Oficiální Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2023
22. 7. 2023

Na plno 47 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pejšová KristýnaGHOST Team#180#Z291.01:56:30.76Detail
2. Hrníčková PavlaMC Český ráj#248#Z391.01:56:56.05+00:00:25.28Detail
3. Seidl ClaudiaPSV Zittau e.V.#329#Z40+1.01:57:10.63+00:00:39.86Detail
4. Hladíková EvaOKSSAZ#208#Z292.01:57:17.32+00:00:46.55Detail
5. Ippoldtová ZdenkaBikesport Ústí nad Labem#38#Z40+2.01:57:54.42+00:01:23.65Detail
6. Zdeňková Zuzana#314#Z40+3.01:59:35.51+00:03:04.74Detail
7. Vitoušova OlčaKČC LItomyšl#255#Z40+4.02:00:35.05+00:04:04.28Detail
8. Šípková MichaelaWintersportHK-Silvini.cz#75#Z392.02:01:13.17+00:04:42.40Detail
9. Selleová KateřinaKuchyně Lípa#28#Z393.02:02:20.39+00:05:49.62Detail
10. Sedláčková MichaelaElimon Bicykl Team Ústí nad La...#272#Z394.02:02:32.04+00:06:01.27Detail
11. Sedláčková KarolínaRohozec Amix Team#30#Z293.02:03:00.24+00:06:29.47Detail
12. Jandusová ŠárkaSport Paudera#335#Z40+5.02:03:40.44+00:07:09.67Detail
13. Ostřanská EvaAutosklo NEXT cycling team#141#Z40+6.02:03:50.13+00:07:19.36Detail
14. Smetanová LucieAutosklo NEXT cycling team#168#Z294.02:11:08.86+00:14:38.09Detail
15. Votočková JáraŠerlich 8.30#239#Z40+7.02:11:42.08+00:15:11.31Detail
16. Bikarová VlaďkaML tuning - CykloTrener.com#283#Z40+8.02:12:58.87+00:16:28.10Detail
17. Peterková Kateřina#225#Z40+9.02:13:19.74+00:16:48.97Detail
18. Valapková Barbora#27#Z395.02:15:59.40+00:19:28.63Detail
19. Čechmánková AnnaŠÁN#66#Z295.02:17:21.50+00:20:50.73Detail
20. Postrachova Eva#90#Z40+10.02:18:38.05+00:22:07.28Detail
21. Durajová ZuzanaPoprvé na kole#159#Z40+11.02:19:08.78+00:22:38.01Detail
22. Macíková BohdanaTJ Okrouhlo Bike#51#Z40+12.02:19:36.68+00:23:05.91Detail
23. Bodláková LindaRumburk#4#Z40+13.02:23:18.00+00:26:47.23Detail
24. Vinecká LucieSlavie Praha#326#Z396.02:29:59.88+00:33:29.11Detail
25. Jurkáčková Michaela#68#Z397.02:30:31.09+00:34:00.32Detail
26. Růžičková DanielaKulturaDoksy.cz#149#Z398.02:35:42.09+00:39:11.32Detail
27. Šolcová TerezaTJ Sokol Maxičky#37#Z296.02:38:56.09+00:42:25.32Detail
28. Šťastná VeronikaPchery#303#Z399.02:41:15.62+00:44:44.85Detail
29. Adámková ŠárkaČeská Lípa#161#Z40+14.02:42:13.91+00:45:43.14Detail
30. vrabcová AlžbětaPraha 3#122#Z40+15.02:51:02.17+00:54:31.40Detail
31. Sobotová RadkaJičín#82#Z3910.02:51:37.68+00:55:06.91Detail
32. Neuwirthová Martina#80#Z40+16.03:04:42.01+01:08:11.24Detail
DNF Marešová HelenaLiberec#245#Z39Detail
DNF Ševelová MarieTJ Sokol Maxičky#263#Z39Detail
DNF Divišová JanaMLTuning Cyklotrenér#277#Z40+Detail
DNF Slavíčková PetraSporticus#300#Z40+Detail
DNF Vankova JanaML Tuning - Cyklotrener.com#278#Z40+Detail
DNF šauerová MartaŠnekendorf MTX#23#Z40+Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo