Oficiální Výsledková listina 1. Zručský adventní běh
12. 12. 2020

Hlavní závod 5,6 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Zajíc MartinVSK Univerzita Brno#114#M1.00:17:36Detail
2. Vítek JaroslavSwoboda Jihlava#108#M2.00:18:37+00:01:01Detail
3. Tvrdík PavelŠtefko running team#105#M3.00:18:38+00:01:02Detail
4. Miláček PetrLedeč nad Sázavou#118#M4.00:19:21+00:01:45Detail
5. Jánošík Rudolf Běžíme za Vlašim#35#M5.00:20:30+00:02:54Detail
6. Aujezdský JaroslavŠtefko running team#120#M6.00:21:13+00:03:37Detail
7. Makarov AleksandrŠtefko Running Team#46#M7.00:21:41+00:04:05Detail
8. Valová SilvieVSK Univerzita Brno#113#F1.00:21:53+00:04:17Detail
9. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#32#M8.00:22:39+00:05:03Detail
10. Novák MartinAMCYKL Humpolec#58#M9.00:22:51+00:05:15Detail
11. Dubják OndřejJiskra Zruč nad Sázavou#18#M10.00:22:58+00:05:22Detail
12. Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#21#F2.00:23:02+00:05:26Detail
13. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#29#M11.00:23:11+00:05:35Detail
14. Šibrava StanislavJiskra Zruč n.S.#91#M12.00:23:17+00:05:41Detail
15. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#19#M13.00:23:18+00:05:42Detail
16. Tumová SimonaŠtefko running team#104#F3.00:23:51+00:06:15Detail
17. Polívka PetrČáslav#70#M14.00:23:55+00:06:19Detail
18. Šperker RomanKalparta#93#M15.00:23:59+00:06:23Detail
19. Petrásková NikolZruč nad Sázavou#65#F4.00:24:04+00:06:28Detail
20. Dovičín MichalŠtefko Running Team#16#M16.00:24:18+00:06:42Detail
21. Adamcová AndreaBěžíme za Vlašim#1#F5.00:24:26+00:06:50Detail
22. Tůma JiříVlašim#101#M17.00:24:34+00:06:58Detail
23. Suchá JanaJiskra Zruč nad Sázavou#83#F6.00:24:43+00:07:07Detail
24. Milek RadekStefko Running Team #54#M18.00:24:44+00:07:08Detail
25. Šperkerová VendulaM-Team Praha#94#F7.00:25:04+00:07:28Detail
26. Tůma JonášAtletika Benešov#102#M19.00:25:11+00:07:35Detail
27. Straka TomášBenešov#82#M20.00:25:26+00:07:50Detail
28. Maxa VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #51#M21.00:25:43+00:08:07Detail
29. Jánošík Dominik Atletika Vlašim #34#M22.00:25:49+00:08:13Detail
30. Nováková LucieNoDi Runners Humpolec#59#F8.00:25:55+00:08:19Detail
31. Anděl JaroslavChabeřice#2#M23.00:26:02+00:08:26Detail
32. Závorka MilanSDH Chabeřice#109#M24.00:26:25+00:08:49Detail
33. Mládek OndřejUnicorn Team#55#M25.00:26:25+00:08:49Detail
34. Blažek Jan Generali Česká Vysočina#117#M26.00:26:35+00:08:59Detail
35. Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#45#M27.00:26:38+00:09:02Detail
36. Pojmon OndřejJiskra Zruč nad Sázavou#69#M28.00:26:39+00:09:03Detail
37. Kříženecká MichaelaVlašim#43#F9.00:27:05+00:09:29Detail
38. Skotnicová AnitaŠtefko running team#77#F10.00:27:15+00:09:39Detail
39. Filip PetrVlašim#22#M29.00:27:53+00:10:17Detail
40. Boček JakubDolní Jirčany#7#M30.00:27:54+00:10:18Detail
41. Filipová LindaTj Jiskra Atletika Zruč nad Sá...#23#F11.00:27:57+00:10:21Detail
42. Novák JosefNoDi Runners Humpolec#57#M31.00:28:14+00:10:38Detail
43. Slavíček JindřichJiskra Zruč n. S.#78#M32.00:28:14+00:10:38Detail
44. Nádvorník JosefTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#56#M33.00:28:37+00:11:01Detail
45. Pospíšil OndřejRadošovice (Bystřice)#71#M34.00:28:38+00:11:02Detail
46. Malá Jana Zručské běhny #47#F12.00:28:41+00:11:05Detail
47. Peukert JiříZruč nad Sázavou#67#M35.00:28:53+00:11:17Detail
48. Pfefferová PavlaLedeč n. S.#68#F13.00:29:11+00:11:35Detail
49. Cihlářová PetraLedeč nad Sázavou#10#F14.00:29:11+00:11:35Detail
50. Tůma LadislavDubovsko#103#M36.00:29:22+00:11:46Detail
51. Závorková VendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#110#F15.00:29:43+00:12:07Detail
52. Pavlicová EmaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #62#F16.00:29:54+00:12:18Detail
53. Šafrová LuckaAtletika Jiskra Zruč nad Sázav...#89#F17.00:29:58+00:12:22Detail
54. Jelínek FrantišekTJ Jiskra Zruč#36#M37.00:30:02+00:12:26Detail
55. Otava MilošZruč nad Sázavou#60#M38.00:30:07+00:12:31Detail
56. Pěkná JulieTJ Jiskra Zruč nad Sázavou -fo...#64#F18.00:30:20+00:12:44Detail
57. Drbal LubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#17#M39.00:30:20+00:12:44Detail
58. Zdichynec JanČáslav#111#M40.00:30:22+00:12:46Detail
59. Zeman JanČáslav#115#M41.00:30:46+00:13:10Detail
60. Pacalová EvaZruč nad Sázavou#61#F19.00:31:03+00:13:27Detail
61. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč#39#M42.00:31:12+00:13:36Detail
62. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč#37#M43.00:31:12+00:13:36Detail
63. Trejbal PetrKutná Hora#100#M44.00:31:13+00:13:37Detail
64. Flekalová AnnaZruč nad Sázavou #24#F20.00:31:14+00:13:38Detail
65. Jelínek ZdeněkTJ Jiskra Zruč#38#M45.00:31:14+00:13:38Detail
66. Pavlicová MonikaZruč nad Sázavou Dubinská#63#F21.00:31:17+00:13:41Detail
67. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#48#F22.00:31:20+00:13:44Detail
68. Maxa AntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #50#M46.00:31:36+00:14:00Detail
69. Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou#84#M47.00:31:37+00:14:01Detail
70. Filip JiříDetonátor#31#M48.00:31:44+00:14:08Detail
71. Šafra MartinZruč nad Sázavou#87#M49.00:32:09+00:14:33Detail
72. Růžková IvanaBorovnice#116#F23.00:32:10+00:14:34Detail
73. Jirkovská MarkétaPetrovice I#40#F24.00:32:14+00:14:38Detail
74. Švejnohová MarkétaKutná Hora#99#F25.00:32:40+00:15:04Detail
75. Švejnoha PetrKutná Hora#98#M50.00:33:30+00:15:54Detail
76. Vacíková MarkétaZRUČ NAD SÁZAVOU#106#F26.00:33:33+00:15:57Detail
77. Vavřinová EliškaZRUČ NAD SÁZAVOU#107#F27.00:33:33+00:15:57Detail
78. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#5#F28.00:33:35+00:15:59Detail
79. Svobodová EliškaTj Jiskra Zruč nad Sázavou#85#F29.00:33:36+00:16:00Detail
80. Korecký JakubZruč nad sázavou #41#M51.00:33:45+00:16:09Detail
81. Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6#F30.00:33:46+00:16:10Detail
82. Blažejovská JanaZruč nad Sázavou#4#F31.00:34:03+00:16:27Detail
83. Hronová KarolínaUnicorn Team#33#F32.00:34:22+00:16:46Detail
84. Rezner DavidČervené Janovice #75#M52.00:34:26+00:16:50Detail
85. Reznerová MarkétaČervené Janovice #76#F33.00:34:27+00:16:51Detail
86. Andrlová NelaZruč nad Sázavou#3#F34.00:34:37+00:17:01Detail
87. Svobodová LucieTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#86#F35.00:34:49+00:17:13Detail
88. Šafrová KlárkaAtletika Jiskra Zruč nad Sázav...#88#F36.00:35:12+00:17:36Detail
89. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #52#F37.00:35:19+00:17:43Detail
90. Slavíčková AlenaJiskra Zruč n. S.#79#F38.00:35:19+00:17:43Detail
91. Čihák LadislavSlavoj Velké Popovice#11#M53.00:35:29+00:17:53Detail
92. Čihák LadislavPraha - Cholupice#12#M54.00:35:31+00:17:55Detail
93. Kosík MartinTřebešice#42#M55.00:35:59+00:18:23Detail
94. Čiháková VeronikaPraha - Cholupice#14#F39.00:36:06+00:18:30Detail
95. Zoufalá StáňaŠneci v běhu#112#F40.00:36:10+00:18:34Detail
96. Špalková KateřinaBěžec+#92#F41.00:36:42+00:19:06Detail
97. Böhm FilipZruč n. S.#8#M56.00:37:53+00:20:17Detail
98. Böhm JiříZruč n. S.#9#M57.00:37:54+00:20:18Detail
99. Černá ŠárkaMetalcom Kutná Hora#119#F42.00:38:46+00:21:10Detail
100. Šafrová PavlaJiskra Zruč nad Sázavou #90#F43.00:43:27+00:25:51Detail
101. Trojanová JitkaZruč nad Sázavou#28#F44.00:43:27+00:25:51Detail
102. Merašická DagmarVlašim#53#F45.00:45:29+00:27:53Detail
103. Dubjáková BohumilaJiskra Zruč n. S.#20#F46.00:52:46+00:35:10Detail
104. Maxa AlešTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #49#M58.00:52:47+00:35:11Detail
DNS Šťastný VítLiberec#97#MDetail
DNS Šťastný AntonínLiberec#96#MDetail
DNS Čiháková AnetaPraha - Cholupice#13#FDetail
DNS Šťastná ZuzanaLiberec#95#FDetail
DNS Lapáčková TerezaJiskra Zruč nad Sázavou#44#FDetail
DNS Stolárik PeterBenešovský běžecký klub#81#MDetail
DNS Havlíčková VlastaOlympia Spartan Training#30#FDetail
DNS Petrů JindřichChotěměřice#66#MDetail
DNS Srnská JitkaPraha#80#FDetail
DNS Daněk MichalPraha#15#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo