Oficiální Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
8. 10. 2022

11 km Pískárna žákovský maraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jakub Martin TJ Bohemians Praha#952#CzechiaK1 MU151.00:45:24.00Detail
2. Marco Rendon TJ Bohemians Praha#956#CzechiaK1 MU152.00:46:21.50+00:00:57.50Detail
3. Pavel Šafařík SK Vltava Český Krumlov#994#CzechiaK1 MU153.00:46:38.22+00:01:14.22Detail
4. Martin Pelikán TJ Bohemians Praha#953#CzechiaK1 MU154.00:47:00.00+00:01:36.00Detail
5. Adam Pluta TJ Bohemians Praha#958#CzechiaK1 MU155.00:48:30.09+00:03:06.09Detail
6. Filip Kopřiva SK Vltava Český Krumlov#947#CzechiaK1 MU156.00:48:38.87+00:03:14.87Detail
7. Běta Beierová TJ Loko Trutnov#937#CzechiaK1 WU151.00:49:00.00+00:03:36.00Detail
8. Jan Šutta SK Vltava Český Krumlov#910#CzechiaC1 U151.00:49:18.63+00:03:54.63Detail
9. Jáchym Hanzel Lokomotiva Plzeň#966#CzechiaC1 U152.00:49:34.19+00:04:10.19Detail
10. Michal Sládek LOKO Plzeň#940#CzechiaK1 MU157.00:50:06.17+00:04:42.17Detail
11. Čeněk Hitha SK Vltava Český Krumlov#995#CzechiaK1 MU158.00:50:31.55+00:05:07.55Detail
12. Anna Viková TJ Loko Trutnov#938#CzechiaK1 WU152.00:50:32.53+00:05:08.53Detail
13. Čamek Petr TJ VS Litovel#914#CzechiaK1 MU159.00:51:26.41+00:06:02.41Detail
14. Jáchym Zuna TJ Semily#965#CzechiaK1 MU1510.00:51:29.21+00:06:05.21Detail
15. Matyáš Portych TJ Loko Trutnov#935#CzechiaK1 MU1511.00:51:46.48+00:06:22.48Detail
16. Matěj Hrubec TJ Bohemians Praha#955#CzechiaK1 MU1512.00:52:05.89+00:06:41.89Detail
17. Vojtěch Uhlík TJ Jiskra Bechyně#974#CzechiaK1 MU1513.00:52:25.00+00:07:01.00Detail
18. Ondřej Sýkora TJ Bohemians Praha#957#CzechiaK1 MU1514.00:52:30.00+00:07:06.00Detail
19. Samuel Král SKUP Olomouc#950#CzechiaK1 MU1515.00:53:25.00+00:08:01.00Detail
20. Alžběta Dvořáková SK Vltava Český Krumlov#990#CzechiaK1 WU153.00:53:46.49+00:08:22.49Detail
21. Natálie Novotná SK Vltava Český Krumlov#989#CzechiaK1 WU154.00:53:54.18+00:08:30.18Detail
22. Robin Niedl SK Vltava Český Krumlov#986#CzechiaC1 U153.00:53:58.31+00:08:34.31Detail
23. Adéla Koplíková VK Kroměříž#972#CzechiaK1 WU155.00:54:01.09+00:08:37.09Detail
24. Jakub Kunc VK Dunajčik Bratislava#928#SlovakiaK1 MU1516.00:54:05.89+00:08:41.89Detail
25. Vít Bartek Sport Zbraslav#975#CzechiaK1 MU1517.00:54:16.05+00:08:52.05Detail
26. Jan Kuděj TJ Loko Trutnov#939#CzechiaK1 MU1518.00:54:30.00+00:09:06.00Detail
27. Kristýna Marková TJ Loko Trutnov#934#CzechiaK1 WU156.00:54:32.60+00:09:08.60Detail
28. Tadeáš Franz TJ LOKOMOTIVA Plzeň#968#CzechiaK1 MU1519.00:54:53.78+00:09:29.78Detail
29. Eliška Koplíková VK Kroměříž#909#CzechiaK1 WU157.00:55:01.67+00:09:37.67Detail
30. Šimon Mrůzek TJ Semily#964#CzechiaK1 MU1520.00:55:05.00+00:09:41.00Detail
31. Marek Seidl TJ Bohemians Praha#954#CzechiaK1 MU1521.00:55:09.29+00:09:45.29Detail
32. Matěj Myška SK Vltava Český Krumlov#997#CzechiaK1 MU1522.00:55:45.30+00:10:21.30Detail
33. Ondřej Jetmar SKK Vysoké Mýto#944#CzechiaK1 MU1523.00:55:55.06+00:10:31.06Detail
34. Lukáš Kofroň SK Vltava Český Krumlov#984#CzechiaK1 MU1524.00:56:02.77+00:10:38.77Detail
35. Matyáš Soukup Hudy SUP team#929#CzechiaSUP U151.00:56:03.23+00:10:39.23Detail
36. Rozárka Švehlová SKVS Č. Budějovice#943#CzechiaSUP U152.00:57:24.40+00:12:00.40Detail
37. Matyáš Pinkava USK Praha#999#CzechiaK1 MU1525.00:57:49.35+00:12:25.35Detail
38. Jan Komiš TJ Loko Plzeň#945#CzechiaK1 MU1526.00:58:07.79+00:12:43.79Detail
39. Kristián Lamač DM SK Vltava Český Krumlov#918#CzechiaK1 MU1527.00:58:34.25+00:13:10.25Detail
40. Zita Šuttová SK Vltava Český Krumlov#983#CzechiaK1 WU158.01:00:02.34+00:14:38.34Detail
41. Oto Bolehovský TJ Loko Trutnov#936#CzechiaC1 U154.01:00:10.00+00:14:46.00Detail
42. DRSŇÁCI - Šrámková Eliška, Zima Jakub, Kolář Lukáš, Nedecký Lukáš KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN - SA...#963#CzechiaR5 U15 / P5 U151.01:00:18.64+00:14:54.64Detail
43. Pavlína Kaňková BudeSport#982#CzechiaSUP U153.01:00:41.73+00:15:17.73Detail
44. Mikołaj Miczek RTW Racibórz#946#PolandSUP U154.01:01:07.30+00:15:43.30Detail
45. Dominik Hovorka TJ Synthesia Pardubice#920#CzechiaC1 U155.01:01:08.89+00:15:44.89Detail
46. Lukáš Melichar, Hana Melicharová, Anna Kahounová, Markéta Maňáková, Karolína Kupková KV Starý Kolín#971#CzechiaR5 U15 / P5 U152.01:01:10.20+00:15:46.20Detail
47. David Veis BudeSport#977#CzechiaSUP U155.01:02:00.28+00:16:36.28Detail
48. Vaclav Voříšek Skk Vysoké mýto#931#CzechiaK1 MU1528.01:02:04.24+00:16:40.24Detail
49. Štěpán Sedláček SK Vltava Český Krumlov#987#CzechiaK1 MU1529.01:02:11.31+00:16:47.31Detail
50. Anna Voborská Budesport České Budějovice#981#CzechiaSUP U156.01:02:25.74+00:17:01.74Detail
51. Anastázie Chybová, Tomáš Hurych, Ema Lisová, Vojtěch Karpíšek, Martin Krbec 1. Čelákovický klub vodních sp...#921#CzechiaR5 U15 / P5 U153.01:02:35.53+00:17:11.53Detail
52. Viktor Šafařík SK Vltava Český Krumlov#919#CzechiaK1 MU1530.01:02:45.49+00:17:21.49Detail
53. DIVOŠSKÁ POSÁDKA - Bauerfeind Heribert, Sýkorová Karolína, Čapková Petra, Sýkorová Barbora, Vajdík Dominik KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN - SA...#962#CzechiaR5 U15 / P5 U154.01:03:10.77+00:17:46.77Detail
54. Richard Čermák BUDE Sport#978#CzechiaSUP U157.01:04:46.70+00:19:22.70Detail
55. Monika Chybová, Eliška Stuchlíková, Michaela Kernerová, Anna Kernerová, Denisa Shrbená 1. Čelákovický klub vodních sp...#923#CzechiaR5 U15 / P5 U155.01:04:57.38+00:19:33.38Detail
56. Maja Bauerek RTW Racibórz#924#PolandSUP U158.01:05:32.28+00:20:08.28Detail
57. Albert Basaraba SKUP Olomouc#951#CzechiaK1 MU1531.01:06:19.75+00:20:55.75Detail
58. Martin Melichar, Martin Pospíšil KV Starý Kolín#970#CzechiaC2 U151.01:06:46.17+00:21:22.17Detail
59. Ondřej Ošmera ml. Budesport České Budějovice#976#CzechiaSUP U159.01:07:38.02+00:22:14.02Detail
60. Adéla Poprachová, Tereza Ventrubová, Klára Ventrubová, Natálie Hrbatová, Novotný Lukáš KV . Rajhrad - Piraňky#926#CzechiaR5 U15 / P5 U156.01:08:00.05+00:22:36.05Detail
61. Nella Šnebergerová, Komzákova Anděla, Komzákova Viktorie, Duhová Barbora, Vonásek Martin KV Čochtan Plzeň#930#CzechiaR5 U15 / P5 U157.01:08:39.35+00:23:15.35Detail
62. Kubásková Nikola, Kubásková Mariana, Kubík Vojtěch, Patková Tereza, Kubíková Marie Anna Neptun Řevnice#927#CzechiaR5 U15 / P5 U158.01:10:37.47+00:25:13.47Detail
63. Petra Holečková, Karolína Vaňková, Anna Králová, Petra Vaňková, Marie Králová KV Deli Lovosice- Vaiany#941#CzechiaR5 U15 / P5 U159.01:10:50.84+00:25:26.84Detail
64. Slavíková Julie, Slavíková Johana Neptun Řevnice#925#CzechiaC2 U152.01:11:07.79+00:25:43.79Detail
65. Sophia Krátká Bude sport#969#CzechiaSUP U1510.01:11:23.69+00:25:59.69Detail
66. Karolína Roubová TJ Lokomotiva Cheb#932#CzechiaSUP U1511.01:11:28.72+00:26:04.72Detail
67. Jirka Máče SK Vltava Český Krumlov#915#CzechiaK1 MU1532.01:11:57.17+00:26:33.17Detail
68. Miša Kravčuk SK Vltava Český Krumlov#907#UkraineK1 MU1533.01:12:02.78+00:26:38.78Detail
69. Dominik Opekar SK Vltava Český Krumlov#948#CzechiaK1 MU1534.01:12:23.24+00:26:59.24Detail
70. Jan Máče SK Vltava Český Krumlov#916#CzechiaK1 MU1535.01:12:23.52+00:26:59.52Detail
71. Kutý Lukáš, Kutá Lucie, Salaj František, Blažek Antonín, Gabrlíková Eliška TJ VS Litovel#913#CzechiaR5 U15 / P5 U1510.01:12:30.00+00:27:06.00Detail
72. Tomáš Vido, Emma Preislerová, Jáchym Vido, Max Ložek, Petra Tajovská, Dozor: Adéla Preislerová Čt24#942#CzechiaR5 U15 / P5 U1511.01:13:14.45+00:27:50.45Detail
73. Amálie Celnerová SK Vltava Český Krumlov#905#CzechiaK1 WU159.01:13:44.95+00:28:20.95Detail
74. Marek Štermbera, Matěj Bůva, Tomáš Kosek, Marie Nahodilová, Štěpán Benda 1. Čelákovický klub vodních sp...#922#CzechiaR5 U15 / P5 U1512.01:14:28.39+00:29:04.39Detail
75. Kryštof Moravec BUDE SPORT#917#CzechiaSUP U1512.01:14:57.77+00:29:33.77Detail
76. Kristýna Voborská Budesport České Budějovice#980#CzechiaSUP U1513.01:16:26.10+00:31:02.10Detail
77. Ines Adamová Bude Sport#979#CzechiaSUP U1514.01:16:28.29+00:31:04.29Detail
78. Pospíchal Karel, Pospíchalová Eliška, Hruška Alexander, Nesvačilová Tina, Hladeček Vojtěch RK Týn#998#CzechiaR5 U15 / P5 U1513.01:17:27.97+00:32:03.97Detail
79. Vít Kolman SK Žižkov#911#CzechiaSUP U1515.01:18:36.68+00:33:12.68Detail
80. HANACE guláš - Matěj Podhola, Nela Vášová, Jakub Fuxa, Ema Dvořáková, dospělý: Martin Harry Švadlena HANACE České Budějovce#961#CzechiaR5 U15 / P5 U1514.01:18:57.17+00:33:33.17Detail
81. Holky z HANACE - Verča Kovaříková, Lucie Kovaříková, Evelyn Osovská, Marie Horejšová, dospělý: Radek Čížek HANACE České Budějovice#959#CzechiaR5 U15 / P5 U1515.01:19:26.84+00:34:02.84Detail
82. Sardinky - Sophie Veberová, Olja Ilyina, Katja Ilyina, o.a., b.c. Modré rybičky#912#CZE, UKRR5 U15 / P5 U1516.01:22:26.08+00:37:02.08Detail
83. Petr Riziky KVAk Horažďovice#967#CzechiaSUP U1516.01:23:44.06+00:38:20.06Detail
84. Vodomilové z HANACE - Táňa Blahoudková, Jindra Strnad, Miky Karas, Verča Procházková, dospělý: Robert BP Procházka HANACE České Budějovice#960#CzechiaR5 U15 / P5 U1517.01:24:59.16+00:39:35.16Detail
85. Matěj Kasper SK Vltava Český Krumlov#992#CzechiaK1 MU1536.01:26:12.97+00:40:48.97Detail
86. Jáchym Fikejs SK Vltava Český Krumlov#985#CzechiaK1 MU1537.01:26:18.97+00:40:54.97Detail
87. Dospělý: Dlouhý Antonín; Shrbená Denisa, Stuchlíková Markéta, Hokr Antonín, Vsadil Petr, Daniel Kosek Čelákovický klub vodních sport...#906#CzechiaR5 U15 / P5 U1518.01:26:38.95+00:41:14.95Detail
88. Dorota Myšková SK Vltava Český Krumlov#996#CzechiaK1 WU1510.01:26:41.98+00:41:17.98Detail
89. Kateřina Kasperová SK Vltava Český Krumlov#993#CzechiaK1 WU1511.01:26:52.51+00:41:28.51Detail
90. Beata Kintzlová SK Vltava Český Krumlov#949#CzechiaK1 WU1512.01:27:22.13+00:41:58.13Detail
91. HELENKA HEINZOVÁ, STANISLAV HEINZ HEINZ - ELEKTRO s.r.o.#933#CzechiaC2 U153.01:28:32.60+00:43:08.60Detail
92. Petr Vošalík, Štěpán Vošalík SK Vltava Český Krumlov#908#CzechiaC2 U154.01:29:14.77+00:43:50.77Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo