Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2024
25. 5. 2024
přípravka Kategorie Přípravka holky
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Čip | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Popíková | Monika | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | #239# | 239 | 00:01:10 | | Detail |
2. | Pospíchalová | Nikol | Havlíčkův Brod | #240# | 240 | 00:01:20 | +00:00:10 | Detail |
3. | Eliášová | Adéla | ACO | #208# | 208 | 00:01:22 | +00:00:12 | Detail |
4. | Lehrlová | Magdaléna | Přibyslav | #222# | 222 | 00:01:23 | +00:00:13 | Detail |
5. | Horová | Natálie | Atletika Jihlava | #212# | 212 | 00:01:24 | +00:00:14 | Detail |
6. | Travnickova | Lucie | Herálec | #248# | 248 | 00:01:25 | +00:00:15 | Detail |
7. | Tonarová | Veronika | Havlíčkova Borová | #247# | 247 | 00:01:26 | +00:00:16 | Detail |
8. | Teclová | Mariana | Přibyslav | #260# | 260 | 00:01:30 | +00:00:20 | Detail |
9. | Vraspírová | Ema | Atletika TJ Žďár nad Sázavou | #251# | 251 | 00:01:30 | +00:00:20 | Detail |
10. | Pavlíková | Stela | SK TRICYKLOCHLUBNA | #233# | 233 | 00:01:32 | +00:00:22 | Detail |
11. | Hájková | Stella | ACO | #209# | 209 | 00:01:32 | +00:00:22 | Detail |
12. | Zadinová | Michaela | Dobrá | #254# | 254 | 00:01:33 | +00:00:23 | Detail |
13. | Prnková | Adéla | | #267# | 267 | 00:01:34 | +00:00:24 | Detail |
14. | Tonarová | Adriana | ACO | #256# | 256 | 00:01:34 | +00:00:24 | Detail |
15. | Pivoňková | Ina | SK TRICYKLOCHLUBNA | #235# | 235 | 00:01:35 | +00:00:25 | Detail |
16. | Němcová | Kateřina | Hrbov | #228# | 228 | 00:01:36 | +00:00:26 | Detail |
17. | Hondlová | Markéta | | #211# | 211 | 00:01:37 | +00:00:27 | Detail |
18. | Pařilová | Šarlota | ACO | #232# | 232 | 00:01:37 | +00:00:27 | Detail |
19. | Bartoňová | Mariana | Kadov | #201# | 201 | 00:01:37 | +00:00:27 | Detail |
20. | Dobrovolná | Amálie | SK TRICYKLOCHLUBNA | #204# | 204 | 00:01:38 | +00:00:28 | Detail |
21. | Vosecká | Evelína | SAVENCIA | #257# | 257 | 00:01:40 | +00:00:30 | Detail |
22. | Hondlová | Barbora | | #210# | 210 | 00:01:41 | +00:00:31 | Detail |
23. | Říčková | Anežka | ACO | #241# | 241 | 00:01:43 | +00:00:33 | Detail |
24. | Mutlová | Tereza | Jihlava | #226# | 226 | 00:01:43 | +00:00:33 | Detail |
25. | Jarošová | Veronika | Krásněves | #214# | 214 | 00:01:46 | +00:00:36 | Detail |
26. | Vábrová | Lenka | | #266# | 266 | 00:01:47 | +00:00:37 | Detail |
27. | Tomšů | Veronika | Motýlci , Němčice u ... | #245# | 245 | 00:01:50 | +00:00:40 | Detail |
28. | Klementová | Denisa | ACO | #217# | 217 | 00:01:55 | +00:00:45 | Detail |
29. | Tomšů | Nela | Motýlci. , Němčice u Pardubic | #244# | 244 | 00:02:38 | +00:01:28 | Detail |
DNS | Platilová | Stela | Modřanská crew | #237# | 237 | | | Detail |
DNS | Keřová | Šárka | Přibyslav | #216# | 216 | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |