Výsledková listina Krumlovský vodácký maraton
14. 10. 2023

36 km Vyšší Brod Kategorie K1 MJUN

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtráta
1. Tjaš Til Kupsch Kajak Kanu Klub Ljubljana#691#SLO02:24:09.31Detail
2. Samuel Vejnar Czech Canoe Team#395#CZE02:24:50.95+00:00:41.63Detail
3. Vojtěch Štýbnar SKUP Olomouc#571#CZE02:24:52.75+00:00:43.43Detail
4. Hynek Míka Czech Canoe Team#345#CZE02:25:51.02+00:01:41.70Detail
5. Jakub Šindel Sport Zbraslav#363#CZE02:26:10.00+00:02:00.68Detail
6. Monaro Alessandro Canoa club Oriago#527#ITA02:30:58.86+00:06:49.54Detail
7. Adam Šotek SKUP Olomouc#567#CZE02:37:03.17+00:12:53.85Detail
8. Pavel Šafařík SK Vltava Český Krumlov#448#CZE02:37:24.01+00:13:14.69Detail
9. Martin Panzer TJ LOKO Plzeň#578#CZE02:37:58.10+00:13:48.78Detail
10. Jakub Franz TJ Loko Plzeň#440#CZE02:37:59.81+00:13:50.49Detail
11. Mikoláš Palouda SK Vltava Český Krumlov#396#CZE02:39:56.99+00:15:47.67Detail
12. Fran Habek KK Končar#601#CRO02:41:58.29+00:17:48.97Detail
13. Štěpán Novotný TJ Semily#648#CZE02:44:51.33+00:20:42.01Detail
14. Daniel Slavík TJ Semily#647#CZE02:46:01.21+00:21:51.89Detail
15. Syrový Filip SKK Vysoké Mýto#538#CZE02:46:41.33+00:22:32.01Detail
16. Lukas Profanter Kanu Club Graz#692#AUT02:48:03.82+00:23:54.50Detail
17. Rizzotti Nicolò Canoa club Pescantina#609#ITA02:48:17.37+00:24:08.05Detail
18. Caceffo Leonardo Canoa club Pescantina#614#ITA02:48:45.63+00:24:36.31Detail
19. Čeněk Hitha SK Vltava Český Krumlov#398#CZE02:49:51.65+00:25:42.33Detail
20. Matěj Sekanina VS Desná#287#CZE02:52:35.00+00:28:25.68Detail
21. Filip Kopřiva SK Vltava Český Krumlov#397#CZE02:53:01.94+00:28:52.62Detail
22. Matyáš Portych TJ Loko Trutnov#635#CZE02:54:08.50+00:29:59.18Detail
23. Matyáš Talíř SK Vltava Český Krumlov#399#CZE02:58:34.59+00:34:25.27Detail
24. Pluta Adam TJ Bohemians Praha#654#CZE03:00:12.71+00:36:03.39Detail
25. Kristián Lamač SK Vltava Český Krumlov#583#CZE03:02:03.86+00:37:54.54Detail
26. Ramon Schreiner Straubinger Kanu-Club#671#GER03:02:32.04+00:38:22.72Detail
27. Štochl Vojtěch TJ Bohemians Praha#653#CZE03:05:22.47+00:41:13.15Detail
28. Žiga Stanonik Kajak Kanu Klub Ljubljana#687#SLO03:06:49.72+00:42:40.40Detail
29. Simone Dalle Grave Canoa Club Oriago#543#ITA03:08:26.22+00:44:16.90Detail
30. Manuel Brusegan Canoa club Oriago#528#ITA03:08:28.87+00:44:19.55Detail
31. Martin Hostek TJ Loko Plzeň#523#CZE03:12:22.60+00:48:13.28Detail
32. Matěj Novák VK Slavia Hradec Králové#646#CZE03:30:21.00+01:06:11.68Detail
33. Ondřej Čech Šlapanice#355#CZE03:44:01.90+01:19:52.58Detail
34. Aljaž Stanonik Kajak Kanu Klub Ljubljana#688#SLO03:48:00.27+01:23:50.95Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo