Oficiální Výsledková listina 3. Zručský adventní běh
10. 12. 2022

5500 m Kategorie Muži 1

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1.ZajícMartinTop4Running / VSK Univerzita B...#218#M1.00:17:02DetailDiplom
2.HusaJanKutnohorské legendy #80#M3.00:21:17+00:04:15DetailDiplom
3.Březina Lukáš SDH Loket #17#M5.00:21:21+00:04:19DetailDiplom
4.BielikOndřejMladá Vožice#4#M6.00:21:28+00:04:26DetailDiplom
5.SochůrekAdamPraha#175#M9.00:22:05+00:05:03DetailDiplom
6.VenclLibor Eleven#212#M10.00:22:11+00:05:09DetailDiplom
7.DavisEricBláto #30#M11.00:22:54+00:05:52DetailDiplom
8.HachLukᚊtefko Running Team#56#M13.00:23:24+00:06:22DetailDiplom
9.BoušekAdamTrhový Štěpánov#13#M15.00:23:43+00:06:41DetailDiplom
10.DubjákOndřej TJ Jiskra Zruč n. Sázavou#34#M16.00:24:20+00:07:18DetailDiplom
11.Sládek Lukáš Vlašim#172#M28.00:26:06+00:09:04DetailDiplom
12.HolecPetrVrchaři Vrchlabí#68#M30.00:26:10+00:09:08DetailDiplom
13.HájekLukášTJ Jiskra Zruč n. S. #57#M32.00:26:33+00:09:31DetailDiplom
14.KornDavidTrhový Štěpánov#110#M34.00:26:57+00:09:55DetailDiplom
15.Jeník MarekAC Šakalík#94#M37.00:27:10+00:10:08DetailDiplom
16.KlečákMichalOlympia Spartan Training Kutná...#108#M41.00:27:46+00:10:44DetailDiplom
17.HondlVojtěchOTB Štoky#69#M43.00:27:50+00:10:48DetailDiplom
18.Horváth Adolf Olympia Spartan Training Kutná...#73#M46.00:28:01+00:10:59DetailDiplom
19.CihlářPetrLedeč Nad Sázavou#21#M48.00:28:06+00:11:04DetailDiplom
20.MenclMilošHradec Králové#135#M54.00:28:52+00:11:50DetailDiplom
21.TvrdýJosefNepoměřice#204#M57.00:29:04+00:12:02DetailDiplom
22.HájekMartinSDH Onšovec#58#M58.00:29:22+00:12:20DetailDiplom
23.HusníkMartinVlašim #81#M63.00:30:21+00:13:19DetailDiplom
24.OpasekJanRonov nad Doubravou#149#M65.00:30:25+00:13:23DetailDiplom
25.ŠibravaStanislavTJ Jiskra Zruč n. S.#184#M67.00:30:44+00:13:42DetailDiplom
26.VilímovskýVáclavZruč nad Sázavou#215#M71.00:31:37+00:14:35DetailDiplom
27.MládekOndřejUnicorn Team#138#M72.00:31:48+00:14:46DetailDiplom
28.MudraJiříVrchaři Vrchlabí#141#M79.00:33:13+00:16:11DetailDiplom
29.DvořákMichalPraha Kbely#40#M80.00:33:20+00:16:18DetailDiplom
30.HorváthTomášČáslav#74#M82.00:33:30+00:16:28DetailDiplom
31.ZemanJanČáslav#221#M87.00:35:06+00:18:04DetailDiplom
32.ToulaRadimVlašim#194#M95.00:39:53+00:22:51DetailDiplom
33.Fišer Radek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou #44#M98.00:41:24+00:24:22DetailDiplom
34.ŠimekPetrPraha#187#M102.00:44:33+00:27:31DetailDiplom
35.KakosFilipKlub hráčů petanque #101#M104.00:45:20+00:28:18DetailDiplom
36.TremmelJakubOlympia Spartan Training Kutná...#195#M106.00:45:35+00:28:33DetailDiplom
37.JelínekFrantišekTJ Jiskra Zruč n. S.#91#M107.00:53:11+00:36:09DetailDiplom
38.MaxaVojtěch TJ Jiskra Zruč n. S. #133#M108.00:53:12+00:36:10DetailDiplom
39.JenšíkJiří#96#M112.00:55:50+00:38:48DetailDiplom
DNSŘíhaRomanZruč nad Sázavou#169#MDetail
DNSMacháčekTomášOlympia Spartan Training Kutná...#127#MDetail
DNSTesárekMartinNěmčice#191#MDetail
DNSRychlýMartinVrchaři Vrchlabí#167#MDetail
DNSCerkOndřejVlašim#20#MDetail
DNSNádvorníkJosefSDH Zruč nad Sázavou#142#MDetail
DNSKřížProkopKlub hráčů petanque #116#MDetail
DNSHoráčekJanKalná#71#MDetail
DNSDrbalLubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#33#MDetail
DNSČermákJakubMladá Vožice#24#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo