Další služby pro organizátory závodů

IRONTIME se plně soustředí na časomíru a on-line výsledky. Zároveň chápeme, co jako organizátoři potřebujete a těžko sháníte. Nabízíme proto přehled služeb od našich prověřených partnerů. Dáváme Vám možnost dohodnout si podmínky přímo s konkrétním dodavatelem bez dalších skrytých nákladů a marží. Tento přístup považujeme za férovější a svobodnější než přístup agenturní. Se všemi následujícími dodavateli máme osobní zkušenost jak na závodech, které organizujeme, tak na těch, které měříme.


Startovní čísla

Žaket

Startovní čísla Vám rychle a kvalitně dodá pražská tiskárna Žaket. S Žaketem nás pojí více než pět let spolupráce. S oblibou necháváme čísla tisknout černobíle i barevně na umělý a odolný papír Pretex. Ideálním formátem pro běžecké závody je A5, kde alespoň 2/3 výšky čísla zabere samotná číslice. Číslice by měly být černé na bílém podkladu. S logy partnerů se vyplatí na číslo šetřit (nejsou vidět a je jich příliš mnoho). Kdo je včas přihlášen a má zaplaceno dopředu si zaslouží mít památku – číslo se jménem. Každé číslo je možné personalizovat za několik haléřů navíc na číslo. Přehledný ceník podle nákladu, výrobní lhůty, možnost expresní příplatkové výroby a k tomu ne nepodstatná skladová zásoba spínacích špendlíků české výroby.

Tisk startovních čísel zajišťuje tiskárna Žaket

www.zaket.cz


Ozvučení

Potřebujete kvalitní ozvučení se zvukařem? Obraťte se na Crossaudio. Parta nejlepších kluků z Nymburka, kteří mají top vybavení a zkušenosti z vlastního Nymburského půlmaratonu. Umí i pódia a stabilní LCD obrazovky.

www.crossaudio.cz


Certifikované měření (běžecké) trati

Ing. Pavel Frček

Potřebujete přesně změřit trať svého běžeckého závodu? Proto potřebujete Jonesův čítač a certifikovaného měřiče. Jedním z nich je Ing. Pavel Frček. Nestor českého běhu a především certifikovaný měřič. Jako jeden z mála disponuje mezinárodním certifikátem IAAF pro měření tratí. Certifikovat trať vyžaduje několik hodin času organizátora. Výsledkem je velmi podrobný rozbor a finální certifikát o změření trati. Pak můžete bez obav z reklamací vzdálenosti vyslat na svou běžeckou trasu závodníky.

Tel. 728 139 728


Fotografie

Potřebujete ty správné fotografie ze závodu? Daniel a Kamila jsou skvělý tým se zkušenostmi z triatlonů a běhů. Mrkněte na jejich portfolio.

www.fotografsportu.cz


Vodiči na závod

Potřebujete kvalitní vodiče na váš závod? Obraťte se na skupinu Tempomakers. Zajistí vám několik borců, kteří vaše závodníky dovedou do cíle v přesně stanoveném času. Mrkněte na jejich web a obracejte se přímo na ně.

www.tempomakers.cz


Nafukovací brána a nůžkové stany

SunInvent

Potřebujete pěkné zázemí pro Váš závod? Nafoukněte bránu a postavte stany, ideálně od společnosti SunInvent, která prodává a půjčuje všechny eventové předměty. Nafukovací brány a nůžkové stany všech velikostí a dokonce i stupně vítězů jsou k dispozici za přiměřené nájemní ceny.

www.suninvent.cz


Výroba pohárů

Originální a vkusné poháry na míru Vám vyrobí Dan Pallavicini s poomocí dřeva, kovu, kamene a moderního 3D tisku.

www.vyrobanamiru.eu


Mobilní LCD obrazovka

Chcete promítat živě dění na závodu, proložit ho reklamami? Mobilní LCD obrazovka o velikosti 4,8 m x 2,8 m za Vámi může jednoduše přijet kamkoliv. Instalace zabere přibližně hodinu. Režie se postará o odbavení a třeba i živý přenos.

www.mobilniobrazovka.cz