Oficiální Výsledková listina 1. Zručský adventní běh
12. 12. 2020

Hlavní závod 5,6 km

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1.ZajícMartinVSK Univerzita Brno#114#M1.00:17:35Detail
2.VítekJaroslavSwoboda Jihlava#108#M2.00:18:36+00:01:00Detail
3.TvrdíkPavelŠtefko running team#105#M3.00:18:37+00:01:01Detail
4.MiláčekPetrLedeč nad Sázavou#118#M4.00:19:20+00:01:44Detail
5.Jánošík Rudolf Běžíme za Vlašim#35#M5.00:20:29+00:02:53Detail
6.AujezdskýJaroslavŠtefko running team#120#M6.00:21:12+00:03:36Detail
7.MakarovAleksandrŠtefko Running Team#46#M7.00:21:40+00:04:04Detail
8.ValováSilvieVSK Univerzita Brno#113#F1.00:21:52+00:04:16Detail
9.HoskovecLukášSDH Zruč nad Sázavou#32#M8.00:22:38+00:05:02Detail
10.NovákMartinAMCYKL Humpolec#58#M9.00:22:50+00:05:14Detail
11.DubjákOndřejJiskra Zruč nad Sázavou#18#M10.00:22:57+00:05:21Detail
12.DubjákováKateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#21#F2.00:23:01+00:05:25Detail
13.HájekLukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#29#M11.00:23:10+00:05:34Detail
14.ŠibravaStanislavJiskra Zruč n.S.#91#M12.00:23:16+00:05:40Detail
15.DubjákPetrJiskra Zruč n. S.#19#M13.00:23:18+00:05:42Detail
16.TumováSimonaŠtefko running team#104#F3.00:23:50+00:06:14Detail
17.PolívkaPetrČáslav#70#M14.00:23:54+00:06:18Detail
18.ŠperkerRomanKalparta#93#M15.00:23:58+00:06:22Detail
19.PetráskováNikolZruč nad Sázavou#65#F4.00:24:03+00:06:27Detail
20.DovičínMichalŠtefko Running Team#16#M16.00:24:17+00:06:41Detail
21.AdamcováAndreaBěžíme za Vlašim#1#F5.00:24:25+00:06:49Detail
22.TůmaJiříVlašim#101#M17.00:24:33+00:06:57Detail
23.SucháJanaJiskra Zruč nad Sázavou#83#F6.00:24:42+00:07:06Detail
24.MilekRadekStefko Running Team #54#M18.00:24:43+00:07:07Detail
25.ŠperkerováVendulaM-Team Praha#94#F7.00:25:03+00:07:27Detail
26.TůmaJonášAtletika Benešov#102#M19.00:25:10+00:07:34Detail
27.StrakaTomášBenešov#82#M20.00:25:25+00:07:49Detail
28.MaxaVojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #51#M21.00:25:42+00:08:06Detail
29.Jánošík Dominik Atletika Vlašim #34#M22.00:25:48+00:08:12Detail
30.NovákováLucieNoDi Runners Humpolec#59#F8.00:25:54+00:08:18Detail
31.AndělJaroslavChabeřice#2#M23.00:26:01+00:08:25Detail
32.ZávorkaMilanSDH Chabeřice#109#M24.00:26:24+00:08:48Detail
33.MládekOndřejUnicorn Team#55#M25.00:26:24+00:08:48Detail
34.BlažekJan Generali Česká Vysočina#117#M26.00:26:34+00:08:58Detail
35.LejnarMartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#45#M27.00:26:38+00:09:02Detail
36.PojmonOndřejJiskra Zruč nad Sázavou#69#M28.00:26:39+00:09:03Detail
37.KříženeckáMichaelaVlašim#43#F9.00:27:04+00:09:28Detail
38.SkotnicováAnitaŠtefko running team#77#F10.00:27:14+00:09:38Detail
39.FilipPetrVlašim#22#M29.00:27:52+00:10:16Detail
40.BočekJakubDolní Jirčany#7#M30.00:27:53+00:10:17Detail
41.FilipováLindaTj Jiskra Atletika Zruč nad Sá...#23#F11.00:27:56+00:10:20Detail
42.NovákJosefNoDi Runners Humpolec#57#M31.00:28:13+00:10:37Detail
43.SlavíčekJindřichJiskra Zruč n. S.#78#M32.00:28:13+00:10:37Detail
44.NádvorníkJosefTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#56#M33.00:28:36+00:11:00Detail
45.PospíšilOndřejRadošovice (Bystřice)#71#M34.00:28:37+00:11:01Detail
46.MaláJana Zručské běhny #47#F12.00:28:40+00:11:04Detail
47.PeukertJiříZruč nad Sázavou#67#M35.00:28:52+00:11:16Detail
48.PfefferováPavlaLedeč n. S.#68#F13.00:29:10+00:11:34Detail
49.CihlářováPetraLedeč nad Sázavou#10#F14.00:29:10+00:11:34Detail
50.TůmaLadislavDubovsko#103#M36.00:29:21+00:11:45Detail
51.ZávorkováVendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#110#F15.00:29:42+00:12:06Detail
52.PavlicováEmaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #62#F16.00:29:53+00:12:17Detail
53.ŠafrováLuckaAtletika Jiskra Zruč nad Sázav...#89#F17.00:29:57+00:12:21Detail
54.JelínekFrantišekTJ Jiskra Zruč#36#M37.00:30:01+00:12:25Detail
55.OtavaMilošZruč nad Sázavou#60#M38.00:30:06+00:12:30Detail
56.PěknáJulieTJ Jiskra Zruč nad Sázavou -fo...#64#F18.00:30:19+00:12:43Detail
57.DrbalLubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#17#M39.00:30:19+00:12:43Detail
58.ZdichynecJanČáslav#111#M40.00:30:21+00:12:45Detail
59.ZemanJanČáslav#115#M41.00:30:45+00:13:09Detail
60.PacalováEvaZruč nad Sázavou#61#F19.00:31:02+00:13:26Detail
61.JelínekZdeněkTJ Jiskra Zruč#39#M42.00:31:11+00:13:35Detail
62.JelínekZdeněkTJ Jiskra Zruč#37#M43.00:31:11+00:13:35Detail
63.TrejbalPetrKutná Hora#100#M44.00:31:12+00:13:36Detail
64.FlekalováAnnaZruč nad Sázavou #24#F20.00:31:13+00:13:37Detail
65.JelínekZdeněkTJ Jiskra Zruč#38#M45.00:31:13+00:13:37Detail
66.PavlicováMonikaZruč nad Sázavou Dubinská#63#F21.00:31:16+00:13:40Detail
67.MaštalířováVěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#48#F22.00:31:19+00:13:43Detail
68.MaxaAntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #50#M46.00:31:35+00:13:59Detail
69.SvobodaMatěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#84#M47.00:31:36+00:14:00Detail
70.FilipJiříDetonátor#31#M48.00:31:43+00:14:07Detail
71.ŠafraMartinZruč nad Sázavou#87#M49.00:32:08+00:14:32Detail
72.RůžkováIvanaBorovnice#116#F23.00:32:09+00:14:33Detail
73.JirkovskáMarkétaPetrovice I#40#F24.00:32:13+00:14:37Detail
74.ŠvejnohováMarkétaKutná Hora#99#F25.00:32:39+00:15:03Detail
75.ŠvejnohaPetrKutná Hora#98#M50.00:33:29+00:15:53Detail
76.VacíkováMarkétaZRUČ NAD SÁZAVOU#106#F26.00:33:32+00:15:56Detail
77.VavřinováEliškaZRUČ NAD SÁZAVOU#107#F27.00:33:32+00:15:56Detail
78.BlažejovskáMartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#5#F28.00:33:34+00:15:58Detail
79.SvobodováEliškaTj Jiskra Zruč nad Sázavou#85#F29.00:33:35+00:15:59Detail
80.KoreckýJakubZruč nad sázavou #41#M51.00:33:44+00:16:08Detail
81.BlažejovskáVeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6#F30.00:33:45+00:16:09Detail
82.BlažejovskáJanaZruč nad Sázavou#4#F31.00:34:02+00:16:26Detail
83.HronováKarolínaUnicorn Team#33#F32.00:34:21+00:16:45Detail
84.ReznerDavidČervené Janovice #75#M52.00:34:25+00:16:49Detail
85.ReznerováMarkétaČervené Janovice #76#F33.00:34:26+00:16:50Detail
86.AndrlováNelaZruč nad Sázavou#3#F34.00:34:36+00:17:00Detail
87.SvobodováLucieTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#86#F35.00:34:48+00:17:12Detail
88.ŠafrováKlárkaAtletika Jiskra Zruč nad Sázav...#88#F36.00:35:11+00:17:35Detail
89.Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #52#F37.00:35:18+00:17:42Detail
90.SlavíčkováAlenaJiskra Zruč n. S.#79#F38.00:35:18+00:17:42Detail
91.ČihákLadislavSlavoj Velké Popovice#11#M53.00:35:28+00:17:52Detail
92.ČihákLadislavPraha - Cholupice#12#M54.00:35:30+00:17:54Detail
93.KosíkMartinTřebešice#42#M55.00:35:58+00:18:22Detail
94.ČihákováVeronikaPraha - Cholupice#14#F39.00:36:05+00:18:29Detail
95.ZoufaláStáňaŠneci v běhu#112#F40.00:36:09+00:18:33Detail
96.ŠpalkováKateřinaBěžec+#92#F41.00:36:41+00:19:05Detail
97.BöhmFilipZruč n. S.#8#M56.00:37:52+00:20:16Detail
98.BöhmJiříZruč n. S.#9#M57.00:37:53+00:20:17Detail
99.ČernáŠárkaMetalcom Kutná Hora#119#F42.00:38:45+00:21:09Detail
100.ŠafrováPavlaJiskra Zruč nad Sázavou #90#F43.00:43:26+00:25:50Detail
101.TrojanováJitkaZruč nad Sázavou#28#F44.00:43:26+00:25:50Detail
102.MerašickáDagmarVlašim#53#F45.00:45:28+00:27:52Detail
103.DubjákováBohumilaJiskra Zruč n. S.#20#F46.00:52:45+00:35:09Detail
104.MaxaAlešTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #49#M58.00:52:46+00:35:10Detail
DNSŠťastnýVítLiberec#97#MDetail
DNSŠťastnýAntonínLiberec#96#MDetail
DNSČihákováAnetaPraha - Cholupice#13#FDetail
DNSŠťastnáZuzanaLiberec#95#FDetail
DNSLapáčkováTerezaJiskra Zruč nad Sázavou#44#FDetail
DNSStolárikPeterBenešovský běžecký klub#81#MDetail
DNSHavlíčkováVlastaOlympia Spartan Training#30#FDetail
DNSPetrůJindřichChotěměřice#66#MDetail
DNSSrnskáJitkaPraha#80#FDetail
DNSDaněkMichalPraha#15#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace