Oficiální Výsledková listina 3. Zručský adventní běh
10. 12. 2022

5500 m

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Valová SilvieVSK Univerzita Brno#209#Ženy 11.00:21:06DetailDiplom
2. Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#37#Ženy 12.00:23:09+00:02:03DetailDiplom
3. Chudová MartinaAtletika Hostivař#83#Dívky 11.00:24:23+00:03:17DetailDiplom
4. Třísková KatarínaPraha#201#Ženy 31.00:24:59+00:03:53DetailDiplom
5. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott Team#208#Ženy 21.00:25:21+00:04:15DetailDiplom
6. Adamcová AndreaVlašim #1#Ženy 22.00:25:26+00:04:20DetailDiplom
7. Petrásková NikolOnšovec#152#Ženy 13.00:25:44+00:04:38DetailDiplom
8. Kmentová DominikaTJ Jiskra Zruč n. S.#109#Dívky 21.00:26:02+00:04:56DetailDiplom
9. Dvořáková RenátaZnosim#42#Ženy 32.00:26:13+00:05:07DetailDiplom
10. Jiroušková HanaZnosim#99#Ženy 33.00:26:40+00:05:34DetailDiplom
11. Trnková LadaRozběháme Kutnou Horu #197#Ženy 23.00:27:13+00:06:07DetailDiplom
12. Hondlová MichaelaOTB Štoky#70#Ženy 14.00:28:43+00:07:37DetailDiplom
13. Tóbiás IvetaTuctovka#193#Ženy 24.00:29:16+00:08:10DetailDiplom
14. Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#54#Dívky 22.00:29:24+00:08:18DetailDiplom
15. Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí#107#Ženy 15.00:29:32+00:08:26DetailDiplom
16. Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové#137#Dívky 12.00:29:33+00:08:27DetailDiplom
17. Boušková Veronika Jiskra Zruč n. S.#15#Dívky 23.00:29:34+00:08:28DetailDiplom
18. Radová DanielaAtletika Benešov#163#Ženy 16.00:29:46+00:08:40DetailDiplom
19. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#130#Ženy 25.00:29:57+00:08:51DetailDiplom
20. Ryšavá LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#228#Dívky 24.00:30:00+00:08:54DetailDiplom
21. Závorková VendulaZruč nad Sázavou#219#Ženy 17.00:30:03+00:08:57DetailDiplom
22. Kučerová NikolaRozběháme Česko#123#Ženy 18.00:30:06+00:09:00DetailDiplom
23. Moudrá EvaBohém Team#139#Ženy 26.00:30:27+00:09:21DetailDiplom
24. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #5#Dívky 25.00:30:35+00:09:29DetailDiplom
25. Kořínková PavlaŠtěpánovské běhání#213#Ženy 19.00:30:37+00:09:31DetailDiplom
26. Poledňáková OlgaTrhový Štěpánov#155#Ženy 27.00:30:37+00:09:31DetailDiplom
27. Seidlová MonikaŠtefko Running Team#171#Ženy 28.00:31:12+00:10:06DetailDiplom
28. Svobodová Eliška TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#180#Dívky 26.00:31:18+00:10:12DetailDiplom
29. Vagnerová ZuzanaJoskatel#206#Ženy 29.00:31:24+00:10:18DetailDiplom
30. Jiráková Miloslava Skvrňov#97#Ženy 210.00:31:49+00:10:43DetailDiplom
31. Hronová KarolínaUnicorn Team#79#Ženy 110.00:31:51+00:10:45DetailDiplom
32. Košnářová Nikola#113#Ženy 111.00:32:18+00:11:12DetailDiplom
33. Pfefferová PavlaLedeč nad Sázavou#153#Ženy 112.00:32:25+00:11:19DetailDiplom
34. Březinová Monika #18#Ženy 113.00:32:28+00:11:22DetailDiplom
35. Havlíčková Vlasta Olympia Spartan Training Kutná...#63#Ženy 211.00:32:34+00:11:28DetailDiplom
36. Kubašková KatyVladimirsafr.com#117#Ženy 212.00:33:21+00:12:15DetailDiplom
37. Svobodová Lucie TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#181#Ženy 213.00:33:24+00:12:18DetailDiplom
38. Jirkovská MarkétaPetrovice I#98#Ženy 114.00:33:35+00:12:29DetailDiplom
39. Horváthová Adriana#75#Ženy 115.00:33:35+00:12:29DetailDiplom
40. Jandlová Marcela Kolín#87#Ženy 34.00:34:03+00:12:57DetailDiplom
41. Houžvičková LucieČeský Šternberk#78#Ženy 214.00:34:08+00:13:02DetailDiplom
42. Karásková KristýnaBrandýs nad Labem#104#Ženy 215.00:34:27+00:13:21DetailDiplom
43. Fremlová JanaTj Jiskra Zruč n. S.#49#Ženy 216.00:34:46+00:13:40DetailDiplom
44. Menclová MonikaHradec Králové#136#Ženy 217.00:34:49+00:13:43DetailDiplom
45. Černá ŠárkaMetalcom Kutná Hora#25#Ženy 218.00:34:53+00:13:47DetailDiplom
46. Ptáčková TerezaKačerov#159#Ženy 219.00:34:58+00:13:52DetailDiplom
47. Děkanovská ŠárkaBurčák Team#32#Ženy 35.00:35:20+00:14:14DetailDiplom
48. Harudová Monika#61#Dívky 31.00:35:28+00:14:22DetailDiplom
49. Křemenová OlgaVotice#115#Ženy 220.00:35:35+00:14:29DetailDiplom
50. Haselbergerová LuckaKuřim#62#Ženy 221.00:35:43+00:14:37DetailDiplom
51. Nová TerezaHusa Hulice#145#Dívky 27.00:35:46+00:14:40DetailDiplom
52. Kornová LucieTrhový Štěpánov#111#Ženy 222.00:36:30+00:15:24DetailDiplom
53. Francová KristínaZruč nad Sázavou#47#Dívky 28.00:36:55+00:15:49DetailDiplom
54. Boumová DitaZruč nad Sázavou#12#Ženy 223.00:37:12+00:16:06DetailDiplom
55. Žáková HanaHavlíčkův Brod #225#Ženy 224.00:37:36+00:16:30DetailDiplom
56. Šafrová KláraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#182#Dívky 29.00:37:38+00:16:32DetailDiplom
57. Horváthová SofieOlympia Spartan Training Kutná...#76#Dívky 210.00:38:25+00:17:19DetailDiplom
58. Škrétová PetraBohém Team#188#Ženy 116.00:38:26+00:17:20DetailDiplom
59. Chudová TerezaPraha 10#84#Dívky 211.00:38:45+00:17:39DetailDiplom
60. Havelková KamilaHostovlice#230#Ženy 225.00:39:03+00:17:57DetailDiplom
61. Černovská EvaKrchleby#26#Ženy 226.00:39:03+00:17:57DetailDiplom
62. Kašparová MichaelaRS Vlašim#106#Dívky 212.00:39:19+00:18:13DetailDiplom
63. Streckerová NelaTenis Král Zruč n. S.#232#Dívky 13.00:39:56+00:18:50DetailDiplom
64. Streckerová TerezaTenis Král Zruč n. S.#233#Dívky 213.00:39:58+00:18:52DetailDiplom
65. Trollerová LucieKlub přátel Andorry#200#Ženy 227.00:40:38+00:19:32DetailDiplom
66. Brandejská RomanaČáslav#16#Ženy 36.00:41:31+00:20:25DetailDiplom
67. Kubelková MagdalenaHK 96#120#Dívky 214.00:42:35+00:21:29DetailDiplom
68. Gabková PetraZruč nad Sázavou#55#Ženy 228.00:43:44+00:22:38DetailDiplom
69. Maxová PetraZruč nad Sázavou#134#Ženy 229.00:43:46+00:22:40DetailDiplom
70. Trojanová JitkaZruč nad Sázavou#198#Ženy 230.00:44:06+00:23:00DetailDiplom
71. Pavlicová StelaZruč nad Sázavou #151#Dívky 14.00:44:30+00:23:24DetailDiplom
72. Radová RenataAtletika Benešov#164#Ženy 231.00:45:06+00:24:00DetailDiplom
73. Blažková DenisaKlub hráčů petanque#8#Ženy 117.00:45:20+00:24:14DetailDiplom
74. Vítů Šimková LenkaPraha#216#Ženy 232.00:45:23+00:24:17DetailDiplom
75. Kubelková NelaHK 96#121#Dívky 32.00:45:41+00:24:35DetailDiplom
76. Kubelková Zuzana HK 96#122#Ženy 233.00:45:41+00:24:35DetailDiplom
77. Šafrová AgátkaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#227#Dívky 15.00:46:33+00:25:27DetailDiplom
78. Dubjáková BohumilaJiskra Zruč nad Sázavou#36#Ženy 37.01:02:09+00:41:03DetailDiplom
79. Kalinová ZdenkaZruč n. S.#102#Ženy 234.01:02:12+00:41:06DetailDiplom
80. Čmedlová Alena#28#Ženy 235.01:02:12+00:41:06DetailDiplom
DNS Zoufalá StáňaKutná Hora#224#Ženy 2Detail
DNS Žáková TerezaHavlíčkův Brod #226#Dívky 3Detail
DNS Jelínková NellaVlašim#93#Ženy 1Detail
DNS Machová HanaVlašim #128#Ženy 1Detail
DNS Říhová KristýnaZruč nad Sázavou#170#Ženy 1Detail
DNS Slavíčková AlenaJiskra Zruč nad Sázavou#174#Ženy 3Detail
DNS Lapáčková TerezaAC Čáslav#125#Dívky 3Detail
DNS Tvrdíková JanaOlympia Spartan Training Kutná...#203#Ženy 2Detail
DNS Netolická PaolínaVlašim#144#Ženy 1Detail
DNS Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná...#29#Ženy 1Detail
DNS Cihlářová PetraLokomotiva Bojiště#22#Ženy 1Detail
DNS Dusová DanielaKutná Hora - Malín#39#Ženy 2Detail
DNS Rezková ViktorieTJ VTŽ Chomutov#166#Dívky 1Detail
DNS Štecherová HanaKačerov#189#Ženy 2Detail
DNS Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#211#Dívky 2Detail
DNS Vávrová AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#210#Dívky 1Detail
DNS Šimánková ElenTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#186#Dívky 1Detail
DNS Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6#Dívky 1Detail
DNS Heřmánková PavlaKladruby#67#Ženy 2Detail
DNS Mastná ViktorieKladruby#129#Ženy 1Detail
DNS Ryndová PetraBohém Team#168#Ženy 2Detail
DNS Švárová JanaMladá Vožice#190#Ženy 1Detail
DNS Vávrová NelaTenis Král Zruč n. S.#234#Dívky 1Detail
DNS Streckerová NatálieTenis Král Zruč n. S.#231#Dívky 3Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo