:47Detail
65. Jartymyk LadislavČeská Lípa#24#M49.02:00:03+00:44:23Detail
66. Mastný DavidMastňáci#28#M50.02:01:14+00:45:34Detail
67. Hůla ZdeněkČeska Lípa#2#M51.02:01:42+00:46:02Detail
68. Skubová DominikaiQLANDIA Liberec#17#F17.02:01:59+00:46:19Detail
69. Kučera TomášDoběhnout a Přežít#31#M52.02:02:13+00:46:33Detail
70. Škaloud Jiří#27#M53.02:02:31+00:46:51Detail
71. Dundáček OndřejTriathlon Team Chrudim#25#M54.02:02:35+00:46:55Detail
72. Kříha Vítězslav#16#M55.02:03:50+00:48:10Detail
73. Chovanec DavidNový Bor#10#M56.02:04:03+00:48:23Detail
74. Vojtěch JiříiQLANDIA Liberec#18#M57.02:08:13+00:52:33Detail
75. Klimentová LindaNový Bor#71#F18.02:09:49+00:54:09Detail
76. Václava Suchá#70#F19.02:11:19+00:55:39Detail
77. Beljaneva Irina#105#M58.02:13:35+00:57:55Detail
78. Burianova JanaNový Bor#89#F20.02:14:00+00:58:20Detail
79. Lošot RostislavŠkoda Auto#5#M59.02:14:22+00:58:42Detail
80. Hosnédl PetrSPCHS#75#M60.02:15:10+00:59:30Detail
81. Skalník KarelKřenek#73#M61.02:19:07+01:03:27Detail
82. Skalníková PavlaKřenek#74#F21.02:19:09+01:03:29Detail
83. Pavelka MarekBeneš a Lát#33#M62.02:24:57+01:09:17Detail
84. Válová IvetaiQLandia Liberec#48#F22.02:25:46+01:10:06Detail
85. Vjater PavelJiřík Martinovský#50#M63.02:33:07+01:17:27Detail
86. Javorková Petra#1#F23.02:39:45+01:24:05Detail
87. Hrubeš JirkaRumburk#30#M64.02:41:38+01:25:58Detail
DNF Guzi Šárka#9#FDetail
DNF Spurný TomášČeská Lípa#8#MDetail
DNF Krejčí MichalSosnová#46#MDetail
DNF Halasník MatyášSosnová#45#MDetail
DNF Bošek MichalLiberec#40#MDetail
DNF Pleva Zdeněkwww.ususeny.cz#39#MDetail
DNF Málková Eva#38#FDetail
DNF Šinerová Dagmar#44#FDetail
DNF Jankot RomanČMK#58#MDetail
DNF Hendrych JiříMika Training#53#MDetail
DNF Moravík JanČeská Lípa#62#MDetail
DNF Háza MartinCL Pivosi Česká Lípa#66#MDetail
DNF Musil JanBK Pekelní bezci cyklo-spinn S...#11#MDetail
DNF Veselý JiříJestřebí#19#MDetail
DNF Pokorná TerezieČeská Lípa#23#FDetail
DNF Řeháčeik LubomírOFS Česká Lípa#34#MDetail
DNF Konvalinka MartinKravaře v Čechách#6#MDetail
DNF Diart Tomáš#93#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo