Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2024
25. 5. 2024

Žižkova pětka

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.ČipOficiální časZtráta
1.VoseckýIvoŠneci v běhu#541#541M1.00:20:37Detail
2.TlačbabaPetrPolenský Pekelňák race#536#536M2.00:22:11+00:01:34Detail
3.KamarádPavelSAVENCIA#514#514M3.00:22:26+00:01:49Detail
4.LacinaVáclavSAVENCIA#521#521M4.00:23:05+00:02:28Detail
5.Uchytil Jan Ždírec Nad Doubravou#539#539M5.00:23:28+00:02:51Detail
6.KlusáčekPatrikSAVENCIA#517#517M6.00:23:34+00:02:57Detail
7.Krutiš Jiří OTB Štoky #518#518M7.00:24:01+00:03:24Detail
8.MichajlovičOleksandr#513#513M8.00:24:05+00:03:28Detail
9.DoležalJanACO#507#507M9.00:24:46+00:04:09Detail
10.BláhaMichalLučice#502#502M10.00:25:13+00:04:36Detail
11.ŠkarkováMarkétaSK TRICYKLOCHLUBNA#534#534F1.00:25:30+00:04:53Detail
12.TomkováVeronikaSK TRICYKLOCHLUBNA#538#538F2.00:25:31+00:04:54Detail
13.LexRadimbez klubu#543#543M11.00:25:58+00:05:21Detail
14.Dvořák MartinSTS Chvojkovice-Brod#508#508M12.00:26:07+00:05:30Detail
15.NentwichováDarinaSK TRICYKLOCHLUBNA#529#529F3.00:26:30+00:05:53Detail
16.LacinováHanaSAVENCIA#522#522F4.00:26:31+00:05:54Detail
17.DvořákMichalŽďár nad Sázavou#509#509M13.00:26:41+00:06:04Detail
18.Pátková JanaČeská Bělá #531#531F5.00:26:43+00:06:06Detail
19.Vlčková Lenka#540#540F6.00:26:50+00:06:13Detail
20.BílkováŠárkaSirky#501#501F7.00:27:57+00:07:20Detail
21.MoštěkJanŽďár nad Sázavou#524#524M14.00:28:01+00:07:24Detail
22.BláhováMichaelaLučice#503#503F8.00:28:23+00:07:46Detail
23.Čejka Patrik Havlíčkův Brod #505#505M15.00:29:22+00:08:45Detail
24.MutlováMonikaJihlava#528#528F9.00:29:30+00:08:53Detail
25.KulbablováHelenaLučice#519#519F10.00:30:27+00:09:50Detail
26.HlaváčováEliškaDrevoazem.cz#512#512F11.00:30:42+00:10:05Detail
27.Málek Pavel #523#523M16.00:30:58+00:10:21Detail
28.FišerováPetraACO#511#511F12.00:31:25+00:10:48Detail
29.Paulusová Liduška #532#532F13.00:32:15+00:11:38Detail
30.Eisner st.JosefACO#510#510M17.00:33:18+00:12:41Detail
31.KlempířováKateřinaHavlíčkův Brod#516#516F14.00:34:01+00:13:24Detail
32.SiberaJanStříbrné hory#515#515M18.00:34:01+00:13:24Detail
33.ŠtědráJaroslavaModlíkov p.Přibyslav#535#535F15.00:35:56+00:15:19Detail
DNSZvolánkováOlgaPřibyslav#542#542FDetail
DNSČermáková Kateřina #506#506FDetail
DNSNováčkováLucieTřebíč#530#530FDetail
DNSMrkosováDominikaČeská Bělá #526#526FDetail
DNSMrkos PavelČeská Bělá #525#525MDetail
DNSČebišováKristýnaHavlíčkův Brod #504#504FDetail
DNSPopelkováPetraJihlava#533#533FDetail
DNSTlačbabováLuciePolenský Pekelňák race#537#537FDetail
DNSMusilová Šárka #527#527FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo