Oficiální Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2023
22. 7. 2023

Na plno 47 km Kategorie M59

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Pleschinger MartinML Tuning - CykloTrener.com#279#M13.01:38:14.86Detail
2. Bušek MarekBTT Ubocpovice#334#M16.01:38:22.49+00:00:07.62Detail
3. Toman LubošCARLA. KUPKOLO.CZ#235#M18.01:39:47.85+00:01:32.98Detail
4. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#147#M24.01:41:57.02+00:03:42.15Detail
5. Honzátko JiříBike Vysoká#79#M29.01:43:36.12+00:05:21.25Detail
6. Soldát KarelOne man show#192#M34.01:43:48.38+00:05:33.51Detail
7. Šollar DavidLiberec#103#M36.01:44:00.02+00:05:45.15Detail
8. Komárek MiloslavKČC LItomyšl#254#M37.01:44:02.16+00:05:47.29Detail
9. Kubelka JiříHusky Racing Rovensko#226#M42.01:46:21.13+00:08:06.26Detail
10. Bednář TomášČistý sport#171#M49.01:48:25.18+00:10:10.31Detail
11. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#224#M53.01:48:31.92+00:10:17.05Detail
12. Vlček JanBike Bělá pod Bezdězem#247#M54.01:48:32.29+00:10:17.42Detail
13. Svoboda JiříML Tuning - CykloTrener.com#281#M56.01:48:33.95+00:10:19.08Detail
14. Macháček JakubKuchyně Macháček#322#M60.01:50:52.67+00:12:37.80Detail
15. Šťovíček Pavelúterek#85#M67.01:51:30.45+00:13:15.58Detail
16. Lipenský RobertOk Chrastava#167#M82.01:53:53.80+00:15:38.93Detail
17. Lochman JiříLiberec 30#70#M84.01:54:25.04+00:16:10.17Detail
18. Šída Martin#219#M89.01:55:33.32+00:17:18.45Detail
19. Škácha Zdeněk#21#M91.01:56:10.46+00:17:55.59Detail
20. Neumann MiroslavDěčín 14#105#M94.01:56:18.24+00:18:03.37Detail
21. Sukdolák RobertKoloshop team#17#M101.01:56:57.05+00:18:42.18Detail
22. Fiala JiříKÚC BIKE SPORT#218#M105.01:57:56.48+00:19:41.61Detail
23. Petrovič LadislavLibochovany#196#M109.01:58:59.27+00:20:44.40Detail
24. Lank PavelSki Telnice#305#M110.01:59:17.08+00:21:02.21Detail
25. Vališ PetrBanešov#275#M115.01:59:50.46+00:21:35.59Detail
26. Knedlík PavelÚstí nad Labem#8#M117.02:00:32.56+00:22:17.69Detail
27. Anděl TomášAngelswheels Čelákovice#143#M119.02:01:07.85+00:22:52.98Detail
28. Boček JaroslavVrané nad Vltavou#312#M128.02:03:02.61+00:24:47.74Detail
29. Neumann JiříBike Mšeno#72#M134.02:05:15.40+00:27:00.53Detail
30. Jungvirt AlešMUTR#139#M137.02:05:34.16+00:27:19.29Detail
31. Kuběna PetrKrocani Brniště#290#M143.02:07:32.52+00:29:17.65Detail
32. Jareš MartinSýkořice 30#210#M147.02:07:45.41+00:29:30.54Detail
33. Novák JanTRITEAM Čilec#129#M150.02:07:55.18+00:29:40.31Detail
34. Kašpar Miroslav#292#M152.02:08:07.08+00:29:52.21Detail
35. Bartůněk Pavel#154#M156.02:08:33.30+00:30:18.43Detail
36. Schlüter MarcMTB Team Bertsdorfer SV#220#M160.02:09:25.88+00:31:11.01Detail
37. Svoboda PetrŠerlich 8.30#238#M170.02:12:27.04+00:34:12.17Detail
38. Vrtiška PavelCalabrone#316#M179.02:14:41.57+00:36:26.70Detail
39. Pyskatý Miloš#265#M180.02:15:13.44+00:36:58.57Detail
40. Velebil AntonínVyžlovka#152#M182.02:15:21.48+00:37:06.61Detail
41. Tér LiborHronov#140#M184.02:15:42.15+00:37:27.28Detail
42. Ryšavý Pavel#134#M189.02:16:19.39+00:38:04.52Detail
43. Auersvald ZdeněkJilemnice#189#M193.02:18:05.17+00:39:50.30Detail
44. Sliacký JanBlůďa team#60#M195.02:18:26.44+00:40:11.57Detail
45. Kressl JosefÚjezdeček#165#M198.02:19:10.09+00:40:55.22Detail
46. Stach Aleš#31#M203.02:19:54.20+00:41:39.33Detail
47. Zdeněk Pavel#115#M206.02:20:03.30+00:41:48.43Detail
48. Vimer Václav#55#M208.02:20:05.20+00:41:50.33Detail
49. Malínek VítJestřabí Lhota#91#M209.02:20:16.25+00:42:01.38Detail
50. Joukl PřemyslSlušnej Vodíl#330#M212.02:21:20.17+00:43:05.30Detail
51. Tichý TomášJe-Be-Ti#25#M216.02:22:30.99+00:44:16.12Detail
52. Kuchciak RobertSIENIAWKA#1#M217.02:22:44.88+00:44:30.01Detail
53. Materna MiroslavMeziboří#133#M218.02:23:00.38+00:44:45.51Detail
54. Rambousek Richard#107#M221.02:24:14.38+00:45:59.51Detail
55. Grolmus MichalBike team Okna#35#M227.02:25:27.47+00:47:12.60Detail
56. Bačovský MartinAlltrenink#120#M232.02:26:13.05+00:47:58.18Detail
57. Volák JanTJ Okrouhlo Bike#178#M241.02:34:44.94+00:56:30.07Detail
58. Mencl JanČeská Lípa#185#M243.02:38:24.28+01:00:09.41Detail
59. Bavor Jiří#13#M244.02:38:47.50+01:00:32.63Detail
60. Janák PetrLažany (okres Liberec)#41#M247.02:39:53.37+01:01:38.50Detail
61. Drábik MilanTJ Okrouhlo Bike#50#M250.02:43:52.41+01:05:37.54Detail
62. Nový JanMost#236#M251.02:44:48.74+01:06:33.87Detail
63. Kadleček PetrMácháč Bike Team#36#M252.02:46:40.20+01:08:25.33Detail
64. Vršecký PavelHK staří#188#M263.03:24:15.41+01:46:00.54Detail
65. Křikava Roman#228#M264.03:30:40.90+01:52:26.03Detail
DNF Purm Michal#104#MDetail
DNF Kroupa JosefNorthco/Retos-Rotos Varnsdorf#242#MDetail
DNF Rauchfuss MarekRáfek Team#184#MDetail
DNF Vydra Milan#311#MDetail
DNF Vršecký PavelHK Stří#32#MDetail
DNF Rinn PetrMC Český ráj#11#MDetail
DNF Pangrác RadekAfgánec#9#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo