Výsledková listina Transbrody
18. 9. 2022

Trasa Fitness 20 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. LESAGE MarekTransbrody#352#M1.M18k1.00:48:56.97Detail
2. ŠTĚDRÝ AdamTrans brody#397#M2.M18k2.00:48:58.67+00:00:01.69Detail
3. SMETANA VojtěchSK VELO PRAHA#386#M3.M18k3.00:49:09.06+00:00:12.08Detail
4. LANDSMAN RobertGepard Finance Cycling Team#350#M4.M19k1.00:51:50.86+00:02:53.88Detail
5. Výborný Kryštof#434#M5.M18k4.00:51:56.14+00:02:59.16Detail
6. HABR Christien ČED Bike Team#319#M6.M18k5.00:52:00.64+00:03:03.66Detail
7. POSPÍŠIL FilipČED Bike Team #372#M7.M18k6.00:52:01.48+00:03:04.50Detail
8. Hájek Hynek#424#M8.M19k2.00:52:06.89+00:03:09.91Detail
9. LANDSMAN OliverRexonix Kovo Praha#349#M9.M18k7.00:52:48.18+00:03:51.20Detail
10. ZIMA OndřejTJ OKROUHLO BIKE#410#M10.M19k3.00:52:56.53+00:03:59.55Detail
11. SCHULZ FilipPOCTA BIKE GALLERY#385#M11.M18k8.00:53:22.71+00:04:25.73Detail
12. KOČÍ David#340#M12.M19k4.00:54:55.46+00:05:58.48Detail
13. ŠKVÁN VladimírKovo Praha#393#M13.M18k9.00:55:13.00+00:06:16.02Detail
14. ČERVENÝ Martinperun-orechy.cz#312#M14.M19k5.00:55:24.64+00:06:27.66Detail
15. NOVÁK ŠimonREXONIX Racing Team#364#M15.M14k1.00:56:50.39+00:07:53.41Detail
16. Sekyrka Radek#418#M16.M19k6.00:57:29.92+00:08:32.94Detail
17. PLZENSKÝ AlešBrdonoš Team/ Ghost Team#369#M17.M19k7.00:57:59.27+00:09:02.29Detail
18. JANŮ TomášBike puzzle team#334#M18.M14k2.00:58:00.47+00:09:03.49Detail
19. KMOCH Štěpán#339#M19.M14k3.00:58:18.29+00:09:21.31Detail
20. HRUBÁ GabrielaBSK JUNIORS TEAM#330#F1.Z19k1.00:58:23.25+00:09:26.27Detail
21. Novák Rostislav#436#M20.M19k8.00:58:41.50+00:09:44.52Detail
22. Přib MichalCushwake#496#M21.M19k9.01:00:23.08+00:11:26.10Detail
23. Hošek Petr#420#M22.M19k10.01:00:54.64+00:11:57.66Detail
24. KARNET OndřejDEXTER CYCLING#338#M23.M19k11.01:00:54.88+00:11:57.90Detail
25. Krejdl Aleš#425#M24.M19k12.01:00:55.65+00:11:58.67Detail
26. SPALENKA Marek#387#M25.M19k13.01:01:14.22+00:12:17.24Detail
27. Šindelářová Hanka#428#F2.Z18k1.01:01:41.40+00:12:44.42Detail
28. MARÍK MichalCushman & Wakefield#359#M26.M19k14.01:02:56.00+00:13:59.02Detail
29. VRANČIČ Josef#407#M27.M19k15.01:03:02.35+00:14:05.37Detail
30. HRDLIČKA MilanFakeer team#329#M28.M19k16.01:03:23.33+00:14:26.35Detail
31. POSPÍŠIL JanRexonix Race Team #373#M29.M14k4.01:04:19.55+00:15:22.57Detail
32. SUSÍK Petr#390#M30.M19k17.01:04:24.34+00:15:27.36Detail
33. BOČEK Patrik#309#M31.M14k5.01:05:39.11+00:16:42.13Detail
34. Pospíšil Filip#437#M32.M19k18.01:05:40.88+00:16:43.90Detail
35. PLZENSKÁ ŠárkaBrdonoš Team/Ghost Team#368#F3.Z19k2.01:05:53.70+00:16:56.72Detail
36. ŠVEJDA Karel#399#M33.M19k19.01:06:11.99+00:17:15.01Detail
37. ŠTĚDRÁ JanaTrans brody#396#F4.Z19k3.01:06:16.77+00:17:19.79Detail
38. SAMEŠOVÁ Adéla#381#F5.Z19k4.01:06:24.64+00:17:27.66Detail
39. ŘEPA PetrCushwake#417#M34.M19k20.01:06:33.48+00:17:36.50Detail
40. Kozák Tomáš#431#M35.M19k21.01:06:44.06+00:17:47.08Detail
41. Čermák Darek#422#M36.M14k6.01:07:26.99+00:18:30.01Detail
42. HOMOLKA MarekCushman & Wakefield#327#M37.M19k22.01:07:56.24+00:18:59.26Detail
43. HOCHMANOVÁ JulieKošíře#326#F6.Z14k1.01:08:08.63+00:19:11.65Detail
44. Doubek Jan#435#M38.M19k23.01:08:21.18+00:19:24.20Detail
45. LEDERER Lukáš#351#M39.M18k10.01:08:23.33+00:19:26.35Detail
46. Hošek Jakub#421#M40.M18k11.01:08:49.03+00:19:52.05Detail
47. ŠPIČÁK Jakub#394#M41.M18k12.01:09:00.51+00:20:03.53Detail
48. Mrnka Tomáš#429#M42.M19k24.01:09:55.88+00:20:58.90Detail
49. URBANEK Petr #402#M43.M19k25.01:10:20.18+00:21:23.20Detail
50. KOUDELKA Zdeněk#343#M44.M19k26.01:11:51.61+00:22:54.63Detail
51. TREJBAL Stepan#401#M45.M19k27.01:11:52.10+00:22:55.12Detail
52. DURDIL TomášBSK JUNIORS TEAM#314#M46.M14k7.01:12:03.91+00:23:06.93Detail
53. ŠKUTINA JakubBikros klub Řepy#392#M47.M14k8.01:12:04.83+00:23:07.85Detail
54. KOTLAS Jaromír Cushman & Wakefield#342#M48.M19k28.01:12:49.94+00:23:52.96Detail
55. VOLÁK Jan TJ OKROUHLO BIKE#405#M49.M19k29.01:13:03.36+00:24:06.38Detail
56. VYČICHLO Petr#409#M50.M19k30.01:13:27.18+00:24:30.20Detail
57. ŠTÍPEK Roman#398#M51.M19k31.01:13:29.87+00:24:32.89Detail
58. PEČENKA RomanCushman & Wakefield#367#M52.M19k32.01:13:35.95+00:24:38.97Detail
59. STEIGERWALDOVÁ Zuzana #388#M53.M19k33.01:14:25.07+00:25:28.09Detail
60. HÁNĚL AlešNašich Přátel#322#M54.M19k34.01:14:27.41+00:25:30.43Detail
61. BINDICSOVÁ MarkétaSKAJP#307#F7.Z19k5.01:14:34.88+00:25:37.90Detail
62. LANDSINGER Petr #348#M55.M19k35.01:15:25.00+00:26:28.02Detail
63. SCHMIEDBERSKÁ Jana Hain#384#F8.Z19k6.01:15:56.50+00:26:59.52Detail
64. ANDĚLOVÁ Šárka#302#F9.Z19k7.01:16:28.84+00:27:31.86Detail
65. ZMEŠKAL AdamPOCTA-BikeGallery#411#M56.M14k9.01:17:35.02+00:28:38.04Detail
66. ŠATALA VladimírWWW.COREX.CZ#391#M57.M19k36.01:17:37.43+00:28:40.45Detail
67. KUBELÍKOVÁ Klára#346#F10.Z14k2.01:17:43.27+00:28:46.29Detail
68. KUBELÍK Jindřich#345#M58.M19k37.01:17:44.19+00:28:47.21Detail
69. Kroupa David#430#M59.M19k38.01:18:16.63+00:29:19.65Detail
70. ČECHÁKOVÁ Viktorie BSK JUNIORS TEAM#311#F11.Z14k3.01:18:38.70+00:29:41.72Detail
71. FUKAL OndřejCushman & Wakefield#318#M60.M19k39.01:18:57.02+00:30:00.04Detail
72. KAHLE Richard#337#M61.M18k13.01:20:41.43+00:31:44.45Detail
73. KREJDL Aleš#344#M62.M19k40.01:20:59.10+00:32:02.12Detail
74. HÁNĚLOVÁ LucieHSH Team#324#F12.Z14k4.01:21:03.46+00:32:06.48Detail
75. HÁNĚL JaromírHSH Team#323#M63.M19k41.01:21:10.46+00:32:13.48Detail
76. DVOŘÁK Matyáš Sokol Zlatníky#315#M64.M14k10.01:21:30.73+00:32:33.75Detail
77. Kutil Jiří#423#M65.M19k42.01:21:54.15+00:32:57.17Detail
78. BIRHANZL Roman#308#M66.M14k11.01:21:56.14+00:32:59.16Detail
79. AUBRECHT Jaroslav#303#M67.M19k43.01:22:34.89+00:33:37.91Detail
80. Procházka Roman#419#M68.M19k44.01:23:00.77+00:34:03.79Detail
81. ŘEHOŘ David#378#M69.M19k45.01:23:00.84+00:34:03.86Detail
82. ZMEŠKAL Martin#412#M70.M19k46.01:25:09.72+00:36:12.74Detail
83. KODĚROVÁ DanaKRAB CYCLES#341#F13.Z19k8.01:25:35.49+00:36:38.51Detail
84. HÁJKOVÁ Tereza KRAB CYCLES#321#F14.Z19k9.01:26:39.24+00:37:42.26Detail
85. PROCHÁZKOVÁ Jana#375#F15.Z19k10.01:28:06.94+00:39:09.96Detail
86. PASCH RomanCushwake#366#M71.M19k47.01:28:27.63+00:39:30.65Detail
87. VILD Štěpán #403#M72.M19k48.01:28:29.22+00:39:32.24Detail
88. MALÁČEK Jan#357#M73.1.01:30:19.11+00:41:22.13Detail
89. KUDRNOVÁ Eva#347#F16.Z19k11.01:30:19.48+00:41:22.50Detail
90. MALÁČEK Jiří#358#M74.M19k49.01:30:20.18+00:41:23.20Detail
91. FESZANICZOVÁ LucieHsh#317#F17.Z19k12.01:32:43.70+00:43:46.72Detail
92. HRUŠKOVÁ Simona#331#F18.Z19k13.01:35:25.18+00:46:28.20Detail
93. Bučín Stanislav#426#M75.M19k50.01:35:25.47+00:46:28.49Detail
94. STRNAD VáclavKlub vodáků Káčko#389#M76.M19k51.01:36:57.10+00:48:00.12Detail
95. MÁDL Jakub#355#M77.M14k12.01:39:23.46+00:50:26.48Detail
96. Mádl Jiří#433#M78.M19k52.01:39:25.14+00:50:28.16Detail
97. SALAČ LubošPRAHA#379#M79.M19k53.01:40:48.19+00:51:51.21Detail
98. SALAČOVÁ Eliška#380#F19.Z14k5.01:40:48.49+00:51:51.51Detail
99. Linhart Michal#163#M80.M14k13.01:41:23.26+00:52:26.28Detail
100. Líbal Jiří#427#M81.M19k54.01:41:54.76+00:52:57.78Detail
101. Stoklasa MiroslavZvole#414#M82.M19k55.01:49:07.21+01:00:10.23Detail
102. Halada Pavel#415#M83.M19k56.01:49:07.63+01:00:10.65Detail
103. PROCHÁZKA RadekJSC#374#M84.M19k57.01:49:07.65+01:00:10.67Detail
104. Bílý Miroslav#413#M85.M19k58.01:49:09.27+01:00:12.29Detail
105. VOSÁHLO Evžen#406#M86.M19k59.01:52:05.39+01:03:08.41Detail
106. VILDOVÁ Nela #404#F20.Z18k2.02:00:44.40+01:11:47.42Detail
107. Munzar Zdeněk#432#M87.M19k60.02:00:44.67+01:11:47.69Detail
108. Jiřena Pavel#172#M88.M19k61.02:59:34.45+02:10:37.47Detail
BUŠEK MarekB&T Team Libochovice#310#MM19kDetail
JANATA Honzapocta#332#MM19kDetail
JANATA Kuba#333#MM14kDetail
MALACEK Jiri#356#MM19kDetail
RABIŇÁK Filip#377#MM19kDetail
VÝBORNÝ KryštofREXONIX Racing Team#408#MM18kDetail
DNF NOVÁK Adam#362#MM19kDetail
DNF AMBLEROVÁ Karolína#301#FZ19kDetail
DNF SENFT Milan#382#MM19kDetail
DNS BEDNÁŘ DavidCushman & Wakefield#304#MM19kDetail
DNS BEDNÁŘ JáchymCushman & Wakefield#305#MM14kDetail
DNS DOHNALOVÁ Kateřina#313#FZ18kDetail
DNS DVOŘÁK Radek#316#MM18kDetail
DNS HABR JakubREXONIX Racing Team#320#MM18kDetail
DNS HOCHMANOVÁ DanielaKošíře#325#FZ14kDetail
DNS HORA JiříREGA team#328#MM19kDetail
DNS JIRÁČEK AlešCushwake#335#MM19kDetail
DNS JUKL KateřinaCushman & Wakefield#336#MM19kDetail
DNS LESAGE RadekTransbrody#353#MM14kDetail
DNS MACKŮ MatyasKrabCycles #354#MM19kDetail
DNS MARŠÁK Jan#360#MM19kDetail
DNS MATĚJOVSKÝ Tomáš#361#MM19kDetail
DNS NOVÁK RostislavCushman & Wakefield#363#MM19kDetail
DNS NOVÁK TomášCushman & Wakefield#365#MM18kDetail
DNS POKORNY Rajmund#370#MM19kDetail
DNS PŘÍHODOVÁ KateřinaČVK Pardubice#376#FZ19kDetail
DNS SENFTOVÁ Natalie#383#FZ18kDetail
DNS ŠTANCL Jiří#395#MM19kDetail
DNS ŠVORC JiříCushman & Wakefield#400#MM19kDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz