Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2024
25. 5. 2024

mladší žactvo

#Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1.SochorTobiášSAVENCIA#295#295Mladší žáci1.00:02:33.3100:01:16.7300:01:16.58Detail
2.Tonar JanHavlíčkova Borová #301#301Mladší žáci2.00:02:33.67+00:00:00.3500:01:16.8200:01:16.84Detail
3.Půlpánová Markéta Turbo Chotěboř #290#290Mladší žákyně1.00:02:41.05+00:00:07.7300:01:17.7900:01:23.26Detail
4.WagnerRadekSAVENCIA#305#305Mladší žáci3.00:02:44.00+00:00:10.6800:01:18.8000:01:25.20Detail
5.ŠímováMarkéta SK Nové Město na Moravě#297#297Mladší žákyně2.00:02:45.38+00:00:12.0600:01:15.7100:01:29.66Detail
6.FiedlerTobiášČeská Bělá#259#259Mladší žáci4.00:02:46.80+00:00:13.4800:01:17.0600:01:29.74Detail
7.SukupováŠárkaTJ Jiskra, Havlíčkův Brod#293#293Mladší žákyně3.00:02:47.15+00:00:13.8300:01:17.0400:01:30.10Detail
8.HájekTadeášACO#276#276Mladší žáci5.00:02:49.38+00:00:16.0600:01:19.7500:01:29.62Detail
9.MoštěkVojtěchPřibyslav#285#285Mladší žáci6.00:02:51.15+00:00:17.8300:01:22.3800:01:28.77Detail
10.NěmecLukášSK TRICYKLOCHLUBNA#286#286Mladší žáci7.00:02:52.74+00:00:19.4200:01:17.7400:01:35.00Detail
11.BřízaMikulášKKL Hlinsko#273#273Mladší žáci8.00:02:53.74+00:00:20.4200:01:20.9800:01:32.76Detail
12.Turek Ondřej Chotěboř #303#303Mladší žáci9.00:02:54.47+00:00:21.1500:01:23.9400:01:30.52Detail
13.KocmanováZuzanaBM Fitness Havlíčkův Brod#282#282Mladší žákyně4.00:02:56.89+00:00:23.5700:01:18.5000:01:38.38Detail
14.ZadinaMartinDobrá#306#306Mladší žáci10.00:03:00.41+00:00:27.0900:01:24.1000:01:36.30Detail
15.VykoukalAdamPřibyslav#263#263Mladší žáci11.00:03:00.43+00:00:27.1100:01:24.0800:01:36.35Detail
16.ThomayerVojtěchSAVENCIA#300#300Mladší žáci12.00:03:02.41+00:00:29.0900:01:23.6600:01:38.74Detail
17.MokřejšJanŽižkovo pole#309#309Mladší žáci13.00:03:03.40+00:00:30.0800:01:26.9700:01:36.43Detail
18.VoseckáAmálieSAVENCIA#307#307Mladší žákyně5.00:03:03.59+00:00:30.2700:01:29.7900:01:33.80Detail
19.KamarádováHelenaPřibyslav#281#281Mladší žákyně6.00:03:03.88+00:00:30.5600:01:24.5900:01:39.29Detail
20.HánělDanielKeřkov#308#308Mladší žáci14.00:03:03.90+00:00:30.5800:01:16.9000:01:46.99Detail
21.Kocourek Viktor #283#283Mladší žáci15.00:03:04.00+00:00:30.6800:01:20.7300:01:43.27Detail
22.LajblováKateřinaSŠK Újezd nad Lesy#284#284Mladší žákyně7.00:03:05.29+00:00:31.9700:01:28.4200:01:36.87Detail
23.Vraspírová NelaAtletika TJ Žďár nad Sázavou #304#304Mladší žákyně8.00:03:05.90+00:00:32.5800:01:26.7700:01:39.12Detail
24.ŠrámkováDenisaSAVENCIA#298#298Mladší žákyně9.00:03:09.19+00:00:35.8700:01:27.2900:01:41.89Detail
25.VaškováJulieHamry#264#264Mladší žákyně10.00:03:13.00+00:00:39.6800:01:31.2700:01:41.72Detail
26.HenzlVojtěchPřibyslav #277#277Mladší žáci16.00:03:13.87+00:00:40.5500:01:24.9500:01:48.91Detail
27.ŘíčkaAntonínACO#291#291Mladší žáci17.00:03:15.34+00:00:42.0200:01:29.5500:01:45.78Detail
28.PospíchalMatyáš Havlíčkův Brod#289#289Mladší žáci18.00:03:15.94+00:00:42.6200:01:26.3900:01:49.54Detail
29.Čermáková Kristýna#275#275Mladší žákyně11.00:03:23.06+00:00:49.7400:01:31.9000:01:51.15Detail
30.BruknerováDenisaSAVENCIA#271#271Mladší žákyně12.00:03:23.46+00:00:50.1400:01:31.8000:01:51.66Detail
31.ŠrámkováTerezaSAVENCIA#299#299Mladší žákyně13.00:03:24.76+00:00:51.4400:01:25.0600:01:59.69Detail
32.SlámováAdélaACO#294#294Mladší žákyně14.00:03:24.84+00:00:51.5200:01:22.2300:02:02.61Detail
33.PetrášováBarboraSK TRICYKLOCHLUBNA#288#288Mladší žákyně15.00:03:25.06+00:00:51.7400:01:29.7500:01:55.30Detail
34.Jarošová Adéla Přibyslav #279#279Mladší žákyně16.00:03:26.37+00:00:53.0500:01:31.0100:01:55.36Detail
35.VlčkováNelaJabloňáci#261#261Mladší žákyně17.00:03:26.90+00:00:53.5800:01:32.8100:01:54.08Detail
36.IraOliverACO#278#278Mladší žáci19.00:03:40.36+00:01:07.0400:01:31.3300:02:09.03Detail
37.PaulováTereza#287#287Mladší žákyně18.00:03:52.99+00:01:19.6700:01:44.3200:02:08.67Detail
38.BrusováAdélaJindřichův Hradec#272#272Mladší žákyně19.00:04:04.02+00:01:30.7000:01:44.5500:02:19.47Detail
Čermáková Julie #274#274Mladší žákyně00:01:37.04Detail
DNSSadílkováBarboraTurbo Chotěboř #292#292Mladší žákyně00:22:12.7700:01:21.01Detail
DNSSeifertováEliškaTurbo Chotěboř #296#296Mladší žákyně00:22:13.22Detail
DNSJarošováKristínaKrásněves#280#280Mladší žákyně03:07:20.52Detail
DNSTravnicekAntoninHerálec #302#302Mladší žáciDetail
DNSBláhováNicolLučice#270#270Mladší žákyněDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo