Výsledková listina Transbrody
18. 9. 2022

Děti 5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. JANATA Lukáš#513#M101.00:13:17.99Detail
2. NOVÁK ŠtěpánREXONIX Racing Team#527#M102.00:13:18.65+00:00:00.65Detail
3. GUŽÍKOVÁ TerezieREXONIX Racing Team#507#Z101.00:15:32.05+00:02:14.05Detail
4. SCHUSOVÁ MarieBIKE puzzle team#537#Z102.00:15:32.80+00:02:14.80Detail
5. FILIPEK Daniel#503#M103.00:15:36.77+00:02:18.77Detail
6. VLASÁK JakubCycling Academy Tábor#545#M104.00:15:38.03+00:02:20.03Detail
7. NEVOSAD AdamBike Club Město Touškov#526#M71.00:15:49.08+00:02:31.08Detail
8. LANDSMANOVÁ EllenRexonix Kovo Praha#521#Z103.00:15:58.64+00:02:40.64Detail
9. PENAZ Krystof#528#M105.00:16:29.88+00:03:11.88Detail
10. HRDINKA ViktorRIDEKO bike shop#511#M72.00:16:34.07+00:03:16.07Detail
11. HORÁK KryštofSki and Bike Kunratice #509#M73.00:17:11.99+00:03:53.99Detail
12. SCHUSOVÁ EliškaBIKE puzzle team#536#Z71.00:17:17.31+00:03:59.31Detail
13. RYCKA MatějVELO Akademie Kladno#534#M74.00:17:37.89+00:04:19.89Detail
14. SVATÝ FilipKovo Praha#538#M106.00:17:41.79+00:04:23.79Detail
15. GUŽÍKOVÁ Daniela#506#Z72.00:18:54.53+00:05:36.53Detail
16. Karban Štěpán#546#M75.00:19:18.00+00:06:00.00Detail
17. HRDINKA RobinRIDEKO bike shop#510#M76.00:19:27.88+00:06:09.88Detail
18. UDATNÝ Tomáš#543#M107.00:20:01.64+00:06:43.64Detail
19. Lažanský Tobiáš#551#M108.00:20:23.70+00:07:05.70Detail
20. SYNEK Tadeáš POCTA - První osobní cyklistická talentová a...#540#M109.00:20:29.84+00:07:11.84Detail
21. Karban Ondřej#547#M1010.00:20:31.46+00:07:13.46Detail
22. RADILOVÁ Agáta#532#Z104.00:20:48.79+00:07:30.79Detail
23. MURÁŇOVÁ ShantalZáhořanská Klika#525#Z105.00:20:50.80+00:07:32.80Detail
24. RADIL Lukáš#531#M77.00:21:05.41+00:07:47.41Detail
25. Sodomkova Nikola#554#Z106.00:21:08.39+00:07:50.39Detail
26. POCHOBRADSKÝ Kryšpín#529#M1011.00:21:36.43+00:08:18.43Detail
27. Hájek Šimon#557#M78.00:21:44.96+00:08:26.96Detail
28. Šimsa Kryštof#556#M1012.00:21:49.71+00:08:31.71Detail
29. Přib TobiášBikrosklub Řepy#520#M79.00:22:00.56+00:08:42.56Detail
30. Kučera Dominik#549#M710.00:22:22.21+00:09:04.21Detail
31. SYNEK Štěpan#539#M1013.00:22:52.83+00:09:34.83Detail
32. Zajíc Jindřich#552#M711.00:23:16.15+00:09:58.15Detail
33. DRÁBEK Jan#502#M712.00:23:29.34+00:10:11.34Detail
34. KRYSTLOVA Viktorie#518#Z73.00:23:39.82+00:10:21.82Detail
35. UDATNÝ Lukáš#542#M713.00:23:53.86+00:10:35.86Detail
36. Kalina Oskar#555#M714.00:23:57.51+00:10:39.51Detail
37. KOLLINGER Viktor#516#M715.00:25:26.88+00:12:08.88Detail
38. Zajícová Lada#553#Z107.00:26:24.10+00:13:06.10Detail
39. KOLLINGEROVÁ Anna#517#M1014.00:26:28.35+00:13:10.35Detail
40. Delveti Elvíra#548#Z74.00:29:47.08+00:16:29.08Detail
41. SALAČ Vojtěch#535#M716.00:29:53.04+00:16:35.04Detail
42. Lažanská Magdalena#550#Z75.00:31:22.14+00:18:04.14Detail
BUČEK Kryštof#501#M7Detail
GROM ViliamLos Gromos#504#M10Detail
GROMOVÁ LujzaLos Gromos#505#Z7Detail
HELEBRANT TomášBSK JUNIORS TEAM#508#M7Detail
HRDLIČKA FilipFakeer team#512#M10Detail
KARBAN Ondřej#514#M10Detail
KARBAN Štěpán#515#M7Detail
KUBELÍK Ondřej#519#M7Detail
LAVÍR Denis#522#M7Detail
MALINOVÁ Sára#523#M7Detail
MURÁŇ BenjamínZáhořanská Klika#524#M7Detail
PŘIB TobiášCushwake#530#M7Detail
RADILOVÁ Aneta#533#Z7Detail
SZÖLLÖS SamuelADASTRA Cycling Team#541#M7Detail
VÁGNER VítKross Bikeranch Team Junior#544#M7Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz