Výsledková listina Dačického 12
10. 8. 2019

12 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLawi Stars Mladá Boleslav#167#M1.Mdo551.00:44:00Detail
2. Eremka LiborBezci Humpolec#51#M2.Mdo552.00:44:50+00:00:50Detail
3. Viktora MilanPardubice#291#M3.Mdo553.00:45:58+00:01:58Detail
4. Váňa KarelAC Čáslav z.s.#282#M4.Mdo554.00:46:35+00:02:35Detail
5. Tvrdík Tomáš#340#M5.Mdo555.00:46:52+00:02:52Detail
6. Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM#56#M6.Mdo556.00:47:05+00:03:05Detail
7. Vrbenský JakubKutná Hora#300#M7.Mdo557.00:47:15+00:03:15Detail
8. Rogovik DimaOffice Depot Hradec Králové#212#M8.Mdo558.00:47:57+00:03:57Detail
9. Dvořák TomášKola Ledeč#48#M9.Mdo559.00:48:37+00:04:37Detail
10. Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová#306#M10.Mdo5510.00:48:45+00:04:45Detail
11. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#46#M11.Mdo5511.00:49:18+00:05:18Detail
12. Štěpánek MartinPodhořany u Ronova#263#M12.Mdo5512.00:49:45+00:05:45Detail
13. Vinduška Pavel AWS#295#M13.Mdo5513.00:49:50+00:05:50Detail
14. Pavlík MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#190#M14.Mdo5514.00:50:00+00:06:00Detail
15. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#3#M15.Mdo5515.00:50:08+00:06:08Detail
16. Havránková DanielaPotěhy/Kerteam#75#F1.Zdo451.00:50:11+00:06:11Detail
17. Johaník JakubUherské Hradiště/Brno#113#M16.Mdo5516.00:50:14+00:06:14Detail
18. Elischer IvanAC Ústí nad Labem#50#M17.Veteráni 55plus1.00:50:17+00:06:17Detail
19. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#126#M18.Mdo5517.00:50:35+00:06:35Detail
20. Klíma MartinELMTRADE racing#119#M19.Mdo5518.00:50:43+00:06:43Detail
21. Krejčí PavelPečky#132#M20.Mdo5519.00:50:53+00:06:53Detail
22. Smékal JanČáslav#230#M21.Mdo5520.00:50:55+00:06:55Detail
23. Štros DavidPerňa Systém#265#M22.Mdo5521.00:51:06+00:07:06Detail
24. Horák JakubSportík Čáslav#84#M23.Mdo5522.00:51:16+00:07:16Detail
25. Mařáček FrantišekChoceň#156#M24.Mdo5523.00:51:17+00:07:17Detail
26. Němec JanKolín#177#M25.Mdo5524.00:51:27+00:07:27Detail
27. Kowalczyk StanislavPardubice#128#M26.Mdo5525.00:52:00+00:08:00Detail
28. Pucherna JanŠestajovice#203#M27.Mdo5526.00:52:05+00:08:05Detail
29. Kučera MartinKolín#140#M28.Mdo5527.00:52:09+00:08:09Detail
30. Cincibus OndřejAC Čáslav#24#M29.Mdo5528.00:52:40+00:08:40Detail
31. Vodička JosefTJ Zentiva#297#M30.Mdo5529.00:53:14+00:09:14Detail
32. Nič MiloslavMaraton klub Kladno#179#M31.Mdo5530.00:53:18+00:09:18Detail
33. Prahl RadimRunning tours Prague#339#M32.Mdo5531.00:53:32+00:09:32Detail
34. Černovský JiříKutná Hora#32#M33.Mdo5532.00:53:44+00:09:44Detail
35. Bryx OndřejChrudim#18#M34.Mdo5533.00:53:54+00:09:54Detail
36. Czagan JanSDH Dědek#27#M35.Mdo5534.00:54:06+00:10:06Detail
37. Prchal PavelGP Kolín#201#M36.Veteráni 55plus2.00:54:09+00:10:09Detail
38. Zajíc JiříClub Deportivo Kutná Hora#303#M37.Mdo5535.00:54:17+00:10:17Detail
39. Jandus Daniel Zbraslavice #104#M38.Mdo5536.00:54:22+00:10:22Detail
40. Číhař TomášChvojenec#36#M39.Mdo5537.00:54:24+00:10:24Detail
41. Svoboda MartinTj Sokol Paběnice#245#M40.Mdo5538.00:54:28+00:10:28Detail
42. Jeřábek RadimNPC KH#311#M41.Mdo5539.00:54:30+00:10:30Detail
43. Kysilka VratislavGP Kolín#144#M42.Mdo5540.00:54:40+00:10:40Detail
44. Hájek Jakub#312#M43.Mdo5541.00:54:50+00:10:50Detail
45. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#222#M44.Veteráni 55plus3.00:54:55+00:10:55Detail
46. Pavlů BlankaMaraton stav Úpice#321#F2.Veteránky 45plus1.00:54:59+00:10:59Detail
47. Honzak PetrPraha 9#83#M45.Mdo5542.00:55:31+00:11:31Detail
48. Johaníková LucieAC Moravská Slávia Brno#114#F3.Zdo452.00:55:38+00:11:38Detail
49. Skopal Vladimír Olympia Sparťan Training KH#227#M46.Mdo5543.00:55:44+00:11:44Detail
50. Grauer Jakub#344#M47.Mdo5544.00:55:52+00:11:52Detail
51. Doubrava David#338#M48.Mdo5545.00:55:52+00:11:52Detail
52. Boháček PetrPrague Superboys#15#M49.Mdo5546.00:56:20+00:12:20Detail
53. Zárybnický TomášLibice nad Cidlinou#342#M50.Mdo5547.00:56:36+00:12:36Detail
54. Pícha PetrPáchováci#198#M51.Mdo5548.00:56:46+00:12:46Detail
55. Jordanov Marcel#328#M52.Mdo5549.00:56:57+00:12:57Detail
56. Pavlíková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora#192#F4.Zdo453.00:57:02+00:13:02Detail
57. Dubják OndřejJiskra Zruč n. S.#45#M53.Mdo5550.00:57:16+00:13:16Detail
58. Krejčíková IlonaHatě#134#F5.Zdo454.00:57:16+00:13:16Detail
59. Černý JakubSokol Kaňk#34#M54.Mdo5551.00:57:22+00:13:22Detail
60. Pondělíček MichalHořovice #200#M55.Mdo5552.00:57:27+00:13:27Detail
61. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#116#M56.Mdo5553.00:57:29+00:13:29Detail
62. Roberts Shaun#329#M57.Mdo5554.00:57:37+00:13:37Detail
63. Kot JiříBěžci Humpolec#125#M58.Mdo5555.00:57:42+00:13:42Detail
64. Zaremba JanReebok Run Crew#304#M59.Mdo5556.00:57:54+00:13:54Detail
65. Auer ŠtefanKutná Hora#5#M60.Mdo5557.00:58:10+00:14:10Detail
66. Kadlec JiříTJ Sokol Radostice#115#M61.Mdo5558.00:58:26+00:14:26Detail
67. Tandler RomanKutná Hora#272#M62.Mdo5559.00:58:29+00:14:29Detail
68. Polívka PetrČáslav#313#M63.Mdo5560.00:58:31+00:14:31Detail
69. Szabo RobertCerhenice#247#M64.Mdo5561.00:58:37+00:14:37Detail
70. Chudomel PetrKolín#100#M65.Veteráni 55plus4.00:58:41+00:14:41Detail
71. Hasala OndřejTJ Sokol Libčice#69#M66.Mdo5562.00:58:52+00:14:52Detail
72. Borský Michal#355#M67.Mdo5563.00:58:57+00:14:57Detail
73. Čentíš JánČáslav#29#M68.Veteráni 55plus5.00:58:58+00:14:58Detail
74. Richter PavelKlub splašených želviček#211#M69.Mdo5564.00:58:59+00:14:59Detail
75. Dvořák Zdeněk Bezci Humpolec#49#M70.Mdo5565.00:59:05+00:15:05Detail
76. Chalupa JosefHavlíčkův Brod#93#M71.Mdo5566.00:59:08+00:15:08Detail
77. Kopečková HanaAMIKO Pug klub Dobřeň#123#F6.Veteránky 45plus2.00:59:16+00:15:16Detail
78. Funda Radek25A#57#M72.Mdo5567.00:59:27+00:15:27Detail
79. Novák PetrKolín#319#M73.Mdo5568.00:59:33+00:15:33Detail
80. Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín #58#M74.Mdo5569.00:59:35+00:15:35Detail
81. Zrzavý JanSokol Kaňk#308#M75.Mdo5570.00:59:45+00:15:45Detail
82. Hájek IvošČervené Janovice#59#M76.Mdo5571.00:59:49+00:15:49Detail
83. Rejholec Josef#336#M77.Mdo5572.00:59:56+00:15:56Detail
84. Nováková AndreaPřelouč#182#F7.Zdo455.01:00:00+00:16:00Detail
85. Horký JaromírSokol Kaňk#86#M78.Mdo5573.01:00:00+00:16:00Detail
86. Jandus MilošZbraslavice#105#M79.Mdo5574.01:00:11+00:16:11Detail
87. Číž JosefLázně Bohdaneč#37#M80.Mdo5575.01:00:14+00:16:14Detail
88. Hájek OndrejAnděl#62#M81.Mdo5576.01:00:17+00:16:17Detail
89. Vandas MartinAC Fimfárum#283#M82.Mdo5577.01:00:23+00:16:23Detail
90. Pavlík DavidSokol Kaňk#189#M83.Mdo5578.01:00:24+00:16:24Detail
91. Kollner PetrKutná Hora#121#M84.Mdo5579.01:00:27+00:16:27Detail
92. Bala MartinSRTG Kolín #6#M85.Mdo5580.01:00:40+00:16:40Detail
93. Rejhonová EvaKolín#315#F8.Zdo456.01:00:45+00:16:45Detail
94. Lang RomanBojiště#145#M86.Veteráni 55plus6.01:00:52+00:16:52Detail
95. Valenta MichalTužin#322#M87.Veteráni 55plus7.01:01:01+00:17:01Detail
96. Čechová Markéta Frýdlant #28#F9.Zdo457.01:01:08+00:17:08Detail
97. Nováková AlenaPraha#181#F10.Zdo458.01:01:08+00:17:08Detail
98. Rypáček RomanPraha#218#M88.Mdo5581.01:01:12+00:17:12Detail
99. Varga JanPardubice#284#M89.Mdo5582.01:01:14+00:17:14Detail
100. Opočenský JaroslavKH#187#M90.Veteráni 55plus8.01:01:46+00:17:46Detail
101. Starý FrantišekKutna Hora#239#M91.Mdo5583.01:02:01+00:18:01Detail
102. Šmerhová PetraRadim#254#F11.Zdo459.01:02:07+00:18:07Detail
103. Černovský RadekKutná Hora#33#M92.Mdo5584.01:02:23+00:18:23Detail
104. Hnídek JanDřevěný Nohy Kolín#79#M93.Mdo5585.01:02:28+00:18:28Detail
105. Výborný Michal#332#M94.Mdo5586.01:03:01+00:19:01Detail
106. Meňák MiroslavBěžím pro Terezku#160#M95.Mdo5587.01:03:04+00:19:04Detail
107. Sákrová MarkétaPardubice#220#F12.Veteránky 45plus3.01:03:05+00:19:05Detail
108. Chwistek Libor GP Kolin#101#M96.Mdo5588.01:03:08+00:19:08Detail
109. Růžička VáclavRatenice#215#M97.Mdo5589.01:03:13+00:19:13Detail
110. Železný MartinKutná Hora#310#M98.Mdo5590.01:03:15+00:19:15Detail
111. Bittnerová RadanaGP Kolín#14#F13.Zdo4510.01:03:20+00:19:20Detail
112. Jakl Jan#326#M99.Mdo5591.01:03:21+00:19:21Detail
113. Baťová EliškaLitomyšl#10#F14.Zdo4511.01:03:23+00:19:23Detail
114. Pavlas AntonínStříbrné Hory#188#M100.Veteráni 55plus9.01:03:27+00:19:27Detail
115. Kučera DavidOlšany#139#M101.Mdo5592.01:03:30+00:19:30Detail
116. Hurt LukášHorní Počernice#91#M102.Mdo5593.01:03:39+00:19:39Detail
117. Štál VáclavŠtálíci#258#M103.Mdo5594.01:03:50+00:19:50Detail
118. Mikšovský JakubSokol Kaňk#165#M104.Mdo5595.01:03:53+00:19:53Detail
119. Pulda JanPardubice#204#M105.Mdo5596.01:04:05+00:20:05Detail
120. Novotný Jiří UNO Srch#184#M106.Mdo5597.01:04:11+00:20:11Detail
121. Valeš JaroslavKutná Hora#281#M107.Mdo5598.01:04:13+00:20:13Detail
122. Nedvěd MarekKolín#173#M108.Mdo5599.01:04:14+00:20:14Detail
123. Šmída JanSRTG Kolín#314#M109.Mdo55100.01:04:21+00:20:21Detail
124. Sajfrt TomášPoděbrady#219#M110.Mdo55101.01:04:25+00:20:25Detail
125. Turkovský FilipKutná Hora#275#M111.Mdo55102.01:04:28+00:20:28Detail
126. Faltýn JiříTJ Fotři#53#M112.Mdo55103.01:04:30+00:20:30Detail
127. Vališ PatrikKutná Hora#316#M113.Mdo55104.01:04:34+00:20:34Detail
128. Chalupa LukášDiversity Beasts#94#M114.Mdo55105.01:04:38+00:20:38Detail
129. Sova JanMP Praha#234#M115.Mdo55106.01:04:38+00:20:38Detail
130. Viktora MilanVK Hodonin#292#M116.Mdo55107.01:04:40+00:20:40Detail
131. Kotrba Jaroslav#347#M117.Mdo55108.01:04:43+00:20:43Detail
132. Kareš JiříKOUDELNÍCI Kutná Hora#117#M118.Mdo55109.01:04:44+00:20:44Detail
133. Slavíček Jan#228#M119.Mdo55110.01:05:09+00:21:09Detail
134. Hajný Michal#350#M120.Mdo55111.01:05:12+00:21:12Detail
135. Dvořák LukášKutná Hora#47#M121.Mdo55112.01:05:16+00:21:16Detail
136. Cibulka LukášKutná Hora#23#M122.Mdo55113.01:05:18+00:21:18Detail
137. Linhart VladimírŠneci v běhu#148#M123.Mdo55114.01:05:20+00:21:20Detail
138. Hrabánek VojtěchVelký Osek#90#M124.Mdo55115.01:05:25+00:21:25Detail
139. Černý MiroslavCD KH#35#M125.Mdo55116.01:05:28+00:21:28Detail
140. Michálek Lukáš Rohozec#163#M126.Mdo55117.01:05:34+00:21:34Detail
141. Ďoubal JanCDKH#42#M127.Mdo55118.01:05:37+00:21:37Detail
142. Vavák JindřichKladno#286#M128.Mdo55119.01:05:49+00:21:49Detail
143. Zeman VladimírSokol Kolín-atletika#307#M129.Veteráni 55plus10.01:05:55+00:21:55Detail
144. Vavruška MichalKutná Hora#288#M130.Mdo55120.01:05:56+00:21:56Detail
145. Vilimovský MartinTJ Fotři#294#M131.Mdo55121.01:05:57+00:21:57Detail
146. Danešová Martina Sázava#40#F15.Zdo4512.01:06:04+00:22:04Detail
147. Staněk MilanKenast Pečky#237#M132.Mdo55122.01:06:08+00:22:08Detail
148. Hajkova MartinaKutná Hora#64#F16.Zdo4513.01:06:10+00:22:10Detail
149. Růžička JanSokol Kaňk#214#M133.Mdo55123.01:06:22+00:22:22Detail
150. Krejčí Tomáš#353#M134.Mdo55124.01:06:33+00:22:33Detail
151. Hák JakubKutná Hora#66#M135.Mdo55125.01:06:36+00:22:36Detail
152. Slomek Jaromír Praha#229#M136.Veteráni 55plus11.01:06:41+00:22:41Detail
153. Míšek JosefČáslav#352#M137.Mdo55126.01:06:42+00:22:42Detail
154. Hájek LubošMalín#60#M138.Mdo55127.01:06:42+00:22:42Detail
155. Matoušek MartinMaraton klub Kladno#157#M139.Mdo55128.01:06:47+00:22:47Detail
156. Choutka PetrKutná Hora--Malín#97#M140.Mdo55129.01:06:53+00:22:53Detail
157. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training KH#274#M141.Mdo55130.01:06:56+00:22:56Detail
158. Macháček TomášOlympia Spartan Training KH#152#M142.Mdo55131.01:06:56+00:22:56Detail
159. Ernst MartinPrague Airport#52#M143.Mdo55132.01:07:01+00:23:01Detail
160. Šafránková KláraJenštejn#248#F17.Zdo4514.01:07:13+00:23:13Detail
161. Košťák Luboš#124#M144.Mdo55133.01:07:25+00:23:25Detail
162. Klatka Martin#337#M145.Mdo55134.01:07:27+00:23:27Detail
163. Kvasnička PetrStarý Kolín#142#M146.Mdo55135.01:07:33+00:23:33Detail
164. Šťástková LenkaSokol Kolín - atletika#261#F18.Veteránky 45plus4.01:07:37+00:23:37Detail
165. Srbová JohanaDománovice#236#F19.Zdo4515.01:07:39+00:23:39Detail
166. Andělová MonikaKolín 2#2#F20.Veteránky 45plus5.01:07:43+00:23:43Detail
167. Horáková AliceSportík Čáslav#85#F21.Zdo4516.01:07:47+00:23:47Detail
168. Francová Michaela#330#F22.Zdo4517.01:07:49+00:23:49Detail
169. Švarc MarekPraha - Suchdol#270#M147.Mdo55136.01:07:50+00:23:50Detail
170. Marusakova MartaSkuhrov#155#F23.Zdo4518.01:08:02+00:24:02Detail
171. Pavlík MojmírBěhej Poděbrady#191#M148.Mdo55137.01:08:13+00:24:13Detail
172. Draplová Beitlová MagdaRoznov p.R.#44#F24.Veteránky 45plus6.01:08:31+00:24:31Detail
173. Knotek Vladimír#354#M149.Mdo55138.01:08:36+00:24:36Detail
174. Klaus Liborstg kh#118#M150.Mdo55139.01:08:40+00:24:40Detail
175. Lebedová Kateřina Kutná Hora#146#F25.Zdo4519.01:08:44+00:24:44Detail
176. Havlová VeronikaTJ Fotři#73#F26.Zdo4520.01:08:49+00:24:49Detail
177. Havel JanTJ Fotři#70#M151.Mdo55140.01:08:53+00:24:53Detail
178. Pektor PatrikKutná Hora#320#M152.Mdo55141.01:08:53+00:24:53Detail
179. Zvelebilová MarkétaUhlířské Janovice#309#F27.Zdo4521.01:08:57+00:24:57Detail
180. Němec MilošBonbon Praha #178#M153.Veteráni 55plus12.01:08:58+00:24:58Detail
181. Kovář Ondřej#335#M154.Mdo55142.01:09:08+00:25:08Detail
182. Houžvička IvanFofr Team Liblice#87#M155.Mdo55143.01:09:08+00:25:08Detail
183. Tvrdíková JanaKutná Hora#276#F28.Zdo4522.01:09:15+00:25:15Detail
184. Fišer MiloslavKutná Hora#55#M156.Mdo55144.01:09:19+00:25:19Detail
185. Vašíčková DominikaŠneci v běhu (Běžím pro Terezku)#285#F29.Zdo4523.01:09:41+00:25:41Detail
186. Hájek MatějMalín#61#M157.Mdo55145.01:09:50+00:25:50Detail
187. Ledvinová KateřinaGP Kolín#334#F30.Zdo4524.01:09:57+00:25:57Detail
188. Šťastný ZděnekPřední Lhota u Poděbrad#262#M158.Mdo55146.01:09:58+00:25:58Detail
189. Louvar LukášSouňov#151#M159.Mdo55147.01:09:58+00:25:58Detail
190. Hejný MartinČechtice#76#M160.Mdo55148.01:10:06+00:26:06Detail
191. Rendla MichalSAP Concur#210#M161.Mdo55149.01:10:24+00:26:24Detail
192. Hájková JanaKutná Hora#63#F31.Zdo4525.01:10:31+00:26:31Detail
193. Chovanec DušanSK Snědá tíseň#99#M162.Mdo55150.01:10:32+00:26:32Detail
194. Skalník PavelSK Snědá tíseň#225#M163.Mdo55151.01:10:32+00:26:32Detail
195. Choutka JaroslavKutná Hora#96#M164.Veteráni 55plus13.01:10:32+00:26:32Detail
196. Hurychová KristýnaKH#92#F32.Zdo4526.01:10:33+00:26:33Detail
197. Novotná Denisa Mokrý banditi #183#F33.Zdo4527.01:10:54+00:26:54Detail
198. Staněk Oldřich TomášHZS Kolín#238#M165.Mdo55152.01:11:04+00:27:04Detail
199. Rakušan Vít Kolín #206#M166.Mdo55153.01:11:05+00:27:05Detail
200. Krasová Sabina#348#F34.Zdo4528.01:11:10+00:27:10Detail
201. Vokoun Radek NPC KUTNA HORA#298#M167.Mdo55154.01:11:12+00:27:12Detail
202. Műllerova PetraGP Kolín#169#F35.Zdo4529.01:11:19+00:27:19Detail
203. Oliva Jiří#346#M168.Mdo55155.01:11:44+00:27:44Detail
204. Jelen Petr Skuhrov#107#M169.Mdo55156.01:11:46+00:27:46Detail
205. Anton RobertKolín#318#M170.Mdo55157.01:11:47+00:27:47Detail
206. Nasadošová IvaKutná Hora - Kaňk#170#F36.Zdo4530.01:11:54+00:27:54Detail
207. Culbertson LenkaKutna Hora#25#F37.Zdo4531.01:11:57+00:27:57Detail
208. Cvešpr OldřichKutná Hora 1#26#M171.Mdo55158.01:12:01+00:28:01Detail
209. Bartl MatoušKutná Hora#9#M172.Mdo55159.01:12:01+00:28:01Detail
210. Šanda PetrDřevěný Nohy Kolin#251#M173.Mdo55160.01:12:08+00:28:08Detail
211. Janda TomášČáslav#103#M174.Mdo55161.01:12:14+00:28:14Detail
212. Rajchmanová Anna Svatý Mikuláš#205#F38.Zdo4532.01:12:36+00:28:36Detail
213. Martinek Pavel Olimpia spartan training kh#154#M175.Mdo55162.01:12:42+00:28:42Detail
214. Kvíz VladimírTuzemský Um#143#M176.Mdo55163.01:12:43+00:28:43Detail
215. Mikšovská PetraSokol Kaňk#164#F39.Zdo4533.01:12:47+00:28:47Detail
216. Rybenská JitkaAC Čáslav#217#F40.Zdo4534.01:12:56+00:28:56Detail
217. Vaváková HelenaKutná Hora#287#F41.Zdo4535.01:13:02+00:29:02Detail
218. Steiger KamilNučice#241#M177.Mdo55164.01:13:02+00:29:02Detail
219. Šanc PavelČervené Pečky#249#M178.Mdo55165.01:13:13+00:29:13Detail
220. Bílková KláraUhlířské Janovice#13#F42.Zdo4536.01:13:24+00:29:24Detail
221. Kroupa RadekKolín#136#M179.Mdo55166.01:13:39+00:29:39Detail
222. Hájková PavlaMalín#65#F43.Zdo4537.01:13:40+00:29:40Detail
223. Matoušková Markéta EM-SPORT Slaný#158#F44.Veteránky 45plus7.01:13:56+00:29:56Detail
224. Dieiev Oleksii ŠKODA nedoběhnout#41#M180.Mdo55167.01:14:08+00:30:08Detail
225. Šubotníková Ivana#331#F45.Zdo4538.01:14:19+00:30:19Detail
226. Šmejkalová Kristýna Uhlířské Janovice #253#F46.Zdo4539.01:14:19+00:30:19Detail
227. Pečenková LucieOlympia Spartan training#193#F47.Zdo4540.01:14:20+00:30:20Detail
228. Cyprián Ondřej#325#M181.Mdo55168.01:14:21+00:30:21Detail
229. Jirásko LubomírSrch#111#M182.Mdo55169.01:14:29+00:30:29Detail
230. Nedomová IvaBěhej Poděbrady#171#F48.Zdo4541.01:14:33+00:30:33Detail
231. Tesaříková JindřiškaOlympia Spartan Training KH#273#F49.Veteránky 45plus8.01:14:34+00:30:34Detail
232. Nedvěd VladimírTeplice#175#M183.Mdo55170.01:14:37+00:30:37Detail
233. Hoblová ZdenaKutná Hora#81#F50.Zdo4542.01:14:37+00:30:37Detail
234. Hodečková IvetaAeroklub Kolín#82#F51.Veteránky 45plus9.01:14:40+00:30:40Detail
235. Hobl TomášKutná Hora#80#M184.Mdo55171.01:14:42+00:30:42Detail
236. Cervanova AnnaPraha#21#F52.Zdo4543.01:14:51+00:30:51Detail
237. Černá VeronikaPraha#31#F53.Zdo4544.01:14:51+00:30:51Detail
238. Choutková LenkaKutná Hora#98#F54.Veteránky 45plus10.01:14:58+00:30:58Detail
239. Štálová MartinaŠtálíci#259#F55.Zdo4545.01:15:05+00:31:05Detail
240. Bernard JardaKutná Hora#12#M185.Mdo55172.01:15:08+00:31:08Detail
241. Štrosová AliceBonbon Praha#267#F56.Veteránky 45plus11.01:15:09+00:31:09Detail
242. Peukert JiříZruč nad Sázavou#196#M186.Mdo55173.01:15:11+00:31:11Detail
243. Šourek MarekPrague#256#M187.Mdo55174.01:15:16+00:31:16Detail
244. Sterrer AndreaNeufeld and der Leitha, Austria#242#F57.Zdo4546.01:15:18+00:31:18Detail
245. Škalda JanKutná Hora#252#M188.Mdo55175.01:15:29+00:31:29Detail
246. Koutová LenkaRoztoky#127#F58.Zdo4547.01:15:33+00:31:33Detail
247. Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu/ GP Kolín#209#F59.Zdo4548.01:15:47+00:31:47Detail
248. Aubrechtová ErikaKolín#4#F60.Zdo4549.01:15:55+00:31:55Detail
249. Jarošová MartinaGP Kolín#106#F61.Zdo4550.01:15:56+00:31:56Detail
250. Podškůbka Petr#349#M189.Mdo55176.01:15:57+00:31:57Detail
251. Kottová GabrielaLiberec#317#F62.Zdo4551.01:15:58+00:31:58Detail
252. Bajer Miloslavcafebaier#323#M190.Veteráni 55plus14.01:16:21+00:32:21Detail
253. Baladránová Romana Mladá Boleslav #7#F63.Veteránky 45plus12.01:16:32+00:32:32Detail
254. Brandys MartinBučovice u Heřmanic#16#M191.Mdo55177.01:16:35+00:32:35Detail
255. Hameršmíd VladimírPardubice#67#M192.Veteráni 55plus15.01:16:41+00:32:41Detail
256. Cervanová IvaPraha#22#F64.Zdo4552.01:17:04+00:33:04Detail
257. Syrová KatkaKutná Hora#246#F65.Zdo4553.01:17:20+00:33:20Detail
258. Faltýnová Pavlína TJ Fotři#54#F66.Zdo4554.01:17:22+00:33:22Detail
259. Novotný Petr#185#M193.Mdo55178.01:17:23+00:33:23Detail
260. Šnokhousová RadkaPraha#255#F67.Zdo4555.01:17:55+00:33:55Detail
261. Buřičová MarcelaGP Kolín #20#F68.Veteránky 45plus13.01:18:11+00:34:11Detail
262. Sedláček RadimSumperk#221#M194.Mdo55179.01:18:31+00:34:31Detail
263. Nedvěd AntonínKolín#172#M195.Mdo55180.01:18:38+00:34:38Detail
264. Vejdělek JosefŠtálíci#289#M196.Mdo55181.01:18:39+00:34:39Detail
265. Zdenkova Lenka#305#F69.Zdo4556.01:19:04+00:35:04Detail
266. Čtvrtečka Václav SRTG Kolín#39#M197.Mdo55182.01:19:12+00:35:12Detail
267. Švorbová MarcelaKolín#271#F70.Zdo4557.01:19:13+00:35:13Detail
268. Čtvrtečka VáclavKolín#38#M198.Mdo55183.01:19:34+00:35:34Detail
269. Štálová Naďa Štálíci#260#F71.Zdo4558.01:19:35+00:35:35Detail
270. Jílek MichalPraha 9#108#M199.Mdo55184.01:19:52+00:35:52Detail
271. Pešout MichalVinařice#195#M200.Mdo55185.01:19:55+00:35:55Detail
272. Hanušová ZdeňkaGrunta, Kutna Hora#68#F72.Zdo4559.01:20:03+00:36:03Detail
273. Chachalák Marian#351#M201.Mdo55186.01:20:06+00:36:06Detail
274. Tylk PavelZásmuky#277#M202.Mdo55187.01:20:19+00:36:19Detail
275. Vystavěl Filip ŠKODA nedoběhnout#302#M203.Mdo55188.01:20:27+00:36:27Detail
276. Suchá Alena#333#F73.Zdo4560.01:20:45+00:36:45Detail
277. Štros OtaBonbon Praha#266#M204.Mdo55189.01:21:05+00:37:05Detail
278. Ondrášek PetrŽleby#186#M205.Mdo55190.01:21:27+00:37:27Detail
279. Nedvěd TomášKolín#174#M206.Mdo55191.01:21:43+00:37:43Detail
280. Ciroková Nikola#341#F74.Zdo4561.01:21:50+00:37:50Detail
281. Špalková KateřinaKutná Hora#257#F75.Zdo4562.01:22:00+00:38:00Detail
282. Chalupa Svatopluk#95#M207.Mdo55192.01:22:46+00:38:46Detail
283. Krhut LiborOB Havířov#135#M208.Veteráni 55plus16.01:23:06+00:39:06Detail
284. Růžek David#213#M209.Mdo55193.01:23:25+00:39:25Detail
285. Smeták DavidŠKODA nedoběhnout#231#M210.Mdo55194.01:23:59+00:39:59Detail
286. Havlíčková VlastaKutná Hora#72#F76.Zdo4563.01:24:58+00:40:58Detail
287. Vyskočilová MartinaKutná Hora#301#F77.Veteránky 45plus14.01:25:27+00:41:27Detail
288. Přibylová Michala#202#F78.Zdo4564.01:25:30+00:41:30Detail
289. Houžvičková LucieČeský Šternberk#88#F79.Zdo4565.01:26:17+00:42:17Detail
290. Spurný PetrSkrbeň#235#M211.Mdo55195.01:26:29+00:42:29Detail
291. Brejsa DavidKluky#17#M212.Mdo55196.01:26:35+00:42:35Detail
292. Pulda Roman#327#M213.Mdo55197.01:26:39+00:42:39Detail
293. Berka Filip#324#M214.Mdo55198.01:27:15+00:43:15Detail
294. Brzák PetrPolepy p. Kolín#19#M215.Veteráni 55plus17.01:27:19+00:43:19Detail
295. Severynova ViktoriaKolín#224#F80.Zdo4566.01:28:15+00:44:15Detail
296. Vejvodová EvaKolín#290#F81.Zdo4567.01:28:16+00:44:16Detail
297. Ulrich PetrKutná Hora#278#M216.Mdo55199.01:28:30+00:44:30Detail
298. Ulrich ZdenekSK CHIRLU BRUDR#279#M217.Mdo55200.01:28:32+00:44:32Detail
299. Kozubek PetrPraha 3#129#M218.Mdo55201.01:28:48+00:44:48Detail
300. Jiskra MarekŠneci v běhu#112#M219.Mdo55202.01:30:48+00:46:48Detail
301. Štolfová JanaŠneci v běhu#264#F82.Zdo4568.01:30:49+00:46:49Detail
302. Urbanová AndreaKluky u Kutné Hory#280#F83.Zdo4569.01:31:17+00:47:17Detail
303. Čepková Petra#30#F84.Zdo4570.01:31:38+00:47:38Detail
304. Balvín Patrik#8#M220.Mdo55203.01:31:39+00:47:39Detail
305. Vilimovská KateřinaTJ Fotři#293#F85.Zdo4571.01:32:12+00:48:12Detail
306. Růžičková JiřinaHlízov#216#F86.Zdo4572.01:32:18+00:48:18Detail
307. Adamcová TerezaŠKODA nedoběhnout#1#F87.Zdo4573.01:32:20+00:48:20Detail
308. Kňapová DanaMilovice#120#F88.Zdo4574.01:35:35+00:51:35Detail
309. Komárková KateřinaKutná Hora#122#F89.Zdo4575.01:36:54+00:52:54Detail
310. Kvízová Petra#343#F90.Zdo4576.01:36:55+00:52:55Detail
311. Havelková VáclavaSrtg kutna hora#71#F91.Zdo4577.01:41:51+00:57:51Detail
312. Merasicka DagmarContinental Automotive Czech Republic#161#F92.Veteránky 45plus15.01:43:29+00:59:29Detail
313. Randík LukášKutná Hora#207#M221.Mdo55204.01:59:35+01:15:35Detail
314. Randíková VeronikaKutná Hora#208#F93.Zdo4578.02:00:40+01:16:40Detail
Kumstát JanŠKODA nedoběhnout#141#MMdo5500:00:00Detail
Kubíčková Lucie#137#FZdo4500:00:00Detail
Krejčík TomášUCHD Klub Úmonín#133#MMdo5500:00:00Detail
Kubišta PetrSokol Kolín#138#MMdo5500:00:00Detail
Draplova IvanaKolín#43#FZdo4500:00:00Detail
Mazac MartinCaslav#159#MMdo5500:00:00Detail
Pícha LukášKutná Hora#197#MMdo5500:00:00Detail
Listopad JanOlympia Spartan Training Kutná Hora#149#MMdo5500:00:00Detail
Votruba Mario ČÁSLAV #345#MMdo5500:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz