Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Nejmladší žáci I

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. Metelka TomášTJ Sokol Hradec Králové#31#10.15 Nejmladší žáci I ČOS1.00:02:55Detail
2. Buryšek MatyášOlfincar ski team Trutnov#22#00:03:01+00:00:06Detail
3. Kumpošt RadovanIscarex Junior Team#30#00:03:02+00:00:07Detail
4. Petera TomášTJ Sokol Jaroměř#34#10.15 Nejmladší žáci I ČOS2.00:03:08+00:00:13Detail
5. Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř#35#10.15 Nejmladší žáci I ČOS3.00:03:09+00:00:14Detail
6. Kijonka PetrTJ Sokol Dalešice#28#10.15 Nejmladší žáci I ČOS4.00:03:13+00:00:18Detail
7. Tauchman MatějT. J. Sokol Studenec#40#10.15 Nejmladší žáci I ČOS5.00:03:18+00:00:23Detail
8. Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice#36#00:03:19+00:00:2400:03:18.29Detail
9. Kříž FrantišekTJ Sokol Nová Paka#29#10.15 Nejmladší žáci I ČOS6.00:03:25+00:00:30Detail
10. Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř#18#10.15 Nejmladší žáci I ČOS7.00:03:26+00:00:31Detail
11. Moravec JanSK Dobruška z.s.#32#00:03:26+00:00:31Detail
12. Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany#39#10.15 Nejmladší žáci I ČOS8.00:03:32+00:00:37Detail
13. Stejskal MatějSK Dobruška z.s.#37#00:03:33+00:00:38Detail
14. Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř#24#10.15 Nejmladší žáci I ČOS9.00:03:35+00:00:4000:03:34.47Detail
15. Rybička DominikIscarex Junior Team#309#00:03:36+00:00:4100:03:35.93Detail
16. Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř#33#10.15 Nejmladší žáci I ČOS10.00:03:38+00:00:43Detail
17. Flatar MarekSK Nové Město#295#00:03:38+00:00:4300:03:37.58Detail
18. Zolman FilipTJ Sokol Jaromer#43#10.15 Nejmladší žáci I ČOS11.00:03:40+00:00:45Detail
19. Jakubský LukášTJ Sokol Nová Paka#27#10.15 Nejmladší žáci I ČOS12.00:03:40+00:00:45Detail
20. Kurfiřt JakubSokol Skuhrov#307#10.15 Nejmladší žáci I ČOS13.00:03:40+00:00:4500:03:39.88Detail
21. Šedivý JosefT. J. Sokol Studenec#38#10.15 Nejmladší žáci I ČOS14.00:03:41+00:00:4600:03:40.54Detail
22. Holda NathanTJ Sokol Jaroměř#25#10.15 Nejmladší žáci I ČOS15.00:03:53+00:00:58Detail
23. Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř#41#10.15 Nejmladší žáci I ČOS16.00:04:03+00:01:0800:04:02.35Detail
24. Březina OndřejTJ Sokol Hradec Králové#21#10.15 Nejmladší žáci I ČOS17.00:04:17+00:01:2200:04:16.89Detail
25. Záplata ZdeněkTJ Sokol Jaroměř#42#10.15 Nejmladší žáci I ČOS18.00:04:43+00:01:48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz