Výsledky

Pondělí 28. září

Gladiator Challenge Kralupy

Sobota 26. září

City CrossRun Česká Lípa

Úterý 22. září

Rotary World Marathon Challenge Jičín Štafetový maraton

Neděle 20. září

Hostivařská 15

Sobota 19. září

SkyBell Offroad Maraton Hodonín

Hruboskalský půlmaraton

7 pohoří Krušné hory

Běh pro Paměť národa

Středa 17. září

Rotary World Marathon Challenge Nymburk Štafetový maraton

Středa 16. září

RaceCzech Brno Race

Neděle 13. září

Běh Cvikovem

Teplýšovický běh

Triatlon Poděbrady

Běh metropole Praha 6 Ladronka

Sobota 12. září

Rocknride Country Cross

7 pohoří Jizerské hory

Běh pro Paměť národa Praha

Běh pro Paměť národa Hradec Králové

Kladenský maratón

Běhej Borky

Pátek 11. září

Rocknride SuperEnduro kvalifikace

Noční běh Čáslav

Neděle 6. září

Koudelníkův závod

Duhový závod DDM Děčín

Sobota 5. září

Brnkyman

Kramolínské peklo

Jenštejnská 5

Všechlapská šlapka

Krokudy Litoměřice

Mizuno Černá Hora SkyRace

Neděle 30. srpna

Kolečko spojuje Ostrava

Sobota 29. srpna

AMC Offroad Maraton Stříbro – průběžné živé

Devils Extreme Race – průběžné živé

Chomutovský půlmaraton

Valdštejnova 10

Bušmuž Triatlon

Neděle 23. srpna

MČR OCR Klatovy Elite

MČR OCR Klatovy Age Group

Sobota 22. srpna

MČR OCR Klatovy

7 pohoří Krkonoše Benecko

Neděle 15. srpna

Žebrácká 25

Sobota 14. srpna

Krosový běh REUTER RUN

Pátek 13. srpna

Bikes4life Sosnová trénink

Bikes4life Sosnová závod

Úterý 11. srpna

RaceCzech Most Závod

Sobota 8. srpna

MTB Chýnov

Dačického 12

Pilsenman

Sobota 1. srpna

7 pohoří Kouty nad Desnou

Jirenská dvacítka

Neděle 26. července

Hradecký terénní triatlon

Sobota 25. července

Hostěnický triatlon

Nihovský triatlon

Středa 22. července

Triatlon Dolce

Sobota 18. července

7 pohoří Beskydy – Trojanovice

Železný muž Vyžlovky

MTB Ralsko

Pátek 17. července

Běh Metropole Praha 14

Čtvrtek 16. července

Bikes4life Sosnová

Sobota 11. července

Wild Monkey Challenge Praha ZOONA

Sobota 4. července

Český kros Kunžak

Úterý 30. června

RaceCzech Brno závod

Sobota 27. června

Triatlon Račice 226

Neděle 21. června

Běh metropole Praha 11

Sobota 20. června

Prague Park Race Divoká Šárka

Neděle 14. června

Prague Park Race Průhonice

Triatlon Brandýs – Labská výzva

Sobota 13. června

Offroad Maraton Dobřany

FM Cyklo Cup

Ocelácký triatlon

Sobota 7. června

Triatlon LABE ARÉNA Olympic

Triatlon LABE ARÉNA Sprint

Sobota 6. června

Triatlon LABE ARÉNA 70.3

Sobota 23. května

koloběžky Kick21 LABE ARÉNA

Sprint Triatlon LABE ARÉNA

Zručský májový běh

20. – 23. května

Zručský májový běh – Lidový běh

Sobota 7. března 2020

Běh na Boreč (Král Středohoří)

Aquathlon Mladá Boleslav (pouze běh)

Sobota 11. ledna 2020

Zimní běh na Blaník

Středa 1. ledna 2020

Silvestrovský Běh Metropole Praha

Neděle 29. prosince 2019

Český kros Teplice zima

Sobota 28. prosince 2019

Kelský biatlon

Sobota 7. prosince 2019

Mikulášský běh Čimelice

Neděle 24. listopadu 2019

Podzimní běh lyžařů

Sobota 23. listopadu 2019

Výběh na Lovoš

Neděle 17. listopadu 2019

Český kros Moldava podzim

Neděle 10. listopadu 2019

Konrádova 11

Sobota a neděle 9. – 10. listopadu 2019

Františkolázeňská 24hodinovka

Neděle 3. listopadu 2019

Wild Monkey Challenge Praha

Sobota 2. listopadu 2019

Run for Movember

Běh Mrázovkou

Pondělí 28. října 2019

Běh pro republiku Říčany u Brna

Běh pro republiku Milovice

Sobota 26. října 2019

Prague Park Race Prokopské údolí

Neděle 20. října 2019

Běh pro zvon

Běh pro zvon

Sobota 19. října 2019

Nature Marathon Třeboň

Neděle 6. října 2019

Čelákovická hodinovka

Sobota 5. října 2019

Duhový závod Děčín

Neděle 29. září 2019

Gladiator Challenge Kralupy

Český kros Třeboň

Sobota 28. září 2019

Mattoni FreeRun Park Race – Konopiště

Mělnický vinařský běh

Čtvrtek 26. září 2019

World Marathon Challenge Nymburk

Neděle 22. září 2019

ADRA Běh Praha Ladronka

Sobota 21. září 2019

Svatojánský kopeček Běžím pro Bazalku

Neděle 15. září 2019

Běh Prahou 11

Havlíčkobrodský půlmaraton

Wild Monkey Challenge Brno

Běh pro Domov Pod Kavčí Skálou

Hostivařská 15

Sobota 14. září 2019

Křeslické lávky

Všechlapská šlapka

Běhej Borky

Kladenský maratón

Archiv

Běh Cvikovem 65. ročník

SaperCross Terezín

SaperCross Terezín děti

Jenštejnská 5

Valdštejnova 10

Triatlon Pardubice

Kolečko spojuje

Karlštejnská 9

Krokudy čtvrtmaraton Litoměřice

Desítka na desítce

Bušmuž triatlon

Chomutovský půlmaraton

Český kros Teplice léto

Labská výzva Triatlon Pardubice

DECATHLON Běh

Chlumecký triatlonek

Vertikální horečky

Chodovská vlečka

MTB Malíkov Open

Žebrácká 25 & 10

Dačického 12

Hornokrutská 40

Pilsenman

Běh Metropole

Czech Bigman Terénní Triatlon

Počátecký Predator

RaceCzech Most test Odpoledne

RaceCzech Most test Dopoledne

Hostěnický triatlon

Triatlon Dolce

Železný muž Vyžlovky

Říčkovský Golem

Nihovský triatlon

7 pohoří Orlické hory

Český kros Kunžak

MX Prachovice závod

MX Prachovice trénink

MTB Memoriál Fanyho Stelzera

Lutic Run

Běháme pro děti

Jindřichohradecký půlmaraton

ME Kvadriatlon Týn nad Vltavou

Kros Zdiby Klecany

T-Mobile Olymijský běh České Budějovice

Mělnická jizerská 50

Běh Českou Kanadou

Noční Triatlon

Hornettlon

Triatlon Hradec Králové (školní i dospělí)

Labská výzva Triatlon Brandýs

Prague Park Race Divoká Šárka

Mělnický okruh Motocykly Závod

Mělnický okruh Automobily

Mělnický okruh Motocykly Trénink

MTB Chýnov

Mělnický běh

Mělnický švih

Poděbradský triatlon

ACO Přibyslavský běh

Běh pro úsměv Pelhřimov

Run for Help Poděbrady

Běh pro Paměť národa Hradec Králové

Běh pro Paměť národa Praha

Milovická míle

Trautenberkova 13

Zlín Supersprint Interval

Zlín Supersprint Skupiny

Zlín Supersprint Open+Děti+Štafety

Tour de Ralsko

Běh pro Paměť národa České Budějovice

Běh pro Paměť národa Ústí nad Labem

Běh pro Paměť národa Olomouc

Zručský májový běh

Městecká 10

Český kros Moldava

Výsledky Janovský trhák

Výsledky Nymburský půlmaraton

Výsledky Běh pro ZOO

Výsledky Hruboskalský půlmaraton

Výsledky Run for Life Hradec Králové

Výsledky Čendův běh Petrov

Výsledky Aquatlon Mladá Boleslav

Výsledky Bakovský půlmaraton

Výsledky Děčín Run Fest

Výsledky Special Drive Most

Výsledky Jindřichohradecká hodinovka

Výsledky Po stopách Praotce Čecha

Výsledky Po stopách Praotce Čecha

Výsledky Od nevidim do nevidim

Výsledky Novostrašecký běh

Výsledky Běh trojzemím

Výsledky Jaroměřský kros

Výsledky Safariběh ČSOB

Výsledky Noční běh Čáslav

Výsledky Český kros Labské pískovce

Výsledky Prague Park Race Průhonice

Výsledky Český kros Landštejn

Výsledky Borecký půlmaraton

Výsledky MX Dobřany

Výsledky Svijany Cup Smržovka

Výsledky Zimní běh Litní

Výsledky Zimní běh na Blaník

Výsledky Kelský biatlon

Výsledky Český kros OC Galerie Teplice zima

Výsledky Běh lyžařů Senohraby

Výsledky Výběh na Lovoš

Výsledky Moldavského půlmaratonu

Výsledky Run for Movember

Výsledky Běh Mrázovkou