Oficiální Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2023
22. 7. 2023

Na plno 47 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalMerida Bikeranch Team#243#M391.01:28:46.00Detail
2. Slavík VojtěchEleven Head CST Cyklolive team#333#M291.01:29:33.29+00:00:47.28Detail
3. Endler FilipLawi Stars - Giant#315#M392.01:31:42.23+00:02:56.22Detail
4. Hořák RadekUNLIMITED KM TRADING CZ#217#M292.01:36:31.26+00:07:45.25Detail
5. Rothe MatějUNLIMITED KM TRADING CZ#202#M293.01:36:33.09+00:07:47.08Detail
6. Mileret MilanCyklolive#319#M294.01:36:38.80+00:07:52.79Detail
7. Novota JanML Tuning - CykloTrener.com#282#M491.01:36:40.41+00:07:54.40Detail
8. Neubauer RadimHaven Team#306#M492.01:38:01.80+00:09:15.79Detail
9. RYDVAL MichalČeská Televize#221#M493.01:38:09.85+00:09:23.84Detail
10. Mach MiroslavMTB Šumava Riders junior acade...#294#M191.01:38:11.00+00:09:24.99Detail
11. Ippoldt MichalKUC Bikesport Ústí#270#M494.01:38:12.95+00:09:26.94Detail
12. Munzar FilipML Tuning - Cyklotrener.com#286#M393.01:38:14.41+00:09:28.40Detail
13. Pleschinger MartinML Tuning - CykloTrener.com#279#M591.01:38:14.86+00:09:28.85Detail
14. Géza JanHS Čimiči#268#M495.01:38:16.81+00:09:30.80Detail
15. Štědrý DanielTRANS BRODY#241#M496.01:38:20.18+00:09:34.17Detail
16. Bušek MarekBTT Ubocpovice#334#M592.01:38:22.49+00:09:36.48Detail
17. Mádlík PetrBAKAKO Nová Paka#194#M192.01:38:53.28+00:10:07.27Detail
18. Toman LubošCARLA. KUPKOLO.CZ#235#M593.01:39:47.85+00:11:01.84Detail
19. Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#158#M295.01:40:57.95+00:12:11.94Detail
20. Kubín MichaelRohozec Amix Team#323#M394.01:41:18.84+00:12:32.83Detail
21. Fatka MarekML Tuning - CykloTrener.com#289#M395.01:41:19.23+00:12:33.22Detail
22. Kadleček FrantišekUnlimited km trading cz#175#M497.01:41:37.23+00:12:51.22Detail
23. Krob LukášKCR#328#M396.01:41:49.05+00:13:03.04Detail
24. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#147#M594.01:41:57.02+00:13:11.01Detail
25. Ranš JakubUCC#211#M193.01:42:00.07+00:13:14.06Detail
26. Karabáš MilanMTB Šumava Riders#293#M498.01:42:07.08+00:13:21.07Detail
27. Lorenc LukášSki Team Jimramov#261#M397.01:43:32.38+00:14:46.37Detail
28. Řeháček JiříWWW.COREX.CZ#203#M296.01:43:34.74+00:14:48.73Detail
29. Honzátko JiříBike Vysoká#79#M595.01:43:36.12+00:14:50.11Detail
30. Šípek MichalHradec Králové#77#M398.01:43:37.08+00:14:51.07Detail
31. TOMAN VladimírWWW.COREX.CZ#204#M399.01:43:38.15+00:14:52.14Detail
32. Ertl Josef#63#M3910.01:43:38.95+00:14:52.94Detail
33. Krupka OndřejCK Slavoj Terezín#223#M3911.01:43:46.34+00:15:00.33Detail
34. Soldát KarelOne man show#192#M596.01:43:48.38+00:15:02.37Detail
35. Sedláček KarelBicykl Team Ústí nad Labem#64#M3912.01:43:59.37+00:15:13.36Detail
36. Šollar DavidLiberec#103#M597.01:44:00.02+00:15:14.01Detail
37. Komárek MiloslavKČC LItomyšl#254#M598.01:44:02.16+00:15:16.15Detail
38. Nicke ThomasFerienhaus-jonsdorf.de#331#M499.01:44:19.81+00:15:33.80Detail
39. Pořádek PatrikDěčín#93#M3913.01:44:55.67+00:16:09.66Detail
40. Bajer JanBAKAKO Nová Paka#111#M194.01:45:24.56+00:16:38.55Detail
41. Krupka EduardActive Tour - STAMIMAX#62#M60+1.01:46:17.70+00:17:31.69Detail
42. Kubelka JiříHusky Racing Rovensko#226#M599.01:46:21.13+00:17:35.12Detail
43. Vosyka RichardHaven Team#307#M60+2.01:46:31.78+00:17:45.77Detail
44. Mansfeld JiříBike Mšeno#301#M4910.01:47:00.70+00:18:14.69Detail
45. Hamann LutzBertsdorfer SV#199#M60+3.01:47:15.29+00:18:29.28Detail
46. Ecler JanUNLIMITED KM TRAIDING CZ#267#M4911.01:47:16.14+00:18:30.13Detail
47. Dittmann RobertBertsdorfer SV#320#M4912.01:47:55.81+00:19:09.80Detail
48. Křena MartinROUVY team#101#M3914.01:48:14.44+00:19:28.43Detail
49. Bednář TomášČistý sport#171#M5910.01:48:25.18+00:19:39.17Detail
50. Klasna MichalKladno#177#M4913.01:48:26.56+00:19:40.55Detail
51. Jurča JaroslavBike Vysoká#160#M4914.01:48:28.78+00:19:42.77Detail
52. Jirásko Aleš#44#M4915.01:48:29.63+00:19:43.62Detail
53. Peterka Jiřícyklo Faltýnek#224#M5911.01:48:31.92+00:19:45.91Detail
54. Vlček JanBike Bělá pod Bezdězem#247#M5912.01:48:32.29+00:19:46.28Detail
55. Hamann JensBerhdorf SU#321#M4916.01:48:33.23+00:19:47.22Detail
56. Svoboda JiříML Tuning - CykloTrener.com#281#M5913.01:48:33.95+00:19:47.94Detail
57. Procházka LukášML tuning - cyklotrener.com#285#M297.01:49:53.83+00:21:07.82Detail
58. Wołczyński RafałTeam OptykOkular-Alchimowiczbi...#332#M4917.01:50:20.51+00:21:34.50Detail
59. Zima OndřejTJ OKROUHLO BIKE#137#M3915.01:50:23.84+00:21:37.83Detail
60. Macháček JakubKuchyně Macháček#322#M5914.01:50:52.67+00:22:06.66Detail
61. Kučera JakubHSK - Cycling Team#102#M3916.01:50:59.69+00:22:13.68Detail
62. Bubla LadislavMilevsko (Písek)#212#M60+4.01:51:01.29+00:22:15.28Detail
63. Šelmeci VojtěchCycology North Bike Club#234#M195.01:51:01.44+00:22:15.43Detail
64. Zemler VáclavNazdařbůh#164#M60+5.01:51:02.88+00:22:16.87Detail
65. Hurt Tomᚎlutá mašina Varnsdirf#12#M4918.01:51:25.29+00:22:39.28Detail
66. Vaněk Luboš#258#M4919.01:51:27.03+00:22:41.02Detail
67. Šťovíček Pavelúterek#85#M5915.01:51:30.45+00:22:44.44Detail
68. Kramár Bedřich#299#M4920.01:52:00.77+00:23:14.76Detail
69. Macháček VítězslavSport Paudera#253#M4921.01:52:03.28+00:23:17.27Detail
70. Šaník LuděkKC Pivovar Vratislavice#156#M60+6.01:52:03.60+00:23:17.59Detail
71. Pokorný MatějMLTuning Cyklotrenér#287#M3917.01:52:05.49+00:23:19.48Detail
72. Jambor LuděkLovosice#92#M60+7.01:52:07.00+00:23:20.99Detail
73. Pazdera Vojtěch#172#M3918.01:52:14.05+00:23:28.04Detail
74. Kubát AlešMimoň#81#M4922.01:52:39.29+00:23:53.28Detail
75. Vondrák PetrKia Jicin#127#M4923.01:53:05.35+00:24:19.34Detail
76. Pulda ŠtěpánASC#269#M4924.01:53:12.79+00:24:26.78Detail
77. Valenta OtoASC#257#M4925.01:53:13.23+00:24:27.22Detail
78. Péč PetrČeská Lípa#163#M4926.01:53:38.51+00:24:52.50Detail
79. Vyhnánek MartinUhlířské Janovice#157#M298.01:53:45.41+00:24:59.40Detail
80. Urban Jakub#144#M3919.01:53:46.67+00:25:00.66Detail
81. Bárta Lukáš#233#M3920.01:53:51.07+00:25:05.06Detail
82. Lipenský RobertOk Chrastava#167#M5916.01:53:53.80+00:25:07.79Detail
83. Kroupa Petr#249#M4927.01:54:04.61+00:25:18.60Detail
84. Lochman JiříLiberec 30#70#M5917.01:54:25.04+00:25:39.03Detail
85. Šilhavý JosefML tuning - CykloTrener.com#284#M4928.01:54:50.48+00:26:04.47Detail
86. Retych PavelVarnsdorf#298#M3921.01:55:00.49+00:26:14.48Detail
87. Horák TomášStará Paka#136#M4929.01:55:04.97+00:26:18.96Detail
88. Šafrán MartinELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM#187#M3922.01:55:16.67+00:26:30.66Detail
89. Šída Martin#219#M5918.01:55:33.32+00:26:47.31Detail
90. Diart TomášČeská Lípa#113#M4930.01:56:02.19+00:27:16.18Detail
91. Škácha Zdeněk#21#M5919.01:56:10.46+00:27:24.45Detail
92. Příhoda RobinMimoň#74#M3923.01:56:11.58+00:27:25.57Detail
93. Rusý Jakub#216#M3924.01:56:16.54+00:27:30.53Detail
94. Neumann MiroslavDěčín 14#105#M5920.01:56:18.24+00:27:32.23Detail
95. Vaclavik JosefŠkoda Auto#88#M60+8.01:56:20.02+00:27:34.01Detail
96. Bejr TomášNová Paka#266#M4931.01:56:23.07+00:27:37.06Detail
97. Vaszily LumirSK Skivelo neslyšících Olomouc...#310#M3925.01:56:30.64+00:27:44.63Detail
98. Kohout ZdenekGALLI DISTILLERY#264#M4932.01:56:36.49+00:27:50.48Detail
99. Peroutka MartinALISY-HRÁDEK#244#M4933.01:56:50.77+00:28:04.76Detail
100. Haba Adam#280#M3926.01:56:55.70+00:28:09.69Detail
101. Sukdolák RobertKoloshop team#17#M5921.01:56:57.05+00:28:11.04Detail
102. Kotous VojtěchOKSSAZ#209#M3927.01:57:02.95+00:28:16.94Detail
103. Bečvařík AlešČeská Lípa#197#M3928.01:57:10.14+00:28:24.13Detail
104. Foit FilipELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE#169#M3929.01:57:39.30+00:28:53.29Detail
105. Fiala JiříKÚC BIKE SPORT#218#M5922.01:57:56.48+00:29:10.47Detail
106. Schus MartinŘevnice#288#M4934.01:58:03.92+00:29:17.91Detail
107. Hocek VáclavLitoměřice#200#M4935.01:58:25.65+00:29:39.64Detail
108. Žaloudek Břetislav#273#M3930.01:58:56.50+00:30:10.49Detail
109. Petrovič LadislavLibochovany#196#M5923.01:58:59.27+00:30:13.26Detail
110. Lank PavelSki Telnice#305#M5924.01:59:17.08+00:30:31.07Detail
111. Seczek AndrzejDENSO MANUFACTURING CZECH#125#M4936.01:59:18.10+00:30:32.09Detail
112. Šmidílek TomášVšecek Písek#195#M3931.01:59:18.12+00:30:32.11Detail
113. Šmejda RadekLauf Team Kněžmost#297#M4937.01:59:31.90+00:30:45.89Detail
114. Vosáhlo PavelBělá pod Bezdězem#327#M4938.01:59:39.19+00:30:53.18Detail
115. Vališ PetrBanešov#275#M5925.01:59:50.46+00:31:04.45Detail
116. Ševic PavelGreen:Code#201#M3932.02:00:32.45+00:31:46.44Detail
117. Knedlík PavelÚstí nad Labem#8#M5926.02:00:32.56+00:31:46.55Detail
118. Flaška Ondřej#232#M3933.02:00:44.86+00:31:58.85Detail
119. Anděl TomášAngelswheels Čelákovice#143#M5927.02:01:07.85+00:32:21.84Detail
120. Kafka TomášMalečov#22#M4939.02:01:11.37+00:32:25.36Detail
121. Sviták PavelKC Kutná Hora#179#M3934.02:01:29.33+00:32:43.32Detail
122. Špaček Martin#214#M3935.02:01:31.03+00:32:45.02Detail
123. Stejskal PetrVrzáci#124#M4940.02:02:01.93+00:33:15.92Detail
124. Kapička JanMimoň#86#M4941.02:02:16.23+00:33:30.22Detail
125. Bouška KarelČeská Kamenice#309#M60+9.02:02:21.38+00:33:35.37Detail
126. Bláha JanTeplice#123#M4942.02:02:25.54+00:33:39.53Detail
127. Starý Pavel#222#M4943.02:02:56.41+00:34:10.40Detail
128. Boček JaroslavVrané nad Vltavou#312#M5928.02:03:02.61+00:34:16.60Detail
129. Píša LukášModel Bike Team#6#M3936.02:03:10.92+00:34:24.91Detail
130. Bajer JiříBAKAKO Nová Paka#110#M4944.02:03:32.91+00:34:46.90Detail
131. Malkus Bruno#26#M4945.02:03:39.20+00:34:53.19Detail
132. Slavík PetrTE Connectivity Trutnov#206#M3937.02:03:45.64+00:34:59.63Detail
133. Slavíček PetrSporticus#19#M4946.02:04:40.67+00:35:54.66Detail
134. Neumann JiříBike Mšeno#72#M5929.02:05:15.40+00:36:29.39Detail
135. Skalický PetrTE Connectivity Trutnov#259#M4947.02:05:17.03+00:36:31.02Detail
136. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#150#M4948.02:05:18.25+00:36:32.24Detail
137. Jungvirt AlešMUTR#139#M5930.02:05:34.16+00:36:48.15Detail
138. Spalenka MarekPraha#170#M4949.02:05:44.76+00:36:58.75Detail
139. Boček LukášVrané nad Vltavou#313#M299.02:05:49.83+00:37:03.82Detail
140. Horáček Jakub#131#M196.02:06:10.74+00:37:24.73Detail
141. Votápek Stanislav#182#M3938.02:06:35.14+00:37:49.13Detail
142. Nevařil MichalJitrava#118#M4950.02:06:51.12+00:38:05.11Detail
143. Kuběna PetrKrocani Brniště#290#M5931.02:07:32.52+00:38:46.51Detail
144. Zolman Petr#135#M60+10.02:07:35.31+00:38:49.30Detail
145. Stránský VladimírFrutBike Factory#69#M60+11.02:07:43.39+00:38:57.38Detail
146. Musal FilipELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM#58#M2910.02:07:43.83+00:38:57.82Detail
147. Jareš MartinSýkořice 30#210#M5932.02:07:45.41+00:38:59.40Detail
148. Žoha LiborPoděbrady#291#M4951.02:07:46.06+00:39:00.05Detail
149. Caithaml Petr#128#M4952.02:07:50.79+00:39:04.78Detail
150. Novák JanTRITEAM Čilec#129#M5933.02:07:55.18+00:39:09.17Detail
151. Brhel LiborValkeřice#250#M60+12.02:08:02.28+00:39:16.27Detail
152. Kašpar Miroslav#292#M5934.02:08:07.08+00:39:21.07Detail
153. Guba Michalmgstav#34#M4953.02:08:08.35+00:39:22.34Detail
154. Rous Jan#260#M4954.02:08:08.90+00:39:22.89Detail
155. Havran JiříOCK#271#M4955.02:08:23.65+00:39:37.64Detail
156. Bartůněk Pavel#154#M5935.02:08:33.30+00:39:47.29Detail
157. Folprecht Tomáš#174#M197.02:08:51.28+00:40:05.27Detail
158. Košek Pavel#5#M4956.02:08:56.72+00:40:10.71Detail
159. miškov pavel#237#M4957.02:09:01.90+00:40:15.89Detail
160. Schlüter MarcMTB Team Bertsdorfer SV#220#M5936.02:09:25.88+00:40:39.87Detail
161. Vícha Josef#99#M4958.02:11:04.65+00:42:18.64Detail
162. Kollátor AlešD. Bousov#231#M3939.02:11:08.93+00:42:22.92Detail
163. Zvánovec VáclavNiemes Junge#20#M4959.02:11:16.63+00:42:30.62Detail
164. Krajicek JanMimoň#97#M3940.02:11:18.56+00:42:32.55Detail
165. Šesták JiříLauf Team Kněžmost#296#M4960.02:11:33.42+00:42:47.41Detail
166. Rýdl Ota#317#M4961.02:11:35.61+00:42:49.60Detail
167. Petr Milan#186#M60+13.02:11:56.24+00:43:10.23Detail
168. Souček Lukáš#230#M3941.02:11:57.05+00:43:11.04Detail
169. Míka MartinOcelovi letci#183#M4962.02:12:16.17+00:43:30.16Detail
170. Svoboda PetrŠerlich 8.30#238#M5937.02:12:27.04+00:43:41.03Detail
171. Svítek JanÚvaly#49#M4963.02:12:28.48+00:43:42.47Detail
172. Baruzzi Petr#145#M2911.02:12:29.96+00:43:43.95Detail
173. Kaspar Petr#304#M3942.02:12:37.92+00:43:51.91Detail
174. Kalvoda MichalPardubice#173#M3943.02:12:45.23+00:43:59.22Detail
175. Dojava TomášSananim#324#M4964.02:13:01.63+00:44:15.62Detail
176. Urban JanKolín#138#M3944.02:13:10.21+00:44:24.20Detail
177. Muláček MichalKladno#325#M4965.02:13:11.59+00:44:25.58Detail
178. Bunda Martin#56#M3945.02:13:58.95+00:45:12.94Detail
179. Vrtiška PavelCalabrone#316#M5938.02:14:41.57+00:45:55.56Detail
180. Pyskatý Miloš#265#M5939.02:15:13.44+00:46:27.43Detail
181. Tyleček Libor#106#M3946.02:15:20.68+00:46:34.67Detail
182. Velebil AntonínVyžlovka#152#M5940.02:15:21.48+00:46:35.47Detail
183. Trauč Jan#155#M2912.02:15:22.37+00:46:36.36Detail
184. Tér LiborHronov#140#M5941.02:15:42.15+00:46:56.14Detail
185. Caletka JanAndělská Hora#96#M4966.02:15:47.88+00:47:01.87Detail
186. Šašek PetrÚstí nad Labem 11#52#M4967.02:15:50.14+00:47:04.13Detail
187. Rýdl Štěpán#318#M198.02:15:51.38+00:47:05.37Detail
188. Bernadič ErikProvodín#151#M60+14.02:16:02.38+00:47:16.37Detail
189. Ryšavý Pavel#134#M5942.02:16:19.39+00:47:33.38Detail
190. Mejstřík PetrChomutov#89#M4968.02:17:08.07+00:48:22.06Detail
191. Kutr MilanEscape Group#295#M4969.02:17:47.46+00:49:01.45Detail
192. Pašava JakubŠÁN#33#M3947.02:18:00.90+00:49:14.89Detail
193. Auersvald ZdeněkJilemnice#189#M5943.02:18:05.17+00:49:19.16Detail
194. Vedral Milošbikeparts.cz#262#M60+15.02:18:15.87+00:49:29.86Detail
195. Sliacký JanBlůďa team#60#M5944.02:18:26.44+00:49:40.43Detail
196. Bugar RomanTeplice#53#M60+16.02:18:27.93+00:49:41.92Detail
197. Sommer Jan#198#M2913.02:19:04.95+00:50:18.94Detail
198. Kressl JosefÚjezdeček#165#M5945.02:19:10.09+00:50:24.08Detail
199. Horáček Adam#132#M199.02:19:24.77+00:50:38.76Detail
200. Němec JanNový Bor#94#M60+17.02:19:30.42+00:50:44.41Detail
201. Žváček Petr#146#M4970.02:19:32.16+00:50:46.15Detail
202. Mucha LukášPraha#14#M3948.02:19:53.56+00:51:07.55Detail
203. Stach Aleš#31#M5946.02:19:54.20+00:51:08.19Detail
204. Binko Jan#227#M3949.02:19:54.48+00:51:08.47Detail
205. VEJVODA JosefWWW.COREX.CZ#205#M60+18.02:19:57.38+00:51:11.37Detail
206. Zdeněk Pavel#115#M5947.02:20:03.30+00:51:17.29Detail
207. Hrachovina JiříBeroun#142#M4971.02:20:03.90+00:51:17.89Detail
208. Vimer Václav#55#M5948.02:20:05.20+00:51:19.19Detail
209. Malínek VítJestřabí Lhota#91#M5949.02:20:16.25+00:51:30.24Detail
210. Streubel LeoSki klub Telnice#240#M60+19.02:20:41.08+00:51:55.07Detail
211. Pospíšil Ondřej#67#M3950.02:20:48.05+00:52:02.04Detail
212. Joukl PřemyslSlušnej Vodíl#330#M5950.02:21:20.17+00:52:34.16Detail
213. Holub PavelLouny#48#M3951.02:21:33.65+00:52:47.64Detail
214. Pokorný KarelBianchi Teplice#47#M4972.02:21:47.91+00:53:01.90Detail
215. Plíšek PavelČeská Lípa#166#M3952.02:21:55.15+00:53:09.14Detail
216. Tichý TomášJe-Be-Ti#25#M5951.02:22:30.99+00:53:44.98Detail
217. Kuchciak RobertSIENIAWKA#1#M5952.02:22:44.88+00:53:58.87Detail
218. Materna MiroslavMeziboří#133#M5953.02:23:00.38+00:54:14.37Detail
219. Kotrbatý TomášČeská Lípa#10#M4973.02:23:09.25+00:54:23.24Detail
220. Hylský JiříTřebenice#251#M3953.02:23:44.94+00:54:58.93Detail
221. Rambousek Richard#107#M5954.02:24:14.38+00:55:28.37Detail
222. Ulahel MiroslavKoloshop Teplice#109#M60+20.02:24:29.44+00:55:43.43Detail
223. Hoffman LadislavTeplice#39#M60+21.02:24:32.42+00:55:46.41Detail
224. Koutek FrantišekTeplice#54#M60+22.02:24:41.56+00:55:55.55Detail
225. Kakrda Tomáš#46#M60+23.02:24:58.06+00:56:12.05Detail
226. Musil RadekKoloshop tým#57#M3954.02:25:17.45+00:56:31.44Detail
227. Grolmus MichalBike team Okna#35#M5955.02:25:27.47+00:56:41.46Detail
228. Horáček Vítek#130#M4974.02:25:43.84+00:56:57.83Detail
229. Hozák PetrKulturaDoksy.cz#7#M3955.02:25:47.56+00:57:01.55Detail
230. Kutílek Pavel#302#M4975.02:25:52.31+00:57:06.30Detail
231. Mlejnek Martin#213#M4976.02:25:56.54+00:57:10.53Detail
232. Bačovský MartinAlltrenink#120#M5956.02:26:13.05+00:57:27.04Detail
233. Muláček RudolfDynaman team#15#M3956.02:26:43.74+00:57:57.73Detail
234. Burian Jiří#153#M4977.02:27:03.43+00:58:17.42Detail
235. Schwarz Rostislav#276#M3957.02:28:10.41+00:59:24.40Detail
236. Chekalin LeonidMEDEQ CZ#207#M2914.02:28:15.23+00:59:29.22Detail
237. Beyr LubošKoloshop team Teplice#29#M60+24.02:29:03.12+01:00:17.11Detail
238. Mendlík Petr#100#M4978.02:30:08.00+01:01:21.99Detail
239. Očenášek TomášElimon Bicykl Team Ústí#3#M4979.02:33:01.46+01:04:15.45Detail
240. Haupt MiroslavČachovice#98#M4980.02:33:28.40+01:04:42.39Detail
241. Volák JanTJ Okrouhlo Bike#178#M5957.02:34:44.94+01:05:58.93Detail
242. Pilous Pavel#45#M4981.02:35:25.73+01:06:39.72Detail
243. Mencl JanČeská Lípa#185#M5958.02:38:24.28+01:09:38.27Detail
244. Bavor Jiří#13#M5959.02:38:47.50+01:10:01.49Detail
245. Ježek SlavomirŠnekendorf#117#M4982.02:39:13.75+01:10:27.74Detail
246. Pěnička JiříNový Bor#76#M4983.02:39:26.16+01:10:40.15Detail
247. Janák PetrLažany (okres Liberec)#41#M5960.02:39:53.37+01:11:07.36Detail
248. Kuna LadislavKopretinové Kuny#215#M4984.02:40:52.85+01:12:06.84Detail
249. Sobota ZdeněkJičín#83#M60+25.02:41:08.00+01:12:21.99Detail
250. Drábik MilanTJ Okrouhlo Bike#50#M5961.02:43:52.41+01:15:06.40Detail
251. Nový JanMost#236#M5962.02:44:48.74+01:16:02.73Detail
252. Kadleček PetrMácháč Bike Team#36#M5963.02:46:40.20+01:17:54.19Detail
253. Kasparek Petr#229#M4985.02:46:52.94+01:18:06.93Detail
254. Kačerovský Roman#24#M4986.02:47:13.27+01:18:27.26Detail
255. Gyečuk MilošDynaman team#16#M4987.02:48:30.25+01:19:44.24Detail
256. Opl Radek#162#M4988.02:49:58.72+01:21:12.71Detail
257. Rambousek Richard#108#M2915.02:50:17.61+01:21:31.60Detail
258. Jachek TomasPraha 8#119#M4989.02:50:41.91+01:21:55.90Detail
259. Nálezek JanPraha 3#121#M4990.02:51:02.61+01:22:16.60Detail
260. Zíma JaroslavLoučeň#84#M3958.03:08:22.23+01:39:36.22Detail
261. Bárta JosefDobrovice#87#M4991.03:09:45.38+01:40:59.37Detail
262. Přibyl Miroslav#61#M3959.03:09:48.58+01:41:02.57Detail
263. Vršecký PavelHK staří#188#M5964.03:24:15.41+01:55:29.40Detail
264. Křikava Roman#228#M5965.03:30:40.90+02:01:54.89Detail
265. Frantál Michal#274#M3960.03:39:04.54+02:10:18.53Detail
DNF Kňákal FilipNový Oldřichov#191#M49Detail
DNF Purm Michal#104#M59Detail
DNF Wurm Filip#148#M49Detail
DNF Valenta PavelPraha 10#181#M49Detail
DNF Kroupa JosefNorthco/Retos-Rotos Varnsdorf#242#M59Detail
DNF Lebduška JanALISY HRÁDEK#78#M49Detail
DNF Szabó Štefan#95#M60+Detail
DNF Kacirek DavidNová Ves I-Ohrada#112#M49Detail
DNF Šindelář JiříMost#114#M49Detail
DNF Plíva RudaTour de Ralsko#126#M39Detail
DNF Pekárna OndřejLAWI Stars - GIANT#246#M49Detail
DNF Draganov RadkoSTPA#176#M49Detail
DNF Rauchfuss MarekRáfek Team#184#M59Detail
DNF Svoboda JaromírKUCHYNĚ LÍPA#193#M29Detail
DNF Nevole VladimírKuchyně Lípa#252#M29Detail
DNF Trnka ZbyněkCycling for life#256#M49Detail
DNF Houser MartinALSAP pro život s.r.o.#308#M39Detail
DNF Vydra Milan#311#M59Detail
DNF Klíma JiříELMTRADE RACING TEAM#73#M60+Detail
DNF Slavík OtomarTuchlovice#71#M60+Detail
DNF Kabilka Martin#65#M60+Detail
DNF Gažůr PetrLe tour de cul#59#M49Detail
DNF Salát PetrLiberec#116#M39Detail
DNF Hendrych Michal#43#M39Detail
DNF Havránek JiříBikeroRun Bynov#42#M39Detail
DNF Vršecký PavelHK Stří#32#M59Detail
DNF Kovářík Petr#40#M49Detail
DNF Uher MichalLékárna Zásmuky#18#M60+Detail
DNF Rinn PetrMC Český ráj#11#M59Detail
DNF Pangrác RadekAfgánec#9#M59Detail
DNF Novotny JanPraha#2#M39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo