Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
8. 10. 2022

36 km Vyšší Brod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jakub Zavřel, Tomáš Ježek USK Praha#503#CzechiaK2 M1.02:05:14.25Detail
2. Andreas Heilinger ECST Raunheim#384#GermanyK1 M1.02:07:03.86+00:01:49.60Detail
3. Otto Klemperer, Karel Večeř Sport Zbraslav#219#CzechiaK2 M2.02:08:07.02+00:02:52.76Detail
4. Lukáš Horák, Oldřich Dašek Sokol Hradec Králové#253#CzechiaK2 M3.02:09:28.01+00:04:13.75Detail
5. Guillermo Fidalgo La Ribera Oviedo kayak#289#SpainK1 M2.02:09:36.12+00:04:21.86Detail
6. Davy Theys, Baud Kums NWC#543#BelgiumK2 M4.02:13:09.01+00:07:54.75Detail
7. Pascal Lucker, Dominic Drieschner Watersport Verbond (Ned) / KSG...#386#NetherlandsK2 M5.02:13:43.76+00:08:29.50Detail
8. Martin Kucián, Matouš Pavlík USK Praha#271#CzechiaK2 M6.02:14:36.34+00:09:22.08Detail
9. Tim Fiedler TG-München#531#GermanyK1 MVET1.02:14:46.82+00:09:32.56Detail
10. Simon Oven Kajak kanu klub Ljubljana#488#SloveniaK1 M3.02:15:07.55+00:09:53.29Detail
11. Lukas Bartek, Niccolo Polesello Sport Zbraslav#466#CzechiaK2 M7.02:15:21.50+00:10:07.24Detail
12. Áňa Paloudová, Josef Dostál SK Vltava Český Krumlov#298#CzechiaK2 MIX1.02:15:27.51+00:10:13.25Detail
13. Vaidas Linkevičius, Jonas Ragauskas Lithuanian kayak marathon team#267#LithuaniaK2 M8.02:15:53.95+00:10:39.69Detail
14. Max Rendschmidt Canoeteam Germany#415#GermanyK1 M4.02:16:37.36+00:11:23.10Detail
15. Adam Satke CZECH CANOE TEAM#580#CzechiaK1 M5.02:16:43.12+00:11:28.86Detail
16. Wolfgang Höchtl WSV Ottensheim#342#AustriaK1 MVET2.02:17:00.00+00:11:45.74Detail
17. Joachim Moritz, Christian Hörletzeder UKRV Schnecke Linz/WSV Ottensh...#285#AustriaK2 M9.02:17:07.85+00:11:53.59Detail
18. Wannes Loncke, Thijs deschildre KSKZ Marathon Team#412#BelgiumK2 M10.02:17:21.00+00:12:06.74Detail
19. Petr Mojžíšek USK Praha#303#CzechiaK1 SEA1.02:17:43.13+00:12:28.87Detail
20. Martin Møller Friedrichsen, Floor Zegers VS20#439#DenmarkK2 M11.02:18:18.86+00:13:04.60Detail
21. Tomáš Pavlík USK Praha#220#CzechiaK1 M6.02:19:44.94+00:14:30.68Detail
22. Vojtěch Procházka Czech Canoe Team#602#CzechiaK1 M7.02:19:58.38+00:14:44.12Detail
23. Guy De Prins KCCM Mechelen#428#BelgiumK1 MVET3.02:20:30.00+00:15:15.74Detail
24. Samuel Vejnar, Marie Němcová Czech Canoe Team#413#CzechiaK2 MIX2.02:21:05.00+00:15:50.74Detail
25. Van Nieuwenhove Jules, Mertens Mathijs KCCM#451#BelgiumK2 M12.02:21:59.91+00:16:45.65Detail
26. Filip Novák Czech canoe team#438#CzechiaK1 M8.02:22:00.00+00:16:45.74Detail
27. Pablo Calliet KG Celle#235#GermanyK1 MJUN1.02:22:03.73+00:16:49.47Detail
28. Tjaš Til Kupsch Kajak kanu klub Ljubljana#486#CzechiaK1 MJUN2.02:22:05.00+00:16:50.74Detail
29. Jan Šindelář Loko Plzeň#212#CzechiaK1 M9.02:22:30.00+00:17:15.74Detail
30. Jesko Klammer TG-München#613#GermanyK1 MVET4.02:22:36.56+00:17:22.30Detail
31. Jasper Bonte Sobeka Racing Team#296#BelgiumK1 M10.02:23:29.02+00:18:14.76Detail
32. Tomáš Zástěra Písek#610#CzechiaK1 MVET5.02:24:00.00+00:18:45.74Detail
33. Robert Budínský, Michal Merhaut Sokol Hradec Králové#255#CzechiaK2 M13.02:25:09.62+00:19:55.36Detail
34. Matija Preskar Kajak kanu klub Krško#491#SloveniaK1 M11.02:25:13.31+00:19:59.05Detail
35. Paul Winkler Kanu Club Graz#595#AustriaK1 M12.02:25:14.23+00:19:59.97Detail
36. Paul Fielden, Stan Missen Bradford on Avon Canoe Club#309#Great BritainK2 M14.02:25:31.74+00:20:17.48Detail
37. Jan Mráka SKUP Olomouc#420#CzechiaK1 MJUN3.02:25:41.85+00:20:27.59Detail
38. Vojtěch Štýbnar SKUP Olomouc#419#CzechiaK1 MJUN4.02:25:45.74+00:20:31.48Detail
39. Arūnas Dubauskas Lithuanian kayak matathon team#336#LithuaniaK1 MVET6.02:26:11.53+00:20:57.27Detail
40. Petr Kratochvíl SKUP Olomouc#523#CzechiaK1 MVET7.02:26:48.54+00:21:34.28Detail
41. Karel Slepica Kick the waves#509#CzechiaK1 SEA2.02:26:55.00+00:21:40.74Detail
42. Marius Radow, Tim Schlensog ESV Lok RAW Cottbus#494#GermanyK2 M15.02:27:17.69+00:22:03.43Detail
43. Victoria knee, Rob Beer Bradford on Avon#261#Great BritainK2 MIX3.02:27:59.10+00:22:44.84Detail
44. Hynek Míka SK Domeček Soběslav#266#CzechiaK1 MJUN5.02:28:00.00+00:22:45.74Detail
45. Luděk Šamšula, Jiří Drabina Válcovny plechu Frýdek - Míste...#571#CzechiaK2 M16.02:28:24.12+00:23:09.86Detail
46. Lazzarini Linda, Mucelli Tommaso Cano Club San Donà#510#ItalyK2 MIX4.02:29:15.88+00:24:01.62Detail
47. Jaroslav Urban SKUP Olomouc#418#CzechiaK1 MJUN6.02:29:17.95+00:24:03.69Detail
48. Karel Večeř, Josef Liška Sport Zbraslav#331#CzechiaK2 M17.02:29:50.26+00:24:36.00Detail
49. Tom Simmons, Vicky Simmons Bradford on Avon Canoe Club#230#Great BritainK2 MIX5.02:29:55.05+00:24:40.79Detail
50. James Missen, George Stevens Bradford on Avon Canoe Club#232#Great BritainK2 MIX6.02:30:10.84+00:24:56.58Detail
51. Ian Lavarack, Stefan Dums Richmond#526#Great BritainK2 M18.02:30:31.97+00:25:17.71Detail
52. Pavel Šindelář Loko Plzeň#522#CzechiaK1 MVET8.02:30:38.69+00:25:24.43Detail
53. Andrea Giacoppo Canoa Club Vicenza ASD#362#ItalyK1 MVET9.02:31:24.56+00:26:10.30Detail
54. Marcel Bloder, Amin Boudagi Kanu Club Graz#398#AustriaK2 M19.02:31:50.00+00:26:35.74Detail
55. Šimon Miklušičák KDV Slávia UK BA#280#SlovakiaK1 M13.02:32:20.00+00:27:05.74Detail
56. Porubský Allan TJ Slávia TU Zvolen#273#SlovakiaK1 M14.02:32:33.95+00:27:19.69Detail
57. Matyáš Olšák SK Vltava Český Krumlov#313#CzechiaK1 M15.02:32:39.80+00:27:25.54Detail
58. Martina Satková Kick the waves#464#CzechiaK1 W1.02:33:00.00+00:27:45.74Detail
59. Thomas Grassow, Richard Hemsing SG LVG Leipzig#477#GermanyK2 M20.02:33:01.57+00:27:47.31Detail
60. David Drieschner KSG Köln#276#GermanyK1 M16.02:33:28.89+00:28:14.63Detail
61. Antonín Haleš, Vladimír Slanina, Václav Švadlena, Filip Jelínek SK Vltava Český Krumlov#511#CzechiaC3 / C41.02:33:38.17+00:28:23.91Detail
62. Martin Mišík, Branislav Kunc DUNAJČÍK Bratislava#352#SlovakiaK2 M21.02:33:45.91+00:28:31.65Detail
63. Adam Šotek SKUP Olomouc#417#CzechiaK1 MJUN7.02:34:35.93+00:29:21.67Detail
64. Tomáš Cardoselli TJ Bohemians Praha#404#CzechiaK1 MJUN8.02:35:00.00+00:29:45.74Detail
65. Klein Pavel, Kleinová Štěpánka RK Týn, SK Český Krumlov#229#CzechiaK2 MIX7.02:35:04.03+00:29:49.77Detail
66. Tom Koschel KG Celle#368#GermanyK1 MJUN9.02:36:50.72+00:31:36.46Detail
67. Michaela Anna Zedníčková SKK Vysoké Mýto#365#CzechiaK1 WJUN1.02:36:55.43+00:31:41.17Detail
68. Peter Banák Vodácky klub Zlaté piesky#252#SlovakiaK1 MVET10.02:37:06.48+00:31:52.22Detail
69. Daniel Suchánek CZECH CANOE TEAM#513#CzechiaC1 M1.02:37:18.80+00:32:04.54Detail
70. Stefano Cicciù Canoa Club Vicenza ASD#360#ItalyK1 M17.02:37:28.46+00:32:14.20Detail
71. Max Staats, Isabell Estorff SG LVG Leipzig#475#GermanyK2 MIX8.02:37:28.83+00:32:14.57Detail
72. Jan Vanhecke KCCM#371#BelgiumK1 M18.02:37:30.26+00:32:16.00Detail
73. Wolfgang Kennel TG-München#537#GermanyK1 MVET11.02:37:40.46+00:32:26.20Detail
74. Matěj Vaněk Czech Canoe Team#476#CzechiaC1 M2.02:37:50.38+00:32:36.12Detail
75. Ana Šteblaj Kajak kanu klub Ljubljana#487#SloveniaK1 W2.02:38:12.96+00:32:58.70Detail
76. Matěj Vodrážka TJ Semily#388#CzechiaK1 MJUN10.02:38:44.87+00:33:30.61Detail
77. Florian Wasilewski LKV Niedersachsen#550#GermanyK1 MVET12.02:38:47.40+00:33:33.14Detail
78. Karel Rašner Postřelmov#577#CzechiaK1 MJUN11.02:38:51.90+00:33:37.64Detail
79. Ondřej Kvapil SKK Vysoké Mýto#552#CzechiaK1 MJUN12.02:39:03.12+00:33:48.86Detail
80. Jonas Nissen, Magnus Nissen Kano og Kajakklubben Vejle Å#297#DenmarkK2 M22.02:39:15.00+00:34:00.74Detail
81. Marta Cecconi Canoa Club Vicenza ASD#364#ItalyK1 WJUN2.02:39:55.55+00:34:41.29Detail
82. Kristina Novosadová SK Vltava Český Krumlov#458#CzechiaK1 WJUN3.02:40:00.00+00:34:45.74Detail
83. Jakub Franz TJ Loko Plzeň#310#CzechiaK1 MJUN13.02:40:30.00+00:35:15.74Detail
84. Simon Honc BWSC#472#AustriaK1 M19.02:40:30.00+00:35:15.74Detail
85. Linda Tetsmann, Anette Baum HUUM SAUNA Kayak Team#394#EstoniaK2 W1.02:40:33.16+00:35:18.90Detail
86. Michal Voronič RK Jablonec#457#CzechiaK1 M20.02:40:36.49+00:35:22.23Detail
87. Josip Slonjšak KKK Končar#540#CroatiaK1 M21.02:40:59.45+00:35:45.19Detail
88. Anna Retková SKUP Olomouc#424#CzechiaK1 WJUN4.02:41:00.00+00:35:45.74Detail
89. Nelson Wasilewski LKV Niedersachsen#551#GermanyK1 MJUN14.02:41:10.84+00:35:56.58Detail
90. Václav Pelikán TJ Bohemians Praha#402#CzechiaK1 MJUN15.02:41:42.98+00:36:28.72Detail
91. Michael Rodinger, Erik Rodinger Donau Linz#425#AustriaK2 M23.02:41:49.67+00:36:35.41Detail
92. Adam Ondřich SK Vltava Český Krumlov#322#CzechiaC1 MJUN1.02:41:52.36+00:36:38.10Detail
93. Miroslav Herzán KK Olomouc#348#CzechiaK1 SEA3.02:42:35.11+00:37:20.85Detail
94. Jim Mescal , William Irwin MSCC#247#IrelandK2 M24.02:42:36.85+00:37:22.59Detail
95. Daniel Slavík TJ Semily#390#CzechiaK1 MJUN16.02:42:41.33+00:37:27.07Detail
96. Syrový Filip SKK Vysoké Mýto#382#CzechiaK1 MJUN17.02:42:45.86+00:37:31.60Detail
97. Francesco Nodari Canoa Club Vicenza ASD#363#ItalyK1 M22.02:43:01.22+00:37:46.96Detail
98. Janko Presečki Kanu klub Končar#528#CroatiaC1 MJUN2.02:43:37.94+00:38:23.68Detail
99. Markus Grünanger PSV/WAT Wen#454#AustriaK1 M23.02:44:33.09+00:39:18.83Detail
100. Julius Tigges KCD Düsseldorf Hamm Germany#426#GermanyK1 MJUN18.02:44:40.36+00:39:26.10Detail
101. Jan Vránek VS Blovice#282#CzechiaK1 MJUN19.02:44:52.73+00:39:38.47Detail
102. Berka Štěpán TJ VS Litovel#588#CzechiaK1 M24.02:44:55.08+00:39:40.82Detail
103. Shane Houghting Wey Kayak Club#354#South AfricaK1 MVET13.02:45:04.36+00:39:50.10Detail
104. Jiří Nachtigal SC 80 Kanoistika Chomutov#485#CzechiaK1 M25.02:45:09.53+00:39:55.27Detail
105. Barbora Bayerová Bohemians Praha#254#CzechiaK1 W3.02:45:12.05+00:39:57.79Detail
106. Živa Jančar Kajak kanu klub Ljubljana#287#SloveniaK1 W4.02:45:30.00+00:40:15.74Detail
107. Petr Smítka SportClub-80 Chomutov#471#CzechiaK1 SEA4.02:45:36.61+00:40:22.35Detail
108. Matouš Beier TJ Loko Trutnov#465#CzechiaC1 MJUN3.02:45:37.94+00:40:23.68Detail
109. Aleš Panzer TJ LOKO Plzeň#274#CzechiaK1 MVET14.02:45:44.22+00:40:29.96Detail
110. Dragan Bijelic Dajak klub#411#Bosnia and HerzegovinaK1 M26.02:45:46.72+00:40:32.46Detail
111. Claudia Mohr-Calliet KG Celle#234#GermanyK1 W5.02:46:01.34+00:40:47.08Detail
112. Francesca Grossa Canoa Club Vicenza ASD#361#ItalyK1 WJUN5.02:46:12.41+00:40:58.15Detail
113. Habek Fran Kk končar#548#CroatiaK1 MJUN20.02:46:26.01+00:41:11.75Detail
114. Petr Stefan TJ Bohemians Praha#340#CzechiaK1 M27.02:46:29.82+00:41:15.56Detail
115. Jakob Honc, Lukas Neumayr Murchallenge#567#AustriaK2 M25.02:46:36.10+00:41:21.84Detail
116. David Kozelský TJ Znojmo#403#CzechiaK1 SEA5.02:46:48.43+00:41:34.17Detail
117. Štěpán Novotný TJ Semily#391#CzechiaK1 MJUN21.02:46:55.47+00:41:41.21Detail
118. Martin Rutar VS Desná#256#CzechiaK1 M28.02:47:02.47+00:41:48.21Detail
119. Max Mühler, Martin Fitzsimons ERKV Donau Linz, Richmond Cano...#350#AustriaK2 M26.02:47:14.07+00:41:59.81Detail
120. Tereza Polónyová KDV Slávia UK BA#278#SlovakiaK1 W6.02:47:25.00+00:42:10.74Detail
121. Bo Stevens , Kevin Littlehales Bradford on Avon#231#Great BritainK2 M27.02:47:34.63+00:42:20.37Detail
122. Jakub Beber KDV Slávia UK BA#281#SlovakiaK1 M29.02:48:03.94+00:42:49.68Detail
123. Michal Kot Bohemians Praha#574#CzechiaK1 MJUN22.02:48:08.70+00:42:54.44Detail
124. Jan Dlouhý, Jakub Březina Splašenej lenochod#514#CzechiaC2 TOUR1.02:48:12.79+00:42:58.53Detail
125. Patrik Skovajsa DanubeKayaker#444#SlovakiaK1 M30.02:48:30.00+00:43:15.74Detail
126. Dora Milotová TJ Bohemians Praha#405#CzechiaK1 WJUN6.02:48:46.04+00:43:31.78Detail
127. Juris Apters Ūdens bāze#614#LatviaK1 M31.02:48:59.40+00:43:45.14Detail
128. Mikuláš Palouda SK Vltava Český Krumlov#320#CzechiaK1 MJUN23.02:49:05.59+00:43:51.33Detail
129. Simona Mičušíková VK Tatran Bratislava#264#SlovakiaK1 W7.02:49:09.24+00:43:54.98Detail
130. Jan Kašpar SKUP Olomouc#407#CzechiaK1 M32.02:49:36.30+00:44:22.04Detail
131. Helena Hřebcová, Šimon Jelínek Zelený Kobry#515#CzechiaC2 MIX1.02:49:46.88+00:44:32.62Detail
132. Jakub Kasper SK Vltava Český Krumlov#414#CzechiaK1 MJUN24.02:49:47.42+00:44:33.16Detail
133. Veronika Kučerová SK Vltava Český Krumlov#427#CzechiaK1 W8.02:49:56.49+00:44:42.23Detail
134. Eggenberger Harry TV Passau#545#GermanyK1 MVET15.02:50:03.01+00:44:48.75Detail
135. Monika Hansgutová SKUP Olomouc#422#CzechiaK1 WJUN7.02:50:34.21+00:45:19.95Detail
136. Alva Beier TJ Synthesia Pardubice#558#CzechiaC1 MJUN4.02:50:43.85+00:45:29.59Detail
137. Tomas Kojis, Deividas Šatikas , Arnoldas Latvėnas VSTK YRIS#217#LithuaniaC3 / C42.02:50:47.42+00:45:33.16Detail
138. Ondřej Smolka TJ Bohemians Praha#400#CzechiaK1 M33.02:50:56.22+00:45:41.96Detail
139. Jan Pražák Klub vodního slalomu Hradce Kr...#325#CzechiaK1 MVET16.02:51:13.11+00:45:58.85Detail
140. Anna Bohn Kanu-Sport-Gemeinschaft Köln#268#GermanyK1 W9.02:51:14.77+00:46:00.51Detail
141. Jakub Šilar SKK Vysoké Mýto#307#CzechiaC1 M3.02:51:22.22+00:46:07.96Detail
142. Henning Schult PSV Braunschweig#366#GermanyK1 M34.02:51:59.18+00:46:44.92Detail
143. Lisbeth Antons KG Celle#367#GermanyK1 WJUN8.02:51:59.88+00:46:45.62Detail
144. Tadeusz Kapusciński , Piotr Kapusciński Feniks Opole#223#PolandC2 M1.02:52:15.67+00:47:01.41Detail
145. Krzysztof Wydra Oldboys Grudzice#222#PolandK1 M35.02:52:25.18+00:47:10.92Detail
146. Jan Pischek Pardubice#416#CzechiaC1 M4.02:52:30.00+00:47:15.74Detail
147. Střechová Ela VSDK#260#CzechiaK1 WJUN9.02:52:35.72+00:47:21.46Detail
148. Jiří VŠÉŤA Irain , Terka Irain Lernerová Viking Mladá Boleslav#237#CzechiaC2 MIX2.02:52:38.37+00:47:24.11Detail
149. Milan Znamenáček , Kristýna Znamenáčková RK Šestka#582#CzechiaC2 MIX3.02:52:42.00+00:47:27.74Detail
150. Linda Hofmann TG-München#534#GermanyK1 W10.02:52:52.55+00:47:38.29Detail
151. Bedocs Krisztina Nauticki klub beogras#397#SerbiaK1 W11.02:53:00.82+00:47:46.56Detail
152. Kateřina Rutarová VS Desná#257#CzechiaK1 WJUN10.02:53:10.97+00:47:56.71Detail
153. Bernd Fischer ESC Raunheim#238#GermanyK1 MVET17.02:53:11.38+00:47:57.12Detail
154. Petr Šmakal CZECH CANOE TEAM#591#CzechiaC1 M5.02:53:30.00+00:48:15.74Detail
155. Giovanni Buzzo TG-München#535#ItalyK1 MVET18.02:53:37.91+00:48:23.65Detail
156. Alena Šafaříková SK Vltava Český Krumlov#555#CzechiaK1 WJUN11.02:53:38.88+00:48:24.62Detail
157. Petr Kubů, Oldřich Bartoš Pustily nás k vodě#227#CzechiaK2 M28.02:53:45.00+00:48:30.74Detail
158. andrea marigo canottieri padova#259#ItalyK1 MVET19.02:54:12.92+00:48:58.66Detail
159. Martin Franc, Dáša Březinová SportClub-80 Chomutov#293#CzechiaK2 MIX9.02:54:47.96+00:49:33.70Detail
160. Edgars Purvins airesana.lv#357#LatviaK1 M36.02:55:03.97+00:49:49.71Detail
161. Daniel Rubín, Martina Kolářová Dukla, SKVSČB#299#CzechiaK2 MIX10.02:55:14.14+00:49:59.88Detail
162. Tomáš Hendrych, Richard Nachtigal TJ Valašské Meziříčí#492#CzechiaC2 M2.02:55:19.99+00:50:05.73Detail
163. Pavel Putzer SK Kaplice z.s.#324#CzechiaK1 SEA6.02:55:31.78+00:50:17.52Detail
164. Tereza Kratochvílová, Patrik Študlar SK Vltava Český Krumlov#536#CzechiaC2 MIX4.02:55:31.97+00:50:17.71Detail
165. Vojtěch Štochl TJ Bohemians Praha#406#CzechiaK1 MJUN25.02:55:44.84+00:50:30.58Detail
166. Pobori Krisztián, Kakas Tama Hungarian Hedonists#616#HungaryC2 TOUR2.02:55:47.92+00:50:33.66Detail
167. Cyril Sokol, Jakub Salčák Vltava sport service#399#CzechiaK2 M29.02:55:49.33+00:50:35.07Detail
168. Andreas Feistritzer Kanu Klub Končar#608#CroatiaK1 M37.02:55:52.99+00:50:38.73Detail
169. Petra Solovicová, Renáta Solovicová ŠKP Bratislava#347#SlovakiaK2 W2.02:56:07.31+00:50:53.05Detail
170. Eduard Treybal, Jáchym Treybal Sport Zbraslav#590#CzechiaK2 M30.02:56:12.99+00:50:58.73Detail
171. Tomáš Auer, Petr Novák KAIKUNANE#392#CzechiaK2 M31.02:56:16.37+00:51:02.11Detail
172. Stratil Filip TJ VS Litovel#585#CzechiaK1 MJUN26.02:56:20.42+00:51:06.16Detail
173. Wiebke Pontzen, Arne Kraus ESV Lok RAW Cottbus#496#GermanyK2 MIX11.02:56:20.45+00:51:06.19Detail
174. Vilém Zuna TJ Semily#434#CzechiaK1 MJUN27.02:56:39.06+00:51:24.80Detail
175. Czencz Ferenc MVSE - Hungary#542#HungaryK1 SEA7.02:56:41.44+00:51:27.18Detail
176. Jan Bělka SLAVIA pojišťovna sport team#549#CzechiaK1 SEA8.02:56:43.36+00:51:29.10Detail
177. Jürgen Stich Mixnitz#375#AustriaK1 SEA9.02:56:48.45+00:51:34.19Detail
178. Kristaps Kruzmanis airesana.lv#396#LatviaK1 M38.02:57:13.38+00:51:59.12Detail
179. Janis Saulitis labadruka.lv#353#LatviaK1 M39.02:57:13.71+00:51:59.45Detail
180. Karel Velinger, Jan Veber SK Vltava Český Krumlov#527#CzechiaC2 MVET1.02:57:16.26+00:52:02.00Detail
181. Jana Střílková SKUP Olomouc#421#CzechiaC1 MJUN5.02:57:17.92+00:52:03.66Detail
182. Čamek David TJ VS Litovel#586#CzechiaC1 MJUN6.02:57:17.95+00:52:03.69Detail
183. Milan Čech Šlapanice#455#CzechiaK1 SEA10.02:57:26.28+00:52:12.02Detail
184. Beyer Wolfgang, Philip Lehner 2009 PSV Wien#563#AustriaK2 M32.02:57:48.36+00:52:34.10Detail
185. Uta Tröger KSG Köln#312#GermanyK1 W12.02:57:52.38+00:52:38.12Detail
186. Anna Kašparová, Marta Mulačová Kick the waves#323#CzechiaK2 W3.02:58:16.28+00:53:02.02Detail
187. Jaroslav Peňáz Kanoistika Sokol Pražský#568#ZimbabweK1 M40.02:58:22.23+00:53:07.97Detail
188. Luciša Hollá Geronimo Bratislava#346#SlovakiaK1 W13.02:58:25.00+00:53:10.74Detail
189. Ladislav Režňák Kanoe Klub Spoj Brno#401#CzechiaC1 M6.02:58:29.51+00:53:15.25Detail
190. Inna Osypenko-Radomska Vodátcke centrum#379#UkraineK1 SEA11.02:59:14.22+00:53:59.96Detail
191. Miroslav Matušík MMteam#284#SlovakiaK1 MVET20.02:59:24.09+00:54:09.83Detail
192. Jörg Hofmann TG-München#533#GermanyK1 MVET21.02:59:33.64+00:54:19.38Detail
193. Trnka Tobiáš TJ VS Litovel#587#CzechiaC1 MJUN7.02:59:54.39+00:54:40.13Detail
194. Zdenek Herzan, Tomas Kasal Kick the waves#300#CzechiaC2 MVET2.02:59:57.28+00:54:43.02Detail
195. Martin Vesel KDV Slávia UK BA#378#SlovakiaK1 M41.03:00:03.80+00:54:49.54Detail
196. Jan Šantora, Michal Kolátor Viking Mladá Boleslav#470#CzechiaC2 TOUR3.03:00:06.11+00:54:51.85Detail
197. Eliška Novosadová SKUP Olomouc#423#CzechiaK1 WJUN12.03:00:07.95+00:54:53.69Detail
198. Julius Survila, Darius Plėštys Keturios stichijos#560#LithuaniaK2 M33.03:00:20.92+00:55:06.66Detail
199. Roman Mornštejn Bohemians Praha#308#CzechiaC1 M7.03:00:31.24+00:55:16.98Detail
200. Štěpán Chromovský Kotva Braník#566#CzechiaC1 M8.03:00:33.00+00:55:18.74Detail
201. Jurijs Seleznovs, Stanislavs Lescinskis Prestol#241#LatviaC2 TOUR4.03:00:34.44+00:55:20.18Detail
202. Pavel Vrána, Jana Argmannová Vo7#467#CzechiaC2 MIX5.03:00:53.95+00:55:39.69Detail
203. Jan Čermák žádný#337#CzechiaK1 M42.03:01:17.20+00:56:02.94Detail
204. Jan Jedlička ADHD#291#CzechiaK1 SEA12.03:01:50.56+00:56:36.30Detail
205. Milan Chyba, František Ručka 1 čkvs#221#CzechiaC2 TOUR5.03:02:02.91+00:56:48.65Detail
206. Michael Kaplan WasserSportClub Bruck/Mur#500#AustriaK1 MVET22.03:02:09.14+00:56:54.88Detail
207. Bernhard Scholze Schnecke Linz#564#AustriaK1 SEA13.03:02:32.19+00:57:17.93Detail
208. Pavel Jindra Sport Zbraslav, z.s.#225#CzechiaK1 SEA14.03:02:33.45+00:57:19.19Detail
209. Marvin Valder ESV Lok RAW Cottbus#497#GermanyK1 M43.03:02:33.54+00:57:19.28Detail
210. Patrik Halamka, Tomáš Solovic KVŠ#393#SlovakiaK2 M34.03:02:48.71+00:57:34.45Detail
211. Asbjørn Ramussen, Torben Rasmussen Horsens Kajakakklub#295#DenmarkK2 M35.03:02:56.29+00:57:42.03Detail
212. Martin Fahrentz, Jan-Peter Menges ESV Lok RAW Cottbus#493#GermanyK2 M36.03:03:32.23+00:58:17.97Detail
213. Tomáš Svolinský , Petr Krupka RK DRAGONS JABLONEC NAD NISOU#283#CzechiaC2 TOUR6.03:03:33.13+00:58:18.87Detail
214. Merike Rahnik, Arnis Kalniņš Est/Lv#380#EST, LATK2 MIX12.03:03:35.57+00:58:21.31Detail
215. Michal Hajný SportClub-80 Chomutov#335#CzechiaK1 SEA15.03:03:43.68+00:58:29.42Detail
216. Reinhard Krain Grazer Kajakclub Wikinger#594#AustriaK1 SEA16.03:03:54.61+00:58:40.35Detail
217. Jan Zdrahal, Michal Cuc Hanace#484#CzechiaC2 TOUR7.03:04:15.00+00:59:00.74Detail
218. JIRI FLAJZAR, Natálie Flajzarová Lokomotiva Braník / Sparta Pra...#529#CzechiaK2 MIX13.03:04:16.05+00:59:01.79Detail
219. Václav Čermák Rafting Ohře#579#CzechiaK1 MVET23.03:04:17.00+00:59:02.74Detail
220. Matyáš Talíř SK Vltava Český Krumlov#321#CzechiaK1 MJUN28.03:05:15.85+01:00:01.59Detail
221. Jáchym Vosmek SKK Vysoké Mýto#429#CzechiaC1 MJUN8.03:05:25.13+01:00:10.87Detail
222. Linda Sládková TJ LOKO Plzeň#275#CzechiaK1 WJUN13.03:05:26.01+01:00:11.75Detail
223. Markus Stollnberger WSV Ottensheim / Schnecke Linz#556#AustriaK1 MVET24.03:05:37.52+01:00:23.26Detail
224. Vladimír Punčochář KK Slavia#575#CzechiaK1 MVET25.03:05:39.90+01:00:25.64Detail
225. Dr. Váczi István, Berei Géza, Sánta András Eventus#459#HungaryC3 / C43.03:05:47.38+01:00:33.12Detail
226. Klaas deschildre Sobeka Marathon Team#410#BelgiumK1 M44.03:06:28.11+01:01:13.85Detail
227. Davorin Šestanj, Robert Rauš Varaždin#440#CroatiaC2 TOUR8.03:06:54.48+01:01:40.22Detail
228. Ludovico Romanelli Canoa Club San Dobà#306#ItalyK1 M45.03:07:28.56+01:02:14.30Detail
229. Eve Külasalu Viljandi Aerutamisklubi Estoni...#317#EstoniaK1 W14.03:07:32.77+01:02:18.51Detail
230. Silvia Huťková, Dorota Závodská Geronimo#376#SlovakiaK2 W4.03:07:38.37+01:02:24.11Detail
231. Marcela Krauzová, Lucie Musilová Praha ha ha#341#CzechiaK2 W5.03:07:50.46+01:02:36.20Detail
232. Jaroslav Zeman Surfski Shack Malta#389#CzechiaK1 SEA17.03:07:59.56+01:02:45.30Detail
233. Tomas Ziky Zika, Jan Had Tousek, Antonin Tona Kuchar Pakos padlos#215#CzechiaC3 / C44.03:08:06.20+01:02:51.94Detail
234. Jan Bašta Octopus Shipyard#213#CzechiaC1 M9.03:08:32.40+01:03:18.14Detail
235. Jiří Toth, Eva Tothová Gálové Křeničná#541#CzechiaK2 MIX14.03:08:46.90+01:03:32.64Detail
236. Šimon Janovský Žádný#211#CzechiaK1 SEA18.03:09:47.58+01:04:33.32Detail
237. Adam Mačkal, Lucie Haselgruber Surfski Shack Malta#387#CzechiaK2 MIX15.03:09:56.18+01:04:41.92Detail
238. Iva Machutová TJ Kralupy#468#CzechiaK1 W15.03:10:09.67+01:04:55.41Detail
239. Aipli Sándor, Szabó Attila Kiskunlacházi DSE#578#HungaryC2 TOUR9.03:10:22.48+01:05:08.22Detail
240. Eliška Kopanicová, Anežka Zadražilová SPA#446#CzechiaK2 W6.03:10:24.47+01:05:10.21Detail
241. Luděk Hrbek, Vanda Hrbková Kanoistika Chomutov SC 80#355#CzechiaC2 MIX6.03:10:28.74+01:05:14.48Detail
242. Vojtěch Dlouhý, Vojtěch Mareš Splašenej lenochod#233#CzechiaC2 TOUR10.03:11:05.98+01:05:51.72Detail
243. Petr Rohlena KKJ Týn nad Vltavou#445#CzechiaK1 SEA19.03:11:06.23+01:05:51.97Detail
244. Martin Sýkora, Martin Dumek Splasenej Lenochod#385#CzechiaC2 TOUR11.03:11:23.13+01:06:08.87Detail
245. Jakub Sedlák SKK VM#315#CzechiaK1 MJUN29.03:12:16.12+01:07:01.86Detail
246. Václav Sedlák, Matěj Kotrba SKK Vysoké Mýto#326#CzechiaC2 M3.03:13:04.36+01:07:50.10Detail
247. Klara Horová SKUP Olomouc#408#CzechiaC1 M10.03:13:09.37+01:07:55.11Detail
248. Stefan Schuster Kanu Club Speyer#596#GermanyK1 SEA20.03:13:12.15+01:07:57.89Detail
249. Václav Helšus VKO Louny#570#CzechiaK1 SEA21.03:13:41.68+01:08:27.42Detail
250. Jan Hrdlička Linz#569#CzechiaK1 MVET26.03:13:45.97+01:08:31.71Detail
251. Vladimír Kraus sólista#604#CzechiaK1 SEA22.03:14:40.73+01:09:26.47Detail
252. Alžbeta Polónyová KDV Slávia UK BA#279#SlovakiaK1 W16.03:16:04.75+01:10:50.49Detail
253. Bence Bérdi Rábajárók Team Hungary#359#HungaryC1 M11.03:16:08.11+01:10:53.85Detail
254. Vrba Pavel, Kopecký Tomáš VO 7 Horšovský Týn#301#CzechiaC2 MVET3.03:17:20.22+01:12:05.96Detail
255. Alfred Gotthardt BWSC#469#AustriaK1 SEA23.03:17:42.82+01:12:28.56Detail
256. Jaroslav Bednář, PAVEL BEDNÁŘ SK PŘEDNÍ HLUBOKÁ#589#CzechiaC2 TOUR12.03:17:46.57+01:12:32.31Detail
257. Zsófia Tarczi Göd SE#561#HungaryK1 SEA24.03:17:55.24+01:12:40.98Detail
258. Milan Kral SK UP Olomouc#559#CzechiaK1 M46.03:18:08.46+01:12:54.20Detail
259. Daniel Hyka BUDESPORT ČB#430#CzechiaK1 SEA25.03:18:49.89+01:13:35.63Detail
260. Linda Eglite airesana.lv#373#LatviaK1 SEA26.03:19:00.05+01:13:45.79Detail
261. Tomáš Kadlec, Barbora Kadlecová Basecamp#553#CzechiaC2 TOUR13.03:19:17.75+01:14:03.49Detail
262. Adam Fikejs, Kurtney Boicos, Petra SK Vltava Český Krumlov#358#AustraliaC3 / C45.03:20:15.17+01:15:00.91Detail
263. André Fischer KSKteam Köln#356#GermanyK1 M47.03:20:30.00+01:15:15.74Detail
264. Kakas Anna, Pataki András Hungarian Hedonists#617#CzechiaC2 MIX7.03:20:36.61+01:15:22.35Detail
265. Gábor Tuller MVSE - Hungary#547#HungaryK1 SEA27.03:20:50.89+01:15:36.63Detail
266. Petr Hynek ŠKODA DESIGN#349#CzechiaK1 MVET27.03:21:17.62+01:16:03.36Detail
267. Kamila Machová KK Slavia Praha#248#CzechiaK1 SEA28.03:21:22.71+01:16:08.45Detail
268. Roman Řáha KVA Horažďovice#435#CzechiaK1 SEA29.03:21:43.03+01:16:28.77Detail
269. Stanislav Mašek, Stanislav Mašek Satani z Doubí#479#CzechiaC2 TOUR14.03:21:47.25+01:16:32.99Detail
270. Kristyna Vozenilkova, Michal Pocinek Kanoisticky klub Sparta Praha#351#CzechiaK2 MIX16.03:22:09.00+01:16:54.74Detail
271. Péter Malaczkó T.E.K.#263#HungaryK1 MVET28.03:22:45.99+01:17:31.73Detail
272. Jana Tykalová SportClub-80 Chomutov#345#CzechiaK1 W17.03:22:58.41+01:17:44.15Detail
273. Pepa Sádlo, Karel Jetel, Míla Pohl Teta team Nymburk#443#CzechiaC3 / C46.03:23:13.23+01:17:58.97Detail
274. Martin Souček, Tomáš Kupec, Jan Cibulka Teta team Nymburk#441#CzechiaC3 / C47.03:23:42.34+01:18:28.08Detail
275. Jakub Kobera, Martin Fiala RK Týn#314#CzechiaC2 TOUR15.03:24:02.79+01:18:48.53Detail
276. Martin Mikles VK Dunajcik Bratislava#262#SlovakiaK1 SEA30.03:24:45.35+01:19:31.09Detail
277. Sabine Hoferova, Kristína Lappyova Sun Sport Raft Team#530#SlovakiaK2 W7.03:25:25.25+01:20:10.99Detail
278. Ondřej Vejvoda, Jan Blažek SK Vltava Český Krumlov#381#CzechiaC2 MVET4.03:26:03.58+01:20:49.32Detail
279. Ctibor Klimánek, Přemysl Klimánek Znojemská orlice#339#CzechiaC2 TOUR16.03:26:31.16+01:21:16.90Detail
280. Claire Street, Faye Whitear Richmond canoe club#343#Great BritainK2 W8.03:26:54.08+01:21:39.82Detail
281. Jacek Sural Wodnik#249#PolandK1 MVET29.03:29:30.19+01:24:15.93Detail
282. Laszlo Vöcsei, Bence Varga MVSE-Hungary#565#HungaryK2 M37.03:30:01.31+01:24:47.05Detail
283. Declan Moy cc#270#IrelandK1 MVET30.03:30:09.81+01:24:55.55Detail
284. Karel Ráž, Stanislav Zajíček Brzdítko Blizour#214#CzechiaC2 TOUR17.03:30:13.48+01:24:59.22Detail
285. Mateusz Klat Agat Sniadowko#246#PolandK1 M48.03:31:13.73+01:25:59.47Detail
286. Adam Hubka WARPˇ2#605#CzechiaK1 M49.03:31:21.66+01:26:07.40Detail
287. Dana Koudelková, Martina Kučerová, Ola Friedelová, Kateřina Kupcová Teta team Nymburk#442#CzechiaC3 / C48.03:33:09.90+01:27:55.64Detail
288. Piotr Dylewski "Świt" Nowy Dwór Maz...#250#PolandK1 MVET31.03:35:50.61+01:30:36.35Detail
289. Agnieszka Uklanska Fundacja KIM#290#PolandK1 SEA31.03:37:15.96+01:32:01.70Detail
290. Ladislav Bláha , Aleš Bláha Jezdci Apokalypsy#327#CzechiaC2 TOUR18.03:37:19.24+01:32:04.98Detail
291. Mirek Podgrudny Cieply Smrodek#245#PolandK1 MVET32.03:38:05.91+01:32:51.65Detail
292. Michal Basaraba SKUP Olomouc#611#CzechiaK1 MVET33.03:38:30.46+01:33:16.20Detail
293. Aleš Müller, Filip Pecháček RK Letohrad#615#CzechiaC2 M4.03:38:35.58+01:33:21.32Detail
294. Bence Mészáros, András Szabó, Viktor Török Pivní plán SC#216#HungaryC3 / C49.03:39:02.40+01:33:48.14Detail
295. Jana Svobodová, Martina Bozděchová VO 7 Horšovský Týn#304#CzechiaC2 TOUR19.03:39:31.81+01:34:17.55Detail
296. Shankara Ulbrich PSC Leoben#593#AustriaK1 SEA32.03:39:58.95+01:34:44.69Detail
297. Alžběta Dlouhá CZU Praha#557#CzechiaK1 SEA33.03:41:17.12+01:36:02.86Detail
298. Viktor Izápy Göd SE#562#HungaryK1 SEA34.03:41:46.23+01:36:31.97Detail
299. Matyáš Peroutík Klub přátel malých pivovarů...#480#CzechiaK1 M50.03:41:53.24+01:36:38.98Detail
300. Pavel Terš, David Jan Slaba SDM Sedmička#272#CzechiaC2 TOUR20.03:41:58.70+01:36:44.44Detail
301. Vítězslav Olšan, Lucie Jahodová Loko Plzeň#554#CzechiaC2 MIX8.03:44:09.38+01:38:55.12Detail
302. Petra Langrová Turbošnek#329#CzechiaK1 SEA35.03:44:12.72+01:38:58.46Detail
303. Pavla Pavlová Turbošnek#328#CzechiaK1 SEA36.03:44:13.75+01:38:59.49Detail
304. Márton Kovács Multi SE#370#HungaryK1 SEA37.03:44:18.66+01:39:04.40Detail
305. Krisztina Maticsek Multi SE#369#HungaryK1 SEA38.03:44:18.68+01:39:04.42Detail
306. Jiří Samek, Amálie Andršová Rafting Vltava#433#CzechiaC2 TOUR21.03:44:49.37+01:39:35.11Detail
307. Karolina Kocmanová, Lucie Brzulová RK Troja#592#CzechiaC2 TOUR22.03:45:22.24+01:40:07.98Detail
308. Czencz Hanna MVSE - Hungary#544#HungaryK1 SEA39.03:47:40.36+01:42:26.10Detail
309. Tomáš Kahoun, Jiří Hrubý Pilsner Dragons#292#CzechiaC2 MVET5.03:48:08.05+01:42:53.79Detail
310. Václav Záhorka , Václav Soukal Pot a Krev#597#CzechiaC2 TOUR23.03:51:13.14+01:45:58.88Detail
311. Monika Szczepanik ŁKK Albatros Łódź#576#PolandK1 W18.03:56:14.27+01:51:00.01Detail
312. Jarosław Oporski Kaja-Sobieski#265#PolandK1 MVET34.03:56:21.14+01:51:06.88Detail
313. Karolina Oporska Kaja-Sobieski#581#PolandK1 W19.03:56:26.06+01:51:11.80Detail
314. Jan Sova ECS Z1#606#CzechiaK1 M51.03:56:34.37+01:51:20.11Detail
315. Lenka Bednářová, Gabriela Kertesová Lipenské žabky#311#CzechiaC2 TOUR24.03:57:15.73+01:52:01.47Detail
316. David Pistrosch FWM München#374#GermanyK1 M52.03:59:52.68+01:54:38.42Detail
317. Jiří Peroutík, Štěpán Peroutík Klub přátel malých pivovarů...#239#CzechiaC2 TOUR25.04:00:38.32+01:55:24.06Detail
318. Jan Vyhlídal, Jan Ulip Pakos Pádlos#240#CzechiaC2 MVET6.04:00:53.08+01:55:38.82Detail
319. Jan Bezr Kodiak Racing#583#CzechiaK1 SEA40.04:02:30.00+01:57:15.74Detail
320. András Németh, Éva Tudja ÁlmosTeknőc#383#HungaryC2 MIX9.04:02:33.64+01:57:19.38Detail
321. Lenka Kohoutová Kotva Bráník#495#CzechiaK1 SEA41.04:03:03.26+01:57:49.00Detail
322. Jakub Hanuš USK#498#CzechiaK1 SEA42.04:03:27.30+01:58:13.04Detail
323. Lujza Dugasova SUN Sport Raft Team#499#SlovakiaK1 W20.04:03:56.37+01:58:42.11Detail
324. Varga István , Laura Ádám Golden paddles#224#HungaryC2 MIX10.04:05:17.17+02:00:02.91Detail
325. Martin Žurek, Vladimír Vlček Český Krumlov#277#CzechiaC2 TOUR26.04:05:44.81+02:00:30.55Detail
326. Monika Piotrowska "Świt" Nowy Dwór Maz...#251#PolandK1 W21.04:06:40.24+02:01:25.98Detail
327. Jan Červený Havlinda ČB#294#CzechiaK1 MVET35.04:07:20.54+02:02:06.28Detail
328. Balázs Imre, Dea Róna Szentendre#286#HungaryK2 MIX17.04:08:46.96+02:03:32.70Detail
329. Miroslav Toman, Monika Tomanová Slavoj Jahodnice#474#CzechiaC2 MIX11.04:09:38.56+02:04:24.30Detail
330. Jaroslav Červenka, Petr Puffer NAZDAR KEDLUBNY/T-Boyz#316#CzechiaC2 TOUR27.04:09:40.00+02:04:25.74Detail
331. Patrik Palhazi Tutajos Neszmély#333#CzechiaK1 M53.04:12:16.14+02:07:01.88Detail
332. Peter Palhazi Tutajos Neszmély#332#HungaryK1 M54.04:12:18.33+02:07:04.07Detail
333. David Palhazi Tutajos Neszmély#330#HungaryK1 M55.04:12:18.85+02:07:04.59Detail
334. Magdalena Bardoni Ciepły Smrodek#319#PolandK1 W22.04:13:48.13+02:08:33.87Detail
335. Jan Ludwicki Ciepły Smrodek#318#PolandK1 MVET36.04:13:56.80+02:08:42.54Detail
336. Jan Doležal, Blanka Doležalová Žádný#609#CzechiaK2 MIX18.04:14:11.51+02:08:57.25Detail
337. Németh Tibor, Németh Flóra, Némethné Csala Csilla Eventus#452#HungaryC3 / C410.04:15:05.40+02:09:51.14Detail
338. Tomáš Mlčoch XXX#607#CzechiaK1 M56.04:16:30.59+02:11:16.33Detail
339. Pavla Volková, Jitka Marková TJ Loko Trutnov Cigi Team#431#CzechiaC2 M5.04:17:32.74+02:12:18.48Detail
340. Helena Šebestová turista#432#CzechiaK1 SEA43.04:18:00.63+02:12:46.37Detail
341. Molnár Dániel, Sudár Eszter, Szomorjai Bálint Eventus#449#HungaryC3 / C411.04:18:58.52+02:13:44.26Detail
342. Frank Diebold, Marcel Diebold FWM München#377#GermanyC2 TOUR28.04:21:20.75+02:16:06.49Detail
343. Giczi Péter Eventus#453#HungaryC1 M12.04:21:32.26+02:16:18.00Detail
344. Zuzana Zemanová, Jan Formánek Loděnice Vltava – Neptun#244#CzechiaC2 MIX12.04:22:35.16+02:17:20.90Detail
345. Tereza Nováková , Pavla Vlková KV Čochtan Plzeň#483#CzechiaC2 TOUR29.04:22:35.91+02:17:21.65Detail
346. Daniel Zeman, Martin Zeman Loděnice Vltava – Neptun#243#CzechiaC2 M6.04:22:52.22+02:17:37.96Detail
347. Benkő Oszkár, Balázs Júlia Eventus#463#HungaryC2 TOUR30.04:23:15.30+02:18:01.04Detail
348. ZOLTÁN VÁLINT MVSE#539#HungaryK1 SEA44.04:24:38.27+02:19:24.01Detail
349. ZITA VÁLINT, ADÉL VÁLINT MVSE#538#HungaryK2 W9.04:28:55.43+02:23:41.17Detail
350. Agnieszka Niedzińska ŁKK Albatros Łódź#242#PolandK1 W23.04:31:00.88+02:25:46.62Detail
351. Bánky László LAJTA VÍZITÚRA#612#HungaryK1 M57.04:31:06.35+02:25:52.09Detail
352. Emese Pinter KicsiiiNyusziiik SE#573#HungaryK1 SEA45.04:31:13.65+02:25:59.39Detail
353. Gabor Bujtas KicsiiiNyusziiik SE#572#HungaryK1 SEA46.04:31:15.06+02:26:00.80Detail
354. Szomorjai Ferenc, Szomorjai Bercel, Szomorjai Benedek Eventus#447#HungaryC3 / C412.04:32:11.95+02:26:57.69Detail
355. Tóth Tamás, László Dzsenifer Lajta Vízitúra#226#HungaryK2 MIX19.04:34:06.59+02:28:52.33Detail
356. Iva Jelínková, Martin Jelínek, Tarka L´Herpiniere MIT#334#CZE, FRAC3 / C413.04:42:00.00+02:36:45.74Detail
357. Kuczi Zsolt, Szabó Ágnes, Rozgonyi Dániel Eventus#461#HungaryC3 / C414.04:48:56.52+02:43:42.26Detail
358. Matěj Burýšek, Ema Holubová Tak to nevim#437#CzechiaC2 MIX13.04:49:58.71+02:44:44.45Detail
359. Adam Petr, Veronika Zavřelová Tak už vím#456#CzechiaC2 MIX14.04:50:00.58+02:44:46.32Detail
360. Bognár Tarjányi Attila , Balázs Attila, Balázs Boróka Eventus#462#HungaryC3 / C415.04:55:54.99+02:50:40.73Detail
361. Szoboszlay András, Szoboszlay Kristóf, Cseh Péter Eventus#448#HungaryC3 / C416.04:57:06.61+02:51:52.35Detail
362. Komenda Tamás individual#288#HungaryK1 SEA47.04:57:30.00+02:52:15.74Detail
363. Stoller Ibolya, Cservenka Dávid, Cservenka Dániel Eventus#450#HungaryC3 / C417.04:58:31.80+02:53:17.54Detail
364. Van der Veen Hein Hayo Herman, Van der Veen Vince Vajk, Virányi Yvette Eventus#460#HungaryC3 / C418.04:59:53.11+02:54:38.85Detail
365. Vladimír Trevisan (Mori), Miloš Nado (Hori) Fotři na tripu#436#CzechiaC2 TOUR31.05:09:12.37+03:03:58.11Detail
366. Josef Hotěk Potapěči Kladno#598#CzechiaK1 SEA48.05:13:08.79+03:07:54.53Detail
367. Petra Červencová Potapěči Kladno#599#CzechiaK1 SEA49.05:13:11.76+03:07:57.50Detail
368. Lukáš Mareš Lukáš Mareš#584#CzechiaC1 M13.05:20:57.03+03:15:42.77Detail
369. Áron Bognár, Anna Bognár Pali-va#269#HungaryC2 MIX15.05:26:20.39+03:21:06.13Detail
Sebastian Slovik WSC Bruck an der Mur#409#AustriaK1 MVETDetail
DNF Gilles Calliet PSV Braunschweig#236#GermanyK1 MVETDetail
DNF Pavol Skovajsova VK Dunajcik#258#SlovakiaK1 SEADetail
DNF Gabriele Bortolotto Canoa Club San Donà#302#ItalyK1 MVETDetail
DNF Tereza Marvánková xx#305#CzechiaK1 WDetail
DNF Alex Flockhart Richmond canoe club#338#Great BritainK1 MVETDetail
DNF Jana Hladíková Surfsport#344#CzechiaK1 WDetail
DNF Milan Klusak, Ladislav Kuchař Blansko#372#CzechiaC2 MDetail
DNF Barbora Heinzová Heinz-Elektro#395#CzechiaK1 WDetail
DNF nick cotton , Alyn Tann Richmond Canoe Club#478#Great BritainK2 MIXDetail
DNF Stanislav HEINZ HEINZ - ELEKTRO#481#CzechiaK1 MVETDetail
DNF Alain De Winter KCCM#482#BelgiumK1 MVETDetail
DNF Marie Mašinova Kajak kanu klub Ljubljana#489#CzechiaK1 WDetail
DNF Blaž Mihelič Kajak kanu klub Ljubljana#490#SloveniaK1 MJUNDetail
DNF Mischa Kellner TG-München#532#AustriaK1 MVETDetail
DNF Gernot Tilz, Valerie Tilz TilzGroup#600#AustriaK2 MIXDetail
DNF Fabian Tilz, Lukas Profanter BoysGroup#601#AustriaK2 MDetail
DNF Maria Weber Kajak Klub Rosenheim#512#GermanyK1 WDetail
DNF Lisa Köstle Kajak Klub Rosenheim#603#GermanyK1 WDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace