Oficiální Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2023
22. 7. 2023

Na plno 47 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalMerida Bikeranch Team#243#M1.M391.01:28:46.00Detail
2. Slavík VojtěchEleven Head CST Cyklolive team#333#M2.M291.01:29:33.29+00:00:47.28Detail
3. Endler FilipLawi Stars - Giant#315#M3.M392.01:31:42.23+00:02:56.22Detail
4. Hořák RadekUNLIMITED KM TRADING CZ#217#M4.M292.01:36:31.26+00:07:45.25Detail
5. Rothe MatějUNLIMITED KM TRADING CZ#202#M5.M293.01:36:33.09+00:07:47.08Detail
6. Mileret MilanCyklolive#319#M6.M294.01:36:38.80+00:07:52.79Detail
7. Novota JanML Tuning - CykloTrener.com#282#M7.M491.01:36:40.41+00:07:54.40Detail
8. Neubauer RadimHaven Team#306#M8.M492.01:38:01.80+00:09:15.79Detail
9. RYDVAL MichalČeská Televize#221#M9.M493.01:38:09.85+00:09:23.84Detail
10. Mach MiroslavMTB Šumava Riders junior acade...#294#M10.M191.01:38:11.00+00:09:24.99Detail
11. Ippoldt MichalKUC Bikesport Ústí#270#M11.M494.01:38:12.95+00:09:26.94Detail
12. Munzar FilipML Tuning - Cyklotrener.com#286#M12.M393.01:38:14.41+00:09:28.40Detail
13. Pleschinger MartinML Tuning - CykloTrener.com#279#M13.M591.01:38:14.86+00:09:28.85Detail
14. Géza JanHS Čimiči#268#M14.M495.01:38:16.81+00:09:30.80Detail
15. Štědrý DanielTRANS BRODY#241#M15.M496.01:38:20.18+00:09:34.17Detail
16. Bušek MarekBTT Ubocpovice#334#M16.M592.01:38:22.49+00:09:36.48Detail
17. Mádlík PetrBAKAKO Nová Paka#194#M17.M192.01:38:53.28+00:10:07.27Detail
18. Toman LubošCARLA. KUPKOLO.CZ#235#M18.M593.01:39:47.85+00:11:01.84Detail
19. Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#158#M19.M295.01:40:57.95+00:12:11.94Detail
20. Kubín MichaelRohozec Amix Team#323#M20.M394.01:41:18.84+00:12:32.83Detail
21. Fatka MarekML Tuning - CykloTrener.com#289#M21.M395.01:41:19.23+00:12:33.22Detail
22. Kadleček FrantišekUnlimited km trading cz#175#M22.M497.01:41:37.23+00:12:51.22Detail
23. Krob LukášKCR#328#M23.M396.01:41:49.05+00:13:03.04Detail
24. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#147#M24.M594.01:41:57.02+00:13:11.01Detail
25. Ranš JakubUCC#211#M25.M193.01:42:00.07+00:13:14.06Detail
26. Karabáš MilanMTB Šumava Riders#293#M26.M498.01:42:07.08+00:13:21.07Detail
27. Lorenc LukášSki Team Jimramov#261#M27.M397.01:43:32.38+00:14:46.37Detail
28. Řeháček JiříWWW.COREX.CZ#203#M28.M296.01:43:34.74+00:14:48.73Detail
29. Honzátko JiříBike Vysoká#79#M29.M595.01:43:36.12+00:14:50.11Detail
30. Šípek MichalHradec Králové#77#M30.M398.01:43:37.08+00:14:51.07Detail
31. TOMAN VladimírWWW.COREX.CZ#204#M31.M399.01:43:38.15+00:14:52.14Detail
32. Ertl Josef#63#M32.M3910.01:43:38.95+00:14:52.94Detail
33. Krupka OndřejCK Slavoj Terezín#223#M33.M3911.01:43:46.34+00:15:00.33Detail
34. Soldát KarelOne man show#192#M34.M596.01:43:48.38+00:15:02.37Detail
35. Sedláček KarelBicykl Team Ústí nad Labem#64#M35.M3912.01:43:59.37+00:15:13.36Detail
36. Šollar DavidLiberec#103#M36.M597.01:44:00.02+00:15:14.01Detail
37. Komárek MiloslavKČC LItomyšl#254#M37.M598.01:44:02.16+00:15:16.15Detail
38. Nicke ThomasFerienhaus-jonsdorf.de#331#M38.M499.01:44:19.81+00:15:33.80Detail
39. Pořádek PatrikDěčín#93#M39.M3913.01:44:55.67+00:16:09.66Detail
40. Bajer JanBAKAKO Nová Paka#111#M40.M194.01:45:24.56+00:16:38.55Detail
41. Krupka EduardActive Tour - STAMIMAX#62#M41.M60+1.01:46:17.70+00:17:31.69Detail
42. Kubelka JiříHusky Racing Rovensko#226#M42.M599.01:46:21.13+00:17:35.12Detail
43. Vosyka RichardHaven Team#307#M43.M60+2.01:46:31.78+00:17:45.77Detail
44. Mansfeld JiříBike Mšeno#301#M44.M4910.01:47:00.70+00:18:14.69Detail
45. Hamann LutzBertsdorfer SV#199#M45.M60+3.01:47:15.29+00:18:29.28Detail
46. Ecler JanUNLIMITED KM TRAIDING CZ#267#M46.M4911.01:47:16.14+00:18:30.13Detail
47. Dittmann RobertBertsdorfer SV#320#M47.M4912.01:47:55.81+00:19:09.80Detail
48. Křena MartinROUVY team#101#M48.M3914.01:48:14.44+00:19:28.43Detail
49. Bednář TomášČistý sport#171#M49.M5910.01:48:25.18+00:19:39.17Detail
50. Klasna MichalKladno#177#M50.M4913.01:48:26.56+00:19:40.55Detail
51. Jurča JaroslavBike Vysoká#160#M51.M4914.01:48:28.78+00:19:42.77Detail
52. Jirásko Aleš#44#M52.M4915.01:48:29.63+00:19:43.62Detail
53. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#224#M53.M5911.01:48:31.92+00:19:45.91Detail
54. Vlček JanBike Bělá pod Bezdězem#247#M54.M5912.01:48:32.29+00:19:46.28Detail
55. Hamann JensBerhdorf SU#321#M55.M4916.01:48:33.23+00:19:47.22Detail
56. Svoboda JiříML Tuning - CykloTrener.com#281#M56.M5913.01:48:33.95+00:19:47.94Detail
57. Procházka LukášML tuning - cyklotrener.com#285#M57.M297.01:49:53.83+00:21:07.82Detail
58. Wołczyński RafałTeam OptykOkular-Alchimowiczbi...#332#M58.M4917.01:50:20.51+00:21:34.50Detail
59. Zima OndřejTJ OKROUHLO BIKE#137#M59.M3915.01:50:23.84+00:21:37.83Detail
60. Macháček JakubKuchyně Macháček#322#M60.M5914.01:50:52.67+00:22:06.66Detail
61. Kučera JakubHSK - Cycling Team#102#M61.M3916.01:50:59.69+00:22:13.68Detail
62. Bubla LadislavMilevsko (Písek)#212#M62.M60+4.01:51:01.29+00:22:15.28Detail
63. Šelmeci VojtěchCycology North Bike Club#234#M63.M195.01:51:01.44+00:22:15.43Detail
64. Zemler VáclavNazdařbůh#164#M64.M60+5.01:51:02.88+00:22:16.87Detail
65. Hurt Tomᚎlutá mašina Varnsdirf#12#M65.M4918.01:51:25.29+00:22:39.28Detail
66. Vaněk Luboš#258#M66.M4919.01:51:27.03+00:22:41.02Detail
67. Šťovíček Pavelúterek#85#M67.M5915.01:51:30.45+00:22:44.44Detail
68. Kramár Bedřich#299#M68.M4920.01:52:00.77+00:23:14.76Detail
69. Macháček VítězslavSport Paudera#253#M69.M4921.01:52:03.28+00:23:17.27Detail
70. Šaník LuděkKC Pivovar Vratislavice#156#M70.M60+6.01:52:03.60+00:23:17.59Detail
71. Pokorný MatějMLTuning Cyklotrenér#287#M71.M3917.01:52:05.49+00:23:19.48Detail
72. Jambor LuděkLovosice#92#M72.M60+7.01:52:07.00+00:23:20.99Detail
73. Pazdera Vojtěch#172#M73.M3918.01:52:14.05+00:23:28.04Detail
74. Kubát AlešMimoň#81#M74.M4922.01:52:39.29+00:23:53.28Detail
75. Vondrák PetrKia Jicin#127#M75.M4923.01:53:05.35+00:24:19.34Detail
76. Pulda ŠtěpánASC#269#M76.M4924.01:53:12.79+00:24:26.78Detail
77. Valenta OtoASC#257#M77.M4925.01:53:13.23+00:24:27.22Detail
78. Péč PetrČeská Lípa#163#M78.M4926.01:53:38.51+00:24:52.50Detail
79. Vyhnánek MartinUhlířské Janovice#157#M79.M298.01:53:45.41+00:24:59.40Detail
80. Urban Jakub#144#M80.M3919.01:53:46.67+00:25:00.66Detail
81. Bárta Lukáš#233#M81.M3920.01:53:51.07+00:25:05.06Detail
82. Lipenský RobertOk Chrastava#167#M82.M5916.01:53:53.80+00:25:07.79Detail
83. Kroupa Petr#249#M83.M4927.01:54:04.61+00:25:18.60Detail
84. Lochman JiříLiberec 30#70#M84.M5917.01:54:25.04+00:25:39.03Detail
85. Šilhavý JosefML tuning - CykloTrener.com#284#M85.M4928.01:54:50.48+00:26:04.47Detail
86. Retych PavelVarnsdorf#298#M86.M3921.01:55:00.49+00:26:14.48Detail
87. Horák TomášStará Paka#136#M87.M4929.01:55:04.97+00:26:18.96Detail
88. Šafrán MartinELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM#187#M88.M3922.01:55:16.67+00:26:30.66Detail
89. Šída Martin#219#M89.M5918.01:55:33.32+00:26:47.31Detail
90. Diart TomášČeská Lípa#113#M90.M4930.01:56:02.19+00:27:16.18Detail
91. Škácha Zdeněk#21#M91.M5919.01:56:10.46+00:27:24.45Detail
92. Příhoda RobinMimoň#74#M92.M3923.01:56:11.58+00:27:25.57Detail
93. Rusý Jakub#216#M93.M3924.01:56:16.54+00:27:30.53Detail
94. Neumann MiroslavDěčín 14#105#M94.M5920.01:56:18.24+00:27:32.23Detail
95. Vaclavik JosefŠkoda Auto#88#M95.M60+8.01:56:20.02+00:27:34.01Detail
96. Bejr TomášNová Paka#266#M96.M4931.01:56:23.07+00:27:37.06Detail
97. Vaszily LumirSK Skivelo neslyšících Olomouc...#310#M97.M3925.01:56:30.64+00:27:44.63Detail
98. Pejšová KristýnaGHOST Team#180#F1.Z291.01:56:30.76+00:27:44.75Detail
99. Kohout ZdenekGALLI DISTILLERY#264#M98.M4932.01:56:36.49+00:27:50.48Detail
100. Peroutka MartinALISY-HRÁDEK#244#M99.M4933.01:56:50.77+00:28:04.76Detail
101. Haba Adam#280#M100.M3926.01:56:55.70+00:28:09.69Detail
102. Hrníčková PavlaMC Český ráj#248#F2.Z391.01:56:56.05+00:28:10.04Detail
103. Sukdolák RobertKoloshop team#17#M101.M5921.01:56:57.05+00:28:11.04Detail
104. Kotous VojtěchOKSSAZ#209#M102.M3927.01:57:02.95+00:28:16.94Detail
105. Bečvařík AlešČeská Lípa#197#M103.M3928.01:57:10.14+00:28:24.13Detail
106. Seidl ClaudiaPSV Zittau e.V.#329#F3.Z40+1.01:57:10.63+00:28:24.62Detail
107. Hladíková EvaOKSSAZ#208#F4.Z292.01:57:17.32+00:28:31.31Detail
108. Foit FilipELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE#169#M104.M3929.01:57:39.30+00:28:53.29Detail
109. Ippoldtová ZdenkaBikesport Ústí nad Labem#38#F5.Z40+2.01:57:54.42+00:29:08.41Detail
110. Fiala JiříKÚC BIKE SPORT#218#M105.M5922.01:57:56.48+00:29:10.47Detail
111. Schus MartinŘevnice#288#M106.M4934.01:58:03.92+00:29:17.91Detail
112. Hocek VáclavLitoměřice#200#M107.M4935.01:58:25.65+00:29:39.64Detail
113. Žaloudek Břetislav#273#M108.M3930.01:58:56.50+00:30:10.49Detail
114. Petrovič LadislavLibochovany#196#M109.M5923.01:58:59.27+00:30:13.26Detail
115. Lank PavelSki Telnice#305#M110.M5924.01:59:17.08+00:30:31.07Detail
116. Seczek AndrzejDENSO MANUFACTURING CZECH#125#M111.M4936.01:59:18.10+00:30:32.09Detail
117. Šmidílek TomášVšecek Písek#195#M112.M3931.01:59:18.12+00:30:32.11Detail
118. Šmejda RadekLauf Team Kněžmost#297#M113.M4937.01:59:31.90+00:30:45.89Detail
119. Zdeňková Zuzana#314#F6.Z40+3.01:59:35.51+00:30:49.50Detail
120. Vosáhlo PavelBělá pod Bezdězem#327#M114.M4938.01:59:39.19+00:30:53.18Detail
121. Vališ PetrBanešov#275#M115.M5925.01:59:50.46+00:31:04.45Detail
122. Ševic PavelGreen:Code#201#M116.M3932.02:00:32.45+00:31:46.44Detail
123. Knedlík PavelÚstí nad Labem#8#M117.M5926.02:00:32.56+00:31:46.55Detail
124. Vitoušova OlčaKČC LItomyšl#255#F7.Z40+4.02:00:35.05+00:31:49.04Detail
125. Flaška Ondřej#232#M118.M3933.02:00:44.86+00:31:58.85Detail
126. Anděl TomášAngelswheels Čelákovice#143#M119.M5927.02:01:07.85+00:32:21.84Detail
127. Kafka TomášMalečov#22#M120.M4939.02:01:11.37+00:32:25.36Detail
128. Šípková MichaelaWintersportHK-Silvini.cz#75#F8.Z392.02:01:13.17+00:32:27.16Detail
129. Sviták PavelKC Kutná Hora#179#M121.M3934.02:01:29.33+00:32:43.32Detail
130. Špaček Martin#214#M122.M3935.02:01:31.03+00:32:45.02Detail
131. Stejskal PetrVrzáci#124#M123.M4940.02:02:01.93+00:33:15.92Detail
132. Kapička JanMimoň#86#M124.M4941.02:02:16.23+00:33:30.22Detail
133. Selleová KateřinaKuchyně Lípa#28#F9.Z393.02:02:20.39+00:33:34.38Detail
134. Bouška KarelČeská Kamenice#309#M125.M60+9.02:02:21.38+00:33:35.37Detail
135. Bláha JanTeplice#123#M126.M4942.02:02:25.54+00:33:39.53Detail
136. Sedláčková MichaelaElimon Bicykl Team Ústí nad La...#272#F10.Z394.02:02:32.04+00:33:46.03Detail
137. Starý Pavel#222#M127.M4943.02:02:56.41+00:34:10.40Detail
138. Sedláčková KarolínaRohozec Amix Team#30#F11.Z293.02:03:00.24+00:34:14.23Detail
139. Boček JaroslavVrané nad Vltavou#312#M128.M5928.02:03:02.61+00:34:16.60Detail
140. Píša LukášModel Bike Team#6#M129.M3936.02:03:10.92+00:34:24.91Detail
141. Bajer JiříBAKAKO Nová Paka#110#M130.M4944.02:03:32.91+00:34:46.90Detail
142. Malkus Bruno#26#M131.M4945.02:03:39.20+00:34:53.19Detail
143. Jandusová ŠárkaSport Paudera#335#F12.Z40+5.02:03:40.44+00:34:54.43Detail
144. Slavík PetrTE Connectivity Trutnov#206#M132.M3937.02:03:45.64+00:34:59.63Detail
145. Ostřanská EvaAutosklo NEXT cycling team#141#F13.Z40+6.02:03:50.13+00:35:04.12Detail
146. Slavíček PetrSporticus#19#M133.M4946.02:04:40.67+00:35:54.66Detail
147. Neumann JiříBike Mšeno#72#M134.M5929.02:05:15.40+00:36:29.39Detail
148. Skalický PetrTE Connectivity Trutnov#259#M135.M4947.02:05:17.03+00:36:31.02Detail
149. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#150#M136.M4948.02:05:18.25+00:36:32.24Detail
150. Jungvirt AlešMUTR#139#M137.M5930.02:05:34.16+00:36:48.15Detail
151. Spalenka MarekPraha#170#M138.M4949.02:05:44.76+00:36:58.75Detail
152. Boček LukášVrané nad Vltavou#313#M139.M299.02:05:49.83+00:37:03.82Detail
153. Horáček Jakub#131#M140.M196.02:06:10.74+00:37:24.73Detail
154. Votápek Stanislav#182#M141.M3938.02:06:35.14+00:37:49.13Detail
155. Nevařil MichalJitrava#118#M142.M4950.02:06:51.12+00:38:05.11Detail
156. Kuběna PetrKrocani Brniště#290#M143.M5931.02:07:32.52+00:38:46.51Detail
157. Zolman Petr#135#M144.M60+10.02:07:35.31+00:38:49.30Detail
158. Stránský VladimírFrutBike Factory#69#M145.M60+11.02:07:43.39+00:38:57.38Detail
159. Musal FilipELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM#58#M146.M2910.02:07:43.83+00:38:57.82Detail
160. Jareš MartinSýkořice 30#210#M147.M5932.02:07:45.41+00:38:59.40Detail
161. Žoha LiborPoděbrady#291#M148.M4951.02:07:46.06+00:39:00.05Detail
162. Caithaml Petr#128#M149.M4952.02:07:50.79+00:39:04.78Detail
163. Novák JanTRITEAM Čilec#129#M150.M5933.02:07:55.18+00:39:09.17Detail
164. Brhel LiborValkeřice#250#M151.M60+12.02:08:02.28+00:39:16.27Detail
165. Kašpar Miroslav#292#M152.M5934.02:08:07.08+00:39:21.07Detail
166. Guba Michalmgstav#34#M153.M4953.02:08:08.35+00:39:22.34Detail
167. Rous Jan#260#M154.M4954.02:08:08.90+00:39:22.89Detail
168. Havran JiříOCK#271#M155.M4955.02:08:23.65+00:39:37.64Detail
169. Bartůněk Pavel#154#M156.M5935.02:08:33.30+00:39:47.29Detail
170. Folprecht Tomáš#174#M157.M197.02:08:51.28+00:40:05.27Detail
171. Košek Pavel#5#M158.M4956.02:08:56.72+00:40:10.71Detail
172. miškov pavel#237#M159.M4957.02:09:01.90+00:40:15.89Detail
173. Schlüter MarcMTB Team Bertsdorfer SV#220#M160.M5936.02:09:25.88+00:40:39.87Detail
174. Vícha Josef#99#M161.M4958.02:11:04.65+00:42:18.64Detail
175. Smetanová LucieAutosklo NEXT cycling team#168#F14.Z294.02:11:08.86+00:42:22.85Detail
176. Kollátor AlešD. Bousov#231#M162.M3939.02:11:08.93+00:42:22.92Detail
177. Zvánovec VáclavNiemes Junge#20#M163.M4959.02:11:16.63+00:42:30.62Detail
178. Krajicek JanMimoň#97#M164.M3940.02:11:18.56+00:42:32.55Detail
179. Šesták JiříLauf Team Kněžmost#296#M165.M4960.02:11:33.42+00:42:47.41Detail
180. Rýdl Ota#317#M166.M4961.02:11:35.61+00:42:49.60Detail
181. Votočková JáraŠerlich 8.30#239#F15.Z40+7.02:11:42.08+00:42:56.07Detail
182. Petr Milan#186#M167.M60+13.02:11:56.24+00:43:10.23Detail
183. Souček Lukáš#230#M168.M3941.02:11:57.05+00:43:11.04Detail
184. Míka MartinOcelovi letci#183#M169.M4962.02:12:16.17+00:43:30.16Detail
185. Svoboda PetrŠerlich 8.30#238#M170.M5937.02:12:27.04+00:43:41.03Detail
186. Svítek JanÚvaly#49#M171.M4963.02:12:28.48+00:43:42.47Detail
187. Baruzzi Petr#145#M172.M2911.02:12:29.96+00:43:43.95Detail
188. Kaspar Petr#304#M173.M3942.02:12:37.92+00:43:51.91Detail
189. Kalvoda MichalPardubice#173#M174.M3943.02:12:45.23+00:43:59.22Detail
190. Bikarová VlaďkaML tuning - CykloTrener.com#283#F16.Z40+8.02:12:58.87+00:44:12.86Detail
191. Dojava TomášSananim#324#M175.M4964.02:13:01.63+00:44:15.62Detail
192. Urban JanKolín#138#M176.M3944.02:13:10.21+00:44:24.20Detail
193. Muláček MichalKladno#325#M177.M4965.02:13:11.59+00:44:25.58Detail
194. Peterková Kateřina#225#F17.Z40+9.02:13:19.74+00:44:33.73Detail
195. Bunda Martin#56#M178.M3945.02:13:58.95+00:45:12.94Detail
196. Vrtiška PavelCalabrone#316#M179.M5938.02:14:41.57+00:45:55.56Detail
197. Pyskatý Miloš#265#M180.M5939.02:15:13.44+00:46:27.43Detail
198. Tyleček Libor#106#M181.M3946.02:15:20.68+00:46:34.67Detail
199. Velebil AntonínVyžlovka#152#M182.M5940.02:15:21.48+00:46:35.47Detail
200. Trauč Jan#155#M183.M2912.02:15:22.37+00:46:36.36Detail
201. Tér LiborHronov#140#M184.M5941.02:15:42.15+00:46:56.14Detail
202. Caletka JanAndělská Hora#96#M185.M4966.02:15:47.88+00:47:01.87Detail
203. Šašek PetrÚstí nad Labem 11#52#M186.M4967.02:15:50.14+00:47:04.13Detail
204. Rýdl Štěpán#318#M187.M198.02:15:51.38+00:47:05.37Detail
205. Valapková Barbora#27#F18.Z395.02:15:59.40+00:47:13.39Detail
206. Bernadič ErikProvodín#151#M188.M60+14.02:16:02.38+00:47:16.37Detail
207. Ryšavý Pavel#134#M189.M5942.02:16:19.39+00:47:33.38Detail
208. Mejstřík PetrChomutov#89#M190.M4968.02:17:08.07+00:48:22.06Detail
209. Čechmánková AnnaŠÁN#66#F19.Z295.02:17:21.50+00:48:35.49Detail
210. Kutr MilanEscape Group#295#M191.M4969.02:17:47.46+00:49:01.45Detail
211. Pašava JakubŠÁN#33#M192.M3947.02:18:00.90+00:49:14.89Detail
212. Auersvald ZdeněkJilemnice#189#M193.M5943.02:18:05.17+00:49:19.16Detail
213. Vedral Milošbikeparts.cz#262#M194.M60+15.02:18:15.87+00:49:29.86Detail
214. Sliacký JanBlůďa team#60#M195.M5944.02:18:26.44+00:49:40.43Detail
215. Bugar RomanTeplice#53#M196.M60+16.02:18:27.93+00:49:41.92Detail
216. Postrachova Eva#90#F20.Z40+10.02:18:38.05+00:49:52.04Detail
217. Sommer Jan#198#M197.M2913.02:19:04.95+00:50:18.94Detail
218. Durajová ZuzanaPoprvé na kole#159#F21.Z40+11.02:19:08.78+00:50:22.77Detail
219. Kressl JosefÚjezdeček#165#M198.M5945.02:19:10.09+00:50:24.08Detail
220. Horáček Adam#132#M199.M199.02:19:24.77+00:50:38.76Detail
221. Němec JanNový Bor#94#M200.M60+17.02:19:30.42+00:50:44.41Detail
222. Žváček Petr#146#M201.M4970.02:19:32.16+00:50:46.15Detail
223. Macíková BohdanaTJ Okrouhlo Bike#51#F22.Z40+12.02:19:36.68+00:50:50.67Detail
224. Mucha LukášPraha#14#M202.M3948.02:19:53.56+00:51:07.55Detail
225. Stach Aleš#31#M203.M5946.02:19:54.20+00:51:08.19Detail
226. Binko Jan#227#M204.M3949.02:19:54.48+00:51:08.47Detail
227. VEJVODA JosefWWW.COREX.CZ#205#M205.M60+18.02:19:57.38+00:51:11.37Detail
228. Zdeněk Pavel#115#M206.M5947.02:20:03.30+00:51:17.29Detail
229. Hrachovina JiříBeroun#142#M207.M4971.02:20:03.90+00:51:17.89Detail
230. Vimer Václav#55#M208.M5948.02:20:05.20+00:51:19.19Detail
231. Malínek VítJestřabí Lhota#91#M209.M5949.02:20:16.25+00:51:30.24Detail
232. Streubel LeoSki klub Telnice#240#M210.M60+19.02:20:41.08+00:51:55.07Detail
233. Pospíšil Ondřej#67#M211.M3950.02:20:48.05+00:52:02.04Detail
234. Joukl PřemyslSlušnej Vodíl#330#M212.M5950.02:21:20.17+00:52:34.16Detail
235. Holub PavelLouny#48#M213.M3951.02:21:33.65+00:52:47.64Detail
236. Pokorný KarelBianchi Teplice#47#M214.M4972.02:21:47.91+00:53:01.90Detail
237. Plíšek PavelČeská Lípa#166#M215.M3952.02:21:55.15+00:53:09.14Detail
238. Tichý TomášJe-Be-Ti#25#M216.M5951.02:22:30.99+00:53:44.98Detail
239. Kuchciak RobertSIENIAWKA#1#M217.M5952.02:22:44.88+00:53:58.87Detail
240. Materna MiroslavMeziboří#133#M218.M5953.02:23:00.38+00:54:14.37Detail
241. Kotrbatý TomášČeská Lípa#10#M219.M4973.02:23:09.25+00:54:23.24Detail
242. Bodláková LindaRumburk#4#F23.Z40+13.02:23:18.00+00:54:31.99Detail
243. Hylský JiříTřebenice#251#M220.M3953.02:23:44.94+00:54:58.93Detail
244. Rambousek Richard#107#M221.M5954.02:24:14.38+00:55:28.37Detail
245. Ulahel MiroslavKoloshop Teplice#109#M222.M60+20.02:24:29.44+00:55:43.43Detail
246. Hoffman LadislavTeplice#39#M223.M60+21.02:24:32.42+00:55:46.41Detail
247. Koutek FrantišekTeplice#54#M224.M60+22.02:24:41.56+00:55:55.55Detail
248. Kakrda Tomáš#46#M225.M60+23.02:24:58.06+00:56:12.05Detail
249. Musil RadekKoloshop tým#57#M226.M3954.02:25:17.45+00:56:31.44Detail
250. Grolmus MichalBike team Okna#35#M227.M5955.02:25:27.47+00:56:41.46Detail
251. Horáček Vítek#130#M228.M4974.02:25:43.84+00:56:57.83Detail
252. Hozák PetrKulturaDoksy.cz#7#M229.M3955.02:25:47.56+00:57:01.55Detail
253. Kutílek Pavel#302#M230.M4975.02:25:52.31+00:57:06.30Detail
254. Mlejnek Martin#213#M231.M4976.02:25:56.54+00:57:10.53Detail
255. Bačovský MartinAlltrenink#120#M232.M5956.02:26:13.05+00:57:27.04Detail
256. Muláček RudolfDynaman team#15#M233.M3956.02:26:43.74+00:57:57.73Detail
257. Burian Jiří#153#M234.M4977.02:27:03.43+00:58:17.42Detail
258. Schwarz Rostislav#276#M235.M3957.02:28:10.41+00:59:24.40Detail
259. Chekalin LeonidMEDEQ CZ#207#M236.M2914.02:28:15.23+00:59:29.22Detail
260. Beyr LubošKoloshop team Teplice#29#M237.M60+24.02:29:03.12+01:00:17.11Detail
261. Vinecká LucieSlavie Praha#326#F24.Z396.02:29:59.88+01:01:13.87Detail
262. Mendlík Petr#100#M238.M4978.02:30:08.00+01:01:21.99Detail
263. Jurkáčková Michaela#68#F25.Z397.02:30:31.09+01:01:45.08Detail
264. Očenášek TomášElimon Bicykl Team Ústí#3#M239.M4979.02:33:01.46+01:04:15.45Detail
265. Haupt MiroslavČachovice#98#M240.M4980.02:33:28.40+01:04:42.39Detail
266. Volák JanTJ Okrouhlo Bike#178#M241.M5957.02:34:44.94+01:05:58.93Detail
267. Pilous Pavel#45#M242.M4981.02:35:25.73+01:06:39.72Detail
268. Růžičková DanielaKulturaDoksy.cz#149#F26.Z398.02:35:42.09+01:06:56.08Detail
269. Mencl JanČeská Lípa#185#M243.M5958.02:38:24.28+01:09:38.27Detail
270. Bavor Jiří#13#M244.M5959.02:38:47.50+01:10:01.49Detail
271. Šolcová TerezaTJ Sokol Maxičky#37#F27.Z296.02:38:56.09+01:10:10.08Detail
272. Ježek SlavomirŠnekendorf#117#M245.M4982.02:39:13.75+01:10:27.74Detail
273. Pěnička JiříNový Bor#76#M246.M4983.02:39:26.16+01:10:40.15Detail
274. Janák PetrLažany (okres Liberec)#41#M247.M5960.02:39:53.37+01:11:07.36Detail
275. Kuna LadislavKopretinové Kuny#215#M248.M4984.02:40:52.85+01:12:06.84Detail
276. Sobota ZdeněkJičín#83#M249.M60+25.02:41:08.00+01:12:21.99Detail
277. Šťastná VeronikaPchery#303#F28.Z399.02:41:15.62+01:12:29.61Detail
278. Adámková ŠárkaČeská Lípa#161#F29.Z40+14.02:42:13.91+01:13:27.90Detail
279. Drábik MilanTJ Okrouhlo Bike#50#M250.M5961.02:43:52.41+01:15:06.40Detail
280. Nový JanMost#236#M251.M5962.02:44:48.74+01:16:02.73Detail
281. Kadleček PetrMácháč Bike Team#36#M252.M5963.02:46:40.20+01:17:54.19Detail
282. Kasparek Petr#229#M253.M4985.02:46:52.94+01:18:06.93Detail
283. Kačerovský Roman#24#M254.M4986.02:47:13.27+01:18:27.26Detail
284. Gyečuk MilošDynaman team#16#M255.M4987.02:48:30.25+01:19:44.24Detail
285. Opl Radek#162#M256.M4988.02:49:58.72+01:21:12.71Detail
286. Rambousek Richard#108#M257.M2915.02:50:17.61+01:21:31.60Detail
287. Jachek TomasPraha 8#119#M258.M4989.02:50:41.91+01:21:55.90Detail
288. vrabcová AlžbětaPraha 3#122#F30.Z40+15.02:51:02.17+01:22:16.16Detail
289. Nálezek JanPraha 3#121#M259.M4990.02:51:02.61+01:22:16.60Detail
290. Sobotová RadkaJičín#82#F31.Z3910.02:51:37.68+01:22:51.67Detail
291. Neuwirthová Martina#80#F32.Z40+16.03:04:42.01+01:35:56.00Detail
292. Zíma JaroslavLoučeň#84#M260.M3958.03:08:22.23+01:39:36.22Detail
293. Bárta JosefDobrovice#87#M261.M4991.03:09:45.38+01:40:59.37Detail
294. Přibyl Miroslav#61#M262.M3959.03:09:48.58+01:41:02.57Detail
295. Vršecký PavelHK staří#188#M263.M5964.03:24:15.41+01:55:29.40Detail
296. Křikava Roman#228#M264.M5965.03:30:40.90+02:01:54.89Detail
297. Frantál Michal#274#M265.M3960.03:39:04.54+02:10:18.53Detail
DNF Kňákal FilipNový Oldřichov#191#MM49Detail
DNF Purm Michal#104#MM59Detail
DNF Wurm Filip#148#MM49Detail
DNF Valenta PavelPraha 10#181#MM49Detail
DNF Kroupa JosefNorthco/Retos-Rotos Varnsdorf#242#MM59Detail
DNF Marešová HelenaLiberec#245#FZ39Detail
DNF Ševelová MarieTJ Sokol Maxičky#263#FZ39Detail
DNF Divišová JanaMLTuning Cyklotrenér#277#FZ40+Detail
DNF Lebduška JanALISY HRÁDEK#78#MM49Detail
DNF Szabó Štefan#95#MM60+Detail
DNF Kacirek DavidNová Ves I-Ohrada#112#MM49Detail
DNF Šindelář JiříMost#114#MM49Detail
DNF Plíva RudaTour de Ralsko#126#MM39Detail
DNF Pekárna OndřejLAWI Stars - GIANT#246#MM49Detail
DNF Draganov RadkoSTPA#176#MM49Detail
DNF Slavíčková PetraSporticus#300#FZ40+Detail
DNF Rauchfuss MarekRáfek Team#184#MM59Detail
DNF Svoboda JaromírKUCHYNĚ LÍPA#193#MM29Detail
DNF Nevole VladimírKuchyně Lípa#252#MM29Detail
DNF Trnka ZbyněkCycling for life#256#MM49Detail
DNF Vankova JanaML Tuning - Cyklotrener.com#278#FZ40+Detail
DNF Houser MartinALSAP pro život s.r.o.#308#MM39Detail
DNF Vydra Milan#311#MM59Detail
DNF Klíma JiříELMTRADE RACING TEAM#73#MM60+Detail
DNF Slavík OtomarTuchlovice#71#MM60+Detail
DNF Kabilka Martin#65#MM60+Detail
DNF Gažůr PetrLe tour de cul#59#MM49Detail
DNF Salát PetrLiberec#116#MM39Detail
DNF Hendrych Michal#43#MM39Detail
DNF Havránek JiříBikeroRun Bynov#42#MM39Detail
DNF Vršecký PavelHK Stří#32#MM59Detail
DNF šauerová MartaŠnekendorf MTX#23#FZ40+Detail
DNF Kovářík Petr#40#MM49Detail
DNF Uher MichalLékárna Zásmuky#18#MM60+Detail
DNF Rinn PetrMC Český ráj#11#MM59Detail
DNF Pangrác RadekAfgánec#9#MM59Detail
DNF Novotny JanPraha#2#MM39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo