Oficiální Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2023
22. 7. 2023

Na pohodu 30km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kolařík MartinTMC66-Hope Studio#545#M1.Muži 30plus1.01:02:53.96Detail
2. Skalický JakubCarla.kupkolo.cz#570#M2.Muži do 291.01:04:05.89+00:01:11.92Detail
3. Bělecký PetrELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE#541#M3.Muži 30plus2.01:04:12.07+00:01:18.10Detail
4. Lisačenko BohdanML-Tuning CykloTrenér.com#611#M4.Muži do 292.01:04:18.12+00:01:24.15Detail
5. Hyan JiříRohozec Amix Team#578#M5.Muži do 293.01:07:14.05+00:04:20.08Detail
6. Slabý KarelBulls Písek#518#M6.Muži 30plus3.01:07:20.59+00:04:26.62Detail
7. Kubát TomášMLTuning Cyklotrenér#586#M7.Muži 30plus4.01:07:45.67+00:04:51.70Detail
8. Vašíček AdamEleven Head CST Cyclolive#583#M8.Muži do 294.01:08:24.54+00:05:30.57Detail
9. Hladík VáclavAC Česká Lípa#588#M9.Muži 30plus5.01:09:39.80+00:06:45.83Detail
10. Pavlatová AlenaActive Tour - STAMIMAX#568#F1.Ženy 30plus1.01:12:02.06+00:09:08.09Detail
11. Kaderabek Lukas#529#M10.Muži 30plus6.01:13:35.83+00:10:41.86Detail
12. Růzha LukášMTB Kladno#557#M11.Muži 30plus7.01:13:41.95+00:10:47.98Detail
13. Heidenreich Petr#593#M12.Muži 30plus8.01:13:43.14+00:10:49.17Detail
14. Malinský MartinMTB team ČT#535#M13.Muži 30plus9.01:13:47.01+00:10:53.04Detail
15. Žáčková Michaela#554#F2.Ženy do 291.01:13:54.28+00:11:00.31Detail
16. Svatý JaroslavABC Doksy#563#M14.Muži 30plus10.01:14:57.29+00:12:03.32Detail
17. Kliment PetrCycology North Bike Club#527#M15.Muži 30plus11.01:15:00.95+00:12:06.98Detail
18. Ingr Tomáš#596#M16.Muži 30plus12.01:15:18.39+00:12:24.42Detail
19. Daněk ŠtěpánUNLIMITED KM TRADING CZ#564#M17.Muži do 295.01:15:21.69+00:12:27.72Detail
20. Těšínský RomanRoztoky u Jilemnice#519#M18.Muži 30plus13.01:15:22.30+00:12:28.33Detail
21. Walter ZdeněkZahrádky#590#M19.Muži 30plus14.01:15:52.26+00:12:58.29Detail
22. Sedláček MartinKL sport cycling team Děčín#540#M20.Muži do 296.01:16:26.78+00:13:32.81Detail
23. Kubíček ZdeněkEleven Head CST CYKLOLIVE#525#M21.Muži 30plus15.01:16:53.60+00:13:59.63Detail
24. Žáčková Jana#553#F3.Ženy 30plus2.01:17:12.88+00:14:18.91Detail
25. Vokál Josef#608#M22.Muži 30plus16.01:17:25.08+00:14:31.11Detail
26. Roud OldřichCyklisticky klub Litvinov, z.s...#539#M23.Muži do 297.01:17:25.18+00:14:31.21Detail
27. Rys JiříMladá Boleslav#598#M24.Muži 30plus17.01:17:25.86+00:14:31.89Detail
28. Bílý RomanLázně Bohdaneč#558#M25.Muži 30plus18.01:17:28.16+00:14:34.19Detail
29. Soukupová LucieCK 1967 Česká Kamenice#507#F4.Ženy do 292.01:17:41.93+00:14:47.96Detail
30. Benda PavelBENDOVI Racing Team#543#M26.Muži do 298.01:18:04.58+00:15:10.61Detail
31. Jaroš MartinABC Doksy#528#M27.Muži do 299.01:19:58.08+00:17:04.11Detail
32. Mádlík VojtěchBAKAKO Nová Paka#562#M28.Muži do 2910.01:20:14.73+00:17:20.76Detail
33. Mareš MichalTrener Mike#603#M29.Muži 30plus19.01:20:29.40+00:17:35.43Detail
34. Matyšek BroněkPLU#609#M30.Muži 30plus20.01:20:58.33+00:18:04.36Detail
35. Rálišová AnnaELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM#576#F5.Ženy do 293.01:21:26.71+00:18:32.74Detail
36. Moravcová Tereza#610#F6.Ženy 30plus3.01:21:30.61+00:18:36.64Detail
37. Brožovič JiříKL sport cycling team Děčín#542#M31.Muži 30plus21.01:22:58.21+00:20:04.24Detail
38. Bíža LuděkKutná Hora#524#M32.Muži 30plus22.01:23:00.19+00:20:06.22Detail
39. Červenka MatějBeroun#567#M33.Muži do 2911.01:23:03.40+00:20:09.43Detail
40. Beránková IvetaRovensko p.lh#606#F7.Ženy 30plus4.01:23:23.31+00:20:29.34Detail
41. Valentová IvanaASC#579#F8.Ženy 30plus5.01:23:34.69+00:20:40.72Detail
42. Varga DanielCyklo Team Kola 98#600#M34.Muži 30plus23.01:24:00.00+00:21:06.03Detail
43. Nováková JarmilaAktivit Nový Bor#534#F9.Ženy do 294.01:24:52.10+00:21:58.13Detail
44. Podlucká MarikaHradec Králové#9769#F10.Ženy do 295.01:25:14.12+00:22:20.15Detail
45. Stehlíková NikolaMimoň#9762#F11.Ženy do 296.01:25:20.02+00:22:26.05Detail
46. Tichý TomášJe-Be-Ti#505#M35.Muži do 2912.01:26:13.54+00:23:19.57Detail
47. Kovářová JanaHERBY SERIS#531#F12.Ženy 30plus6.01:26:58.56+00:24:04.59Detail
48. Musil Karel#591#M36.Muži 30plus24.01:28:59.18+00:26:05.21Detail
49. Bradler Radek#561#M37.Muži 30plus25.01:29:15.22+00:26:21.25Detail
50. Těšínská MarkétaRoztoky u Jilemnice#520#F13.Ženy 30plus7.01:29:51.02+00:26:57.05Detail
51. Konvalinka Milan#517#M38.Muži 30plus26.01:30:12.63+00:27:18.66Detail
52. Kaiser PavelT-MC66 team#546#M39.Muži 30plus27.01:30:23.17+00:27:29.20Detail
53. Musil Ondrej#592#M40.Muži do 2913.01:31:17.02+00:28:23.05Detail
54. Bednařík VojtěchSporticus Team#551#M41.Muži do 2914.01:31:50.36+00:28:56.39Detail
55. Bednařík JanSporticus Team#550#M42.Muži 30plus28.01:31:50.93+00:28:56.96Detail
56. Zhukovskyy IvanOstrava#597#M43.Muži do 2915.01:32:02.22+00:29:08.25Detail
57. Kučera SebastianHSK - Cycling Team#522#M44.Muži do 2916.01:33:15.50+00:30:21.53Detail
58. Škoda MarekSobětuchy#523#M45.Muži 30plus29.01:33:16.22+00:30:22.25Detail
59. Holík PetrVlci Pole#538#M46.Muži 30plus30.01:33:43.38+00:30:49.41Detail
60. Škorec PetrTeplice#514#M47.Muži 30plus31.01:34:13.98+00:31:20.01Detail
61. Bartáková JanaČeská Lípa#589#F14.Ženy 30plus8.01:34:57.06+00:32:03.09Detail
62. Láska JanFullBear.eu#556#M48.Muži do 2917.01:35:01.33+00:32:07.36Detail
63. Stejskalová MiryRETOS Varnsdorf#513#F15.Ženy 30plus9.01:35:14.20+00:32:20.23Detail
64. Bečkvaříková Šárka#580#F16.Ženy 30plus10.01:35:14.43+00:32:20.46Detail
65. Jarešová KvětaSýkořice 30#560#F17.Ženy 30plus11.01:35:30.83+00:32:36.86Detail
66. Musil MiloslavKolín#559#M49.Muži 30plus32.01:36:26.44+00:33:32.47Detail
67. Marina SimonaRoztoky u Jilemnice#521#F18.Ženy 30plus12.01:36:41.40+00:33:47.43Detail
68. Pospíchal Leoš#552#M50.Muži 30plus33.01:37:27.74+00:34:33.77Detail
69. Bláhová HanaJaroměř#599#F19.Ženy 30plus13.01:37:58.64+00:35:04.67Detail
70. Košťák OndřejJablonec nad Nisou#532#M51.Muži 30plus34.01:39:19.48+00:36:25.51Detail
71. Kotěborský PavelCvikov#555#M52.Muži 30plus35.01:39:27.56+00:36:33.59Detail
72. Bojtarová KateřinaSK Lajdáček#612#F20.Ženy 30plus14.01:40:50.42+00:37:56.45Detail
73. Kalina OldřichMařenice#573#M53.Muži 30plus36.01:40:52.92+00:37:58.95Detail
74. Svatý Martin#582#M54.Muži 30plus37.01:41:32.24+00:38:38.27Detail
75. Beka JosefInstatop Kosmonosy#506#M55.Muži 30plus38.01:42:27.08+00:39:33.11Detail
76. Bielik JanMimoň#574#M56.Muži 30plus39.01:43:08.35+00:40:14.38Detail
77. Bermann Eduard#566#M57.Muži 30plus40.01:43:12.97+00:40:19.00Detail
78. Šorm JaroslavLázně Bělohrad#526#M58.Muži 30plus41.01:43:21.74+00:40:27.77Detail
79. Kozmík PetrKSP Team#584#M59.Muži 30plus42.01:44:17.67+00:41:23.70Detail
80. Kozmík EliášKSP Team#585#M60.Muži do 2918.01:44:19.15+00:41:25.18Detail
81. Bělohlávek VladimírBRCYKL ŘEVNICE#511#M61.Muži 30plus43.01:44:30.04+00:41:36.07Detail
82. Válek Marek#581#M62.Muži 30plus44.01:45:05.54+00:42:11.57Detail
83. Fajgl Jan#587#M63.Muži 30plus45.01:46:35.85+00:43:41.88Detail
84. Fajgl Matyáš#594#M64.Muži do 2919.01:46:36.17+00:43:42.20Detail
85. Rutterle PavelJáchymov#502#M65.Muži 30plus46.01:48:27.16+00:45:33.19Detail
86. Neuman Daniel#613#M66.Muži 30plus47.01:50:04.53+00:47:10.56Detail
87. Košatová HanaHerbalife nutrition#607#F21.Ženy 30plus15.01:50:21.09+00:47:27.12Detail
88. Choreva InnaČeská Lípa#565#F22.Ženy 30plus16.01:51:24.69+00:48:30.72Detail
89. Čapek Filip#602#M67.Muži 30plus48.01:51:25.20+00:48:31.23Detail
90. Simon VáclavS.Q.U.A.T.#595#M68.Muži 30plus49.01:51:51.12+00:48:57.15Detail
91. Pilous Štěpán#605#M69.Muži do 2920.01:53:35.30+00:50:41.33Detail
92. Chloupková Hanka#569#F23.Ženy 30plus17.01:54:17.52+00:51:23.55Detail
93. Majerská AdrianaOdolena voda#533#F24.Ženy 30plus18.01:55:03.61+00:52:09.64Detail
94. Slavíček Pavel#604#M70.Muži do 2921.01:55:31.06+00:52:37.09Detail
95. Slavíčková PetraSporticus#601#F25.Ženy 30plus19.01:55:31.80+00:52:37.83Detail
96. Kuběna LukášZákupy#501#M71.Muži 30plus50.01:55:49.02+00:52:55.05Detail
97. Kuběna JanJablonné v Podještědí#503#M72.Muži 30plus51.01:55:50.55+00:52:56.58Detail
98. Škorec JiříÚstí nad Labem#510#M73.Muži 30plus52.02:02:21.15+00:59:27.18Detail
99. Bendová VlaďkaBENDOVI Racing Team#544#F26.Ženy 30plus20.02:04:28.45+01:01:34.48Detail
100. Bielik TerezaMimoň#575#F27.Ženy 30plus21.02:04:30.46+01:01:36.49Detail
101. Benda PavelBENDOVI Racing Team#548#M74.Muži 30plus53.02:04:32.32+01:01:38.35Detail
102. Seliger JakubZákupy#515#M75.Muži do 2922.02:07:10.06+01:04:16.09Detail
103. Chejnovská StanislavaJaroměř#577#F28.Ženy 30plus22.02:17:22.56+01:14:28.59Detail
104. Kypet AdamM&T kliky#572#M76.Muži do 2923.02:24:39.33+01:21:45.36Detail
105. Kypetová KateřinaM&T kliky#571#F29.Ženy 30plus23.02:24:41.00+01:21:47.03Detail
106. Chalachan Vendelín#537#M77.Muži do 2924.02:33:24.60+01:30:30.63Detail
107. Chalachan Ondřej#536#M78.Muži 30plus54.02:33:26.05+01:30:32.08Detail
DNF Kaiser PetrT-MC66#547#MMuži do 29Detail
DNF Rauchfussová JanaRáfek team#549#FŽeny 30plusDetail
DNF Košatová HanaHerbalife Nutrition#190#FŽeny 30plusDetail
DNF Ryšavá Adéla#530#FŽeny do 29Detail
DNF Melounek LubošČeská Lípa#516#MMuži 30plusDetail
DNF Koscelník PetrMost#509#MMuži 30plusDetail
DNF Stepan Pilous#508#MMuži do 29Detail
DNF Folprecht MiroslavKosmonosy#504#MMuži 30plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo